Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

+3
ovula4weed
big rip
Matrix
7 participanți

In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Joi Mar 08, 2012 1:12 am

xyyx - dau primul, 8 versuri, timp de reply 5 zile, primul la 3 voturi castiga (3-0 e KO). bafta!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Mar Mar 13, 2012 1:50 pm

Il indoi cu un punch in plex de-l fac de poveste, "Cocosatu' de la Notre-dame",
Il sutez ca Novak, el Baba cu dureri de sale, dau Dublu Impact ca Van Damme.
Nu-l bag in seama, ca si cand urca spre atac e tot fundas, nu la "el tin" ca Boris,
Punch-urile mele se scriu si lovesc singure, ai belit-o, dai battle cu Chuck Norris.
E "rupt in dos" de cand se ardea cowboy in munti si nu era reclama la Marlboro,
Reinventeaza fotbalul chilean la cat o tot cere de la fani in "COLOn, 'COLO".
Am defensiva de otel, nu-ntorci scoru' ca 'Borough, iti rup baraca-n cap ca Yolo
In battle am intrat doi, ca-n duet, dar dupa runda asta o cam dau solo...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Joi Mar 22, 2012 12:39 am

Iti bag in cap ca prin urechile acului, firul epic, imi sta-n fire
Sa nu halesc orice carnat caruia-i sare mustaru si trec pe file,
Zile de poveste, limbistule, te bag in cadran si te fac ceas
Ca te bate-n carti fix Cocosatu de la Notre Dame, pas cu pas!
Is primu votat ca Boris, toti s-au americanit, nu-i Bula e Norris,
Intind coarda, ba Minculescu, sunt pregatit sa-ti intr-un IRIS!
Pizdo, ai muie de spate, ca un programator vechi, rup in DOS,
El e nc-ul cu substanta, cand o da pe fata, si-o astupa cu gloss!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Lun Apr 02, 2012 1:28 pm

Runda s-a scris greu, nu ti se coagula sangele, da' l-am inghetat,
Spre victorie, cauta capu Bunei Sperante, sa nu iasa decapitat!
Ii dau la ficat de un amar de vreme, prostu trece pe interferon,
Am suflet de gheata, sa nu-l incing vine tripat cu doza de freon!
Oricum ma lasa rece, nu-i deces, imi omoara timpu sau organu,
Stie ca RIP e satanic, Matrix se-ngroapa singur in cimitir ca fanu!
Am dat-o multora, toti au lasat bale, c-o dau chill intr-un mare stil,
Apoi iti dau si substanta la kil ce scoate pete ca tine ca Persil!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Mier Apr 04, 2012 12:19 am

Recunoaste c-o dau pe fata, da' nu-i gloss, d-aia Big Rip e lipicios la ten,
Ii iau "mingea" la pasat de nu stie unde-i "acasa", ca Becali pierde teren.
El mare geograf, mi-a luat tot capu' Bunei Sperante in gura, si-l suge stass,
E chill in mare stil cracanat, da praf ca Persil, i-a trecut timpu', zice de ceas.
Sunt Dumnezeu la cum il rup pe vitel in bucati, fix ca-n Vechiul Testament,
Il bat fulger ca SS cu vorbe pe placu' multora ca Goebbels si nu-i aranjament.
Mi-e indiferent ca zice de Minculescu sau "Iris", dupa battle si asa "nu-ma-uită"
Ca-l las cu rupturi de oase ca lipsa de calciu, de la mic la mare ca-n suită.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de ovula4weed Sam Apr 07, 2012 12:18 am

vot-big rip
ovula4weed
ovula4weed
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 405
Reputatie : 458
Data de inscriere : 06/04/2012
Varsta : 37
Localizare : Lugoj

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Apr 07, 2012 12:33 am

Trebuie sa argumentez, uita-te cum am votat noi pe la alte battle-uri, sa vedem si noi de ce-l votezi pe RIP si nu pe Matrix, si mai ales sa vada si ei.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Sam Apr 07, 2012 2:31 am

Ar mai fi o chestie, daca e si Big Rip de acord: preferabil ar fi sa voteze cei care stiu care-i mersu' si cum se face treaba. Asa ca, ovula4weed nu te chinui s-aduci argumente, ca dupa cum ai dat la battle-ul cu saabh, eu nu-ti iau votul in considerare...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Apr 07, 2012 10:23 am

Cred ca e de acord, dar tot are probleme la logare. Stiu ca cerea peste tot.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de ovula4weed Dum Apr 08, 2012 3:25 am

Ok....Matrix,te inteleg,nu iei voturile incepatorilor in considerare.
ovula4weed
ovula4weed
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 405
Reputatie : 458
Data de inscriere : 06/04/2012
Varsta : 37
Localizare : Lugoj

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Apr 08, 2012 8:37 am

ovula4weed a scris:Ok....Matrix,te inteleg,nu iei voturile incepatorilor in considerare.

In schimb tu poti sa votezi in continuare, chiar daca ti se anuleaza voturile tu fa-ti datoria. Avem oricum si o regula in sensul asta si oricum, prin voturi eu unul sunt de parere ca si inveti sa faci treaba. Asa ca da-i inainte si nu te lasa descurajat. Wink

L.E:

Matrix:13.5

Il indoi cu un punch in plex de-l fac de poveste, "Cocosatu' de la Notre-dame",
Il sutez ca Novak, el Baba cu dureri de sale, dau Dublu Impact ca Van Damme. - 4 bun
Nu-l bag in seama, ca si cand urca spre atac e tot fundas, nu la "el tin" ca Boris,
Punch-urile mele se scriu si lovesc singure, ai belit-o, dai battle cu Chuck Norris. -3 un pic fortat
E "rupt in dos" de cand se ardea cowboy in munti si nu era reclama la Marlboro,
Reinventeaza fotbalul chilean la cat o tot cere de la fani in "COLOn, 'COLO". -3.5 sa zicem, Fotball Manager? Smile
Am defensiva de otel, nu-ntorci scoru' ca 'Borough, iti rup baraca-n cap ca Yolo
In battle am intrat doi, ca-n duet, dar dupa runda asta o cam dau solo... -3 doar ok de final, atitudine buna

big rip:12.5

Iti bag in cap ca prin urechile acului, firul epic, imi sta-n fire
Sa nu halesc orice carnat caruia-i sare mustaru si trec pe file, -3.5 bun de inceput, primul vers mai ales smecher, al doilea mai trebuia lucrat
Zile de poveste, limbistule, te bag in cadran si te fac ceas
Ca te bate-n carti fix Cocosatu de la Notre Dame, pas cu pas! -3 doar ok
Is primu votat ca Boris, toti s-au americanit, nu-i Bula e Norris,
Intind coarda, ba Minculescu, sunt pregatit sa-ti intr-un IRIS! -3 doar ok , nu prea imi place
Pizdo, ai muie de spate, ca un programator vechi, rup in DOS,
El e nc-ul cu substanta, cand o da pe fata, si-o astupa cu gloss! -3 doar ok

big rip:13

Runda s-a scris greu, nu ti se coagula sangele, da' l-am inghetat,
Spre victorie, cauta capu Bunei Sperante, sa nu iasa decapitat! -3 nu prea loveste
Ii dau la ficat de un amar de vreme, prostu trece pe interferon,
Am suflet de gheata, sa nu-l incing vine tripat cu doza de freon! -3 merge
Oricum ma lasa rece, nu-i deces, imi omoara timpu sau organu,
Stie ca RIP e satanic, Matrix se-ngroapa singur in cimitir ca fanu! -3 la fel, asta cu lasatu rece ar putea sa ti-o intoarca destul de lejer
Am dat-o multora, toti au lasat bale, c-o dau chill intr-un mare stil,
Apoi iti dau si substanta la kil ce scoate pete ca tine ca Persil! -4 ok

Matrix :13

Recunoaste c-o dau pe fata, da' nu-i gloss, d-aia Big Rip e lipicios la ten,
Ii iau "mingea" la pasat de nu stie unde-i "acasa", ca Becali pierde teren. - 4 bine intors
El mare geograf, mi-a luat tot capu' Bunei Sperante in gura, si-l suge stass,
E chill in mare stil cracanat, da praf ca Persil, i-a trecut timpu', zice de ceas. -3 ok
Sunt Dumnezeu la cum il rup pe vitel in bucati, fix ca-n Vechiul Testament,
Il bat fulger ca SS cu vorbe pe placu' multora ca Goebbels si nu-i aranjament. -3 cam complicat
Mi-e indiferent ca zice de Minculescu sau "Iris", dupa battle si asa "nu-ma-uită"
Ca-l las cu rupturi de oase ca lipsa de calciu, de la mic la mare ca-n suită. -3 ok

Matrix:13.5+13=26.5
big rip:12.5+13=25.5

Nu prea mi-a placut battle-ul vostru, parca v-ati complicat cam prea mult si ati dat cu teama sau asa ceva. Ati dat constant ambii, dar nu prea mi-a sarit nimic in ochi.

Vot Matrix!

Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Mar Apr 10, 2012 5:51 pm

Matrix R1 :
Il indoi cu un punch in plex de-l fac de poveste, "Cocosatu' de la Notre-dame",
Il sutez ca Novak, el Baba cu dureri de sale, dau Dublu Impact ca Van Damme. - 3p hmm, mergea ceva mai in forta pentru inceput
Nu-l bag in seama, ca si cand urca spre atac e tot fundas, nu la "el tin" ca Boris,
Punch-urile mele se scriu si lovesc singure, ai belit-o, dai battle cu Chuck Norris. - 2,5p nu ai dat cine stie ce in bar-ul asta, cat despre dumele cu Chuck Norris tind sa cred ca nu mai reprezinta ceva umoristic.
E "rupt in dos" de cand se ardea cowboy in munti si nu era reclama la Marlboro,
Reinventeaza fotbalul chilean la cat o tot cere de la fani in "COLOn, 'COLO". - 3p merge, dar nu prea pisca.
Am defensiva de otel, nu-ntorci scoru' ca 'Borough, iti rup baraca-n cap ca Yolo
In battle am intrat doi, ca-n duet, dar dupa runda asta o cam dau solo... - 3,5p e ceva de finalul asta, dar e clar ca s-au mai dat zeci de bar-uri in acest sens.

big rip R1:
Iti bag in cap ca prin urechile acului, firul epic, imi sta-n fire
Sa nu halesc orice carnat caruia-i sare mustaru si trec pe file, - 3p mai mergea lucrat bar-ul asta, insa e cat de cat bun pt. inceput.
Zile de poveste, limbistule, te bag in cadran si te fac ceas
Ca te bate-n carti fix Cocosatu de la Notre Dame, pas cu pas!- 3p merge, dar nu atinge punchback-ul asta.
Is primu votat ca Boris, toti s-au americanit, nu-i Bula e Norris,
Intind coarda, ba Minculescu, sunt pregatit sa-ti intr-un IRIS! -3p hmm, o incercare de pb, imi place aia cu "nu-i Bula e Norris", insa v2 nu prea rimeaza cu primul si nu-i construit asa bine.
Pizdo, ai muie de spate, ca un programator vechi, rup in DOS,
El e nc-ul cu substanta, cand o da pe fata, si-o astupa cu gloss! - 3p mergea ceva mai tare pe final.

big rip R2:
Runda s-a scris greu, nu ti se coagula sangele, da' l-am inghetat,
Spre victorie, cauta capu Bunei Sperante, sa nu iasa decapitat! - 3,5p hai ca-i chiar tare bar-ul asta
Ii dau la ficat de un amar de vreme, prostu trece pe interferon,
Am suflet de gheata, sa nu-l incing vine tripat cu doza de freon! - 3p primul vers nu prea atinge, insa al 2-lea parca misca ceva.
Oricum ma lasa rece, nu-i deces, imi omoara timpu sau organu,
Stie ca RIP e satanic, Matrix se-ngroapa singur in cimitir ca fanu! - 2,5p hmm, nu prea loveste bar-ul asta.
Am dat-o multora, toti au lasat bale, c-o dau chill intr-un mare stil,
Apoi iti dau si substanta la kil ce scoate pete ca tine ca Persil! - 3p ceva mai bun pentru final, imi place tehnica, dar ma irita combinatia asta:"scoate pete ca tine ca Persil!". Ha?

Matrix R2:
Recunoaste c-o dau pe fata, da' nu-i gloss, d-aia Big Rip e lipicios la ten,
Ii iau "mingea" la pasat de nu stie unde-i "acasa", ca Becali pierde teren. - 4p hai ca ai dat un pb bun, ai inceput in forta.
El mare geograf, mi-a luat tot capu' Bunei Sperante in gura, si-l suge stass,
E chill in mare stil cracanat, da praf ca Persil, i-a trecut timpu', zice de ceas. - 3,5p bun si bar-ul asta, insa mai mergea lucrat pe alocuri.
Sunt Dumnezeu la cum il rup pe vitel in bucati, fix ca-n Vechiul Testament,
Il bat fulger ca SS cu vorbe pe placu' multora ca Goebbels si nu-i aranjament. - 3p e ceva de bar-ul asta, dar nu prea loveste.
Mi-e indiferent ca zice de Minculescu sau "Iris", dupa battle si asa "nu-ma-uită"
Ca-l las cu rupturi de oase ca lipsa de calciu, de la mic la mare ca-n suită. - 3,5p ceva caterinca prin bar-ul asta, sa zicem ca merge.

Matrix : 12p+14p=26p
Big Rip : 12p+12p=24p

Un battle echilibrat, cam mediocru, dar stiu ca puteti mai mult de atat.

VOT Matrix
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Apr 16, 2012 8:18 pm

Matrix: 12

Il indoi cu un punch in plex de-l fac de poveste, "Cocosatu' de la Notre-dame",
Il sutez ca Novak, el Baba cu dureri de sale, dau Dublu Impact ca Van Damme. - 3 asa, de intro
Nu-l bag in seama, ca si cand urca spre atac e tot fundas, nu la "el tin" ca Boris,
Punch-urile mele se scriu si lovesc singure, ai belit-o, dai battle cu Chuck Norris. - 2 sec ala cu "el tin", al doilea merge dar nu rupe
E "rupt in dos" de cand se ardea cowboy in munti si nu era reclama la Marlboro,
Reinventeaza fotbalul chilean la cat o tot cere de la fani in "COLOn, 'COLO". - 4 mai bine, bunicele ambele
Am defensiva de otel, nu-ntorci scoru' ca 'Borough, iti rup baraca-n cap ca Yolo
In battle am intrat doi, ca-n duet, dar dupa runda asta o cam dau solo... - 3 asa si-asa, ai fost cam prea finut pe runda asta

big rip: 12

Iti bag in cap ca prin urechile acului, firul epic, imi sta-n fire
Sa nu halesc orice carnat caruia-i sare mustaru si trec pe file, - 3 asta cu carnat/mic - mustar e fumata rau, primul imi place
Zile de poveste, limbistule, te bag in cadran si te fac ceas
Ca te bate-n carti fix Cocosatu de la Notre Dame, pas cu pas! - 2 nu-mi place
Is primu votat ca Boris, toti s-au americanit, nu-i Bula e Norris,
Intind coarda, ba Minculescu, sunt pregatit sa-ti intr-un IRIS! - 4 un pic fortata rima dar e un bar bun, plus ca aia cu Eltin e intoarsa ca la carte
Pizdo, ai muie de spate, ca un programator vechi, rup in DOS,
El e nc-ul cu substanta, cand o da pe fata, si-o astupa cu gloss! - 3 pentru atitudine mai mult, de-astea cu DOS s-au tot dat

big rip: 9

Runda s-a scris greu, nu ti se coagula sangele, da' l-am inghetat,
Spre victorie, cauta capu Bunei Sperante, sa nu iasa decapitat! - 2 inceput anemic
Ii dau la ficat de un amar de vreme, prostu trece pe interferon,
Am suflet de gheata, sa nu-l incing vine tripat cu doza de freon! - 3 un pic mai bine
Oricum ma lasa rece, nu-i deces, imi omoara timpu sau organu,
Stie ca RIP e satanic, Matrix se-ngroapa singur in cimitir ca fanu! - 2 n-are nimic deosebit
Am dat-o multora, toti au lasat bale, c-o dau chill intr-un mare stil,
Apoi iti dau si substanta la kil ce scoate pete ca tine ca Persil! - 2 slabuta runda asta

Matrix: 11

Recunoaste c-o dau pe fata, da' nu-i gloss, d-aia Big Rip e lipicios la ten,
Ii iau "mingea" la pasat de nu stie unde-i "acasa", ca Becali pierde teren. - 2 clisee
El mare geograf, mi-a luat tot capu' Bunei Sperante in gura, si-l suge stass,
E chill in mare stil cracanat, da praf ca Persil, i-a trecut timpu', zice de ceas. - 3 intoarse ok dar se putea si mai bine
Sunt Dumnezeu la cum il rup pe vitel in bucati, fix ca-n Vechiul Testament,
Il bat fulger ca SS cu vorbe pe placu' multora ca Goebbels si nu-i aranjament. - 4 asta imi place mult cum a iesit, mai mergea slefuit dar e bun
Mi-e indiferent ca zice de Minculescu sau "Iris", dupa battle si asa "nu-ma-uită"
Ca-l las cu rupturi de oase ca lipsa de calciu, de la mic la mare ca-n suită. - 2 final slabut

Matrix: 12+11=23
big rip: 12+9=21

Ce-ati patit mai baieti? Slabut battle pentru amandoi, cate o faza, doua, ok de fiecare parte dar atat. Puteti mult mai mult de atat.

Vot Matrix!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Lun Apr 16, 2012 8:41 pm

in primul rand va multumim pt voturile pe text... poate nu merita votat pe text, dar asta este. in al doilea rand, nu ca m-apuc sa caut scuze, dar, din punctul meu de vedere, in special faptul ca la turneu tot cu big rip am dat si-a spus cuvantul, mai ales ca battle-urile s-au suprapus oarecum. pace! inc-o data multumim ca v-ati facut timp de voturi pe text.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Apr 16, 2012 8:47 pm

Battle incheiat, castigator Matrix prin KO!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs big rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum