Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

+3
hanno
CIOMOFUGLA
doctoru'
7 participanți

In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Vin Iul 13, 2012 1:49 am

replay de bun simt
8 versuri
primu la 3
sistem xyyx


Ultima editare efectuata de catre doctoru' in Vin Aug 03, 2012 2:50 am, editata de 1 ori
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Joi Iul 19, 2012 12:01 am

asta-i prost de iese din tipar,ca se prezinta cu pieptan si fixativ cand zic ca il bat cu-n par
si coaie,pe tine nu te ia nici o maternitate ca punchurile mele rup pizde ca un nou nascut supraponderal

da-s finutz cand incep a-ti rupe coloana si apoi hainele..te las ca in Vama,p-afar cu nurii
si la ce bataie iei,imi esti fin ca termin battleu si te las cu smantana in coltunasu gurii

doua runde?pai te fut in partida dubla precum contabilii arzandu-ti picioare-n cur ca la o cura de curry
o sa fie gen floare la ureche,cand tu o sa fii floare de colt cu dintii infipti in coltu bordurii

ii lipesc picioare-n gura ca mortaru,in timp ce ciomo imi linge crema de pe pantofi
deci chemati notaru,ca-i rezolv testamentu la baiat: patu de moarte sa-i fie un pat de cartofi
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Iul 19, 2012 2:38 pm

1:
ies din tipar sa-ti dau de stire ca nu misti nimic, pareza, cu pieptan si fixativ ti-o iei in freza
ce pizde? panciu tau e fix pula, te rup la paranteza, tu: Dumnezeule! E inceputu sfarsitului, geneza.
Asta-i finutz si-a gasit nasu, rimele tale-s ca pletele… dupa ureche si ca-n Vama vi cu duma Veche
Esti paralel gen zeghe, Iti zic ca panciurile tale-s doar o laba cand tu le declari FARA PERECHE,
Vezi ca frige las-o jos, ca-n 8 versuri ai vrut sa-mi vezi nurii si flori in coltu gurii o arzi cam pe dos
Sunt nemilos, iti sparg cacau cu-n baros, iti crap carapacea-n doo si-ti fac o gaura-n testos,
La cat de praf esti te arunc la gunoi, cand ti-a vazut notaru muia a intrebat: cumva domnul e stigoi?
ai zis ca ti e foame si ai bagat mana in pat sa iei un cartof sau doi da cand colo m-ai mancat d-un coi

2:
are pana la inspiratie d-aia nu-nvarte nimic, zi-mi vin disel, scot pula s-o ridick
cica scuipa pizda i-o bag in bot si dau de lindic, la cum si-o fura zici ca-s keri-bandit
ii sparg coaja ca la fistic, v-am zis ca-i pizda d-aia cand ii fut pumni in figura e fisting
vine cu replici gen chinezarii doctoru aka cha puk ling, pe teren sunt dur ca un tackling
io calc adversari-n picioare ca ali - the king, coaie tu esti de groaza ca samara in RING
mergi pe gheata subtire te crezi slick, da nu-i problema ca doar esti campion in curling
dau beton ca pe DN, cisterne, panciuri sublime bai nene, te umfli-n pene ca niste perne
asta poa sa vina cu tot arsenalu fumigene, sirene, omu nu stie ca-s cel MAI sef la INTERNE
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Vin Aug 03, 2012 2:49 am

ne jucam ca durex,pun inelu pe pula si ghici ce?tu o sa fii sotu,antena 1 - mireasa pt "fiul meu"
ca de acu' doctoru o arde ca parazitii...gen, la battleurile cu mine hai cu ma-ta mai mereu !!
cand zic ca fac cruce nu te vad ca pe vre-un dumnezeu, ci doar iti pregatesc locu-n cimitir
si nici de vrei inmormantare-n sat nu scapi basma curata, ca te schinjuiesc ca pe martir
sef la interne?baiatu se vrea buricul pamantului da gravitatia-l trage mai jos , spre pula
se-ngroasa gluma ca se ingrasa ciuma de ciomo in timp ce imi mananca de la chiloti o guma
ii dau pe fata toti copiii ,d-asta zice el ca vin cu arsenalu..c-un jet esti pe tavan ca igrasia
te tai tot ca autopsia de nu faci autostopu ,ca doctoru ti-e peste..iar ti-a dat somn ca narcolepsia !!




scuzele mele pt intarzieri Very Happy
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de hanno Vin Aug 03, 2012 3:38 pm

asta-i prost de iese din tipar,ca se prezinta cu pieptan si fixativ cand zic ca il bat cu-n par
si coaie,pe tine nu te ia nici o maternitate ca punchurile mele rup pizde ca un nou nascut supraponderal-3, jocuri de cuvinte bune, dar nu rafinate destul

da-s finutz cand incep a-ti rupe coloana si apoi hainele..te las ca in Vama,p-afar cu nurii
si la ce bataie iei,imi esti fin ca termin battleu si te las cu smantana in coltunasu gurii-2, slab

doua runde?pai te fut in partida dubla precum contabilii arzandu-ti picioare-n cur ca la o cura de curry
o sa fie gen floare la ureche,cand tu o sa fii floare de colt cu dintii infipti in coltu bordurii-3, din nou, idei bune, dar nu sunt cizelate

ii lipesc picioare-n gura ca mortaru,in timp ce ciomo imi linge crema de pe pantofi
deci chemati notaru,ca-i rezolv testamentu la baiat: patu de moarte sa-i fie un pat de cartofi-2, ori n-am inteles eu vreo subtilitate, ori e un final slab

doctoru' 10

CIOMO

ies din tipar sa-ti dau de stire ca nu misti nimic, pareza, cu pieptan si fixativ ti-o iei in freza
ce pizde? panciu tau e fix pula, te rup la paranteza, tu: Dumnezeule! E inceputu sfarsitului, geneza.-4, bun punchbacl
Asta-i finutz si-a gasit nasu, rimele tale-s ca pletele… dupa ureche si ca-n Vama vi cu duma Veche
Esti paralel gen zeghe, Iti zic ca panciurile tale-s doar o laba cand tu le declari FARA PERECHE,-3, pentru "vi" in special, desi doctoru' nu te-a taxat
Vezi ca frige las-o jos, ca-n 8 versuri ai vrut sa-mi vezi nurii si flori in coltu gurii o arzi cam pe dos
Sunt nemilos, iti sparg cacau cu-n baros, iti crap carapacea-n doo si-ti fac o gaura-n testos,-2, cam salata
La cat de praf esti te arunc la gunoi, cand ti-a vazut notaru muia a intrebat: cumva domnul e stigoi?
ai zis ca ti e foame si ai bagat mana in pat sa iei un cartof sau doi da cand colo m-ai mancat d-un coi-2, doar tentativa de punchback

11p

CIOMO

are pana la inspiratie d-aia nu-nvarte nimic, zi-mi vin disel, scot pula s-o ridick
cica scuipa pizda i-o bag in bot si dau de lindic, la cum si-o fura zici ca-s keri-bandit-4, ca e si umplutura
ii sparg coaja ca la fistic, v-am zis ca-i pizda d-aia cand ii fut pumni in figura e fisting
vine cu replici gen chinezarii doctoru aka cha puk ling, pe teren sunt dur ca un tackling-4, bun Smile)
io calc adversari-n picioare ca ali - the king, coaie tu esti de groaza ca samara in RING
mergi pe gheata subtire te crezi slick, da nu-i problema ca doar esti campion in curling-4, te mentii f sus, bravo
dau beton ca pe DN, cisterne, panciuri sublime bai nene, te umfli-n pene ca niste perne
asta poa sa vina cu tot arsenalu fumigene, sirene, omu nu stie ca-s cel MAI sef la INTERNE-5, ca un bonus asa, ca era nevoie si de nota asta

17 p

doctoru'

ne jucam ca durex,pun inelu pe pula si ghici ce?tu o sa fii sotu,antena 1 - mireasa pt "fiul meu"
ca de acu' doctoru o arde ca parazitii...gen, la battleurile cu mine hai cu ma-ta mai mereu !!-2, dezlanat...
cand zic ca fac cruce nu te vad ca pe vre-un dumnezeu, ci doar iti pregatesc locu-n cimitir
si nici de vrei inmormantare-n sat nu scapi basma curata, ca te schinjuiesc ca pe martir-2, primul vers e inspirat din ctc, al doilea e putin fortat
sef la interne?baiatu se vrea buricul pamantului da gravitatia-l trage mai jos , spre pula
se-ngroasa gluma ca se ingrasa ciuma de ciomo in timp ce imi mananca de la chiloti o guma-3, pentru primul vers, al doilea e mega fumat
ii dau pe fata toti copiii ,d-asta zice el ca vin cu arsenalu..c-un jet esti pe tavan ca igrasia
te tai tot ca autopsia de nu faci autostopu ,ca doctoru ti-e peste..iar ti-a dat somn ca narcolepsia !!-3, idei multe iar neduse pana la capat

10 p

ciomo 28p
doctoru' 20p
diferenta clara a facut-o strofa 2 a lui CIOMO, care a fost foarte buna

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Sam Aug 04, 2012 1:55 pm

doctoru' a scris:asta-i prost de iese din tipar,ca se prezinta cu pieptan si fixativ cand zic ca il bat cu-n par
si coaie,pe tine nu te ia nici o maternitate ca punchurile mele rup pizde ca un nou nascut supraponderal 3.5 imi place cum ai inceput
da-s finutz cand incep a-ti rupe coloana si apoi hainele..te las ca in Vama,p-afar cu nurii
si la ce bataie iei,imi esti fin ca termin battleu si te las cu smantana in coltunasu gurii 2.5 slab
doua runde?pai te fut in partida dubla precum contabilii arzandu-ti picioare-n cur ca la o cura de curry
o sa fie gen floare la ureche,cand tu o sa fii floare de colt cu dintii infipti in coltu bordurii 3 nu e lucrat cum trebuie
ii lipesc picioare-n gura ca mortaru,in timp ce ciomo imi linge crema de pe pantofi
deci chemati notaru,ca-i rezolv testamentu la baiat: patu de moarte sa-i fie un pat de cartofi 2 n-am prins ideea, slab


CIOMOFUGLA a scris:ies din tipar sa-ti dau de stire ca nu misti nimic, pareza, cu pieptan si fixativ ti-o iei in freza
ce pizde? panciu tau e fix pula, te rup la paranteza, tu: Dumnezeule! E inceputu sfarsitului, geneza. 3 jocuri de cuvinte, dar lipseste panciul
Asta-i finutz si-a gasit nasu, rimele tale-s ca pletele… dupa ureche si ca-n Vama vi cu duma Veche
Esti paralel gen zeghe, Iti zic ca panciurile tale-s doar o laba cand tu le declari FARA PERECHE, 4 asta da
Vezi ca frige las-o jos, ca-n 8 versuri ai vrut sa-mi vezi nurii si flori in coltu gurii o arzi cam pe dos
Sunt nemilos, iti sparg cacau cu-n baros, iti crap carapacea-n doo si-ti fac o gaura-n testos, 2 prea multe idei amestecate
La cat de praf esti te arunc la gunoi, cand ti-a vazut notaru muia a intrebat: cumva domnul e stigoi?
ai zis ca ti e foame si ai bagat mana in pat sa iei un cartof sau doi da cand colo m-ai mancat d-un coi 2 slab final



CIOMOFUGLA a scris:are pana la inspiratie d-aia nu-nvarte nimic, zi-mi vin disel, scot pula s-o ridick
cica scuipa pizda i-o bag in bot si dau de lindic, la cum si-o fura zici ca-s keri-bandit 3.5 merge, dar nu straluceste
ii sparg coaja ca la fistic, v-am zis ca-i pizda d-aia cand ii fut pumni in figura e fisting
vine cu replici gen chinezarii doctoru aka cha puk ling, pe teren sunt dur ca un tackling 4 bun asta
io calc adversari-n picioare ca ali - the king, coaie tu esti de groaza ca samara in RING
mergi pe gheata subtire te crezi slick, da nu-i problema ca doar esti campion in curling 3 nu-mi place versul 2, asteptam altceva
dau beton ca pe DN, cisterne, panciuri sublime bai nene, te umfli-n pene ca niste perne
asta poa sa vina cu tot arsenalu fumigene, sirene, omu nu stie ca-s cel MAI sef la INTERNE 3.5 bun final, dar s-a mai dat duma cu MAI


doctoru' a scris:ne jucam ca durex,pun inelu pe pula si ghici ce?tu o sa fii sotu,antena 1 - mireasa pt "fiul meu"
ca de acu' doctoru o arde ca parazitii...gen, la battleurile cu mine hai cu ma-ta mai mereu !! 2.5 idee buna, dar suna aiurea
cand zic ca fac cruce nu te vad ca pe vre-un dumnezeu, ci doar iti pregatesc locu-n cimitir
si nici de vrei inmormantare-n sat nu scapi basma curata, ca te schinjuiesc ca pe martir 3 mai merge asta
sef la interne?baiatu se vrea buricul pamantului da gravitatia-l trage mai jos , spre pula
se-ngroasa gluma ca se ingrasa ciuma de ciomo in timp ce imi mananca de la chiloti o guma 3 pacat de primul vers
ii dau pe fata toti copiii ,d-asta zice el ca vin cu arsenalu..c-un jet esti pe tavan ca igrasia
te tai tot ca autopsia de nu faci autostopu ,ca doctoru ti-e peste..iar ti-a dat somn ca narcolepsia !! 4 final bun


CIOMOFUGLA 11 + 14 = 25
doctoru' 11 + 12.5 = 23.5

Vot CIOMO

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Eladio Mar Aug 14, 2012 8:43 am

doctoru' a scris:asta-i prost de iese din tipar,ca se prezinta cu pieptan si fixativ cand zic ca il bat cu-n par
si coaie,pe tine nu te ia nici o maternitate ca punchurile mele rup pizde ca un nou nascut supraponderal 2 asta e ok

da-s finutz cand incep a-ti rupe coloana si apoi hainele..te las ca in Vama,p-afar cu nurii
si la ce bataie iei,imi esti fin ca termin battleu si te las cu smantana in coltunasu gurii 1 nu prea văd sensul

doua runde?pai te fut in partida dubla precum contabilii arzandu-ti picioare-n cur ca la o cura de curry
o sa fie gen floare la ureche,cand tu o sa fii floare de colt cu dintii infipti in coltu bordurii 3 bravo, asta a fost tare din toate punctele de vedere

ii lipesc picioare-n gura ca mortaru,in timp ce ciomo imi linge crema de pe pantofi
deci chemati notaru,ca-i rezolv testamentu la baiat: patu de moarte sa-i fie un pat de cartofi 1 slabă asta


///

7 puncte

CIOMOFUGLA a scris:1:
ies din tipar sa-ti dau de stire ca nu misti nimic, pareza, cu pieptan si fixativ ti-o iei in freza
ce pizde? panciu tau e fix pula, te rup la paranteza, tu: Dumnezeule! E inceputu sfarsitului, geneza. 2 e ok, se putea mai bine
Asta-i finutz si-a gasit nasu, rimele tale-s ca pletele… dupa ureche si ca-n Vama vi cu duma Veche
Esti paralel gen zeghe, Iti zic ca panciurile tale-s doar o laba cand tu le declari FARA PERECHE, 3 tare asta
Vezi ca frige las-o jos, ca-n 8 versuri ai vrut sa-mi vezi nurii si flori in coltu gurii o arzi cam pe dos
Sunt nemilos, iti sparg cacau cu-n baros, iti crap carapacea-n doo si-ti fac o gaura-n testos, 1 nu sună așa bine
La cat de praf esti te arunc la gunoi, cand ti-a vazut notaru muia a intrebat: cumva domnul e stigoi? 1 nici asta
ai zis ca ti e foame si ai bagat mana in pat sa iei un cartof sau doi da cand colo m-ai mancat d-un coi așa nu

7 puncte

2:
are pana la inspiratie d-aia nu-nvarte nimic, zi-mi vin disel, scot pula s-o ridick
cica scuipa pizda i-o bag in bot si dau de lindic, la cum si-o fura zici ca-s keri-bandit 1 cam slăbuț
ii sparg coaja ca la fistic, v-am zis ca-i pizda d-aia cand ii fut pumni in figura e fisting
vine cu replici gen chinezarii doctoru aka cha puk ling, pe teren sunt dur ca un tackling 2 mi-a plăcut
io calc adversari-n picioare ca ali - the king, coaie tu esti de groaza ca samara in RING
mergi pe gheata subtire te crezi slick, da nu-i problema ca doar esti campion in curling 3 bravo, așa da
dau beton ca pe DN, cisterne, panciuri sublime bai nene, te umfli-n pene ca niste perne
asta poa sa vina cu tot arsenalu fumigene, sirene, omu nu stie ca-s cel MAI sef la INTERNE 1 nu prea ...

7 puncte


////

doctoru' a scris:ne jucam ca durex,pun inelu pe pula si ghici ce?tu o sa fii sotu,antena 1 - mireasa pt "fiul meu"
ca de acu' doctoru o arde ca parazitii...gen, la battleurile cu mine hai cu ma-ta mai mereu !!
cand zic ca fac cruce nu te vad ca pe vre-un dumnezeu, ci doar iti pregatesc locu-n cimitir
si nici de vrei inmormantare-n sat nu scapi basma curata, ca te schinjuiesc ca pe martir 2 crește ritmul
sef la interne?baiatu se vrea buricul pamantului da gravitatia-l trage mai jos , spre pula
se-ngroasa gluma ca se ingrasa ciuma de ciomo in timp ce imi mananca de la chiloti o guma 1 scade ritmul..
ii dau pe fata toti copiii ,d-asta zice el ca vin cu arsenalu..c-un jet esti pe tavan ca igrasia
te tai tot ca autopsia de nu faci autostopu ,ca doctoru ti-e peste..iar ti-a dat somn ca narcolepsia !! 3 joc de cuvinte frumos, trebuia s-o ți așa din prima


6 puncte



doctoru' 7+6 = 13
CIOMOFUGLA 7+7=14

Vot CIOMOFUGLA
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Aug 15, 2012 11:40 am

Eladio, vezi ca la runda a doua a lui doctoru' nu i-ai punctat primele 2 versuri, da-i un edit si vezi ce iese, poate schimba rezultatul votului. Ca sa fie corect Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Aug 16, 2012 9:23 am

nu merita punctate ... glumesc Laughing sa fie treaba corecta ...
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Eladio Joi Aug 16, 2012 9:07 pm

CIOMOFUGLA a scris:nu merita punctate ... glumesc Laughing sa fie treaba corecta ...

eu n-am glumit lol!
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 17, 2012 2:23 pm

Battle incheiat, castigator CIOMO cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs ciomo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum