Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

+3
OZN
darthedd77
CIOMOFUGLA
7 participanți

In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Noi 27, 2009 7:10 am

reguli: yxxy io x tu y
8 vers replay decent
bafta
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Noi 27, 2009 9:27 am

precizeaza asta pe viitor, will ya? adaug la reguli cel mai bun din 5 voturi. Revin cu runda asap
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Sam Noi 28, 2009 3:08 am

acostez cu fanfara si faruri,cand apar eo chiar si publicu face valuri
sunt agresiv ca un marinar in permisie,sunt distrugator in bar-uri,
lansezi doar epave,sunt superior,imi prezinti onoru si-ti raspund cu salve
pe loc, fara mila, te torpilez ca-s vedeta si te las cu avarii grave
o incerci cu mine,iti rup degetul si te scurtez d-un cap cand golesc Zarea
cand te arunc peste bord, doar cu coliva si colaci iti gasesti salvarea
cu dragoare si detectoare si tot nu se poate atinge de mine,saracu
eo-s amiral, am comandat deja cateva navete si-asta n-a luat nici bacu
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Dum Noi 29, 2009 5:00 pm

ti azvarl o piatra-n far si te lasa-n bezna, iti tai cablu de acumulare c-o rindea
si iti var o lanterna adanc in fund ca doar asa o sa ai si tu luminata mintea
distrugator de space bar-uri, te leg la ochi te execut tu intrebi: jucam baba oarba?
esti marinar in permisie? esti surescitat caci pasarica o dat la 6 luni in rest cu laba
poola mea-ti prezinta dreapta onoru si-ti lanseaza slobozi in salve de tun
'77,? esti vedeta? ai facut cumva parte din distributia original a lui cocoon?
cand tu goleai zarea io-mi goleam vezica pe tot bordu tau si te deraiez
cu dragoare si detectoare nu se-ntrevede nici o licarire de inteligenta pe GPS

de acord pan la 5 sa fie
vine si a2a
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Noi 30, 2009 12:47 pm

cu fanfara sau cu fanfaronade n-ai s ajungi prea departe
oi fi tu amiral da din punct de vedere tactic io-s Bonaparte
vezi tu aici e momentul in care te inpotmolesti intr-un banc
darthEDD77, edd si eddy prietenu tau imaginar e Plank?
ma scurtezi d-un cap, faci ca platica cand te crap,n-ai har
te-ntep ca pa kebap, corabile ti se-neaca inca de la mal
mi-ai luat cateva navete sper ca era BECkS, incepe forfota
a venit tot forumu ca sa vada cum iti inec toata flota
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Noi 30, 2009 2:08 pm

temeinic si tactic,am incercat ceva tematic,dar te incurci in firu epic,mai bine lasa
cu tine e mereu aceeasi faza:daca e battle cu tema,ti-ai uitat caietele acasa
esti sec,eo am mana mai buna,deci te bat ca la carte. iti car in fata pumni si coate
esti pe moarte,sa sune cineva la spital,da la 9 poate:inca unu care se crede Bonaparte
bine frate,ma superi trec la fapte si-o buna parte de timp d-acu o sa o petreci in exil
ca esti debil!de-acum o arzi nomad si cand ti se opreste caruta ai si tu domiciliu stabil
ti-am citit runda-execrabil.dume expirate,nimic valabil.remarca-te si tu,scrie cu bold-uri
iti sparg bordu cu borduri,te suspend si-ti atarn streangul de gat,d-asta inghiti cu noduri
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Dec 02, 2009 2:16 pm

darthedd77 a scris:
acostez cu fanfara si faruri,cand apar eo chiar si publicu face valuri
sunt agresiv ca un marinar in permisie,sunt distrugator in bar-uri, 4
lansezi doar epave,sunt superior,imi prezinti onoru si-ti raspund cu salve
pe loc, fara mila, te torpilez ca-s vedeta si te las cu avarii grave 0
o incerci cu mine,iti rup degetul si te scurtez d-un cap cand golesc Zarea
cand te arunc peste bord, doar cu coliva si colaci iti gasesti salvarea 2
cu dragoare si detectoare si tot nu se poate atinge de mine,saracu
eo-s amiral, am comandat deja cateva navete si-asta n-a luat nici bacu 4,incheiere buna

CIOMOFULGA a scris:
ti azvarl o piatra-n far si te lasa-n bezna, iti tai cablu de acumulare c-o rindea
si iti var o lanterna adanc in fund ca doar asa o sa ai si tu luminata mintea 3
distrugator de space bar-uri, te leg la ochi te execut tu intrebi: jucam baba oarba?
esti marinar in permisie? esti surescitat caci pasarica o dat la 6 luni in rest cu laba 2 se putea mai grav
poola mea-ti prezinta dreapta onoru si-ti lanseaza slobozi in salve de tun
'77,? esti vedeta? ai facut cumva parte din distributia original a lui cocoon? 2
cand tu goleai zarea io-mi goleam vezica pe tot bordu tau si te deraiez
cu dragoare si detectoare nu se-ntrevede nici o licarire de inteligenta pe GPS 2

CIOMOFULGA a scris:
cu fanfara sau cu fanfaronade n-ai s ajungi prea departe
oi fi tu amiral da din punct de vedere tactic io-s Bonaparte 3
vezi tu aici e momentul in care te inpotmolesti intr-un banc
darthEDD77, edd si eddy prietenu tau imaginar e Plank? 2
ma scurtezi d-un cap, faci ca platica cand te crap,n-ai har
te-ntep ca pa kebap, corabile ti se-neaca inca de la mal 1
mi-ai luat cateva navete sper ca era BECkS, incepe forfota
a venit tot forumu ca sa vada cum iti inec toata flota 3

darthedd77 a scris:
temeinic si tactic,am incercat ceva tematic,dar te incurci in firu epic,mai bine lasa
cu tine e mereu aceeasi faza:daca e battle cu tema,ti-ai uitat caietele acasa 5 pizda frate
esti sec,eo am mana mai buna,deci te bat ca la carte. iti car in fata pumni si coate
esti pe moarte,sa sune cineva la spital,da la 9 poate:inca unu care se crede Bonaparte 4
bine frate,ma superi trec la fapte si-o buna parte de timp d-acu o sa o petreci in exil
ca esti debil!de-acum o arzi nomad si cand ti se opreste caruta ai si tu domiciliu stabil 3
ti-am citit runda-execrabil.dume expirate,nimic valabil.remarca-te si tu,scrie cu bold-uri
iti sparg bordu cu borduri,te suspend si-ti atarn streangul de gat,d-asta inghiti cu noduri 5

darthedd77 = 4+0+2+4+5+4+3+5=27
CIOMOFULGA = 3+2+2+2+3+2+1+2=17
VOT DARTHEDD77. ultima runda a lui a fost peste ciomofulga. si ciomofulga a avut lovituri bune.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Dec 02, 2009 2:40 pm

Pe text:

Edd I:
acostez cu fanfara si faruri,cand apar eo chiar si publicu face valuri
sunt agresiv ca un marinar in permisie,sunt distrugator in bar-uri, - 3. Laudarosule. Frumos, dar nu e punch.
lansezi doar epave,sunt superior,imi prezinti onoru si-ti raspund cu salve
pe loc, fara mila, te torpilez ca-s vedeta si te las cu avarii grave - 3. I see where this is going.
o incerci cu mine,iti rup degetul si te scurtez d-un cap cand golesc Zarea
cand te arunc peste bord, doar cu coliva si colaci iti gasesti salvarea - 3. mistocutz
cu dragoare si detectoare si tot nu se poate atinge de mine,saracu
eo-s amiral, am comandat deja cateva navete si-asta n-a luat nici bacu - 3. ok...

Ca idee generala, pentru prima runda a lui Edd: apreciez ca ai incercat niste rime tematice, insa a lipsit punch-ul. Pacat.

Ciomo I si II:
iti azvarl o piatra-n far si te lasa-n bezna, iti tai cablu de acumulare c-o rindea
si iti var o lanterna adanc in fund ca doar asa o sa ai si tu luminata mintea - 2. slabut
distrugator de space bar-uri, te leg la ochi te execut tu intrebi: jucam baba oarba?
esti marinar in permisie? esti surescitat caci pasarica o dat la 6 luni in rest cu laba - 2. banal
poola mea-ti prezinta dreapta onoru si-ti lanseaza slobozi in salve de tun
'77,? esti vedeta? ai facut cumva parte din distributia original a lui cocoon? - 5. personal foarte tare, amuzant si toate alea.
cand tu goleai zarea io-mi goleam vezica pe tot bordu tau si te deraiez
cu dragoare si detectoare nu se-ntrevede nici o licarire de inteligenta pe GPS - 2. confuz. Pacat.


cu fanfara sau cu fanfaronade n-ai s ajungi prea departe
oi fi tu amiral da din punct de vedere tactic io-s Bonaparte - 3. ok
vezi tu aici e momentul in care te inpotmolesti intr-un banc
darthEDD77, edd si eddy prietenu tau imaginar e Plank? - 3. a mai dat cineva duma cu ed, edd & eddy. Cred ca Dope. Daca nu stiam asta, dadeam 5 puncte.
ma scurtezi d-un cap, faci ca platica cand te crap,n-ai har
te-ntep ca pa kebap, corabile ti se-neaca inca de la mal - 3. relativ misto, tehnic, dar punch-ul e prafuit.
mi-ai luat cateva navete sper ca era BECkS, incepe forfota
a venit tot forumu ca sa vada cum iti inec toata flota - 2. cam banal.

temeinic si tactic,am incercat ceva tematic,dar te incurci in firu epic,mai bine lasa
cu tine e mereu aceeasi faza:daca e battle cu tema,ti-ai uitat caietele acasa - 5. frumos, chiar foarte
esti sec,eo am mana mai buna,deci te bat ca la carte. iti car in fata pumni si coate
esti pe moarte,sa sune cineva la spital,da la 9 poate:inca unu care se crede Bonaparte - 4. p-back.
bine frate,ma superi trec la fapte si-o buna parte de timp d-acu o sa o petreci in exil
ca esti debil!de-acum o arzi nomad si cand ti se opreste caruta ai si tu domiciliu stabil - 4. amuzant.
ti-am citit runda-execrabil.dume expirate,nimic valabil.remarca-te si tu,scrie cu bold-uri
iti sparg bordu cu borduri,te suspend si-ti atarn streangul de gat,d-asta inghiti cu noduri - 4. iarasi frumos

Interesant battle. Edd a ales o tema si fugla a continuat-o. A iesit misto. Edd s-a distanta intr-a doua runda.
Vot darthedd77.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de HipSound Mier Dec 02, 2009 2:43 pm

vot darthedd77 are unele baruri mai bune ca ale adversarului...nu stau sa le enumar , dar sunt bune
HipSound
HipSound
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 740
Reputatie : 854
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti / Calafat

http://cuartastheindian.blogspot.com

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Mier Dec 02, 2009 4:56 pm

edd,se vede experienta si rupere in runda 2.

temeinic si tactic,am incercat ceva tematic,dar te incurci in firu epic,mai bine lasa
cu tine e mereu aceeasi faza:daca e battle cu tema,ti-ai uitat caietele acasa
f pizda.
vot edd
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Magnifi_Q Joi Dec 03, 2009 1:14 am

Mi-a placut faptul ca edd a mers pe aceeasi idee in toata runda 1, dar paradoxal, parca in runda a doua a avut punch-uri mai tari, iar apogeul a fost in primul bar din a doua runda a sa.
Vot edd.

Battle incheiat
Castigator edd - KO
Magnifi_Q
Magnifi_Q
Bad ass ma' fucka'
Bad ass ma' fucka'

Mesaje : 55
Reputatie : 70
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Dec 03, 2009 10:25 am

Multumesc de aprecieri. A iesit mai bine decat ma asteptam Smile. Ego, dupa parerea mea, e destul de greu sa o arzi si tematic si cu punchuri serioase in numa 8 verse... or maybe just lack of practice. Sper sa impac si capra si varza pe viitor.
In rest,mi s-a parut ok prima runda a lui CIOMOFULGA (am dat copy/paste la nume,lol) pt ca a mers pe principiul de reply,dar dimpacate a scazut ritmul intr-a 2-a si m-a lasat sa-mi fac de cap. Besides, crede-ma ca de ed edd and eddy si alte desene ani-male tot aud de ani de zile. Think different Wink

Ego,cand ai timp/chef, trimite-mi un PM cu reguli sa ne smardoim Smile
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Dec 04, 2009 10:52 am

bravo, pe alta data
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum