Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

4 participanți

In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Dust Mier Aug 24, 2011 5:52 pm

XyyX, 10 versuri, 2 zile.


Ultima editare efectuata de catre Dust in Lun Aug 29, 2011 7:25 pm, editata de 2 ori
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de za_uan Mier Aug 24, 2011 10:54 pm

Bun, deci intru-n battle in pula goala ca-i clar ca se lasa cu fhu thai, piro e pizda
Ii TAE_KWOiele_N_DOua prietenei lui, poate se lasa, da’ idiotu’ insista
Asta se vrea mc acid si putin mai intepator, d-aia de la o vreme bea Schweppes
Da-i prost, ca de-l intreb unde-i stenrocleidomastoidianul, il cauta cu Google maps
Bai Bula, la freestyle te tot plangi ca n-ai scula, dar de fapt ai inspiratie nula
Ca tot ce scoti sunt doar dume fumate iar tehnica ti-e ca slobozu’, picura din pula
Piro parca-i mereu la rascruce de vanturi, se caca pe el daca-i prezint ritualul haka
Tot ce stie, e ce l-au pus baietii sa faca, dans din buric gen Shakira-n Waka Waka
Eu, la inaltime ca Mitu, ii fut crosee, de-si cauta proteza asemeni unei babe oarbe
In patru labe…fraiere, in timp ce Neamtu’ promoveaza tu ramai ca prostu’-n B
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Joi Aug 25, 2011 1:35 pm

Prietena mea nu are coae, cu toate astea, are mai multe ca tine. Ai irosit un vers
Puteai sa intri si imbracat, oricum de aici iesi in curu gol ca'n reclame la pampers
Nici macar nu stii cum se scrie, du-te-n gatu ma-ti ca sternocleidomastoidianu'!
Nu ma vreau acid, chiar daca atunci cand scuip, te ucid si nu ratez ca Raducanu
Cica ma plang ca n-am scula in battle, vezi?! D-aia tre sa te 'iau', ca dai ca pula
Si femei-ta zice ca dai dezamagitor. Stai prost in relatii - esti certat si cu romana
Te agiti degeaba ca la Haka, ti'am futut moralu si nu'l mai ridici chiar daca fumezi
Nu's Shakira dar pentru asta's "La Tortura". Nu esti OTV, dar doar prostie afisezi
Da, esti prost ca noaptea iar eu nu's canal de sport dar iti dau box toata ziua
N'as promova Neamtu nici de'as fi Hitler ca voi comentati degeaba ca Ioanitoaia

Asta a facut doar prezenta, dar de-acu ii car directe in direct pana zice ca fac show
Esti orez, dar invers. Acum ne zici ca o arzi clasic, corect, ca n'aduci nimic nou
Ga_za_oan cica aspira la ceva mai sus, si l'am trimis la vecinu' de la etaj
Te am la mana ca pe bagaj iar in battle n'ai o treaba, sa te trecem in somaj
N'ai noroc, nu-s mama omida, dar se vede clar ca esti cel mai prost om de pe glob
Cum cacat, leguma asta a facut'o de oaie, a dat de porc si in final n-a iesit drob?
Ai luat o ciuperca de la strand dar tu crezi ca esti in Mario, acu' stai prin canale
Esti spart? Eu... ca nesu, te scot din stare, iar acu iti stau pe creier ca o tumoare
Cica'i din Piatra da'i ca apa, il incing, se evapora si gata! Asta'i de final, deci plata
Poti sa plangi, ia ceapa, speri voturi, ia teapa, cine'i miez la Vatican? doar PAPA!

PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de za_uan Vin Aug 26, 2011 11:10 pm

Pana sa ies in somaj, te scot la pensie pe caz de boala, fac cu tine dresaj
Clar am avantaj, tu te pierzi in piesaj, te plimba tac’tu cu masina… in port-bagaj
Ai dreptate, am dat peste porc, da nu-i nimic nu-ntorc, trec mai departe, am plecat
Coaie,cred ca-ti era foame cand ai scris runda si te-ai gandit sa mananci niste cacat
Asta vrea relatii cu publicul, gen Spike, da i-au crescut spice-n cur ca ia de la shop
Ce faci tu e “no show”, nu impresionezi, doar bati pasul pe loc, parc-ai fi pe stop
Bai lamaie, te storci degeaba, ca nu scoti o zeama, nici de muraturi. Tu, moare?
Te pis in fata ca sa-ti aduc in viata un strop de speranta si o pata de culoare
S-a terminat, ai pierdut, inchide ciocu’, mars acasa, acolo ti-e locu’
Dupa battle ma-ntreaba lumea: Ce-ai facut, Za_uane? Eu: M-am jucat cu focu’.

pace!
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 29, 2011 1:33 pm

za_uan 1:

Bun, deci intru-n battle in pula goala ca-i clar ca se lasa cu fhu thai, piro e pizda
Ii TAE_KWOiele_N_DOua prietenei lui, poate se lasa, da’ idiotu’ insista --- nu'mi place ... wpul e vechi , punchul e slabut 2p


Asta se vrea mc acid si putin mai intepator, d-aia de la o vreme bea Schweppes
Da-i prost, ca de-l intreb unde-i stenrocleidomastoidianul, il cauta cu Google maps ---- funny versu 2 desi ai gresit si tu Razz 3p

Bai Bula, la freestyle te tot plangi ca n-ai scula, dar de fapt ai inspiratie nula
Ca tot ce scoti sunt doar dume fumate iar tehnica ti-e ca slobozu’, picura din pula --- misto comparatie de pe versu 2 ... 3,5p


Piro parca-i mereu la rascruce de vanturi, se caca pe el daca-i prezint ritualul haka
Tot ce stie, e ce l-au pus baietii sa faca, dans din buric gen Shakira-n Waka Waka --- cel mai bun de pana acum funny ... 4p


Eu, la inaltime ca Mitu, ii fut crosee, de-si cauta proteza asemeni unei babe oarbe
In patru labe…fraiere, in timp ce Neamtu’ promoveaza tu ramai ca prostu’-n B --- un personal ok ... primu vers merge 3,5p

Piro 1+2:

Prietena mea nu are coae, cu toate astea, are mai multe ca tine. Ai irosit un vers
Puteai sa intri si imbracat, oricum de aici iesi in curu gol ca'n reclame la pampers --- Smile) bune pbackuri tzais inceput 4p


Nici macar nu stii cum se scrie, du-te-n gatu ma-ti ca sternocleidomastoidianu'!
Nu ma vreau acid, chiar daca atunci cand scuip, te ucid si nu ratez ca Raducanu --- buuun versu 1 ... tine barul sus sus 4p

Cica ma plang ca n-am scula in battle, vezi?! D-aia tre sa te 'iau', ca dai ca pula
Si femei-ta zice ca dai dezamagitor. Stai prost in relatii - esti certat si cu romana --- nu ma incanta decat finalul primului vers dar mai slabut ca pana acum 3p


Te agiti degeaba ca la Haka, ti'am futut moralu si nu'l mai ridici chiar daca fumezi
Nu's Shakira dar pentru asta's "La Tortura". Nu esti OTV, dar doar prostie afisezi --- imi place inceputul dar cam atat 3p


Da, esti prost ca noaptea iar eu nu's canal de sport dar iti dau box toata ziua
N'as promova Neamtu nici de'as fi Hitler ca voi comentati degeaba ca Ioanitoaia --- bun versu 1 Smile 3,5p



Asta a facut doar prezenta, dar de-acu ii car directe in direct pana zice ca fac show
Esti orez, dar invers. Acum ne zici ca o arzi clasic, corect, ca n'aduci nimic nou --- orez invers Smile)) bun 3,5p


Ga_za_oan cica aspira la ceva mai sus, si l'am trimis la vecinu' de la etaj
Te am la mana ca pe bagaj iar in battle n'ai o treaba, sa te trecem in somaj --- bune dar nu foarte 3,5p


N'ai noroc, nu-s mama omida, dar se vede clar ca esti cel mai prost om de pe glob
Cum cacat, leguma asta a facut'o de oaie, a dat de porc si in final n-a iesit drob? --- bun bun asta in schimb ... cel mai bun 5p


Ai luat o ciuperca de la strand dar tu crezi ca esti in Mario, acu' stai prin canale
Esti spart? Eu... ca nesu, te scot din stare, iar acu iti stau pe creier ca o tumoare ---- nu foarte fumate ... dar s'au mai tras 3p


Cica'i din Piatra da'i ca apa, il incing, se evapora si gata! Asta'i de final, deci plata
Poti sa plangi, ia ceapa, speri voturi, ia teapa, cine'i miez la Vatican? doar PAPA! --- tehnic dar nu de final parca 3,5p


za_uan 2:

Pana sa ies in somaj, te scot la pensie pe caz de boala, fac cu tine dresaj
Clar am avantaj, tu te pierzi in piesaj, te plimba tac’tu cu masina… in port-bagaj --- merge primu vers ca pback dar versu 2 nu prea 3p


Ai dreptate, am dat peste porc, da nu-i nimic nu-ntorc, trec mai departe, am plecat
Coaie,cred ca-ti era foame cand ai scris runda si te-ai gandit sa mananci niste cacat --- versu 2 e genu de vers la care tre sa renunti urgent Smile 2p


Asta vrea relatii cu publicul, gen Spike, da i-au crescut spice-n cur ca ia de la shop
Ce faci tu e “no show”, nu impresionezi, doar bati pasul pe loc, parc-ai fi pe stop --- fumate 2,5p


Bai lamaie, te storci degeaba, ca nu scoti o zeama, nici de muraturi. Tu, moare?
Te pis in fata ca sa-ti aduc in viata un strop de speranta si o pata de culoare --- Smile) asta'i bun gg;) 4p


S-a terminat, ai pierdut, inchide ciocu’, mars acasa, acolo ti-e locu’
Dupa battle ma-ntreaba lumea: Ce-ai facut, Za_uane? Eu: M-am jucat cu focu’. --- merge de final dar nu'i oaaa 3,5p


za_uan : 31
piro : 36

vot piro
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de za_uan Lun Aug 29, 2011 5:23 pm

ms ca ai votat Xtremule...asa e am gresit acolo la sternocleidomastoidian...si sa mor daca nu am citit runda de vreo 3 ori sa vad daca am scris corect...crek imi era somn...pace
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 29, 2011 7:24 pm

za_uan:14

Bun, deci intru-n battle in pula goala ca-i clar ca se lasa cu fhu thai, piro e pizda
Ii TAE_KWOiele_N_DOua prietenei lui, poate se lasa, da’ idiotu’ insista -3 merge de inceput
Asta se vrea mc acid si putin mai intepator, d-aia de la o vreme bea Schweppes
Da-i prost, ca de-l intreb unde-i stenrocleidomastoidianul, il cauta cu Google maps -2 primul bunicel, al doilea lasa de dorit, ceva umor dar nu foarte mult
Bai Bula, la freestyle te tot plangi ca n-ai scula, dar de fapt ai inspiratie nula
Ca tot ce scoti sunt doar dume fumate iar tehnica ti-e ca slobozu’, picura din pula -3 merge versul 2
Piro parca-i mereu la rascruce de vanturi, se caca pe el daca-i prezint ritualul haka
Tot ce stie, e ce l-au pus baietii sa faca, dans din buric gen Shakira-n Waka Waka -3 la fel
Eu, la inaltime ca Mitu, ii fut crosee, de-si cauta proteza asemeni unei babe oarbe
In patru labe…fraiere, in timp ce Neamtu’ promoveaza tu ramai ca prostu’-n B -3 primul bun desi asta cu Mitu am mai auzit, merge si personalul de pe al doilea dar parca nu suna cum trebuie, imi pare ca nu e aranjat ca lumea


PiroTechnique:18+16.5=34.5

Prietena mea nu are coae, cu toate astea, are mai multe ca tine. Ai irosit un vers
Puteai sa intri si imbracat, oricum de aici iesi in curu gol ca'n reclame la pampers -4 p-back ca la carte
Nici macar nu stii cum se scrie, du-te-n gatu ma-ti ca sternocleidomastoidianu'!
Nu ma vreau acid, chiar daca atunci cand scuip, te ucid si nu ratez ca Raducanu -4 bun si asta
Cica ma plang ca n-am scula in battle, vezi?! D-aia tre sa te 'iau', ca dai ca pula
Si femei-ta zice ca dai dezamagitor. Stai prost in relatii - esti certat si cu romana -4 runda smechera pana acum
Te agiti degeaba ca la Haka, ti'am futut moralu si nu'l mai ridici chiar daca fumezi
Nu's Shakira dar pentru asta's "La Tortura". Nu esti OTV, dar doar prostie afisezi -3 asta un pic mai slab parca
Da, esti prost ca noaptea iar eu nu's canal de sport dar iti dau box toata ziua
N'as promova Neamtu nici de'as fi Hitler ca voi comentati degeaba ca Ioanitoaia -3 asa si asa

Asta a facut doar prezenta, dar de-acu ii car directe in direct pana zice ca fac show
Esti orez, dar invers. Acum ne zici ca o arzi clasic, corect, ca n'aduci nimic nou- 3.5 =)) caterinca
Ga_za_oan cica aspira la ceva mai sus, si l'am trimis la vecinu' de la etaj
Te am la mana ca pe bagaj iar in battle n'ai o treaba, sa te trecem in somaj -3 treaba-somaj fumat l-am dat si eu si alti cativa, primul bun
N'ai noroc, nu-s mama omida, dar se vede clar ca esti cel mai prost om de pe glob
Cum cacat, leguma asta a facut'o de oaie, a dat de porc si in final n-a iesit drob? -3 smecher primul cu mama omida-glob, pe al doilea n-am prins duma
Ai luat o ciuperca de la strand dar tu crezi ca esti in Mario, acu' stai prin canale
Esti spart? Eu... ca nesu, te scot din stare, iar acu iti stau pe creier ca o tumoare -3 merge
Cica'i din Piatra da'i ca apa, il incing, se evapora si gata! Asta'i de final, deci plata
Poti sa plangi, ia ceapa, speri voturi, ia teapa, cine'i miez la Vatican? doar PAPA! -4 merge de final

za_uan:16

Pana sa ies in somaj, te scot la pensie pe caz de boala, fac cu tine dresaj
Clar am avantaj, tu te pierzi in piesaj, te plimba tac’tu cu masina… in port-bagaj -3 sa zicem dar nu prea e cine stie ce
Ai dreptate, am dat peste porc, da nu-i nimic nu-ntorc, trec mai departe, am plecat
Coaie,cred ca-ti era foame cand ai scris runda si te-ai gandit sa mananci niste cacat -2 slab ma, poti mai mult
Asta vrea relatii cu publicul, gen Spike, da i-au crescut spice-n cur ca ia de la shop
Ce faci tu e “no show”, nu impresionezi, doar bati pasul pe loc, parc-ai fi pe stop -3 merge dar s-au mai dat chestii de genul
Bai lamaie, te storci degeaba, ca nu scoti o zeama, nici de muraturi. Tu, moare?
Te pis in fata ca sa-ti aduc in viata un strop de speranta si o pata de culoare -4 Smile) asta da e mai ok
S-a terminat, ai pierdut, inchide ciocu’, mars acasa, acolo ti-e locu’
Dupa battle ma-ntreaba lumea: Ce-ai facut, Za_uane? Eu: M-am jucat cu focu’. -4 imi place si asta bun de final

pace!- 5 pt fair-play

Za_uan:14+16=30
PiroTechnique:18+16.5=34.5

Battle bun, Piro se pare ca isi aduce aminte ce a uitat, za_uan parca putea mai mult.

Vot Piro!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 29, 2011 7:24 pm

Battle incheiat, castigator Piro cu 2-0!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Lun Aug 29, 2011 7:59 pm

za oan mi'a facut placere! succes in continuare

ms de notele relativ mari pentru cat m'am chinuit, not! Very Happy
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de za_uan Lun Aug 29, 2011 8:39 pm

ms si eu de oportunitate piro...ms dust de voturi si pareri...doar ca ai uitat sa aduni alea 5 p pentru fairplay Very Happy ...piro ne mai auzim noi prin iasi...dau o bere

bafta
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: za_uan vs PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum