Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

+11
MarianS
Matrix
Dust
Ra'ra
date
Static
xtr3mu
PiroTechnique
doctoru'
OZN
big rip
15 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Vin Mai 27, 2011 5:09 pm

X - Y - X -Y -Y - X - Y - X

Ca am provocat, eu deschid balul!


10 zile, 10 versuri!

darkside edit: 3 din 5 voturi castiga. Participantii sa aleaga juriu, pl0x
OZN edit: Votanti - Schumy, DarthEdd77, CreativeEgo, Dust, Matrix, CIOMOFUGLA, Nihat.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Dum Mai 29, 2011 1:02 am

Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte!
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko!
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick!
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat!
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Mai 30, 2011 4:18 pm

Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii.
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel.
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru.
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta.
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Mar Mai 31, 2011 11:04 am

intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!?
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de PiroTechnique Mar Mai 31, 2011 11:12 am

sper sa nu fiu chiar asa ruginit, dupa 3 ani :-" daca nu mai mult


Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Iun 01, 2011 4:18 pm

Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea!
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii!
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie!
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu!
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Iun 01, 2011 10:22 pm

Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de date Vin Iun 03, 2011 3:04 am

-
DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE.
-
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii!
-
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe.
-
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana!
-
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii!
-




date
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 103
Reputatie : 130
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Vin Iun 03, 2011 6:32 pm

Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Iun 03, 2011 6:48 pm

Am sters-o eu pentru ca era imcompleta (doar 8 versuri).

Mi-a facut placere sa dau in battle-ul asta, astept alte propuneri.

Sa curga cu voturi.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Sam Iun 04, 2011 12:31 pm

O sa bag eu primul vot si vine cam asa:

BR:17
Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte!- 3 hmm.. merge de inceput
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko!-4 asta imi place, personal pe primul, sclav-nobil-lux + personal pe al doilea
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick!- 3 doar ok
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat!-3 primul bun, n-am prins duma cu Sora
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură! -4 final bun

OZN:16
Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii.-3 merge dar mi se pare un pic fortat
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel.- 3 aici tb “aline”
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru.-3 doar ok
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta.-4 asta da, imi place
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa.-3 mergea mai tare finalul

Doctoru’:16
intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera -3
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu-4 doi dintr-o lovitura, imi place
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!?-3 inceput bun dar nu-mi place finalul
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului- 3ok
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca -3 mergea mai tare finalul

Piro:17
Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol- 3 inceput bunicel,am prins ideile, dar nu ma atinge in mod deosebit
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara-4
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat -3 merge
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede-3 bunicel
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro-4 final bun

Extr3mu:17
Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea!-3 p-back , merge de inceput
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii! -4 bun
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie!-4 bun si asta
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu!-3 primul tare al doilea nu prea mi-a placut
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu!-3 cam fumat versul 2

Static:18
Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada-3 asta cu arcada fumata
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras -5 =)) asta e smecher rau
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi- 3 sa zicem ca merge
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat-3
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce!- 4 final bun

Date:17
DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE.-4 bun
-
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii! -4 smecher si asta
-
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe.-3
-
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana! -3 caterinca
-
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii! -3 ok de final
-

Ra’ra:16
Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti-3 ok de inceput
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata -3 pt primul
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri- 3 la fel
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe -4 asta da Smile
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac -3 ok

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru=17+16+18+16=67
Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique=16+17+17+17=67

Deci egalitate, caz in care o sa merg pe mana primei erchipe, adica Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru , parca au fost mai clari si au avut si ceva mai mult umor pe ici pe colo.
Vot Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru!
Battle bun, mai echilibrat decat credeam eu, totusi avand in vedere potentialul combatantilor ma asteptam sa fie mai tare de atat, parca sunt putin dezamagit pe chestia asta. Smile
Bafta !
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Dum Iun 05, 2011 11:25 pm

B.R: 18
Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte! --- 3 e ok, dar n-are nimic special
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko! --- 4 asa-i mai bine... mai agresiv.
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick! --- 4 bun, amuzant, dar parca ii lipseste ceva
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat! --- 3 iarasi n-are ceva special, desi primul vers suna bine, al doilea nu prea.
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură! --- 4 bun asta.

OZN: 18
Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii. --- 3 imi place versul al doilea, primul mi se pare cam obisnuit.
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel. --- 4 ai inceput foarte bine dar pe versul al doilea ai cam pus frana.
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru. --- 4 bah deci rupe versul 2, primul nu prea.
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta. --- 3 nu prea-mi place
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa. --- 4 bun bar-ul.

Doctoru': 14
intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera --- 4 e foarte bun, dar finalul e cam slab
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu --- 3 suna aiurea versul 2, mai ales "lu' altu"
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!? --- 2 asta nu-mi place deloc
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului --- 3 nimic special.
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca --- 2 slab si asta.

Piro: 16
Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol --- 3 merge cat de cat dar se putea mai bine.
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara --- 2 slab rau.
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat --- 4 tare rau versul al doilea, finalul primului vers mai merita lucrat.
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede --- 3 finalul primului vers e cam aiurea.
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro --- 4, desi fumata treaba cu Nero, restul imi suna bine.

Xtr3mu: 17
Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea! --- 4 tare, buna atitudinea.
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii! --- 4 idem
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie! --- 3 doar ok.
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu! --- 3 se putea mai bine.
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu! --- 3 doar ok asta...nu ma atrage primul vers

Static: 18
Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada --- 4 doar pt ca suna bine, desi are faze fumate rau
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras --- 5 foarte dur atacul din versul 2.
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi --- 3 suna bine, dar cam enervante fazele astea cu date si CIFRE...
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat --- 3 nu, nu-mi place
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce! --- 3 e ok, dar cam atat.

Date: 18
DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE. --- 4 tare pb-ul.
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii! --- 4 bun si bar-ul asta.
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe. --- 3 ok, dar puteai slefui mai bine versul al doilea.
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana! --- 4 caterinca rau.
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii! 3 doar ok, cred ca puteai sa formulezi mult mai bine ideea din versul 2.

Ra': 17
Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti --- 4 suna foarte tare.
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata --- 3 incercare de pb, dar per total bar-ul nu-mi place in mod deosebit
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri --- 3 nu-mi place primul vers.
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe --- 4 super
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac --- 3 tare finalul, dar iarasi nu ma impresioneaza foarte mult.


Big Rip, Doctoru, Static, Ra': 18+14+18+17=67
OZN, Piro, Xtr3mu, Date: 18+16+17+18=69

Un battle foarte bun, diferenta fiind practic facuta de runda slaba a lui Doctoru'. Oricum, foarte multe dume si atacuri bune. Felicitari! Daca se mai face asa ceva curand, ma bag si eu, daca ma primiti, ca-mi plac macelurile de genul asta.

VOT OZN, Piro, Xtr3mu, Date!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Lun Iun 06, 2011 11:13 am

Note de la 1 la 5

BR – 14 p
Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte! – inceput ok, se putea si mai bin, 3p
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko! – frumos finalul, 3 p
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick!- am inteles duma dar nu e pe filmu meu, 2 p
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat! – neah 2 p
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură! – cel mai tare bar din runda, 4 p

OZN- 19 p
Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii. – primu vers smecher, 3 p
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel. – haz, inerveaza!? 3p
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru.- bun, bun 4 p
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta.- da, din ce in ce mai bine, 4 p
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa. – frumos finalul, atitudine – primu bar de 5 p

Doctoru-20 p
intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera – asa se incepe o runda! 4 p
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu – 3p
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!?- frumos final Very Happy. 4p
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului – bai tu chiar te pricepi Very Happy, 5 p
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca- e ok, dca terminai cum ai inceput era si mai smecher...4 p

Piro-19 p
Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol – umor, nice start, 4 p
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara- same here, 4 p
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat – omru primeaza in runda asta, imi place :d 4p
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede- esti foarte constant si legi foarte bine ideile, 4 p
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro – tseaaa..ai lasat-o moale la final, 3 p

Extremu- 19p
Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea! – da, asa tre sa-ti iei adversaru la pula din primu bar Very Happy 4 p
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii! – nu prea le halesc pasta cu fierastrau, sunt folosite in abuz, 3 p
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie! – pback bun, 4 p
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu! – imi place finalul barului, 4 p
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu!- atitudine de invingaor, 4 p

Static- 20p
Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada -3p, s-au fumat si astea cu arcada
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras – cel mai tare bar pe care l-am citit pana acum in battelu asta, dau 6p ca asa vrea pl mea Very Happy
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi – 4p, haz
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat- umor, 4 p
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce! Primu vers imi place, al doilea il puteai cizela un pic, 3 p


Date- 20p
DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE. – frumos, frumos, 4 p
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii!- nu prea am citit betaluri date de tine, dar esti mai bun decat ma asteptam, 4 p
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe. – 3p, trea’ cizelat putin versu 2
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana! – ha, foarte tare, 5p
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii!- mult umor pe final 4 p

Ra’ra-19p
Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti – atitudine buna, dar ma asteptam la altceva, 3p
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata – atitudine, umor, 4p
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri – ai haz, 4p
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe – i-ati umplut frigideru lu cioco ) 4p
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac- imi place finalul, si atitudinea in general de pe toata runda, 4 p

BR, Ra’ra, Static, Doctoru- 14+19+20+20=73
Date, OZN, eXtremu, Piro- 20+19+19+19=77 –VOT!

Foarte misto intreg betalu, BR n-a fost pe filmu’ meu si asta a fost dezavantajul primei echipe
Static: Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras – asta mi-a placut maxim! )
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Iun 08, 2011 10:26 am

BR:17
Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte! 3.5 pt versu 2 mai mult
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko!-3.5 la fel ca n primu al 2 lea i baza
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick!- 3 cine plm i academic?
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat!- 4 deci la fel primu i asa si asa insa al 2 lea e prea caterinca
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură! – 3 doar ok pt final

OZN:16
Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii.- 3 draguta asta cu robotu
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel.- 3 putea sa dezvolti asta cu icre mai mult
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru.- 3 slab
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta.- 3.5 asta i mai bun mai ales versu 2
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa.- 3.5 bun finalu

Doctoru’:16
intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera – 3 cam free da cu interne
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu- 3 slab
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!?- 3.5 e, mai bine
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului- 3.5
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca – 3 asa siasa de final

Piro:17
Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol- 3.5 desi asta cu gol e cam fumata
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara- 3.5 e ok, ba esti din cta saule?
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat -3 slabut
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede- 3 astai mai bun
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro- 4 ba ai pastrat toate dumele pt final?

Extr3mu:19
Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea!- 3 pt primu
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii! – 4 haha tare
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie! – 4 oho jmecher
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu!- 3 e bun da nu ca mai ^
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu!- 5 asta i cel mai bun bar din betal pan acum

Static:18.5
Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada- 3.5 pt al 2lea primu i cam uzat
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras -5 phahah la fel de tare ca ultimu bar a lu extremu
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi- 3 ? n am prins o pasta
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat- 3.5 ai irosit primu vers
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce!- 3.5 merge

Date:16
DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE.- 3.5 bun
-
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii! – 3.5 pt al2lea vers primu tehnic da cam atat
-
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe.-2.5 ? nu, astai cel mai slab din betal
-
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana! -3 ceva mai bun ca ^
-
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii! -3,5 astai mai bun mai caterinca
-

Ra’ra:17
Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti- 3 pr primu
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata – 3.5 mai bine
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri- 3 mda
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe – 4 hahah al2lea e caterinca
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac – 3.5 bun de final

68.5 - 68, strans bajeti strans, destul de jmecher betal, da urma scapa turma ra a facut diferenta cu o runda echilibrata fara derapaje, bravo ambelor echipe ... am citit ceva versuri tari.
vot Big Rip Static Ra Doctoru
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Iun 12, 2011 12:28 am

E 2-2...

Multumim pentru voturile de pana acum, mai ales ca ati votat pe text si vorba aia, au fost 8 runde. Asteptam votul decisiv, in acelasi stil, de la Edd, Ego sau Nihat, dupa cum e mentionat in reguli.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Sam Iun 18, 2011 12:26 am

haha, nu isi asuma nimeni responasbilitatea!!? Very Happy
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Iun 23, 2011 1:12 am

Hai sus, hai sus, hai sus..
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mar Iul 05, 2011 2:41 pm

Punctaj de la 1 la 5 per bar. 3 pentru bar-uri bune, 4 pentru excelente, 5 greu de atins. (ca la BAC)

big rip - 16 puncte


Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte! - 3p. primu' vers curge bine, al doilea loveste pe final "4 CURVE, d'aia-s pus pe RUPTE"; jocuri de cuvinte "Bute-lemn-bâte" "muie-blitz-krieg" ;
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko! - 3p. primu' vers e ok asa de pregatire "xerox - copywrite - indiggo" "sclav-nobil"...
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick! - 3p. da si nu prea; curge bine bar-ul totusi
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat! - 3p. asta e un bar bun; primu' vers se leaga cu al doilea si finalu' e caterinca...
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură! - 4p. final ok, "piroman arssura" joc de cuvinte, primu' vers bun





OZN - 16



Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii. - 2p. cam obosita duma cu robotu si inginerii
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel. - 3p
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru. - 3p. asta mi-a placut "miscarea obosit mic ; " plus versu 2 care e si el bun, loveste pe final
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta. 4p. personal, si amuzant pe alocuri... nu te recunosc
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa. -4p. bun final, si spirit de echipa cu Piro Smile)




doctoru' - 16


intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera - 4p. DA! iad-incing acolo e smecherie, versu doi acelasi registru "piro e prost de stinge" Smile) si punch pe final
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu -4p Smile) versu' 1 caterinca, al doilea mai hardcore, ambele lovesc
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!? 3p. pregateste bine primu' vers Smile) al doilea wordplay "instalator - scald - baie - pumni" si finalu' caterinca
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului - 3p. bun - hardcore din nou; word play-uri pe acolo
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca 2p. se putea mai bine.



PiroTechnique - 16


Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol - 4p. loveste grav pe ambele versuri
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara - Smile))) 4p caterinca asta
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat 3p. Smile) "wc- ocupat" "picioare - cur - dansez ptr tine" bun
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede - 3p bun punch
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro - 2p final cu multies asa... dar ultima n-are rima... si strica tot filmu'





xtr3mu - 17


Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea! - Smile)4p. inceput tare; atitudine primu vers + punchback versu 2.
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii! - 4p. hard CORE bitch + punch back
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie! -3p. punch back, ai cam incetinit totusi.
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu! 3p. nu te chem la ziua mea
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu! 3p. bun final; mergea pe versu' 2 un punch mai pe filmu primului vers



Static - 18



Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada - 3p. da da... si nu prea Very Happy
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras - 4p. Smile) that's the shit
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi 3p. Smile)
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat - 4p. killa' season style
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce! - 4p. bun final, imi place ca se vede spiritu' de echipa in bar-ul asta Very Happy



date - 19

DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE. - 4p Smile) bun p-back
-
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii! - 3p.
-
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe. - 4p. Smile) gg
-
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana! - 4p. amuzant
-
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii! - 4p. bun final
-




Ra'ra - 17


Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti - 4p. word play-uri tari; loveste versu 2
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata - 3p. bine construit bar-ul dar se termina nefericit
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri - 3p.
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe - 4p. Smile) bine, bun bar
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac 3p. nimic special





Big Rip : 16
Ra'ra: 17
Static: 18
Doctoru: 16

16 16 18 17 = 32+35=67

vs.

Date: 19
OZN: 16
xtr3mu: 17
PiroTechnique: 16


16 16 17 19 = 32+36=68

Battle bun, strans... destul de greu de votat.
La prima echipa Static si Ra'ra s-au remarcat, pe cand la cealalalta Date si xtr3mu.
Personal, mi-a placut de Piro, a avut un inceput bun de runda.
Oricum, fiind votul final (teoretic), astept injuraturi pe privat sau aici Laughing

VOT Date; xtr3mu; OZN; PiroTechnique
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Mar Iul 05, 2011 3:02 pm

Battle incheiat, castigatori Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique cu 3-2.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Iul 05, 2011 3:12 pm

ieii Smile felicitari tuturor a iesit caterinca ... desi a mers cam greu cu votarea Razz
la mai multe
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Iul 05, 2011 3:33 pm

big rip a scris:Ăsta-i un fel de lupta anului, sunt Bute pe forum, ăştia-s lemn, venim cu bâte,
Face-ţi muie frumoase, e blitz.. krieg! Sub mine, 4 curve, d’aia-s pus pe rupte! - 4 da. agresiv, tehnic si caterinca plus wp mijto
OZN nu-i xerox, dar scrie pe el copywrite 2012, e pizdă la mic, trasă la indiggo,
Sclavule eşti în plus! Eu-s nobil, ce fac? Îţi zice cu lux de amănunte şi Choko! - 2 mult mai slab ca primul, dar cu incercare de personal
Date? Pentru el nu am punchuri, că-i un nimeni bandajat, mumia lu’ Academic,
E gay consacrat, sută la sută garantat îşi doreşte dinadins să primească CIFRE-n nick! - 3 iar cifre+date=love
Xtr3mu, o altă piele a pulii, că-i un prezervativ clasic, da’ se crede fresh şi utilizat,
Pai bă, eu te pun pe pulă şi vreau să fii Sora, şi să tragi cu dinţii ca la Local Kombat! - 4 finalul de bar face toti banii, putin mai aranjat si era de 5
Piro? Tinde la zero, că încearcă s-o ardă fără oxigen, să prinzi flow, hai fă gură,
Că eu sunt Lektoru în battle, deşi tu eşti piroman, nu provoci nicio arssură! - 4 umor si personal super tare. not rly packing tho'
17
OZN a scris:Big Rip e animat ca Chip si Dale, eu scandalagiu select, il bat in mijlocu’ Primaverii,
Din Olanesti in Bucuresti, fara dubii, e traditional, imi face un ro_bot ca inginerii. - 3 pentru wp din versul 1
Doctoru se crede ginecolog, ca-mi sulfa cu drag in pula, sa-mi alinte durerea fata de el,
Si chiar daca incearca sa ma frece la icre, nu ma inerveaza ca am nervii de otel. - 3 iarasi pentru versul 1.
Pe Ra’ nu-l tin balamalele, nu-l tine miscarea, ca-i obosit, da’-i misc eu maxilaru,
Ca de cand promoveaza cultura a ramas repetent, i-ar suge-o lu’ Guta se se simta Rimaru. - 3 in acelasi fel. tehnic,wp, fun, dar fara punch
Cu Static o ard fara jena, ca-i arat pula si flamandu saliveaza, e crescut de mic cu asta,
Scoate album, ii dau patru batai pe masura ca la reggae, de vede culori ca la rasta. - 4 now we're talkin
Nu doar ca il avem pe Piro, va trecem prin probe de foc, dam dume una si una,
Si va facem din doua vorbe, coaie noi suntem nc–i trasnet, a inceput furtunaaa. 3 - si revenim
16
doctoru' a scris:intru'n joc de glezne,lesne mutilez mui si va trimit in beznele iadului ,incingand atmosfera
voi,noroc cu piro ca'i prost de stinge,da va dau baroase'n cap,pana zdruncin stratosfera - 4 buuuuuuuuuun!!!!
ozn,punch nema!cre'ca le zice pe refren.oricum baiatu'i cam prost ca imparte cu dusmanu patu
eu:dentisto-informatician,imi iau drujba si ma ocup de date,sa nu mai aiba dinti impotriva lu altu - 4 la fel de bun. personale la echipa, nu doar individual
la extrem ii bag torte'n cap pt materie cenusie,si ii sectionez mainile si picioarele cu macete
apoi,ca pe un instalator prost, il scald intr'o baie de pumni, care sa ii numere pe...care degete!? - 3 amuzant asta, dar nu se ridica la nivel cu celelalte
da iubita lu cifre,ce face aici?stia de mine:doctor renumit,s'avea nevoie de masuri date dracului
cica sa ii rup teasta si si sa'i sparg muia....ca nu face fata in betalu asta nici in ruptu capului - 4 bun bun bun!wp , umor, personal si lovitura buna!
bai muistilor..va tai organele genitale,va bat ca,garcea cu pulanele si va lipesc coaiele'n talpa
si pentru compensatie ,puteti sa ne cantati ca dj bobo,cand v'om bagam oo chiuaua sub falca - 2 mult mai slab decat restul rundei
17
PiroTechnique a scris:sper sa nu fiu chiar asa ruginit, dupa 3 ani :-" daca nu mai mult


Doctore, e muzica! deci Piro baga 4 batai - scurte - din sold, fara pauze, fara cheie va pune la sol
Ti'ai gresit cariera, I rock! Iar tu esti tare but da nu te'as pune nici in poarta, ca ai capul gol - 3 pt word play, v1 anunta ceva mai tare
Sunteti 4, ca anotimpurile, Ra'Ra se vrea zeul soare, la patrat dar si'asa are tehnica subtire, de vara
Nu stiu cine i'a permis lu asta s'a intre'n battle ca shaw a vrut sa dea de carnet sa conduca o autogara - 3 la fel, v2 slab fata de v1
Big Rip vorbeste mult si prost ca Piersic. Rimele lui's de aruncat la wc, cand l'am batut mi'a zis ca era ocupat!
Te joc in picioare, tu nu mai da din cur ca n-o sa dansez pentru tine chiar daca's vedeta si tu esti handicapat - 4 bun! super punch + wp mijto
Unu'i Static ca n-are nici o treaba - de facut - ii fac pe toti de'mi zic: Mestere, termina-ne repede!
Asta si'aratat muschii cu toate ciupercile de pe forum si'acum vedem ca n'are nici forta lu' arhimede - 3 mijto wp de pe v2. not packin
A fost si el cu x, acu e zero! Prietene, eu's Mustang, tu esti Sandero, ti s-a pus pata, incearca cu dero
V'am ars, ziceti'mi Nero! V'am futut si vreti dinero dar nu stiati ca va luati doar muie daca dati battle cu Piro - 3 la fel, v1 foarte mijto,v2 mai slab
16
xtr3mu a scris:Tin stacheta sus de parca amagesc piticii c'oricum n'o sa ajunga la ea!
Big Rip, blitzkrieg?Nu's patriot da' zici ca ti'ai uitat limba...'n pula mea! - 4foarte foarte tare! wp jmeker+tehnica+punch si umor
Nu minti!Nu trag cu dintii ci ti'o trag in dinti si n'o fac cu puterea mintii!
Ca un cicalitor o sa te frec la cap c'un ferestrau pana se tocesc toti zimtii! - 4 bun si asta, tine ritmul
Doctore prostia ta pute ca tu zici ca doar ca instalator te poti scalda'n baie!
Coaie,de ce macete?Ca si'asa dupa ce'ti citesc runda, pofta mi se cam taie! - 4 bun, bine intors.
Ra'ra, de tine nu ma iau ca'i ziua ta,da' te trag de urechi ca un cercel prea greu!
Si ca sa vezi ce cadou iti dau eu,'ti strivesc 2 cartofi de ochi pana'i fac pireu! - 3 nu-i semn bun, scazi ritmul pe final
Static-ncu' cu fustita si decolteu - ii dau jet get-beget de decoleaza instantaneu!
Ce echipa de boraci natangi, vor sa dea asi cu asii dar ... nici nu trec de fileu! - 3 sfarsit slab fata de restul rundei
18
Static a scris:Pe Piro-l dau de pamant ca gravitatia, sunt si rocker: am mai rupt o coarda
Si n-o sa poata sa-nchida un ochi o noapte-ntreaga ca i-am deschis o arcada - 4 bun de tot. si intors bine si are de toate
Lui OZN ii dau o bataie la curu' gol, ca o cafteala intre papuasi
Asta-n fiecare bar mai baga o pula, zici ca-i Choko, iesita prin oras - 4 aaahahaha. personal cu victime colaterale
Si-acum e-n echipa cu date, astia ieri se certau, azi au la bot numai stropi
Dar date a mai comis-o: nu-l stie pe CIFRE din vedere, o suge legat la ochi - 4 pffffff
xtr3mu-i copie ieftina de camera philips, e 'cam prost'...glumeam, e foarte prost de fapt
Si-l scot din sarite ca pe-un atlet la 'o mie metri garduri' cu-n picior amputat - 4 mijto tare wp
C-un sut in coaie dat, ii ridic mingile la fileu, ii dau la muie ca plata la curve
Era clar rezultatul, am venit din start cu doctoru'...dar acum zic RIP, Ra': pune-le cruce!- 4 final foarte misto.
20
date a scris:-
DATE vine să-nchidă balul şi să-i dea afară pe toţi cerşetorii ăştia de chifle.
Big Papagal e frustrat că lu' mă-sa i-am dat NUMERE şi-acum se răzbună pe CIFRE. - 5 foarte mijto intors.my fav so far
-
în battle ard doctorate luate în rate, sunt liderul plutonului de execuţii,
că la carte -> doctor a fost ca un cadou nedorit - înapoiat fără discuţii! - 3 punch nu prea puternic, tehnica buna in schimb
-
Static nu mă mişcă-stau stoic contra acestui sofist chelios fără bani de plombe.
ai paranoia gogule! - nu conduci maşini că eşti speriat de bombe. - 3 hai ma! ai inceput asa bine
-
Ra dă plancton de când Mircea Radu l-a trimis în port să-şi caute Dana!
îi zic "dă-mi un telefon" -> a scos un Nokia,implorând să nu-i fur bandana! - 2 nu nu nu. in afara de wp cu telefonu,nimic
-
am venit armat cu oznuri şi cu piromani doar ca să constat ironia sorţii:
sunteţi în curul gol cu toţii - v-aţi încordat prea tare şi v-au pocnit chiloţii! - 2 team spirit si atat. atat de bine incepusei runda Sad
-
15

Ra'ra a scris:Intru-n caterinca asta de battle cu 2 clase peste, parca pun tren pe tren baieti
Oengus, vin dintre celti, sa ma faceti? sarcina grea, va fut si va las cu tripleti - 3 tehnic. fara punch prea hotarat
Zic doar o data fiti atenti, dupa asta va simtiti usurati, ca va pis toata ceata
Bandana pe ochi, dau precis o bata-n dreapta si l-am spart pe date aka piniata - 4 misto wp pe primul vers + reply cu bandana lu date
Ii dau trusa de prim ajutor, sa-si bage-n pizda vata, il iau pe Piro, il sting lejer
N-ai ce sa-mi ceri, ca-mi scot pula si-o folosesc pe post de furtun de pompieri - 3 personal slabutz,scoate la tehnica
X vrea sa-mi dea pireu, te oftici ca prin turneu, ti-am cam luat femeia de pulpe
OZN? i-o combin pe Choko cu 2 trufe, gasesti sarpele meu in gaura ei de vulpe - 5 Very Happy inca unul mega mega tare. super misto intors +2 pers tari
Am team de brute, voi team la 4 ace-n arcada, iau lopata si m-apuc de sapat
Stii cum facem Static? le punem cruci pe piept, da le punem si flori pe capac - 4 frumos final. keep up the team spirit
19

Am ajuns prea tarziu. Incepusem sa fac postul mai devreme, dar am fost ff ocupat. As fi votat Big Rip, Ra'ra,Static si Doctoru

Mi-a placut ceva mai mult rundele lor, plus ca au tinut si cont de echipa. Asta e bajeti, pare rau , dati vina pe corporatii ca ati pierdut batleu asta Smile
Oricum ,foarte foarte mijto. Multe felicitatiuni la toata lumea
bounce
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Iul 05, 2011 4:04 pm

Funeriu, futute-n gura.

Felicitari baieti, a iesit frumos...si multumim celor care si-au facut timp pentru voturi.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de SonatuX Dum Dec 04, 2011 3:54 pm

ce nebunie !!! affraid !!1
SonatuX
SonatuX
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 149
Reputatie : 190
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Dec 04, 2011 3:55 pm

Ce spam!!!
Ti-ai pus in gand sa fii primul in statistici pe saptamana asta?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de SonatuX Dum Dec 04, 2011 4:02 pm

ce sa fiu ? cum adica primul in statistici ? Frate vezi tu eu nu prea am timp sa stau asa mult ca voi pe forum si cand am ocazia ma bag peste tot sa vad ce si cum mai postez , eu ti-am zis ca ma " vanezi " !
SonatuX
SonatuX
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 149
Reputatie : 190
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si PiroTechnique - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum