Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

5 participanți

In jos

ShdBz vs. za_uan

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] I_vote_lcap18%ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] I_vote_lcap82%ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] I_vote_rcap 82% 
[ 9 ]
 
Total voturi : 11
 
 
Sondaj inchis

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de Dust Joi Dec 15, 2011 8:03 pm

Reguli:

- sistem XY YX, ShdBz X
- 8 versuri/runda
- timp de reply: 24 ore
- voturi: prin sondaj, adica poate vota orice user de pe forum, o singura data
- dupa ce se dau rundele, battle-ul ramane la vot fix 48 ore
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de ShdBz Joi Dec 15, 2011 9:19 pm

alesul pulii de fel face spume barbare.barbar e ca spumele alea de la gura lui nu sunt spume normale.
nu-l dau in sloboz,ca e dat cu sloboz,gen crema Nivea,e dat doar la gura si la gaoz.zi ba za_uane
cum e?..gena asta de curvasaraie o ai in familie?..stiu de la bunicu` c-a fost o curva ma-ta mare,
deci am tot dreptul sa te strig frate,tata-i mai curvar din fire,ma-ta-i curva din cap pana-n picioare!
te las mut,ai gura plina;ca restu`,si eu la randu` meu iti dau muie din picioare cat e zi_ua de mare;
ba za_uane,te doare cand toti stau pe tine calare si ti-o dau tare in amigdale,da` si prin cracanare?
inchei runda,si battle-ul,dar si pe tine.inchei discutiile cu persoanele cu mintile infime;
nu te simti?nu-i nimic.sunt destui ca tine,care se uita la "Matrix" si-apoi tampitii-si trag filme.
ShdBz
ShdBz
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 74
Reputatie : 107
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/EsotericRap

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de za_uan Joi Dec 15, 2011 10:11 pm

In 8 versuri ai vorbit doar de sloboz, de la asta ti se trage numele, asta-ti iese pe gura
Tac'tu nu-i curvar, e betiv, se pisa pe el iar ma'ta e calare pe mine, face 8-uri infipta-n pula
Ca un dentist nebun, iti bag ace-n dantura, halal statura, esti un rebut, o replica proasta
Ca sa ma razbun iti scriu cu-n cutit: "facut din laba de musca si pentru alocatie" direct pe teasta
Sa vezi na_pasta, iti tai degetele si ti le servesc cu paste, basta, mars acasa cocalare
Ai fost dat spre adoptare, tine minte, daca ma'ta-i tiganca nu-nseamna ca esti de culoare
Numele tau e trecut in S.I. ca unitate de masura pentru prostie, ti-am dat caterinca fina
Ti-am futut tripul, filmul, in termeni de droguri tu esti o etnobotanica slaba, eu sunt heroina
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de za_uan Joi Dec 15, 2011 10:57 pm

Vine runda a doua, schimb viteza, bag a doua, revigorez battleul ca roua...dimineata
Cacanarule-mi provoci greata, daca mai iesi afara din casa uite un sfat: ascunde-ti fata
Esti ne_cioplit, da' stai sa-mi aduc toporul, sa iti redecorez chipul de bidon turtit
Fraieru' asta a_luat muie si s-a ingrasat, da' nu e copt la minte, nu-i nici macar dospit
Sa fiu cinstit, sa-i observi inteligenta ratonului e ca si cum ai cauta acul in carul cu fan
Tu esti sclav, eu stapan, te tintuiesc pe cruce si te supun la chinuri ca-s pagan
Vine Craciunu' da nu primesti nimic pentru ca esti prost, nu stii nici inmultirea cu unu
Tot ce-ai inmultit vreodata a fost numarul de pedesrasti la dusuri cand scapai sapunu
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de ShdBz Vin Dec 16, 2011 1:21 am

Rectific.neamu` lu` za_uan nu e neam de doar curve;e neam de curve proaste;ca-n aste
Doua runde ale lui n-a facut decat sa rescrie ce-am scris eu:istorie;prostia se renaste!
Uita-te si tu:dovada de prostie vie,n-ai cum sa fii dat spre "adoptare",doar spre "adoptie"!
Sunt un zeu,ai recunoscut,ma crucifici ca toti paganii care l-au pus pe Iisus pe cruce!
Sa vina Craciunu`!Nu stiu inmultirea cu unu`!Stiu inmultirea cu za_UaNA;iti poti intreba mama!
Ia d-aici bucata de caterinca pura:cand ma gandesc la ma-ta,mi-amintesc cum striga "cum on
Mi" se pare ca esti praf.ia-ti praf de mers,te prafuiesc!ia-ti filmu` din cap,nu esti la Top Gear;
Sunt ca crivatu`,rece,dau cu tine de pereti,cocalare!;n-ai schimbat viteze-ai dat in marsarier!

Start vot !
ShdBz
ShdBz
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 74
Reputatie : 107
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/EsotericRap

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de Static Vin Dec 16, 2011 10:22 am

Cei mai harnici Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de za_uan Vin Dec 16, 2011 11:31 am

ShdBz...eu nu am votat pana acum, da tu poti sa votezi man, sau m-ai votat pe mine? Pace!

p.s. adoptare si adoptie sunt aceleasi lucruri din cate stiu eu, actiunea de a infia...plm...trebuia sa iasa interna aia cumva
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de za_uan Vin Dec 16, 2011 3:58 pm

ma te-ai votat sau nu? ca sa stiu, daca ma votez si eu sau nu
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de ShdBz Vin Dec 16, 2011 4:35 pm

ma votez acum Smile)..oricum e urata situatia Smile)..am fost la facultate..abia am aterizat.ma..am cautat sa vad faza cu adoptarea..si nu reprezinta una si aceeasi chestie..voteaza-te..dar te votezi degeaba..e clar.pace!
ShdBz
ShdBz
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 74
Reputatie : 107
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/EsotericRap

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de Matrix Vin Dec 16, 2011 5:33 pm

conform dex adoptare este actiunea de a adopta, iar adoptie este faptul de a adopta... in esenta reprezinta cam aceeasi chestie, doar ca pt infiere eu stiam ca se foloseste adoptie. acum nu stiu sigur daca nu cumva ambele sunt corecte in contextul acesta de cand cu noile dictionare, care sunt mai permisive...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de Static Dum Dec 18, 2011 11:28 am

Battle incheiat, castigator za_uan!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de ShdBz Dum Dec 18, 2011 6:38 pm

Era de asteptat..mai am de mancat Smile)
ShdBz
ShdBz
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 74
Reputatie : 107
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

https://www.facebook.com/EsotericRap

Sus In jos

ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN] Empty Re: ShdBz vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR ZA_UAN]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum