Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

+3
Static
silverapeakabadhabit
MagicMan
7 participanți

In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de MagicMan Dum Mai 06, 2012 6:28 pm

8 versuri
7 zile timp de reply
XyyX - eu X
primul la 3 voturi pe text

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de MagicMan Sam Mai 12, 2012 5:02 pm

Asta fuge de mine ca Troia de Ahile, da-l urmaresc ca-s altetic ca Bilbao,
Transform battle-ul in maraton, iar la final te prind si-ti dau doua ca Falcao
Saabh e ex_pirat, ca un pirat retras; acum e ciung, schiop, jegos si neras,
In fata mea sta lemn si zici ca-i Pinochio de cand i-am dat o bata-n nas
Nu-s prefect, da-s perfect si sa scap de saabh trec peste litera legii
Am 2 clase peste tine ca regii, bine ca nu negi ca esti in plus ca negii
Poti sa ma consideri un sahist profesionist ca-s nebun si-ti fut rapid dama
Esti depasit ca margarina Rama, eu ridic lumea-n picioare ca Mutu la Parma

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de silverapeakabadhabit Sam Mai 26, 2012 12:46 am

ai bar-uri muci, baga olynth cat bag absint, ca un adeva scriitor
dupa ce dau iti piere febra de battle, te tragi pe cur ca un supozitor
dume cu sah si fotbal? amator, stai la coada ia-ti si-un numar
sunt ex pirat si dau battle cu papagalu care-mi statea pe umar
esti in urma, vin din nascar car bucati grele nu lucrez in constructii
ma prezint sa reprezint, vrei sa faci pula mare da prezinti disfunctii
sa ma faci? goana dupa iluzii, bat cuie-n el si-ti rup de muie paru
magic nu-i de nasu meu si sincer man, chiar te reprezinta avataru
silverapeakabadhabit
silverapeakabadhabit
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 127
Data de inscriere : 24/03/2012
Varsta : 30
Localizare : Asgard

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de silverapeakabadhabit Dum Iun 10, 2012 10:01 pm

fix pix, asta nu-i battle, e experiment si sotto-ti iei 'melu' ca gloria
dupa ce-mi arat potenta cu-acest asa-zis nc, ii dau bani de golia
ti-ntorc bratele si-nainte sa le smulg arunci cateva punch-uri gay
si-ncepi s-o iei pe ulei treci peste Litera doar cand te fac posta cu J
am un skill in rap urmarit de KKK, o iau pe ma-ta si-aprind flama
ii bag degetele-n ochi si-o scot la un blind date, hai fute-mi dama
vreau pana coroana si crama, mestec bulgari de sare si scuip rana
toti se dau high le fut soprana, decat ko poti sa te dai batut ca sana
silverapeakabadhabit
silverapeakabadhabit
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 127
Data de inscriere : 24/03/2012
Varsta : 30
Localizare : Asgard

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de MagicMan Dum Iun 24, 2012 2:31 pm

Vrei sa ma bati in cuie ca pe Iisus, da' tu esti cel care vine ca mielu la taiat,
Gagica-ta mi-a cunoscut tovarasii daia se lauda ca-i plina de cunostinte ca un anticariat
Ii umblu in gura ca un dentist si ii escaladez muntele lui venus ca un alpinist
Si destul de des, nu-s un simplu turist; in battle iti aduc sfarsitul, zi-mi anticrist
Pe saabh il fac la pas desi nu's din Oituz, iar la final ramane in carut ca Da Cruz
Ca asta sta gratis si ocupa locul degeaba pe Friendhood ca pensionarii in autobuz.
Ai dreptate, in battle n-ai construit nimic, exact ca o firma recent falimentara,
Vii cu baruri ieftine ca ata dentara, rundele tale sunt ca super oferta la alimentara


Bafta !

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de Static Lun Iul 02, 2012 7:31 am

MagicMan: 12

Asta fuge de mine ca Troia de Ahile, da-l urmaresc ca-s altetic ca Bilbao,
Transform battle-ul in maraton, iar la final te prind si-ti dau doua ca Falcao - 4 - foarte ok de inceput, presupun ca a fost intentionata legatura cu grecii de pe primul vers cu maratonul de pe al doilea, imi place
Saabh e ex_pirat, ca un pirat retras; acum e ciung, schiop, jegos si neras,
In fata mea sta lemn si zici ca-i Pinochio de cand i-am dat o bata-n nas - 3 - fortat al doilea dar e ok atitudinea, primul vers merge
Nu-s prefect, da-s perfect si sa scap de saabh trec peste litera legii
Am 2 clase peste tine ca regii, bine ca nu negi ca esti in plus ca negii - 3 - cu indulgenta, suna ok dar nu prea loveste...primul putea fi formulat mai bine
Poti sa ma consideri un sahist profesionist ca-s nebun si-ti fut rapid dama
Esti depasit ca margarina Rama, eu ridic lumea-n picioare ca Mutu la Parma - 2 - fumat cap-coada, finalul ar trebui sa rupa, asta nici macar nu indoaie

saabh: 13

ai bar-uri muci, baga olynth cat bag absint, ca un adeva scriitor
dupa ce dau iti piere febra de battle, te tragi pe cur ca un supozitor - 3 - merge, astept o continuare mai tare, asta pare pregatitor
dume cu sah si fotbal? amator, stai la coada ia-ti si-un numar
sunt ex pirat si dau battle cu papagalu care-mi statea pe umar - 4 - vroiam sa dau mai putin fiindca am dat si eu ceva gen in battle-ul cu ciomo, dar uitandu-ma la data ai fost mai rapid, e bun
esti in urma, vin din nascar car bucati grele nu lucrez in constructii
ma prezint sa reprezint, vrei sa faci pula mare da prezinti disfunctii - 3 - primul imi place, al doilea cam de umplutura dar tot ae iz de punch
sa ma faci? goana dupa iluzii, bat cuie-n el si-ti rup de muie paru
magic nu-i de nasu meu si sincer man, chiar te reprezinta avataru - 3 - atitudine pe primul, magic-nas pe al doilea dar se putea mai bine

saabh: 12

fix pix, asta nu-i battle, e experiment si sotto-ti iei 'melu' ca gloria
dupa ce-mi arat potenta cu-acest asa-zis nc, ii dau bani de golia - 3 la fel ca pe prima, merge de inceput
ti-ntorc bratele si-nainte sa le smulg arunci cateva punch-uri gay
si-ncepi s-o iei pe ulei treci peste Litera doar cand te fac posta cu J - 3 asa si-asa as zice
am un skill in rap urmarit de KKK, o iau pe ma-ta si-aprind flama
ii bag degetele-n ochi si-o scot la un blind date, hai fute-mi dama - 4 - pb hotarat, imi place
vreau pana coroana si crama, mestec bulgari de sare si scuip rana
toti se dau high le fut soprana, decat ko poti sa te dai batut ca sana - 2 - 3/4 din bar e free iar restul e fumat

MagicMan: 14

Vrei sa ma bati in cuie ca pe Iisus, da' tu esti cel care vine ca mielu la taiat,
Gagica-ta mi-a cunoscut tovarasii daia se lauda ca-i plina de cunostinte ca un anticariat - 4 - cam subtila dar merge asta cu miel-Iisus (din nou, presupun ca asta era ideea) iar versul 2 e smecher
Ii umblu in gura ca un dentist si ii escaladez muntele lui venus ca un alpinist
Si destul de des, nu-s un simplu turist; in battle iti aduc sfarsitul, zi-mi anticrist - 3 - pe fiecare vers ai avut un inceput bun dar un sfarsit slabut...desi primul se continua pe al doilea si merge ideea
Pe saabh il fac la pas desi nu's din Oituz, iar la final ramane in carut ca Da Cruz
Ca asta sta gratis si ocupa locul degeaba pe Friendhood ca pensionarii in autobuz. - 4 - asa, ma bucur sa vad ca ai inceput sa dai punch-uri bune, continua pe filmul asta
Ai dreptate, in battle n-ai construit nimic, exact ca o firma recent falimentara,
Vii cu baruri ieftine ca ata dentara, rundele tale sunt ca super oferta la alimentara - 3 - ai lasat-o mai moale pe final dar e ok finalul

MagicMan: 12+14=26
saabh: 13+12=25

Battle frumos, fresh, echilibrat. La limita, zic vot MagicMan care desi a fost pe minus la atitudine a fost pe plus la punch-uri.

VOTATI BA, CA E BATTLE BUN SI MERITA!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de OZN Mier Iul 04, 2012 7:07 pm

MagicMan a scris:
Asta fuge de mine ca Troia de Ahile, da-l urmaresc ca-s altetic ca Bilbao,
Transform battle-ul in maraton, iar la final te prind si-ti dau doua ca Falcao - 4, imi place.
Saabh e ex_pirat, ca un pirat retras; acum e ciung, schiop, jegos si neras,
In fata mea sta lemn si zici ca-i Pinochio de cand i-am dat o bata-n nas - 3, curge frumos, dar e slabut pentru mai mult de 3.
Nu-s prefect, da-s perfect si sa scap de saabh trec peste litera legii
Am 2 clase peste tine ca regii, bine ca nu negi ca esti in plus ca negii - 2, slab asta.
Poti sa ma consideri un sahist profesionist ca-s nebun si-ti fut rapid dama
Esti depasit ca margarina Rama, eu ridic lumea-n picioare ca Mutu la Parma - 3, sa zicem ca asta-i mai ok.

silverapeakabadhabit a scris:
ai bar-uri muci, baga olynth cat bag absint, ca un adeva scriitor
dupa ce dau iti piere febra de battle, te tragi pe cur ca un supozitor - 3, nu-i din sfera mea, e ok.
dume cu sah si fotbal? amator, stai la coada ia-ti si-un numar
sunt ex pirat si dau battle cu papagalu care-mi statea pe umar - 5, asta-mi place maxim.
esti in urma, vin din nascar car bucati grele nu lucrez in constructii
ma prezint sa reprezint, vrei sa faci pula mare da prezinti disfunctii - 2, e slabut.
sa ma faci? goana dupa iluzii, bat cuie-n el si-ti rup de muie paru
magic nu-i de nasu meu si sincer man, chiar te reprezinta avataru - 4, imi place pe final.

silverapeakabadhabit a scris:f
ix pix, asta nu-i battle, e experiment si sotto-ti iei 'melu' ca gloria
dupa ce-mi arat potenta cu-acest asa-zis nc, ii dau bani de golia - 2, nu-mi place, se putea mai bine, al 2-lea vers ma dezamageste.
ti-ntorc bratele si-nainte sa le smulg arunci cateva punch-uri gay
si-ncepi s-o iei pe ulei treci peste Litera doar cand te fac posta cu J - 4, e ok versu 2, primul mergea mai bine pregatit.
am un skill in rap urmarit de KKK, o iau pe ma-ta si-aprind flama
ii bag degetele-n ochi si-o scot la un blind date, hai fute-mi dama - 3, nici mai mult nici mai putin.
vreau pana coroana si crama, mestec bulgari de sare si scuip rana
toti se dau high le fut soprana, decat ko poti sa te dai batut ca sana - 4, bun pentru final.

MagicMan a scris:
Vrei sa ma bati in cuie ca pe Iisus, da' tu esti cel care vine ca mielu la taiat,
Gagica-ta mi-a cunoscut tovarasii daia se lauda ca-i plina de cunostinte ca un anticariat - 3, e tare ideea dar nu loveste.
Ii umblu in gura ca un dentist si ii escaladez muntele lui venus ca un alpinist
Si destul de des, nu-s un simplu turist; in battle iti aduc sfarsitul, zi-mi anticrist - 3, nu loveste bine, sfarsitul versului 2 e prea obisnuit.
Pe saabh il fac la pas desi nu's din Oituz, iar la final ramane in carut ca Da Cruz
Ca asta sta gratis si ocupa locul degeaba pe Friendhood ca pensionarii in autobuz. - 5, asta smecher tare.
Ai dreptate, in battle n-ai construit nimic, exact ca o firma recent falimentara,
Vii cu baruri ieftine ca ata dentara, rundele tale sunt ca super oferta la alimentara - 4, bun asta.

Interesant battle, unde Magic a crescut, iar Ra' a decazut, dupa ce am citit mai sus.

MagicMan = 12 + 15 = 27
Raul = 14 + 13 = 27

Strans..

O sa-l votez pe Raul deoarece a avut runde mai constante, iar lui Magic i-am dat cu indulgenta 5 pe barul cu "pas - Oituz" unde s-a mai dat de nu stiu cate ori..

Vot Saabh.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de Matrix Joi Iul 26, 2012 3:48 pm

M 1: 11.5
Asta fuge de mine ca Troia de Ahile, da-l urmaresc ca-s altetic ca Bilbao,
Transform battle-ul in maraton, iar la final te prind si-ti dau doua ca Falcao --- 3 pt al doilea vers... atletic ca Bilbao era la moda odata, s-a tot dat si in plus e duma luata de la Getto Daci
Saabh e ex_pirat, ca un pirat retras; acum e ciung, schiop, jegos si neras,
In fata mea sta lemn si zici ca-i Pinochio de cand i-am dat o bata-n nas --- 2.5 aia cu "ex_pirat" am mai vazut-o p-aici
Nu-s prefect, da-s perfect si sa scap de saabh trec peste litera legii
Am 2 clase peste tine ca regii, bine ca nu negi ca esti in plus ca negii --- 3 ok si atat
Poti sa ma consideri un sahist profesionist ca-s nebun si-ti fut rapid dama
Esti depasit ca margarina Rama, eu ridic lumea-n picioare ca Mutu la Parma --- 3 merge

S 1&2: 13 + 12.5 = 25.5
ai bar-uri muci, baga olynth cat bag absint, ca un adeva scriitor
dupa ce dau iti piere febra de battle, te tragi pe cur ca un supozitor --- 3 bun de inceput
dume cu sah si fotbal? amator, stai la coada ia-ti si-un numar
sunt ex pirat si dau battle cu papagalu care-mi statea pe umar --- 4 tare asta, m-a amuzat
esti in urma, vin din nascar car bucati grele nu lucrez in constructii
ma prezint sa reprezint, vrei sa faci pula mare da prezinti disfunctii --- 3 relativ bun, dar nu trece de 3
sa ma faci? goana dupa iluzii, bat cuie-n el si-ti rup de muie paru
magic nu-i de nasu meu si sincer man, chiar te reprezinta avataru --- 3 merge...

fix pix, asta nu-i battle, e experiment si sotto-ti iei 'melu' ca gloria
dupa ce-mi arat potenta cu-acest asa-zis nc, ii dau bani de golia --- 3 hm, se putea mai bine.
ti-ntorc bratele si-nainte sa le smulg arunci cateva punch-uri gay
si-ncepi s-o iei pe ulei treci peste Litera doar cand te fac posta cu J --- 2.5 nu prea-mi place
am un skill in rap urmarit de KKK, o iau pe ma-ta si-aprind flama
ii bag degetele-n ochi si-o scot la un blind date, hai fute-mi dama --- 4 ok intors, imi place.
vreau pana coroana si crama, mestec bulgari de sare si scuip rana
toti se dau high le fut soprana, decat ko poti sa te dai batut ca sana --- 3 este ok, dar nu prea ataci... ceva mai tehnic, dar bar-ul nu spune multe

M 2: 13
Vrei sa ma bati in cuie ca pe Iisus, da' tu esti cel care vine ca mielu la taiat,
Gagica-ta mi-a cunoscut tovarasii daia se lauda ca-i plina de cunostinte ca un anticariat --- 4 ba, asta-i bun, mai ales versul al doilea... asta da punch.
Ii umblu in gura ca un dentist si ii escaladez muntele lui venus ca un alpinist
Si destul de des, nu-s un simplu turist; in battle iti aduc sfarsitul, zi-mi anticrist --- 3 doar ok
Pe saabh il fac la pas desi nu's din Oituz, iar la final ramane in carut ca Da Cruz
Ca asta sta gratis si ocupa locul degeaba pe Friendhood ca pensionarii in autobuz. --- 3 bunicel...
Ai dreptate, in battle n-ai construit nimic, exact ca o firma recent falimentara,
Vii cu baruri ieftine ca ata dentara, rundele tale sunt ca super oferta la alimentara --- 3 pacat... primul vers mi-a placut, trebuia sa continui pe aceeasi idee... al doilea vers nu-mi place.

MagicMan 24.5 --- 25.5 SAABH

Battle bunicel si echilibrat. Magic, ai dat destul de bine, imi place ca ai bagat jocuri de cuvinte interesante, bineinteles se putea si mai bine daca erai un pic mai concentrat. Saabh (adica Ra'Ra' ?), la randul tau ai dat bine, punch-urile bune au alternat cu unele mai putin bune... Poti mai mult d-atat. Ai castigat la limita.

VOT SAABH!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de MagicMan Lun Iul 30, 2012 9:28 pm

Hai si aici cu un vot (am vazut ca la free a functionat) Very Happy

E singurul in romana care a ramas

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de hanno Joi Aug 02, 2012 12:39 pm

MagicMan

Asta fuge de mine ca Troia de Ahile, da-l urmaresc ca-s altetic ca Bilbao,
Transform battle-ul in maraton, iar la final te prind si-ti dau doua ca Falcao-3 niste jocuri de cuvinte, dar nimic extraordinar
Saabh e ex_pirat, ca un pirat retras; acum e ciung, schiop, jegos si neras,
In fata mea sta lemn si zici ca-i Pinochio de cand i-am dat o bata-n nas-3, mai ales pentru jocul de cuvinte din primul vers
Nu-s prefect, da-s perfect si sa scap de saabh trec peste litera legii
Am 2 clase peste tine ca regii, bine ca nu negi ca esti in plus ca negii-2,slab
Poti sa ma consideri un sahist profesionist ca-s nebun si-ti fut rapid dama
Esti depasit ca margarina Rama, eu ridic lumea-n picioare ca Mutu la Parma-2, se putea mult mai mult
10p

silverpeak

ai bar-uri muci, baga olynth cat bag absint, ca un adeva scriitor
dupa ce dau iti piere febra de battle, te tragi pe cur ca un supozitor-3, putea iesi ceva mai bun din jocurile astea de cuvinte
dume cu sah si fotbal? amator, stai la coada ia-ti si-un numar
sunt ex pirat si dau battle cu papagalu care-mi statea pe umar-4, bun bar, versul al doilea chiar m-a facut sa rad
esti in urma, vin din nascar car bucati grele nu lucrez in constructii
ma prezint sa reprezint, vrei sa faci pula mare da prezinti disfunctii-3, nimic spectaculos
sa ma faci? goana dupa iluzii, bat cuie-n el si-ti rup de muie paru
magic nu-i de nasu meu si sincer man, chiar te reprezinta avataru-4, haha, f tare ultimul vers

14 p

silverpeak

fix pix, asta nu-i battle, e experiment si sotto-ti iei 'melu' ca gloria
dupa ce-mi arat potenta cu-acest asa-zis nc, ii dau bani de golia-2 se putea ceva mai clar
ti-ntorc bratele si-nainte sa le smulg arunci cateva punch-uri gay
si-ncepi s-o iei pe ulei treci peste Litera doar cand te fac posta cu J-4 bun punch, bun pback
am un skill in rap urmarit de KKK, o iau pe ma-ta si-aprind flama
ii bag degetele-n ochi si-o scot la un blind date, hai fute-mi dama-3 bun pback
vreau pana coroana si crama, mestec bulgari de sare si scuip rana
toti se dau high le fut soprana, decat ko poti sa te dai batut ca sana-3 final ok

12 p

MagicMan

Vrei sa ma bati in cuie ca pe Iisus, da' tu esti cel care vine ca mielu la taiat,
Gagica-ta mi-a cunoscut tovarasii daia se lauda ca-i plina de cunostinte ca un anticariat-3, nu chiar un pback, dar barul per ansamblu e bun
Ii umblu in gura ca un dentist si ii escaladez muntele lui venus ca un alpinist
Si destul de des, nu-s un simplu turist; in battle iti aduc sfarsitul, zi-mi anticrist-3, pentru ca ai upgradat putin "versul" Laurei Andresan
Pe saabh il fac la pas desi nu's din Oituz, iar la final ramane in carut ca Da Cruz
Ca asta sta gratis si ocupa locul degeaba pe Friendhood ca pensionarii in autobuz.-4, cel mai amuzant bar al tau din battle-ul asta
Ai dreptate, in battle n-ai construit nimic, exact ca o firma recent falimentara,
Vii cu baruri ieftine ca ata dentara, rundele tale sunt ca super oferta la alimentara-4, bun final

14 p

MagicMan 24
silverpeak 26
Ce a facut diferenta a fost prima strofa a lui MagicMan care a fost foarte slaba;din cauza ei am zis dinainte sa dau puncte ca o sa il votez pe silverpeak;
vot silverpeak

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Aug 02, 2012 3:47 pm

De curiozitate, cum fugea Troia de Ahile? Smile)
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de MagicMan Joi Aug 02, 2012 4:09 pm

Pai troienii luau cetatea in spate si alergau cu ea Very Happy
Vroiam sa iasa: "se teme de mine", nu mi-am dat seama pana acum Very Happy


Mersi de voturi, baieti !

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de Static Joi Aug 02, 2012 4:11 pm

Battle incheiat, castigator saabh cu 3-1!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH] Empty Re: MagicMan vs silverapeakabadhabit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR SAABH]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum