Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Aug 19, 2010 1:13 pm

XDDX
timp reply : cat de repede se poate
3-0 KO
5 voturi bune Smile
revin cu runda cand o fi gata
peace
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Aug 19, 2010 5:58 pm

il ard pe edd-dume fumate zis si muc cel mic pana'l pierd prin scrumiera!
ii dau lu darth77 coate'n coaste pana abia mai vorbeste de zici ca'i darthvader!
cu tine's generos si m-am gandit sa'ti dau omoru-acest cadou e nereturnabil!
ti'e dor de victorie de vroiai battle cu sarcastic?ramai cu doru-gay'ule veritabil!
darth se da pe bune rotund caci arata ca tinta de darts,punchurile mele puncteaza 180!
vroiai loc printre moderatori c-ai timp liber,ei bine dupa battle-ul asta cauta'ti loc de veci!
tanci ca tine am facut zeci de parca n-am auzit de prezervative,tu tii orfelinat in gura!
varzare, poti sa ma tii minte ca fiind nc-ul ce te'a inchis inapoi in borcan-esti muratura!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Aug 20, 2010 1:42 pm

Obisnuit sa furi startu,ti-o furi si de data asta,intelegi ca n-ai cum sa ma-ntreci?
n-am cu cine sa ma compar,xtr3mu - inca un nimeni,altu ce se crede lautarul din beci
Eo-s forta ca Nicu Vlad!Punchuri la tine?Doar unul,vag.Vad ca vrei sa te faci de ras
Te iau cu fulgi cu tot,gen stilul smuls, si-ti pun femeia capra, ii dau in stilul muls
xtr3mu in battle,aventurile lui Habarnam,deci am inc-o victorie de notat in catastife
curios cum poti sa te-ncumeti cu edd la jocuri de cuvinte cand tu te incurci si-n cifre
dupa battle,vei fi intr-un loc mai bun,cu verdeata si fara pacate,te bag adanc in Bellu
n-ai scapare cand iti scap un sut intre picioare,te fac praf,mai bine ramaneai pe cheloo
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Aug 20, 2010 2:07 pm

in battle vad ca te descurci ca un ciung la poker,n-ai nici o mana buna
ca un barbar,te bat de-ti sar ochii,ramai moale,insipid si orbit,ca o guma
77-i tanc da,iti da numai lovituri de calibru 88 si te striveste sub senila
tu second hand,n-aduci nimic nou,scrii din ce-ti aduce aminte,ca o baba senila
devii hilar, ai idei putine si proaste, si ca-n bancuri,intra toate-ntr-un bar
incerci sa te-afirmi in zadar,nu te remarca nimeni,de parca zbori sub radar
la cat de violent iti iei acest viol lent,o sa-mi cenzureze runda cu mare tam-tam
ti-am zis sa nu ma superi ca te-arunc de-ti rupi gatu,da tu nu,batman,batman
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Aug 20, 2010 5:37 pm

La mine'i ca'ntr'o locatie perfecta pentru betivi: am cat mai multe baruri intr-un bar!
Iti dau pula'n mana,circare si stii care'i faza? Doar in Travian maciucaru' e barbar!
De mi'ar citi Base textele asta ar pune TVA pe battle fiindca adaug valoare in ce scriu!
Pe cand tu esti "valoros", lautare incat cat de curand o sa devalorizezi chiar si'un siciriu!
Io nu's SH dar parca fac aprovizionare caci pe fruntea ta scrie clar: "Am primit ceva marfa!"
N-am nevoie sa ma remarce nimeni dar gagica'ta'mi da voie la o reMarcare - asa ca remarca!
Vorbind de battle-poker se stie ca X e All In si nu risca, Edd e un Joker paralizat - nu misca!
Citindu'ti rundele'mi vine sa ma pish ca's ca picaturile:dai apa de ploaie!nu vodca!nu pisca!

MS pt battle Edd ... a fost o placere , m-am cam grabit ca plec pentru vreo 2-3 zile
Se da drumu la votare dar rog sa voteze oamenii mai experimentati si daca au timp poate pe bar-uri

peace!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Aug 20, 2010 10:24 pm

hahaha, m'am amuzat rau la rundele lui edd Laughing se vede ca e odihnit Smile)

Te iau cu fulgi cu tot,gen stilul smuls, si-ti pun femeia capra, ii dau in stilul muls Smile) ce plm, sa ma inveti si pe mine stilu' muls Smile)

extrem, runda 1 okay, dar la a 2 a ma asteptam la mult mai mult, mai ales cand ai vazut ce bine a dat el :p
ummm.... daca e nevoie, revin si cu note pe bar.

battle bun oricum ! keep up !


vot edd
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 20, 2010 11:38 pm

Sorry, nu o sa votez pe baruri, adica nu pe punctaj, nu mi-e caracteristic. Si nici nu fac parte din cei cu experienta. Eu dau votul, voi vedeti in ce masura il luati in calcul.

In mare, amandoi ati avut multe baruri si intoarceri, stil cat de cat apropiat. Insa parca lipseste ceva.

xtr3mu :

"darth se da pe bune rotund caci arata ca tinta de darts,punchurile mele puncteaza 180!"
"tanci ca tine am facut zeci de parca n-am auzit de prezervative,tu tii orfelinat in gura!" - rupe mult asta. e agresiva, e complexa, e degajata, in acelasi timp
"La mine'i ca'ntr'o locatie perfecta pentru betivi: am cat mai multe baruri intr-un bar!" - si asta-mi place. as pastra-o pentru nepoti
"De mi'ar citi Base textele asta ar pune TVA pe battle fiindca adaug valoare in ce scriu!" - da, da. rullz maxim
"Io nu's SH dar parca fac aprovizionare caci pe fruntea ta scrie clar: "Am primit ceva marfa!"



Ed, Edd'n Eddy

curios cum poti sa te-ncumeti cu edd la jocuri de cuvinte cand tu te incurci si-n cifre
dupa battle,vei fi intr-un loc mai bun,cu verdeata si fara pacate,te bag adanc in Bellu
n-ai scapare cand iti scap un sut intre picioare,te fac praf,mai bine ramaneai pe cheloo" - astea 3 sunt rupere succesiva in masa.

"in battle vad ca te descurci ca un ciung la poker,n-ai nici o mana buna
ca un barbar,te bat de-ti sar ochii,ramai moale,insipid si orbit,ca o guma
77-i tanc da,iti da numai lovituri de calibru 88 si te striveste sub senila" - astea la fel

Da' nu-mi place cum ai incheiat a doua runda.

Anyway, mai multa atitudine pe la Darthedd77 parca, desi comparabili oricum combatanti.

Bafta pe mai departe, vot darthedd77


Vizitato
Vizitator


Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Aug 21, 2010 1:42 am

ok..primele 3 runde aproape la egalitate as zice.77'le a ars'o mai putin tehnic decat in alte battle'uri,dar la fel de agresiv..oricum cu 2 runde bune!in runda a2a ai inceput bine dă tot,da apoi ai lasat'o ceva mai moale..si nu stiu de ce(!?).la ICS prima runda relativ slabuta..insa runda a 2'a a lu' ICS face diferenta..nu un bar,nu doua...toate mi'au placut!

prima runda xtrem:
"tanci ca tine am facut zeci de parca n-am auzit de prezervative,tu tii orfelinat in gura!
varzare, poti sa ma tii minte ca fiind nc-ul ce te'a inchis inapoi in borcan-esti muratura!"bun inceputu' barului..

darthedd:
"xtr3mu in battle,aventurile lui Habarnam,deci am inc-o victorie de notat in catastife
curios cum poti sa te-ncumeti cu edd la jocuri de cuvinte cand tu te incurci si-n cifre"
"in battle vad ca te descurci ca un ciung la poker,n-ai nici o mana buna
ca un barbar,te bat de-ti sar ochii,ramai moale,insipid si orbit,ca o guma"
"77-i tanc da,iti da numai lovituri de calibru 88 si te striveste sub senila
tu second hand,n-aduci nimic nou,scrii din ce-ti aduce aminte,ca o baba senila"

si tin sa re-mentionez ca runda a 2'a a lu' X mi'a placut cap-coada: interne,personale,umor..etc am zis.
"Io nu's SH dar parca fac aprovizionare caci pe fruntea ta scrie clar: "Am primit ceva marfa!"
N-am nevoie sa ma remarce nimeni dar gagica'ta'mi da voie la o reMarcare - asa ca remarca!"<- frumos de tot
asa ca votu' meu merge spre el.(votez si pe text in caz ca's probleme)
XTR3MU
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Aug 21, 2010 1:04 pm

Un battle frumos, pot spune.

xtr3mu :

In prima runda ai inceput frumos, primul vers e ok, dar apoi se complica treaba.
"darth se da pe bune rotund caci arata ca tinta de darts,punchurile mele puncteaza 180!
vroiai loc printre moderatori c-ai timp liber,ei bine dupa battle-ul asta cauta'ti loc de veci!"
Asta mi-a placut mult, dar mi se pare cam putin esenta in 8 versuri. Ai incheiat bine, dar sa-l bagi in borcan, mai intai trebuia sa-l prinzi si sa-l omori, asa se conserva.
In a doua runda, ai intors, dar nu indeajuns, ce mi-a placut cat de cat
"De mi'ar citi Base textele asta ar pune TVA pe battle fiindca adaug valoare in ce scriu!
Pe cand tu esti "valoros", lautare incat cat de curand o sa devalorizezi chiar si'un siciriu!"
Intors frumos. In rest, ai pierdut un tempo, trebuie sa fii mai relaxat si sa mergi doar pe linie..

Edd :

Ai dat 2 runde bune, haioase, imi place cum ai intors. Ce mi-a placut
"Obisnuit sa furi startu,ti-o furi si de data asta,intelegi ca n-ai cum sa ma-ntreci?
n-am cu cine sa ma compar,xtr3mu - inca un nimeni,altu ce se crede lautarul din beci"
"xtr3mu in battle,aventurile lui Habarnam,deci am inc-o victorie de notat in catastife
curios cum poti sa te-ncumeti cu edd la jocuri de cuvinte cand tu te incurci si-n cifre
dupa battle,vei fi intr-un loc mai bun,cu verdeata si fara pacate,te bag adanc in Bellu
n-ai scapare cand iti scap un sut intre picioare,te fac praf,mai bine ramaneai pe cheloo"
"in battle vad ca te descurci ca un ciung la poker,n-ai nici o mana buna
ca un barbar,te bat de-ti sar ochii,ramai moale,insipid si orbit,ca o guma
77-i tanc da,iti da numai lovituri de calibru 88 si te striveste sub senila
tu second hand,n-aduci nimic nou,scrii din ce-ti aduce aminte,ca o baba senila"

Edd are o tehnica buna, si dei bune, haioase, agresive. Imi place. Dupa runda lui xtr3mu stiam cui o sa dau votul. Edd a fost peste.

Vot Edd.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Aug 21, 2010 2:02 pm

Battle incheiat, castigator Edd cu 3-1.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum