Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Iul 13, 2010 3:15 pm

eu-tu-tu-eu
care ajunge primu la 3 voturi (cat de cat argumentate) castiga...
timp de raspuns, acceptabil, cu cat mai repede cu atat mai bine...
8 versuri
bafta!
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Iul 13, 2010 5:14 pm

comit un omucid liric, avid sa mai crestez inca o victorie pe raboj
sunt haios ca pozele cu tipi tip, te iau peste picior ca pe un galos
vrei sa mi-o intorci, te-neci, din mila am sa-ti arunc un colac, kurtos
ma doare-n pula pe tine-n spate, te zgaltai mai tare decat cutremuru din 77
nu-s vr'un caratist da ce ti dau aici e de valoare si se masoara in carate
te relaxezi in spa la SOV, io, nu-s din Borisov da soto te voi BATE,
toti te calca in picioare de parca ai fi un pod, te sparg ca pe un cod
coaie, apropo de turneu, merci de VOT Smile
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Iul 14, 2010 2:05 pm

77 intra tiptil in trip si te termnia treptat, cu tumul teribil te transeaza in transee
cu spasme sistematice te scalzi in propiile lichide cand iti infig cutitul in cornee
sangerezi si urli-n agonie cand te despic si ca un spic cazi secerat,lipsit de glorie
n-ai cum sa-mi stai in cale cale, e jale cand am foame de lup si sete de victorie
pustiu a facut runda doar ca sa-mi multumeasca,cu a doua imi deschide-un fanclub
eo-s dur ca otelul Krupp si ma destind cand descind sa-ti desprind capatzana de trup
te plesnesc, nu ma tocmesc, nu-s negutator!ca lupii din Mibu,in lupta sunt necrutator
rau ca Shinsengumi,cu mine nu poti glumi,te omor!Ca p-un tablou urat,te scot din decor


Ultima editare efectuata de catre darthedd77 in Mier Iul 14, 2010 2:51 pm, editata de 2 ori
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Iul 14, 2010 2:46 pm

acum recurg la violenta sa-l reduc la tacere,il snopesc si-l strivesc ca p-un rebut
urmatoarea lui runda e ca o dupa-amiaza plictisitoare la tevere, nu e nimica de vazut
esti dus sa te compari cu echipe din belarus,cand eo-s tehnic ca tikitaka,te fac lesne
joc incantator,am joc de cuvinte,fac joc de culise,tu faci ciocu mic si joc de glezne
eo scriu inteligent, vizibil,tu scrii ilizibil,fara noima, fara idei si nici nu ti se leaga dumele
cum pula mea sa ai pretentii in battle cand juma de forum nu poa' sa-ti pronunte numele
e haios,rad de ma cac pe tine cand te iau la mijto toti prietenii,tot forumul si natura
din turneu ai iesit prematur ca din pizda,da' primesti premiul special al juriului:NA PULA!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Iul 14, 2010 4:07 pm

coaie, io vin ''cu tumul''t teribil sa-ti las cu.tume, setea n-ai sa ti-o potolesti cu Victoria,
lipan, te bat mai ceva decat bate in tobe tandarica, mori asa cum a murit K gula-n furia
io-s ca un tablou urat, tu esti ca tablou electric,cum te ncing iti sare siguranta si te-ai ars
incet cand 'descinzi'' sa o sugi, c-ai sa-mi ''desprinzi capatana de trup'', asta nu-I un baton Mars
esti ca un pistol care trage-n orb ai pusa piedica, rundele tale au fost ca o revizie tehnica,
iti dai atata-n petec parc-ai fi un sac, la cate pule-n cur ai luat esti fara fund ca a lu ivan turbinca
iti iese cacat pe gura si urechi, cand te caci pe mine io cu pula creez presiune cand ti-astup gaura
io am iesit prematur, tu esti ca un prenatal, plin de greata, iau premiu special si-ti umplu gura

gata, bafta/

CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Iul 15, 2010 2:37 pm

O sa scot in evidenta ce m-a incantat :

Ciomo :

nu-s vr'un caratist da ce ti dau aici e de valoare si se masoara in carate
te relaxezi in spa la SOV, io, nu-s din Borisov da soto te voi BATE,

io-s ca un tablou urat, tu esti ca tablou electric,cum te ncing iti sare siguranta si te-ai ars
incet cand 'descinzi'' sa o sugi, c-ai sa-mi ''desprinzi capatana de trup'', asta nu-I un baton Mars

Edd :

pustiu a facut runda doar ca sa-mi multumeasca,cu a doua imi deschide-un fanclub
eo-s dur ca otelul Krupp si ma destind cand descind sa-ti desprind capatzana de trup

te plesnesc, nu ma tocmesc, nu-s negutator!ca lupii din Mibu,in lupta sunt necrutator
rau ca Shinsengumi,cu mine nu poti glumi,te omor!Ca p-un tablou urat,te scot din decor

acum recurg la violenta sa-l reduc la tacere,il snopesc si-l strivesc ca p-un rebut
urmatoarea lui runda e ca o dupa-amiaza plictisitoare la tevere, nu e nimica de vazut
esti dus sa te compari cu echipe din belarus,cand eo-s tehnic ca tikitaka,te fac lesne
joc incantator,am joc de cuvinte,fac joc de culise,tu faci ciocu mic si joc de glezne

Un battle frumos, edd a dat 2 runde frumoase, iar ciomo a dat ceva mai slab. Edd a dat peste, a dat dovada de tehnica si umor, multe dume frumoase.

Vot Edd

OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Iul 15, 2010 9:53 pm

Foarte misto ce-am citit aici. Ciomo ar fi un adversar redutabil daca si-ar face putina curatenie in idei si versuri. Asa, ce-a scris e destul de confuz.
Pe de alta parte, edd putea castiga doar prin atitudine. Si daca adaugam jocurile de cuvinte si tehnica, cum ar fi:
"esti dus sa te compari cu echipe din belarus,cand eo-s tehnic ca tikitaka,te fac lesne
joc incantator,am joc de cuvinte,fac joc de culise,tu faci ciocu mic si joc de glezne",
avem un castigator.

Vot darthedd77.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Iul 15, 2010 10:42 pm

mie personal nu-mi place atitudinea lui ciomo pe runda 2 unde prin punchback-uri a ales sa accepte situatia oferita de edd si abia apoi sa ii intoarca gen :

io-s ca un tablou urat, tu esti ca tablou electric,cum te ncing iti sare siguranta si te-ai ars
iti iese cacat pe gura si urechi, cand te caci pe mine io cu pula creez presiune cand ti-astup gaura
io am iesit prematur, tu esti ca un prenatal, plin de greata, iau premiu special si-ti umplu gura

nu numai pe asta a pierdut omu ciomo , edd a si avut ce arata :

te plesnesc, nu ma tocmesc, nu-s negutator!ca lupii din Mibu,in lupta sunt necrutator
rau ca Shinsengumi,cu mine nu poti glumi,te omor!Ca p-un tablou urat,te scot din decor
esti dus sa te compari cu echipe din belarus,cand eo-s tehnic ca tikitaka,te fac lesne
joc incantator,am joc de cuvinte,fac joc de culise,tu faci ciocu mic si joc de glezne

vot darthedd77
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Iul 16, 2010 1:27 am

Battle incheiat, castigator Edd 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum