Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

5 participanți

In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de OZN Dum Apr 08, 2012 5:58 pm

XyyX; doctoru' - X; OZN - Y.
3 zile pentru fiecare runda.
12 versuri.
Cel mai bun din 5, voturi argumentate pe text.
Juriu propus: Static, Matrix, Dust, xtr3mu, CIOMOFUGLA / ROB.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Joi Apr 19, 2012 2:22 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de doctoru' Lun Apr 09, 2012 12:27 am

boule,iti car pumni in barbie zici ca's ken,si nu stau pana nu te scot din dresuri
zici ca'i masochist,stia ca o sa'l iau la pula ca pe furou,d'asta vroia 12 versuri
finala?nimic nou,te bat ca pe restu,in vazu tuturor-panou,parca dau runde cu ecou
asta zici ca citeste'n braille,la cum ma pipaie la pula,vrea krema,d'asta fac show
in labe ca lessie si rupt in cur ca pantalonii la o parada gay,ozn'i caldare fara fund-toata sparta
se freaca'n cur ca nessu,nu's nesi,da citesc in ceasca si prevad c'o sa iasa galeata
glumeam!nu fii negru de furie,esti norocos,pla mea'i ca ploaia de stele si tu pui botu
ca un angajat nutline nervos,imi sparg semintele la tine'n dinti pana ti dobor cu totu
vezi?de fapt n'ai cum,ca nici nu ma mirosi,'s rapid cand te calc pe cap cu nike'u
te curentez de ajungi solicitat ca like'u.energic ca doctoru e mc patrat!sa ma bati?ai vrea tu
caine,nu sta'n garda,ca'ti pun zgarda,stai la pas!si acu' hai,in gura pula'mi plimba
ii mare da nu'i stres!ca el,fan dragonu,a spart flanco si sa invatat cu lsd sub limba
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de OZN Mier Apr 11, 2012 1:01 am

Privesc clar ca-n LCD, sunt primu ales ca Washingtone, iau DC la picior,
Prostu a invatat Chimie, si crede ca orice utilizator de Foarca-i doctor!
Il invat stilu fluture, apoi il bag rapid-n borcan ca-n insectar si pun capac,
Asta tot imi da cu dume gey, bate vreun apropo de cand i-am zis ca-l fac?
OZN te-alearga, te prinde, iti da jet pe muie, si apoi te las rece si fleasca,
Zi-mi Iisus ca mi te-nchini ca martir cand citesti rafale de tir ca-n Ceasca.
Sa fii high, ai vrut marfa, dau marfa, ai ochii vineti ca-ti dau un pum de XTC,
In capu tau combini pula mea de negru cu slobozu sa-ti dea materie cenusie,
Ti-a intrat in sange ca perfuzile, a mea tremura.. de frig, ia-o la pipet si o
Sa te fac una cu pamantu, apoi te sap pana te fac piscina, hai incalzeste-o!
OZN e gigant, pastreaza metrica, trofeu' si pe Doctor ca-i lacheu-n regat,
De frica sabiei, il taie dovleacu: se pune sa dea sub centura.. cu capu plecat.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de OZN Lun Apr 16, 2012 1:16 am

Dau ca la carte ca la slujba, esti devrator de lapte, acum vrei Papa,
Blana! N-ai alternative, parintele OZN-i vandal - ba_te bate ba_te toaca.
Nu-i loc de joaca, traba-i serioasa, ai vrut hard? Ca ce dai e durere,
Te excita gandu ca-ti bag pasarici in cap... fiindca eu zbor creiere.
O ard naspa, te bubui ca pe pertarde, hai treci in garda ca medicii,
Am crew care caca dume de gheata, si ai trecut sa lingi-n cur amicii.
Leg punchuri frumoase, ca-s terorist lexic, suna repede la anti-tero,
Parca ascult albumu nou a lu' Cedrea, dupa 2-3 bucati o dai spre zero,
O dau spre numere, si-o fac lata ca-s sub_marin, ce surpriza, surprizaa!
Esti de 2 lei.. sa fii oltean, as avea scuza ca-s Becali cu banii-n valiza,
Asa n-am, iau tot! Tratez battle-ul cu indiferenta dau sa sara sangele
Prostule esti nc-ul care sa nu se arda singur, isi doneaza si membrele.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de doctoru' Vin Apr 20, 2012 5:07 am

vorbeste de slujbe,da ii praf ca tamaia!de cand a auzit de capu'n cur,vrea lapte gros cu ardoare
se arde oare?parca'i puscarias cu experienta,cauta sa "faca" nou venitii,ca intr-o inchisoare
aici,adunare generala!..de pumni si picioare'n muia lu ozn,d'asta'l urc pe pereti ca pe insecte
ca un lift stricat,nu mai coboara!ca stie c'o sa'i scot ochii,sa ma vada clar ca un LCD cu HD
clar ca's in garda,ozn nu ma bate ca un cui fara barda si intoarce prost ca amatorii de clatite
si'ti zic sincer,esti mai jos de submarin,ca ancora, că te pun la pamant ca pe casele bantuite
iti dau fum,nu ca un motor ci promotor ca Eremia!ozn e ca un pumn de somnifere - provoaca somnu
spera la trofeu,da mananca bataie de post..numa de la pesti hoti,ce'l lasa fara bijuterii ca ciomu
zici ca suntem la zoo,ca ozn'i catea proasta,nu'i de rasa..doar pe razatoare,rozatoare de la circ
ca te pun in cap ca pe paduche si te las sa'mi tii "mingile" pe nas ca foca,hai ridicale ca pe cric
lacheule,aici eu sunt regele,tu tolomacul de pe 2!asta iar ne'a confundat,ca'n chimie eprubetele
nu vezi sa pupi inelu,ca'ti dau pumni in ochi ca la zero - in X,de zici ca pun bretele


acuma e bine Very Happy.scuzele de rigoare si baftalo v2
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Apr 24, 2012 8:52 pm

doctoru' 1:

boule,iti car pumni in barbie zici ca's ken,si nu stau pana nu te scot din dresuri
zici ca'i masochist,stia ca o sa'l iau la pula ca pe furou,d'asta vroia 12 versuri--- 3p doar pt "...pumni in barbie zici ca's ken"


finala?nimic nou,te bat ca pe restu,in vazu tuturor-panou,parca dau runde cu ecou
asta zici ca citeste'n braille,la cum ma pipaie la pula,vrea krema,d'asta fac show--- indeed nimic nou ... 2,5 p


in labe ca lessie si rupt in cur ca pantalonii la o parada gay,ozn'i caldare fara fund-toata sparta
se freaca'n cur ca nessu,nu's nesi,da citesc in ceasca si prevad c'o sa iasa galeata --- caldare fara fund care iese galeata ?!?! 2p


glumeam!nu fii negru de furie,esti norocos,pla mea'i ca ploaia de stele si tu pui botu
ca un angajat nutline nervos,imi sparg semintele la tine'n dinti pana ti dobor cu totu---mai dur , mai bun ... 3,5p


vezi?de fapt n'ai cum,ca nici nu ma mirosi,'s rapid cand te calc pe cap cu nike'u
te curentez de ajungi solicitat ca like'u.energic ca doctoru e mc patrat!sa ma bati?ai vrea tu --- nu imi place finalul barului ... 3p


caine,nu sta'n garda,ca'ti pun zgarda,stai la pas!si acu' hai,in gura pula'mi plimba
ii mare da nu'i stres!ca el,fan dragonu,a spart flanco si sa invatat cu lsd sub limba --- "in gura pula'mi plimba" --- esti constient ca nu suna bine nu?? ... umor pe bar ... slab de final de runda 3p


OZN 1+2:

Privesc clar ca-n LCD, sunt primu ales ca Washingtone, iau DC la picior,
Prostu a invatat Chimie, si crede ca orice utilizator de Foarca-i doctor!--- Smile) bun bar ... cu pbacks ... jocuri de cuvinte , personal ... imi place dar nu'i waw ... 4p


Il invat stilu fluture, apoi il bag rapid-n borcan ca-n insectar si pun capac,
Asta tot imi da cu dume gey, bate vreun apropo de cand i-am zis ca-l fac? --- pentru primu vers 3,5p


OZN te-alearga, te prinde, iti da jet pe muie, si apoi te las rece si fleasca,
Zi-mi Iisus ca mi te-nchini ca martir cand citesti rafale de tir ca-n Ceasca. --- Smile) buun versul 2 , bun bun cu Ceasca ... 4p



Sa fii high, ai vrut marfa, dau marfa, ai ochii vineti ca-ti dau un pum de XTC,
In capu tau combini pula mea de negru cu slobozu sa-ti dea materie cenusie, --- Smile) yeah imi plaace din nou versul 2 urca suuus barul ... 4p


Ti-a intrat in sange ca perfuzile, a mea tremura.. de frig, ia-o la pipet si o
Sa te fac una cu pamantu, apoi te sap pana te fac piscina, hai incalzeste-o!--- pentru primul vers 3p


OZN e gigant, pastreaza metrica, trofeu' si pe Doctor ca-i lacheu-n regat,
De frica sabiei, il taie dovleacu: se pune sa dea sub centura.. cu capu plecat. --- mult mai bun finalul de runda ca doctoru ... bravo ... o runda buuna 4p

Dau ca la carte ca la slujba, esti devrator de lapte, acum vrei Papa,
Blana! N-ai alternative, parintele OZN-i vandal - ba_te bate ba_te toaca. --- Smile)) lapte - papa , slujba , parinte bate toaca ... foaarte bun bar ... 5p


Nu-i loc de joaca, traba-i serioasa, ai vrut hard? Ca ce dai e durere,
Te excita gandu ca-ti bag pasarici in cap... fiindca eu zbor creiere. --- Smile)) pentru versul 2 ... 4p


O ard naspa, te bubui ca pe pertarde, hai treci in garda ca medicii,
Am crew care caca dume de gheata, si ai trecut sa lingi-n cur amicii.--- doar finalul de runda merge ... 2p


Leg punchuri frumoase, ca-s terorist lexic, suna repede la anti-tero,
Parca ascult albumu nou a lu' Cedrea, dupa 2-3 bucati o dai spre zero,--- nu imi place 2p


O dau spre numere, si-o fac lata ca-s sub_marin, ce surpriza, surprizaa!
Esti de 2 lei.. sa fii oltean, as avea scuza ca-s Becali cu banii-n valiza, --- nu'mi plaace cum te'ai dus, ai scazut mult pt mine ... 2p


Asa n-am, iau tot! Tratez battle-ul cu indiferenta dau sa sara sangele
Prostule esti nc-ul care sa nu se arda singur, isi doneaza si membrele. --- pacat ... really daca vine doctoru cu ceva buun si constant.. ti'ai luat'o 3p


doctoru' 2:

vorbeste de slujbe,da ii praf ca tamaia!de cand a auzit de capu'n cur,vrea lapte gros cu ardoare
se arde oare?parca'i puscarias cu experienta,cauta sa "faca" nou venitii,ca intr-o inchisoare --- Smile) am prins versul 2 ... dar pt cine nu ar stii ... parca te cam faci nou venit nu? incercari de pbacks pe primu ... 3,5p


aici,adunare generala!..de pumni si picioare'n muia lu ozn,d'asta'l urc pe pereti ca pe insecte
ca un lift stricat,nu mai coboara!ca stie c'o sa'i scot ochii,sa ma vada clar ca un LCD cu HD --- hmmm nu e waw ... 3,5p


clar ca's in garda,ozn nu ma bate ca un cui fara barda si intoarce prost ca amatorii de clatite
si'ti zic sincer,esti mai jos de submarin,ca ancora, că te pun la pamant ca pe casele bantuite --- mai buun ... imi plac comparatiile .. 4p


iti dau fum,nu ca un motor ci promotor ca Eremia!ozn e ca un pumn de somnifere - provoaca somnu
spera la trofeu,da mananca bataie de post..numa de la pesti hoti,ce'l lasa fara bijuterii ca ciomu --- umor pe versul 2 Smile)) dar cam atat ... 3p


zici ca suntem la zoo,ca ozn'i catea proasta,nu'i de rasa..doar pe razatoare,rozatoare de la circ
ca te pun in cap ca pe paduche si te las sa'mi tii "mingile" pe nas ca foca,hai ridicale ca pe cric --- =))) 5p no comment Smile)


lacheule,aici eu sunt regele,tu tolomacul de pe 2!asta iar ne'a confundat,ca'n chimie eprubetele
nu vezi sa pupi inelu,ca'ti dau pumni in ochi ca la zero - in X,de zici ca pun bretele ---- buuun finalul bravo 4p

faina finala ... gg ambilor combatanti .... a iesit cam asa :

doctoru': 40
OZN: 40,5

Smile)) va juur ca acum am calculat ... oricum asta a fost si impresia mea fara calcule ... abia abia a castigat ozn ... pierzand din punctul meu de vedere pe final muuult ... iar doctoru incalzindu'se greu

vot OZN !
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de OZN Mier Apr 25, 2012 1:39 am

Multumim de vot, sper sa vina si altele sa inchidem taraba.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de Matrix Sam Apr 28, 2012 2:17 pm

Doctoru' 1: 19
boule,iti car pumni in barbie zici ca's ken,si nu stau pana nu te scot din dresuri
zici ca'i masochist,stia ca o sa'l iau la pula ca pe furou,d'asta vroia 12 versuri --- 3 ok pt inceput
finala?nimic nou,te bat ca pe restu,in vazu tuturor-panou,parca dau runde cu ecou
asta zici ca citeste'n braille,la cum ma pipaie la pula,vrea krema,d'asta fac show --- 3 ai incercat ceva, dar nu prea-mi place ce-a iesit
in labe ca lessie si rupt in cur ca pantalonii la o parada gay,ozn'i caldare fara fund-toata sparta
se freaca'n cur ca nessu,nu's nesi,da citesc in ceasca si prevad c'o sa iasa galeata --- 3 s-au mai citit/auzit anumite dume de p-aici
glumeam!nu fii negru de furie,esti norocos,pla mea'i ca ploaia de stele si tu pui botu
ca un angajat nutline nervos,imi sparg semintele la tine'n dinti pana ti dobor cu totu --- 4 mai in forta asta, plus c-are si ceva umor mai de calitate
vezi?de fapt n'ai cum,ca nici nu ma mirosi,'s rapid cand te calc pe cap cu nike'u
te curentez de ajungi solicitat ca like'u.energic ca doctoru e mc patrat!sa ma bati?ai vrea tu --- 3 merge...
caine,nu sta'n garda,ca'ti pun zgarda,stai la pas!si acu' hai,in gura pula'mi plimba
ii mare da nu'i stres!ca el,fan dragonu,a spart flanco si sa invatat cu lsd sub limba --- 3 doar ok... n-are ceva special.

OZN 1+2: 21 + 21 = 42
Privesc clar ca-n LCD, sunt primu ales ca Washingtone, iau DC la picior,
Prostu a invatat Chimie, si crede ca orice utilizator de Foarca-i doctor! --- 3 ok si atat
Il invat stilu fluture, apoi il bag rapid-n borcan ca-n insectar si pun capac,
Asta tot imi da cu dume gey, bate vreun apropo de cand i-am zis ca-l fac? --- 3 merge
OZN te-alearga, te prinde, iti da jet pe muie, si apoi te las rece si fleasca,
Zi-mi Iisus ca mi te-nchini ca martir cand citesti rafale de tir ca-n Ceasca. --- 4 bun, bun... caterinca rau versul al doilea
Sa fii high, ai vrut marfa, dau marfa, ai ochii vineti ca-ti dau un pum de XTC,
In capu tau combini pula mea de negru cu slobozu sa-ti dea materie cenusie, --- 4 bun si asta
Ti-a intrat in sange ca perfuzile, a mea tremura.. de frig, ia-o la pipet si o
Sa te fac una cu pamantu, apoi te sap pana te fac piscina, hai incalzeste-o! --- 3 e un bar ok, dar nu prea-mi place, ii lipseste ceva...
OZN e gigant, pastreaza metrica, trofeu' si pe Doctor ca-i lacheu-n regat,
De frica sabiei, il taie dovleacu: se pune sa dea sub centura.. cu capu plecat. --- 4 smecher asta, mai ales al doilea vers.


Dau ca la carte ca la slujba, esti devrator de lapte, acum vrei Papa,
Blana! N-ai alternative, parintele OZN-i vandal - ba_te bate ba_te toaca. --- 4 bune dumele...
Nu-i loc de joaca, traba-i serioasa, ai vrut hard? Ca ce dai e durere,
Te excita gandu ca-ti bag pasarici in cap... fiindca eu zbor creiere. --- 4 bun si asta, caterincos chiar
O ard naspa, te bubui ca pe pertarde, hai treci in garda ca medicii,
Am crew care caca dume de gheata, si ai trecut sa lingi-n cur amicii. --- 3 doar ok si cam atat
Leg punchuri frumoase, ca-s terorist lexic, suna repede la anti-tero,
Parca ascult albumu nou a lu' Cedrea, dupa 2-3 bucati o dai spre zero, --- 4 destul de bun, dupa parerea mea...
O dau spre numere, si-o fac lata ca-s sub_marin, ce surpriza, surprizaa!
Esti de 2 lei.. sa fii oltean, as avea scuza ca-s Becali cu banii-n valiza, --- 3 merge
Asa n-am, iau tot! Tratez battle-ul cu indiferenta dau sa sara sangele
Prostule esti nc-ul care sa nu se arda singur, isi doneaza si membrele. --- 3 m-asteptam la altceva de la bar-urile de final

Doctoru' 2: 21
vorbeste de slujbe,da ii praf ca tamaia!de cand a auzit de capu'n cur,vrea lapte gros cu ardoare
se arde oare?parca'i puscarias cu experienta,cauta sa "faca" nou venitii,ca intr-o inchisoare --- 3 ok bar-ul... mergea mai bine "vorbeste de slujbe, ca-i tamaie"... tu ai cam complicat ideea.
aici,adunare generala!..de pumni si picioare'n muia lu ozn,d'asta'l urc pe pereti ca pe insecte
ca un lift stricat,nu mai coboara!ca stie c'o sa'i scot ochii,sa ma vada clar ca un LCD cu HD ---3 puncte, mai mult pt "adunarea generala" de pe primul vers, in rest nu-mi suna bine.
clar ca's in garda,ozn nu ma bate ca un cui fara barda si intoarce prost ca amatorii de clatite
si'ti zic sincer,esti mai jos de submarin,ca ancora, că te pun la pamant ca pe casele bantuite --- 3 doar ok. din cate stiu eu, submarinele n-au ancora... si celelalte comparatii sunt cam fortate si pot fi interpretate altfel decat ai fi vrut.
iti dau fum,nu ca un motor ci promotor ca Eremia!ozn e ca un pumn de somnifere - provoaca somnu
spera la trofeu,da mananca bataie de post..numa de la pesti hoti,ce'l lasa fara bijuterii ca ciomu --- 4 destul de bun... mi-a placut al doilea vers, iar duma cu ciomu, in mod special.
zici ca suntem la zoo,ca ozn'i catea proasta,nu'i de rasa..doar pe razatoare,rozatoare de la circ
ca te pun in cap ca pe paduche si te las sa'mi tii "mingile" pe nas ca foca,hai ridicale ca pe cric --- 4 bun si asta.
lacheule,aici eu sunt regele,tu tolomacul de pe 2!asta iar ne'a confundat,ca'n chimie eprubetele
nu vezi sa pupi inelu,ca'ti dau pumni in ochi ca la zero - in X,de zici ca pun bretele --- 4 asa, frate... le-ai dat in serie p-astea bune, la final de battle.


Un battle bun. Singura chestie care nu mi-a placut la battle-ul asta a fost metrica versurilor lui Doctoru'. Prea lungi versurile alea, doctore. Ambii ati avut dume tari, bar-uri bune, ambii ati incercat ceva special si pe cateva bar-uri ati adus ceva special.

Doctoru' 40 --- 42 OZN

VOT OZN!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de Dust Mar Mai 01, 2012 10:28 am

doctoru '19.5

boule,iti car pumni in barbie zici ca's ken,si nu stau pana nu te scot din dresuri
zici ca'i masochist,stia ca o sa'l iau la pula ca pe furou,d'asta vroia 12 versuri -3 am prins “barbie-ken” dar mi se pare un pic ciudat barul, iar versul 2 e asa si asa;
finala?nimic nou,te bat ca pe restu,in vazu tuturor-panou,parca dau runde cu ecou
asta zici ca citeste'n braille,la cum ma pipaie la pula,vrea krema,d'asta fac show -3 cam la fel, cam dezordonat barul, ceva dume cu braille s-au mai dat, am retinur krema-show
in labe ca lessie si rupt in cur ca pantalonii la o parada gay,ozn'i caldare fara fund-toata sparta
se freaca'n cur ca nessu,nu's nesi,da citesc in ceasca si prevad c'o sa iasa galeata -2 nu-mi place, ai vrut sa zici multe dar le-ai cam amestecat, prima parte din barul 2 e fumata de multa vreme
glumeam!nu fii negru de furie,esti norocos,pla mea'i ca ploaia de stele si tu pui botu
ca un angajat nutline nervos,imi sparg semintele la tine'n dinti pana ti dobor cu totu -3.5 pentru versul 2
vezi?de fapt n'ai cum,ca nici nu ma mirosi,'s rapid cand te calc pe cap cu nike'u
te curentez de ajungi solicitat ca like'u.energic ca doctoru e mc patrat!sa ma bati?ai vrea tu -4 asa mai vii de acasa,primul vers nimic special dar al doilea mai ales prima parte e smecher
caine,nu sta'n garda,ca'ti pun zgarda,stai la pas!si acu' hai,in gura pula'mi plimba
ii mare da nu'i stres!ca el,fan dragonu,a spart flanco si sa invatat cu lsd sub limba -4 un pic fortat si amestecat dar merge

OZN 19

Privesc clar ca-n LCD, sunt primu ales ca Washingtone, iau DC la picior,
Prostu a invatat Chimie, si crede ca orice utilizator de Foarca-i doctor! -3 doar ok
Il invat stilu fluture, apoi il bag rapid-n borcan ca-n insectar si pun capac,
Asta tot imi da cu dume gey, bate vreun apropo de cand i-am zis ca-l fac? -3 la fel
OZN te-alearga, te prinde, iti da jet pe muie, si apoi te las rece si fleasca,
Zi-mi Iisus ca mi te-nchini ca martir cand citesti rafale de tir ca-n Ceasca. -3 cam amestecat un pic
Sa fii high, ai vrut marfa, dau marfa, ai ochii vineti ca-ti dau un pum de XTC,
In capu tau combini pula mea de negru cu slobozu sa-ti dea materie cenusie,-3 doar ok
Ti-a intrat in sange ca perfuzile, a mea tremura.. de frig, ia-o la pipet si o
Sa te fac una cu pamantu, apoi te sap pana te fac piscina, hai incalzeste-o! - 3 la fel
OZN e gigant, pastreaza metrica, trofeu' si pe Doctor ca-i lacheu-n regat,
De frica sabiei, il taie dovleacu: se pune sa dea sub centura.. cu capu plecat. - 4 mai merge

OZN 18
Dau ca la carte ca la slujba, esti devrator de lapte, acum vrei Papa,
Blana! N-ai alternative, parintele OZN-i vandal - ba_te bate ba_te toaca. -3 ok, ceva jocuri de cuvinte, un pic de umor, merge
Nu-i loc de joaca, traba-i serioasa, ai vrut hard? Ca ce dai e durere,
Te excita gandu ca-ti bag pasarici in cap... fiindca eu zbor creiere. -4 da, bun, buna si atitudinea
O ard naspa, te bubui ca pe pertarde, hai treci in garda ca medicii,
Am crew care caca dume de gheata, si ai trecut sa lingi-n cur amicii. –4 bun si asta
Leg punchuri frumoase, ca-s terorist lexic, suna repede la anti-tero,
Parca ascult albumu nou a lu' Cedrea, dupa 2-3 bucati o dai spre zero, -3 curge frumos dar parca nu e asa puternic
O dau spre numere, si-o fac lata ca-s sub_marin, ce surpriza, surprizaa!
Esti de 2 lei.. sa fii oltean, as avea scuza ca-s Becali cu banii-n valiza, -2 n-am citit inca runda 2 a lui doctoru’ da’ asta cu “sub_marin-ul” te-ar fi costat mult de tot
Asa n-am, iau tot! Tratez battle-ul cu indiferenta dau sa sara sangele
Prostule esti nc-ul care sa nu se arda singur, isi doneaza si membrele.-2 slab de final

doctoru' 17
vorbeste de slujbe,da ii praf ca tamaia!de cand a auzit de capu'n cur,vrea lapte gros cu ardoare
se arde oare?parca'i puscarias cu experienta,cauta sa "faca" nou venitii,ca intr-o inchisoare -2 nu-mi place
aici,adunare generala!..de pumni si picioare'n muia lu ozn,d'asta'l urc pe pereti ca pe insecte
ca un lift stricat,nu mai coboara!ca stie c'o sa'i scot ochii,sa ma vada clar ca un LCD cu HD - 3 merge, mai bun primul
clar ca's in garda,ozn nu ma bate ca un cui fara barda si intoarce prost ca amatorii de clatite
si'ti zic sincer,esti mai jos de submarin,ca ancora, că te pun la pamant ca pe casele bantuite -3 doar ok, p-back dar mergea altfel: Ozn e oltean, Marin e un nume comun la olteni, OZN a zis ca e sub_Marin, daca puneai astea toate intr-un bar, cum crezi ca iesea? Wink
iti dau fum,nu ca un motor ci promotor ca Eremia!ozn e ca un pumn de somnifere - provoaca somnu
spera la trofeu,da mananca bataie de post..numa de la pesti hoti,ce'l lasa fara bijuterii ca ciomu -3 doar ok
zici ca suntem la zoo,ca ozn'i catea proasta,nu'i de rasa..doar pe razatoare,rozatoare de la circ
ca te pun in cap ca pe paduche si te las sa'mi tii "mingile" pe nas ca foca,hai ridicale ca pe cric – 3 merge, dadeam mai mult dar nu-mi place finalul
lacheule,aici eu sunt regele,tu tolomacul de pe 2!asta iar ne'a confundat,ca'n chimie eprubetele
nu vezi sa pupi inelu,ca'ti dau pumni in ochi ca la zero - in X,de zici ca pun bretele -3 doar ok

Doctoru’:19.5+17=36.5
OZN:19+18=37

Dieferenta mica, parca OZN a fost un pic mai constant, desi amandoi ati alternat baruri bune cu baruri ceva mai putin reusite.

Vot OZN!

Felicitari amandurora!

Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de Dust Mar Mai 01, 2012 10:29 am

Battle incheiat, castigator OZN cu 3-0!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

[Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN] Empty Re: [Finala] - Doctoru' vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: OZN]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum