Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

+2
PiroTechnique
OZN
6 participanți

In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de OZN Dum Sept 11, 2011 1:36 am

10 versuri, 2 zile.
Spor!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Dum Sept 11, 2011 4:30 am

Trebuia sa dau azi ca saptamana asta am 3 restante si nu vreau sa aman aiurea turneul, asa ca am stat pana acu sa fac runda, doar ca runda a 2-a o sa vina spre weekendul viitor probabil

Nu mi-e greu sa-ncep ca oricum te termin repede, am idei garla ca Somesu Mic
Tehnica ta-i ca soarele la pol iarna, nu rasare si chiar de-ai fi soare n-ai da rasarit
Eu aduc un suflu nou ca explozia, d-aia esti speriat de bombe, asta-i clar
Ca te bag in ceata ca dimineata! Ai noroc ca nu-s imparat, dar ce zar!!!
C-am baruri de barbut, unu si unu. Tu? N-ai un bar bun, d-aia te scot din uz ca opc'u
Chiar daca n-ai coloana vertebrala tu-mi ramai mereu in spate sa vezi cum arata primu
Dumele tale's ca la fizica, de unde? Nu am amigdalele umflate da' prosti ca tine nu inghit
Ca tu sa-ti schimbi nicku si genu muzical ti-ai bagat pula-n priza, va prezint: ElectroStatic!
Nu-s iarba de la Onu, deci eu nu'ti dau cu pace, ci iti dau muie ca o evaziune fiscala
Sa intelegi de ce imi zice Piro, vin ca un incendiu in turneu ca va dau pe toti afara!
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Static Lun Sept 12, 2011 1:14 pm

M-a luat flama si-am ars-o pe mama lui Piro, dar era una din zilele-n care
Nu-mi pasa ce futeam. Gata coaie, stiu, esti ca navetistul: satul de personale
Dar ce sa-ti fac, cu asa nick esti ca dupa o tragedie-n familie, vai mortii tai
Am mai vazut dume trase de par, dar la tine asta deja-i scalpare pe fata, bai!
Ce restante ma? Predau cea mai grea materie, de mine nu treci nici cu spaga
Sunt brancardier pervers, iti iau mortii si ranitii-n pula. Da ba, direct de pe targa
Piro, MC? Neah. Netcee? Poate Era, ca sapca...de-asta il si pun in cap direct
Cu de-astea vii pe net? Hai tai-o ca-n Ikebana, ca-ti dau in barba ca Gillette
Te bat de te stalcesc, ca Marcel Pavel, pana sar bucati din tine de zici ca esti gazon
In battle am coloana, pe cand la cum o arzi tu pe forum...macar stim ca ai colon.


Esti monoton, plus ca zici ca esti scos din familia Flintstone, vii mereu cu dume vechi
Te am la degetul mic, tu esti atat de prost ca n-ai avea la degetul mic nici ciuperci
Ce ceata visezi? Poate doar fiindca-ti dau de nu te vezi. Clar ai sanse de castig: nule
Ai castigat concursul de free, desi ai fost ca o chinezoaica, mereu te-ai plans de scule
Mereu te-ai prins de pule, desi pe prima runda te lauzi ca nu-nghiti...asta-i buna
Si cica nu vrei sa-mi dai cu pace. Stai chill drace, eu iti dau, cu ce imi pica la mana
Imparat? Cel mult impaiat, vad ca ti-ai rezervat pentru plans o saptamana intreaga
E si normal: i-am scos dintii, i-am pus la loc doar sa-i mai scot o data si sa stiu o treaba
Dume cu bar-uri? Asta nu stie ca s-au dat toate? Pe unde o fi umblat saracul?
Bai Piro, uite de ce ai pierdut: de mine au auzit toti. De tine n-a auzit nici tac-tu...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Sam Sept 17, 2011 5:09 pm

Bha! Tu n-ai arde pe cineva nici de-ai fi crematoriu! Fa precum condensu, lasa abureala!
Ca acu ne'ai adormit, pot sa'mi schimb nicku in Nescafe ca's cat 3in1 si inving plictiseala
Da, sunt monoton, raman cel mai bun si pe tine tre' sa te las in urma ca pe amprente
Eu sansele nu le compar. Ale mele's reale, ale tale irationale sau 0 daca vrei in procente
Te dau cu capu de pavele, Marcel, c-ai dat'o aiurea, de prost gust ca berea fara alcool
Ai facut spume ca Gillette. Nu te tai ca'n Ikebana ca dai infect, si n'am la mine rivanol
E battle cu sens unic, nu am ce sa intorc! Te'ai prezentat ca Dumnezeu, adica de mantuiala
Parca ai zugravit, dar nu esti mester bun ca-ti dau de sar bucati din tine ca din tencuiala
Te miri ca la nunta, ca dumele mele's ca la Playboy's Mansion, toate bune si frumoase
Daca nu ti-a ajuns iti mai fute Piro doua bombe de sfarsit si asta doar pentru ca's focoase
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Static Dum Sept 18, 2011 3:16 pm

Bafta piromane, o placere!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Sept 18, 2011 4:08 pm

Nu mi-e greu sa-ncep ca oricum te termin repede, am idei garla ca Somesu Mic
Tehnica ta-i ca soarele la pol iarna, nu rasare si chiar de-ai fi soare n-ai da rasarit 3 binisor
Eu aduc un suflu nou ca explozia, d-aia esti speriat de bombe, asta-i clar
Ca te bag in ceata ca dimineata! Ai noroc ca nu-s imparat, dar ce zar!!! 2neah
C-am baruri de barbut, unu si unu. Tu? N-ai un bar bun, d-aia te scot din uz ca opc'u
Chiar daca n-ai coloana vertebrala tu-mi ramai mereu in spate sa vezi cum arata primu 3 i-am dat si eu ceva gen lu zetu
Dumele tale's ca la fizica, de unde? Nu am amigdalele umflate da' prosti ca tine nu inghit
Ca tu sa-ti schimbi nicku si genu muzical ti-ai bagat pula-n priza, va prezint: ElectroStatic! 2nu-mi place
Nu-s iarba de la Onu, deci eu nu'ti dau cu pace, ci iti dau muie ca o evaziune fiscala
Sa intelegi de ce imi zice Piro, vin ca un incendiu in turneu ca va dau pe toti afara 3 for the attitude

M-a luat flama si-am ars-o pe mama lui Piro, dar era una din zilele-n care
Nu-mi pasa ce futeam. Gata coaie, stiu, esti ca navetistul: satul de personale 3.5 bine
Dar ce sa-ti fac, cu asa nick esti ca dupa o tragedie-n familie, vai mortii tai
Am mai vazut dume trase de par, dar la tine asta deja-i scalpare pe fata, bai! 3.5 si asta
Ce restante ma? Predau cea mai grea materie, de mine nu treci nici cu spaga
Sunt brancardier pervers, iti iau mortii si ranitii-n pula. Da ba, direct de pe targa 2nu ma-ncanta
Piro, MC? Neah. Netcee? Poate Era, ca sapca...de-asta il si pun in cap direct
Cu de-astea vii pe net? Hai tai-o ca-n Ikebana, ca-ti dau in barba ca Gillette 4 asa mai merge
Te bat de te stalcesc, ca Marcel Pavel, pana sar bucati din tine de zici ca esti gazon
In battle am coloana, pe cand la cum o arzi tu pe forum...macar stim ca ai colon. 4pb bun

Esti monoton, plus ca zici ca esti scos din familia Flintstone, vii mereu cu dume vechi
Te am la degetul mic, tu esti atat de prost ca n-ai avea la degetul mic nici ciuperci 4:))
Ce ceata visezi? Poate doar fiindca-ti dau de nu te vezi. Clar ai sanse de castig: nule
Ai castigat concursul de free, desi ai fost ca o chinezoaica, mereu te-ai plans de scule 5!
Mereu te-ai prins de pule, desi pe prima runda te lauzi ca nu-nghiti...asta-i buna
Si cica nu vrei sa-mi dai cu pace. Stai chill drace, eu iti dau, cu ce imi pica la mana 3 ai lasat-o mai moale
Imparat? Cel mult impaiat, vad ca ti-ai rezervat pentru plans o saptamana intreaga
E si normal: i-am scos dintii, i-am pus la loc doar sa-i mai scot o data si sa stiu o treaba 3
Dume cu bar-uri? Asta nu stie ca s-au dat toate? Pe unde o fi umblat saracul?
Bai Piro, uite de ce ai pierdut: de mine au auzit toti. De tine n-a auzit nici tac-tu... 2 slab

Bha! Tu n-ai arde pe cineva nici de-ai fi crematoriu! Fa precum condensu, lasa abureala!
Ca acu ne'ai adormit, pot sa'mi schimb nicku in Nescafe ca's cat 3in1 si inving plictiseala 4 bun,bun
Da, sunt monoton, raman cel mai bun si pe tine tre' sa te las in urma ca pe amprente
Eu sansele nu le compar. Ale mele's reale, ale tale irationale sau 0 daca vrei in procente 3
Te dau cu capu de pavele, Marcel, c-ai dat'o aiurea, de prost gust ca berea fara alcool
Ai facut spume ca Gillette. Nu te tai ca'n Ikebana ca dai infect, si n'am la mine rivanol 3.5 pb bunicel
E battle cu sens unic, nu am ce sa intorc! Te'ai prezentat ca Dumnezeu, adica de mantuiala
Parca ai zugravit, dar nu esti mester bun ca-ti dau de sar bucati din tine ca din tencuiala 3.5 si asta suna bine
Te miri ca la nunta, ca dumele mele's ca la Playboy's Mansion, toate bune si frumoase
Daca nu ti-a ajuns iti mai fute Piro doua bombe de sfarsit si asta doar pentru ca's focoase 3 nimic grav

Piro 30
Static 33

Battle destul de bun, mi-a placut. vot Static
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de OZN Dum Sept 18, 2011 4:48 pm

PiroTechnique a scris:
Nu mi-e greu sa-ncep ca oricum te termin repede, am idei garla ca Somesu Mic
Tehnica ta-i ca soarele la pol iarna, nu rasare si chiar de-ai fi soare n-ai da rasarit - 3, tentative de baruri exceptionale, dar un inceput promitator.
Eu aduc un suflu nou ca explozia, d-aia esti speriat de bombe, asta-i clar
Ca te bag in ceata ca dimineata! Ai noroc ca nu-s imparat, dar ce zar!!! - 3, primul vers mai bun, al 2-lea mai nimic.
C-am baruri de barbut, unu si unu. Tu? N-ai un bar bun, d-aia te scot din uz ca opc'u
Chiar daca n-ai coloana vertebrala tu-mi ramai mereu in spate sa vezi cum arata primu - 3, slabut, dar ideea daca era prelucrata, rupe norma,
Dumele tale's ca la fizica, de unde? Nu am amigdalele umflate da' prosti ca tine nu inghit
Ca tu sa-ti schimbi nicku si genu muzical ti-ai bagat pula-n priza, va prezint: ElectroStatic! - 4, bun.
Nu-s iarba de la Onu, deci eu nu'ti dau cu pace, ci iti dau muie ca o evaziune fiscala
Sa intelegi de ce imi zice Piro, vin ca un incendiu in turneu ca va dau pe toti afara! - 5, final bun, asa mai vii.

Static a scris:
M-a luat flama si-am ars-o pe mama lui Piro, dar era una din zilele-n care
Nu-mi pasa ce futeam. Gata coaie, stiu, esti ca navetistul: satul de personale - 3, incercari si cam atat, al 2-lea vers mai ok.
Dar ce sa-ti fac, cu asa nick esti ca dupa o tragedie-n familie, vai mortii tai
Am mai vazut dume trase de par, dar la tine asta deja-i scalpare pe fata, bai! - 3, pentru aia cu mortii.
Ce restante ma? Predau cea mai grea materie, de mine nu treci nici cu spaga
Sunt brancardier pervers, iti iau mortii si ranitii-n pula. Da ba, direct de pe targa - 4, mai bun.
Piro, MC? Neah. Netcee? Poate Era, ca sapca...de-asta il si pun in cap direct
Cu de-astea vii pe net? Hai tai-o ca-n Ikebana, ca-ti dau in barba ca Gillette - 4, ok.
Te bat de te stalcesc, ca Marcel Pavel, pana sar bucati din tine de zici ca esti gazon
In battle am coloana, pe cand la cum o arzi tu pe forum...macar stim ca ai colon. - 5, buuun, personal cu umor.


Esti monoton, plus ca zici ca esti scos din familia Flintstone, vii mereu cu dume vechi
Te am la degetul mic, tu esti atat de prost ca n-ai avea la degetul mic nici ciuperci - 2, slab.
Ce ceata visezi? Poate doar fiindca-ti dau de nu te vezi. Clar ai sanse de castig: nule
Ai castigat concursul de free, desi ai fost ca o chinezoaica, mereu te-ai plans de scule - 3, sa zicem.
Mereu te-ai prins de pule, desi pe prima runda te lauzi ca nu-nghiti...asta-i buna
Si cica nu vrei sa-mi dai cu pace. Stai chill drace, eu iti dau, cu ce imi pica la mana - 4, intors bine, umor si ataca, dar cu pulele o dadusi in bara.
Imparat? Cel mult impaiat, vad ca ti-ai rezervat pentru plans o saptamana intreaga
E si normal: i-am scos dintii, i-am pus la loc doar sa-i mai scot o data si sa stiu o treaba - 4, frumos al 2-lea vers.
Dume cu bar-uri? Asta nu stie ca s-au dat toate? Pe unde o fi umblat saracul?
Bai Piro, uite de ce ai pierdut: de mine au auzit toti. De tine n-a auzit nici tac-tu... - 4, puteai altfel sa inchei asta, e bine si asa, asta e noua din capitolul "mame si futai".

PiroTechnique a scris:
Bha! Tu n-ai arde pe cineva nici de-ai fi crematoriu! Fa precum condensu, lasa abureala!
Ca acu ne'ai adormit, pot sa'mi schimb nicku in Nescafe ca's cat 3in1 si inving plictiseala - 4, foarte bun inceputul.
Da, sunt monoton, raman cel mai bun si pe tine tre' sa te las in urma ca pe amprente
Eu sansele nu le compar. Ale mele's reale, ale tale irationale sau 0 daca vrei in procente - 4, altu bun.
Te dau cu capu de pavele, Marcel, c-ai dat'o aiurea, de prost gust ca berea fara alcool
Ai facut spume ca Gillette. Nu te tai ca'n Ikebana ca dai infect, si n'am la mine rivanol - 4, bine intors.
E battle cu sens unic, nu am ce sa intorc! Te'ai prezentat ca Dumnezeu, adica de mantuiala
Parca ai zugravit, dar nu esti mester bun ca-ti dau de sar bucati din tine ca din tencuiala - 5, atitudine si bar bun.
Te miri ca la nunta, ca dumele mele's ca la Playboy's Mansion, toate bune si frumoase
Daca nu ti-a ajuns iti mai fute Piro doua bombe de sfarsit si asta doar pentru ca's focoase - 4, bine si asa, desi ai scazut agresivitatea.

Sa vedem ce iese la calcule, un battle bun, dar a doua runda a lui Piro a fost foarte smechera si peste Static.

Piro = 18 + 21 = 39
Static = 19 + 17 = 36

Un battle bun, au fost 3 runde cam la acelasi nivel, in schimb ultima a fost peste tot.

Vot Piro.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Lun Sept 19, 2011 10:27 pm

Static a scris:Bafta piromane, o placere!
o placere, cu adevarat, sper sa ne mai intalnim in dueluri d'astea Very Happy
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Static Mar Sept 20, 2011 11:46 pm

Cum se scrie corect, votati ma sau votati-ma?
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Mier Sept 21, 2011 9:50 am

v-o tai ma daca votati cu static Very Happy
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Dust Mier Sept 21, 2011 7:32 pm

PiroTechnique:17.5

Nu mi-e greu sa-ncep ca oricum te termin repede, am idei garla ca Somesu Mic
Tehnica ta-i ca soarele la pol iarna, nu rasare si chiar de-ai fi soare n-ai da rasarit -3 dadeam mai mult dar versul 2 s-a mai dat, imi place versul 1
Eu aduc un suflu nou ca explozia, d-aia esti speriat de bombe, asta-i clar
Ca te bag in ceata ca dimineata! Ai noroc ca nu-s imparat, dar ce zar!!! -5 da, smecher asta, suflu-explozie-bombe pe primul, imparat – ce zar pe al doilea, marfa
C-am baruri de barbut, unu si unu. Tu? N-ai un bar bun, d-aia te scot din uz ca opc'u
Chiar daca n-ai coloana vertebrala tu-mi ramai mereu in spate sa vezi cum arata primu -2 mai slab asta, atitudine buna, ceva dume dar nu mi se pare foarte tare si nici nu prea rimeaza
Dumele tale's ca la fizica, de unde? Nu am amigdalele umflate da' prosti ca tine nu inghit
Ca tu sa-ti schimbi nicku si genu muzical ti-ai bagat pula-n priza, va prezint: ElectroStatic! -4 mai bun asta, fizica-unde pe primul, finalul primului cam facil, al doilea caterinca si un personal nou as putea spune
Nu-s iarba de la Onu, deci eu nu'ti dau cu pace, ci iti dau muie ca o evaziune fiscala
Sa intelegi de ce imi zice Piro, vin ca un incendiu in turneu ca va dau pe toti afara! -3.5 merge de final dar nu ma da pe spate


Static:18.5+19.5

M-a luat flama si-am ars-o pe mama lui Piro, dar era una din zilele-n care
Nu-mi pasa ce futeam. Gata coaie, stiu, esti ca navetistul: satul de personale -3 doar finalul celui de-al doilea imi place, primul cam prea pregatitor
Dar ce sa-ti fac, cu asa nick esti ca dupa o tragedie-n familie, vai mortii tai
Am mai vazut dume trase de par, dar la tine asta deja-i scalpare pe fata, bai! -4 versul 2 mai bun, cu umor
Ce restante ma? Predau cea mai grea materie, de mine nu treci nici cu spaga
Sunt brancardier pervers, iti iau mortii si ranitii-n pula. Da ba, direct de pe targa -3.5 asa si asa undeva pe la jumate’
Piro, MC? Neah. Netcee? Poate Era, ca sapca...de-asta il si pun in cap direct
Cu de-astea vii pe net? Hai tai-o ca-n Ikebana, ca-ti dau in barba ca Gillette -4 mai bun asta, un wordplay pe primul merge si al doilea
Te bat de te stalcesc, ca Marcel Pavel, pana sar bucati din tine de zici ca esti gazon
In battle am coloana, pe cand la cum o arzi tu pe forum...macar stim ca ai colon. -4 bun de final


Esti monoton, plus ca zici ca esti scos din familia Flintstone, vii mereu cu dume vechi
Te am la degetul mic, tu esti atat de prost ca n-ai avea la degetul mic nici ciuperci -4 bun inceput
Ce ceata visezi? Poate doar fiindca-ti dau de nu te vezi. Clar ai sanse de castig: nule
Ai castigat concursul de free, desi ai fost ca o chinezoaica, mereu te-ai plans de scule -5 Smile asta e barul pe care-l asteptam de la tine, p-back pe primul, personal pe al doilea
Mereu te-ai prins de pule, desi pe prima runda te lauzi ca nu-nghiti...asta-i buna
Si cica nu vrei sa-mi dai cu pace. Stai chill drace, eu iti dau, cu ce imi pica la mana -3.5, imi place finalul celui de al doilea primul p-back dar nu prea tare
Imparat? Cel mult impaiat, vad ca ti-ai rezervat pentru plans o saptamana intreaga
E si normal: i-am scos dintii, i-am pus la loc doar sa-i mai scot o data si sa stiu o treaba -3 slabut fata de ce ai dat pana acum
Dume cu bar-uri? Asta nu stie ca s-au dat toate? Pe unde o fi umblat saracul?
Bai Piro, uite de ce ai pierdut: de mine au auzit toti. De tine n-a auzit nici tac-tu... -4 final bun

PiroTechnique:21

Bha! Tu n-ai arde pe cineva nici de-ai fi crematoriu! Fa precum condensu, lasa abureala!
Ca acu ne'ai adormit, pot sa'mi schimb nicku in Nescafe ca's cat 3in1 si inving plictiseala -4 smecher tare primul, p-back, bun si al doilea dar paraca un pic mai slab
Da, sunt monoton, raman cel mai bun si pe tine tre' sa te las in urma ca pe amprente
Eu sansele nu le compar. Ale mele's reale, ale tale irationale sau 0 daca vrei in procente -5 da, no comment
Te dau cu capu de pavele, Marcel, c-ai dat'o aiurea, de prost gust ca berea fara alcool
Ai facut spume ca Gillette. Nu te tai ca'n Ikebana ca dai infect, si n'am la mine rivanol -4, p-back pe primul si pe al doilea, intors frumos
E battle cu sens unic, nu am ce sa intorc! Te'ai prezentat ca Dumnezeu, adica de mantuiala
Parca ai zugravit, dar nu esti mester bun ca-ti dau de sar bucati din tine ca din tencuiala -4, da frate, sens unic-intorc, Dumnezeu-mantuiala in continuare, bun si barul 2 dar cam fumat
Te miri ca la nunta, ca dumele mele's ca la Playboy's Mansion, toate bune si frumoase
Daca nu ti-a ajuns iti mai fute Piro doua bombe de sfarsit si asta doar pentru ca's focoase -4 final bun si nu degeaba esti Piroman

PiroTechnique:17.5+21=38.5

Static:18.5+19.5=38

Dupa cum se poate remarca, diferenta foarte mica, cel mai bun battle din turneu de pana acum cel putin.
Piro ai dat mai slabut pe prima, dar ai avut o runda 2 aproape perfecta, mi-a placut mult si asta ti-a si adus votul meu.
Static, cat de cat constant, ai alternat baruri smechere cu unele relativ facile dar per total am avut asa o impresie ca n-ai dat cat puteai, parca n-ai fost intr-o zi buna.
Oricum, felicitari pentru battle ambilor!

Vot PiroTechnique!

Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Static Mier Sept 21, 2011 7:58 pm

Bravo Piro! Te-am subestimat un pic si mi-ai servit-o bine. Buna runda 2, evident mai buna decat ma asteptam Smile) Felicitari si succes in finala!

Multumim fain de voturi, mai putin lui Dust pe care-l zburam din crew Smile). Eu momentan pun tastatura-n cui, o sa mai dau cate o runda cand ne duelam in crew-uri. Poate mai dau acum unul, doar daca se tine si o finala mica. Numai bine.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de PiroTechnique Mier Sept 21, 2011 8:07 pm

GJ si tie!
Toata treaba e din tactica Very Happy intentionat am dat mai slab in runda 1. LOL, nici eu nu cred, mai ales ca tu esti printre putinii, daca nu chiar singuru care da runde tari aka isi strica idei tari indiferent cu cine da sau cum da respectivu si deci, nu puteam miza pe asta Very Happy.

Dust se pare ca a fost mai impresionat de mine cand am zis ca'l tai daca voteaza cu tine decat, ca'l dati voi afara din FAQ. Las' coae ca ne facem noi doi cru, tu o sa te ocupi cu tot si eu cu restu!
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Dust Mier Sept 21, 2011 8:13 pm

Lasa ma ca nu patesc nimic, ca am facut manevra, am votat contra lui Static, dar l-am votat pe Xtr3mu la celalalt battle asa ca e 1-1 pana acum. Laughing
Oricum daca nu mai insel, cred ca e prima data cand votez contra lui Static.

Battle, incheiat castigator PiroTechnique cu 2-1!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Sept 26, 2011 5:30 pm

Static a scris:Bravo Piro! Eu momentan pun tastatura-n cui

si eo am pus ceva in cui acum. nush cum plm ai reusit tu sa inghesui tastatura acolo Very Happy
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Static Lun Sept 26, 2011 5:36 pm

E slang de Ardeal, gen "din 2 click-uri eram formatati toti".
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de OZN Mar Sept 27, 2011 12:53 am

Clik din tastatura? Poate enter.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE] Empty Re: PiroTechnique vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR PIROTECHNIQUE]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum