Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

5 participanți

In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 19, 2011 4:58 pm

XyyX, 10 versuri, 2 zile.


Ultima editare efectuata de catre Mind Control in Dum Aug 21, 2011 7:38 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de INFECT! Vin Aug 19, 2011 9:02 pm

Baruh e plin de aere ca o minge,dar eu sunt jucator adevarat,il sparg urat,asta e cuvant!
Parca-i baschet in pula mea,il arunc usor la cos dupa ce-l fac praf dand cu el de pamant!
Panciurile lui is ca un boomerang, le da...dar se intorc inapoi dublat,face cu limba cruce,
Ii dau capace ca unor jenti,si chiar daca-i dau genti plus alte roti asta nu le poate duce!
Fuge..da' io dau de la departare ca un telefon,te-ntrebi : DecE?Nu,zi-mi Baxter ca-s un DON,
In betalu' asta-s la volan deci esti sub control,te lovesc de nu te vezi clar ca-n Carmageddon!
Ii dau bar dupa bar, el face "uh!"uh!", publicul zice : halal! Asta striga disperat dupa Allah,
Da' el nu stie ca-s deja aici, beeeton, ca-n betalu' asta-s profet si judecator ca Ghedeon..
Ca-s vrednic, tu ramai, eu intru in alt mileniu, nu vezi decat prostia din mintea unui geniu, epic ..
Si despre tine chiar n-am chef sa predic, nu te vad deloc, mintea ta poposeste-n intuneric..

Poftim, sa nu zici ca-s bulangiu ..
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de Baruh Vin Aug 19, 2011 9:40 pm

Multam bro, n-am zis c-ai fi boolangiu, dar zic că:

Bă, ăsta dă două măsuri într-una, se vede superior ca nazii
Fac apel la juriu: "Cum permiteți? Vă rog descalificați-l!"
Pe metrica versurilor tale n-ar putea canta nici ToneDeff,
Îți dau lecții de skill, copile, ca un voluntar la UNICEF.
Mă năpustesc asupra ta ca un terier, 'ți-accelerez sistola,
În confruntarea asta sunt premier, pe când tu ești primola.
Tehnica mea verbală e lovely, tu bolborosești ca Luflee,
Ți-am ascultat freestylu, te fac oricând ca emcee sau netcee.
C-un croșeu în vorbitoare te trimit s-ajungi pe Lună ca Yuri,
Trec peste tine ca tancurile T1, reprezinți-un floc'n calea pulii.

Îmi cauți reputația pe net ca un naționalist maghiar în anale,
Pe când eu îți caut in coarne, ca un coproparazitolog în fecale.
Papusă, te țin lipit ca o căpușă de tușă să-mi numeri loviturile,
Sunt ca Freddy Krueger, când mă visezi iți uzi asternuturile.
"BMS"... probabil că provine de la Baruh's Most Slaughted,
La punchurile pe care le dai...parc-ai fi Malibu most wanted.
Sună mai bine dumele cu "BMS", de ce numele DecE, de ce nu
Ai ales DeceNU, sau crezi că ești cool că-i în genu GuessWho?!
Ca-n Saigon te bombardez bom-bom, că ești dumb-dumb ca Shrek
Antrenează-te pentru următoru' tour, pân'atunci Blow My (ball)Sack!

Thanx again si multă baftă!
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de INFECT! Sam Aug 20, 2011 9:17 pm

Baruh esti un mare prost!Nu am nevoie de ajutorul tau sa castig, de asta sa fii sigur !
Nu te mai ruga-n pula mea de juriu sa ma des_califice ca ma pot califica des si singur!
Vorbesti de reputatie..haha,hai date-n cacat!Te fac ca Elton Xavier,doar din picioare,
Reputatia ta-i mare, o dai in anale, te-am gasit cu Elton John in filme de pe_net_rare!
Iti storc capul, iti dau foc in propria ceara!Nu imi vorbi de tupeu, fac un singur pas,
Te las fara glas sau aer, de parca-s gaz, n-ai haz,te alegi cu pula-n gura,coaie-n nas!
In foaie astern versuri sau concepte coerente concrete!N-am timp de explicatii,ti-o dau direct,
Despre fraieru' asta pot sa spun ca a avut o "inspiratie" doar atunci cand a tras aer in piept!
Joc in ligi profesionale ca Lyon, deci ma poti chema leu, fara sa intrebi,nu prinzi chestia ??
Ai multe gol-uri in cap ca eu ti le-am dat si nu sunt Lionel Messi,poate Lion_el Messi_aaaa!!

Bafta!
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de Dust Dum Aug 21, 2011 2:30 pm

DecE:14

Baruh e plin de aere ca o minge,dar eu sunt jucator adevarat,il sparg urat,asta e cuvant!
Parca-i baschet in pula mea,il arunc usor la cos dupa ce-l fac praf dand cu el de pamant! - 3 bun de inceput,legat bine
Panciurile lui is ca un boomerang, le da...dar se intorc inapoi dublat,face cu limba cruce,
Ii dau capace ca unor jenti,si chiar daca-i dau genti plus alte roti asta nu le poate duce! -3 bun asta cu ii dau capace, asta cu boomerang am mai auzit
Fuge..da' io dau de la departare ca un telefon,te-ntrebi : DecE?Nu,zi-mi Baxter ca-s un DON,
In betalu' asta-s la volan deci esti sub control,te lovesc de nu te vezi clar ca-n Carmageddon! -3 ai inceput bine dar apoi ai cam ametit barul, imi pare neterminat
Ii dau bar dupa bar, el face "uh!"uh!", publicul zice : halal! Asta striga disperat dupa Allah,
Da' el nu stie ca-s deja aici, beeeton, ca-n betalu' asta-s profet si judecator ca Ghedeon.. -3 bunicel dar iarasi ideile nu sunt clare
Ca-s vrednic, tu ramai, eu intru in alt mileniu, nu vezi decat prostia din mintea unui geniu, epic ..
Si despre tine chiar n-am chef sa predic, nu te vad deloc, mintea ta poposeste-n intuneric..- 2 slab de final te-ai complicat degeaba

Baruh:14+14=28

Bă, ăsta dă două măsuri într-una, se vede superior ca nazii
Fac apel la juriu: "Cum permiteți? Vă rog descalificați-l!" - 3 hmm...merge de inceput
Pe metrica versurilor tale n-ar putea canta nici ToneDeff,
Îți dau lecții de skill, copile, ca un voluntar la UNICEF. -3 sa zicem
Mă năpustesc asupra ta ca un terier, 'ți-accelerez sistola,
În confruntarea asta sunt premier, pe când tu ești primola. - 3 ceva umor pe al doilea, bunicel
Tehnica mea verbală e lovely, tu bolborosești ca Luflee,
Ți-am ascultat freestylu, te fac oricând ca emcee sau netcee. -2 oi avea tu tehnica verbala da' aici e text, al doilea e mai mult de freestyle
C-un croșeu în vorbitoare te trimit s-ajungi pe Lună ca Yuri,
Trec peste tine ca tancurile T1, reprezinți-un floc'n calea pulii. -3 merge de final

Îmi cauți reputația pe net ca un naționalist maghiar în anale,
Pe când eu îți caut in coarne, ca un coproparazitolog în fecale. -3 bunicel
Papusă, te țin lipit ca o căpușă de tușă să-mi numeri loviturile,
Sunt ca Freddy Krueger, când mă visezi iți uzi asternuturile. -4 sa zicem, tehnic pe primul, bun si al doilea desi cam fumat
"BMS"... probabil că provine de la Baruh's Most Slaughted,
La punchurile pe care le dai...parc-ai fi Malibu most wanted. -3 ceva umor
Sună mai bine dumele cu "BMS", de ce numele DecE, de ce nu
Ai ales DeceNU, sau crezi că ești cool că-i în genu GuessWho?! -2 nu-mi place
Ca-n Saigon te bombardez bom-bom, că ești dumb-dumb ca Shrek
Antrenează-te pentru următoru' tour, pân'atunci Blow My (ball)Sack! -2 la fel

DecE:15

Baruh esti un mare prost!Nu am nevoie de ajutorul tau sa castig, de asta sa fii sigur !
Nu te mai ruga-n pula mea de juriu sa ma des_califice ca ma pot califica des si singur! -3 sa zicem, am remarcat descalifice-des califice dar mi se pare un pic fortat
Vorbesti de reputatie..haha,hai date-n cacat!Te fac ca Elton Xavier,doar din picioare,
Reputatia ta-i mare, o dai in anale, te-am gasit cu Elton John in filme de pe_net_rare! -3 primul bun, al doilea iarasi cam fortat, am remercat anale-Elton John dar mai putea fi lucrat
Iti storc capul, iti dau foc in propria ceara!Nu imi vorbi de tupeu, fac un singur pas,
Te las fara glas sau aer, de parca-s gaz, n-ai haz,te alegi cu pula-n gura,coaie-n nas! -2 suna bine dar nu prea loveste
In foaie astern versuri sau concepte coerente concrete!N-am timp de explicatii,ti-o dau direct,
Despre fraieru' asta pot sa spun ca a avut o "inspiratie" doar atunci cand a tras aer in piept! -4 sa zicem desi e cam fumat
Joc in ligi profesionale ca Lyon, deci ma poti chema leu, fara sa intrebi,nu prinzi chestia ??
Ai multe gol-uri in cap ca eu ti le-am dat si nu sunt Lionel Messi,poate Lion_el Messi_aaaa!! -3 merge

DecE:14+15=29
Baruh:14+14=28

Battle bunicel, dar nimic spectaculos nici de o parte nici de cealalta.

Vot DeCe!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de INFECT! Dum Aug 21, 2011 2:54 pm

Vorbesti de reputatie..haha,hai date-n cacat!Te fac ca Elton Xavier,doar din picioare,
Reputatia ta-i mare, o dai in anale, te-am gasit cu Elton John in filme de pe_net_rare! -3 primul bun, al doilea iarasi cam fortat, am remercat anale-Elton John dar mai putea fi lucrat

ai observat si penetrare in forma pe_net_rare ? el zicea ca-i caut reputatia pe net, eu zic ca i-am intors-o cat se putea de bine Rolling Eyes

Mersi pt. vot Smile
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de Dust Dum Aug 21, 2011 2:59 pm

Eram sigur ca daca nu scriu si despre asta o sa ma intrebi. Smile)
Cum am remarcat de exemplu "des_califice" iti dai seama ca am remarcat si asta, doar ca nu mi s-a parut cine stie ce.Stiu ca tu il consideri un p-back bun dar mie mi se pare cam fortat si nu-mi place asa tare.Sunt convins ca se putea intoarce si mai bine daca te mai straduiai un pic.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de INFECT! Dum Aug 21, 2011 3:05 pm

Dust a scris:Eram sigur ca daca nu scriu si despre asta o sa ma intrebi. Smile)
Cum am remarcat de exemplu "des_califice" iti dai seama ca am remarcat si asta, doar ca nu mi s-a parut cine stie ce.Stiu ca tu il consideri un p-back bun dar mie mi se pare cam fortat si nu-mi place asa tare.Sunt convins ca se putea intoarce si mai bine daca te mai straduiai un pic.

Smile). Omu' zicea ca pleaca in vacanta, ca nu prea are timp, si am zis sa dau repede ..sa nu aiba probleme pe drum. thanx for you`re opinion man Smile)
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 21, 2011 5:08 pm

DecE a scris:
Baruh e plin de aere ca o minge,dar eu sunt jucator adevarat,il sparg urat,asta e cuvant!
Parca-i baschet in pula mea,il arunc usor la cos dupa ce-l fac praf dand cu el de pamant! - 3, trebuia mai bine legat.
Panciurile lui is ca un boomerang, le da...dar se intorc inapoi dublat,face cu limba cruce,
Ii dau capace ca unor jenti,si chiar daca-i dau genti plus alte roti asta nu le poate duce! - 3, incalcit.
Fuge..da' io dau de la departare ca un telefon,te-ntrebi : DecE?Nu,zi-mi Baxter ca-s un DON,
In betalu' asta-s la volan deci esti sub control,te lovesc de nu te vezi clar ca-n Carmageddon! - 4, mai bine.
Ii dau bar dupa bar, el face "uh!"uh!", publicul zice : halal! Asta striga disperat dupa Allah,
Da' el nu stie ca-s deja aici, beeeton, ca-n betalu' asta-s profet si judecator ca Ghedeon.. - 3, cam atat.
Ca-s vrednic, tu ramai, eu intru in alt mileniu, nu vezi decat prostia din mintea unui geniu, epic ..
Si despre tine chiar n-am chef sa predic, nu te vad deloc, mintea ta poposeste-n intuneric.. - 2, fara nimic.

Baruh a scris:
Bă, ăsta dă două măsuri într-una, se vede superior ca nazii
Fac apel la juriu: "Cum permiteți? Vă rog descalificați-l!" - 3, tentativa de umor.
Pe metrica versurilor tale n-ar putea canta nici ToneDeff,
Îți dau lecții de skill, copile, ca un voluntar la UNICEF. - 3, bun al 2-lea vers.
Mă năpustesc asupra ta ca un terier, 'ți-accelerez sistola,
În confruntarea asta sunt premier, pe când tu ești primola. - 4, haha, buna.
Tehnica mea verbală e lovely, tu bolborosești ca Luflee,
Ți-am ascultat freestylu, te fac oricând ca emcee sau netcee. - 2, nimic iesit din comun.
C-un croșeu în vorbitoare te trimit s-ajungi pe Lună ca Yuri,
Trec peste tine ca tancurile T1, reprezinți-un floc'n calea pulii. - 3, nu-mi place comparatia.

Îmi cauți reputația pe net ca un naționalist maghiar în anale,
Pe când eu îți caut in coarne, ca un coproparazitolog în fecale. - 3.
Papusă, te țin lipit ca o căpușă de tușă să-mi numeri loviturile,
Sunt ca Freddy Krueger, când mă visezi iți uzi asternuturile. - 5, frumos a curs.
"BMS"... probabil că provine de la Baruh's Most Slaughted,
La punchurile pe care le dai...parc-ai fi Malibu most wanted. - 3, nu prea imi place.
Sună mai bine dumele cu "BMS", de ce numele DecE, de ce nu
Ai ales DeceNU, sau crezi că ești cool că-i în genu GuessWho?! - 3, buna remarca, dar parca-i lipseste ceva.
Ca-n Saigon te bombardez bom-bom, că ești dumb-dumb ca Shrek
Antrenează-te pentru următoru' tour, pân'atunci Blow My (ball)Sack! - 4, imi place.

DecE a scris:
Baruh esti un mare prost!Nu am nevoie de ajutorul tau sa castig, de asta sa fii sigur !
Nu te mai ruga-n pula mea de juriu sa ma des_califice ca ma pot califica des si singur! - 3, nu ai intors mare lucru.
Vorbesti de reputatie..haha,hai date-n cacat!Te fac ca Elton Xavier,doar din picioare,
Reputatia ta-i mare, o dai in anale, te-am gasit cu Elton John in filme de pe_net_rare! - 3, as fi dat mult mai bun, dar primul vers era autentic, fara Messi din picioare.
Iti storc capul, iti dau foc in propria ceara!Nu imi vorbi de tupeu, fac un singur pas,
Te las fara glas sau aer, de parca-s gaz, n-ai haz,te alegi cu pula-n gura,coaie-n nas! - 2, slab rau.
In foaie astern versuri sau concepte coerente concrete!N-am timp de explicatii,ti-o dau direct,
Despre fraieru' asta pot sa spun ca a avut o "inspiratie" doar atunci cand a tras aer in piept! - 2, fumata.
Joc in ligi profesionale ca Lyon, deci ma poti chema leu, fara sa intrebi,nu prinzi chestia ??
Ai multe gol-uri in cap ca eu ti le-am dat si nu sunt Lionel Messi,poate Lion_el Messi_aaaa!! - 3, sa zicem.

DecE = 15 + 13 = 28
Baruh = 15 + 18 = 33

Se pare ca Baruh mi-a placut mai mult, a fost mai direct si mai concis.

Vot Baruh.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de xtr3mu Dum Aug 21, 2011 5:33 pm

DecE1:

Baruh e plin de aere ca o minge,dar eu sunt jucator adevarat,il sparg urat,asta e cuvant!
Parca-i baschet in pula mea,il arunc usor la cos dupa ce-l fac praf dand cu el de pamant! --- slab 2p


Panciurile lui is ca un boomerang, le da...dar se intorc inapoi dublat,face cu limba cruce,
Ii dau capace ca unor jenti,si chiar daca-i dau genti plus alte roti asta nu le poate duce! --- imi place versu 2 ... 4p


Fuge..da' io dau de la departare ca un telefon,te-ntrebi : DecE?Nu,zi-mi Baxter ca-s un DON,
In betalu' asta-s la volan deci esti sub control,te lovesc de nu te vezi clar ca-n Carmageddon! --- mi'ai adus aminte de carma Razz ... nu zici multe rau dar sunt ceva punchuri 3p


Ii dau bar dupa bar, el face "uh!"uh!", publicul zice : halal! Asta striga disperat dupa Allah,
Da' el nu stie ca-s deja aici, beeeton, ca-n betalu' asta-s profet si judecator ca Ghedeon.. --- rima canci ... oleaca de wpuri ... dar slab 3p


Ca-s vrednic, tu ramai, eu intru in alt mileniu, nu vezi decat prostia din mintea unui geniu, epic ..
Si despre tine chiar n-am chef sa predic, nu te vad deloc, mintea ta poposeste-n intuneric.. --- primu nu e autodrop cumva? (nu vreau raspuns) 1p nimic nimic

Baruh 1+2:

Bă, ăsta dă două măsuri într-una, se vede superior ca nazii
Fac apel la juriu: "Cum permiteți? Vă rog descalificați-l!" --- buna observatie dar slabutz ca punch 2p


Pe metrica versurilor tale n-ar putea canta nici ToneDeff,
Îți dau lecții de skill, copile, ca un voluntar la UNICEF. --- versu 2 pe final merge , primu vers ... irelevanta observatie ... nici nu tre sa cante ...2p


Mă năpustesc asupra ta ca un terier, 'ți-accelerez sistola,
În confruntarea asta sunt premier, pe când tu ești primola. --- funny finalul nu ma asteptam ... imi place si primu vers ... din scurt 3,5p


Tehnica mea verbală e lovely, tu bolborosești ca Luflee,
Ți-am ascultat freestylu, te fac oricând ca emcee sau netcee. --- versu 2 nu zice mai nimic ... primu doar ok 2,5p


C-un croșeu în vorbitoare te trimit s-ajungi pe Lună ca Yuri,
Trec peste tine ca tancurile T1, reprezinți-un floc'n calea pulii. --- aiurea asta cu flocu'n calea pulii ... parerea mea .... maaxim 2,5p

Îmi cauți reputația pe net ca un naționalist maghiar în anale,
Pe când eu îți caut in coarne, ca un coproparazitolog în fecale. --- merge versu 2 ... 3p


Papusă, te țin lipit ca o căpușă de tușă să-mi numeri loviturile,
Sunt ca Freddy Krueger, când mă visezi iți uzi asternuturile. --- s'a mai dat ... tehnica puncteaza un pic 2,5 p


"BMS"... probabil că provine de la Baruh's Most Slaughted,
La punchurile pe care le dai...parc-ai fi Malibu most wanted. --- slab personal , englezisme pt rima ... 2p


Sună mai bine dumele cu "BMS", de ce numele DecE, de ce nu
Ai ales DeceNU, sau crezi că ești cool că-i în genu GuessWho?! --- sa zicem 3p ... desi dai scurt pare ca te'ai complicat in exprimare


Ca-n Saigon te bombardez bom-bom, că ești dumb-dumb ca Shrek
Antrenează-te pentru următoru' tour, pân'atunci Blow My (ball)Sack! --- funny dar cum atat ... 3p


DecE2:

Baruh esti un mare prost!Nu am nevoie de ajutorul tau sa castig, de asta sa fii sigur !
Nu te mai ruga-n pula mea de juriu sa ma des_califice ca ma pot califica des si singur! --- nu'mi place ... nici macar wp ... nu dau 1 dar maaxim 2p


Vorbesti de reputatie..haha,hai date-n cacat!Te fac ca Elton Xavier,doar din picioare,
Reputatia ta-i mare, o dai in anale, te-am gasit cu Elton John in filme de pe_net_rare! ---- mie mi'a placut asta cu penetrarea ... nu'i wooo dar pana acu pare cel mai bun wp din battle 3,5p


Iti storc capul, iti dau foc in propria ceara!Nu imi vorbi de tupeu, fac un singur pas,
Te las fara glas sau aer, de parca-s gaz, n-ai haz,te alegi cu pula-n gura,coaie-n nas! --- pula'n gura ... coaie'n nas ... ?? whateva tu stii cum iti place Smile)) 2,5p


In foaie astern versuri sau concepte coerente concrete!N-am timp de explicatii,ti-o dau direct,
Despre fraieru' asta pot sa spun ca a avut o "inspiratie" doar atunci cand a tras aer in piept! --- slaab 2p


Joc in ligi profesionale ca Lyon, deci ma poti chema leu, fara sa intrebi,nu prinzi chestia ??
Ai multe gol-uri in cap ca eu ti le-am dat si nu sunt Lionel Messi,poate Lion_el Messi_aaaa!! --- ai incercat ceva aici ... am prins ideea cu leu lion and shit ... dar nu spui prea multe ... 3p

DecE: 26
Baruh: 26

vot DecE c'a avut barul cu nota cea mai mare ...
parerea mea e ca se putea mai bine nush ... hate me !
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 21, 2011 7:37 pm

Battle incheiat, castigator Dece cu 2-1.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Aug 22, 2011 12:44 am

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORD!
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE] Empty Re: DecE vs. Baruh - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: DecE]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum