Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

+3
cheiade13
doctoru'
OZN
7 participanți

In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Iul 13, 2010 2:24 pm

XyyX, eu x, timp de raspuns 3 zile, 10 versuri pe runda.
Cel mai bun din 5 voturi, la 3-0 Ko. Argumentat pe text.
Revin cu runda.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Lun Iul 26, 2010 2:26 pm, editata de 3 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Iul 15, 2010 4:21 pm



Desi e Doctor, eu il tratez flegmatic, raspunde prost, sufera de logoree
Eu-s ins convins de neinvins : nu pierd impotriva lui, nici macar o idee
Daca esti medic, eu sunt veterinar, rezolv catele ca tine, zi-mi Cesar
Te fac - marti - si pe 13 cu orice zar, am actiuni de amploare ca Cezar.
Toata lumea stie ca o sa incerce sa imi cloneze dumele, e nepriceput
Ozn o arde grav, cand am vazut ca dau cu doctoru, fix in pula m-a durut
Eu nu te trimit la serviciu, dar sigur te bag in spital, in sala la reanimare
Nu glumesc deloc, iti provoc fracuri multiple si interne la cat dau de tare.
Daca asta ar fii doctor, eu as fi porfesor universitar, indiferent cum o dai,
Sunt peste tine. Eu doctor sadic pe text, in battle esti bun... doar cobai.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Joi Iul 15, 2010 6:45 pm

poti sa'mi zici si bucatar nepriceput daca runda ta e o clatita!ca o'mprastii pe perete
ca sa scuipi si tu ceva mai arzator iti servesc in bot un cocktail molotov cu tinte nete
un fel de terente,cand asta e peste mine,fac p*la mare!da cu fata aia,o tot 'omoara' nebunu
si chem fbi'u sa cerceteze..dupa amprentele salivare,cica ozene e suspectu' numaru unu
de la o vreme,asta si'o cam ia la kaka ca un poponar recesiv; pe site e reprezentantu' gay
si crezand ca o sa futa si el ceva in Romania ,se da ca si Tonny Lybek,reprezentant al FMI
nu prea esti dorit aici,ca'n parlament croitoru,in runda mica ta n'ar mai avea loc si tivu
si mai degraba te'as compara cu un 'savant tampit',daca prin operatie am elimina substantivu'
p*ş ozn'ei ca tine,fara lotiunea magica,ca te bat ca pe cesar cand ma enervez ca obelix
zbori de aici,nu discret ca n'ai aripioare,ci cu suturi in cur: 1,2,3 fara diez si asterix



fara ordin il declar pe asta abolit,ca sa cam ramolit,aici nu mai face faţă
ci doar se apleaca cu ea,tihnit,e ticnit baiatu,nu vrea sa lase pe site restanta
nu tre sa apelezi la banca daca n'ai credit cand poti pe gratis..s.m.s.
ca'ti dau eu ban desi nu sunt becks,daca ma lasi terminat,ca pe orice bere
nu e de la Cernobil,da'i ACCIDENT nuclear,un fel de mutant,situatie clara
c'o ard ca FBI'u cand tip "CASC'O" si stau ca adam,dezbracat,si cu p*la p'afara
nici in galati nu ar fi combinat,ca'i urat,de nu'l fute grija nici cu pilula
si s'a dus in africa crezand ca daca se'nnegreste o sa ii creasca si lui p*la
ce'ai aberat tu acolo,n'ar fi comic nici in sapantza...ca orice cruce fara epitaf
pentru ca idiotule,runda ta e slaba de zici ca ti'a dat un inel Holograf
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Iul 17, 2010 2:15 pm


Eu sunt stapanul inelelor, dar tot tu ai ramas in presistorie, iti rup barna ca Dragulescu,
Bag dume la banca, te fac doar din dobanda, n-ai fi la Euro nici sa fii Mugur Isarescu
Eu mereu de mondiale, vin cu venin, fin, divin, scriu sublim, inteleg ca esti fan bere gratis,
Tot te deprim, iti dau un jet de bere calda, esti sub orice hal ba, doctore faci malpraxis
Te trimit in abis, ca o bomba nucleara, sunt mutant - diferit in totalitate de nc-ii de rand
In 2 runde n-ai zis nimic, putea-i da bis, ai text poluat ca la Cernobîl, ai accidente-n gand
Eu o ard urat, iti bag pula-n gat si pleci plangand, deci o arzi oral cand eu scriu un s.m.s
Ca te lovesc pana te innegresc, te bat de te ametesc de zici ca ai baut un butoi de bere
Situatia e clara, la ce flow am, te inund ca Dunarea-n Galati, il aduc pe Bitman din holograf
Sa-ti faca epitaf, fa-ti cruce, sunt satul de d'astia care vor sa dau cu ei, pentru un autograf.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de cheiade13 Lun Iul 19, 2010 5:32 pm

Un battle bunicel overall, cu toate ca majoritatea dumelor au fost d-alea prestabilite.

Foarte agresiv ozn(ca de obicei), foarte relaxat doctoru' si caterincos.

Prima runda ozn: inceput slabut, frumos ca ai incercat niste "personale" la ideea de doctor dar...cam toate aluziile pe care le-ai facut cu privire la doctori sunt previzibile, din pacate si cred ca ai fi putut mai mult daca te jucai cu ideile. ce mi-a placut:

"Toata lumea stie ca o sa incerce sa imi cloneze dumele, e nepriceput
Ozn o arde grav, cand am vazut ca dau cu doctoru, fix in pula m-a durut "
Prima runda:6(din 10)

Prima runda doctoru':intoarceri interesante, agresivitate... dar topica lasa de dorit pe alocuri, in sensul ca se citeste mai greu . tot la fel, unele dume invechite(nu vorbesc de furt aici)-nu mi se pare un lucru rau atunci cand sunt folosite cu gust, e ok, functia lor e sa prinda cititorul pana la urma, nu? pe mine m-au prins.
cu toate astea toata runda e constanta, adica nu a fost sfarsit de vers care sa nu ma faca sa rad sau cel putin sa zambesc:D mi-a placut introducerea, mi se pare foarte haioasa:

"poti sa'mi zici si bucatar nepriceput daca runda ta e o clatita!ca o'mprastii pe perete
ca sa scuipi si tu ceva mai arzator iti servesc in bot un cocktail molotov cu tinte nete
un fel de terente,cand asta e peste mine,fac p*la mare!da cu fata aia,o tot 'omoara' nebunu
si chem fbi'u sa cerceteze..dupa amprentele salivare,cica ozene e suspectu' numaru unu "
Prima runda:8

A doua runda doctoru':mi se pare ca ai apasat pe frana, nu se compara cu ce ai dat in prima.ce mi-a placut, desi e o idee care apare si in prima runda oarecum:
"c'o ard ca FBI'u cand tip "CASC'O" si stau ca adam,dezbracat,si cu p*la p'afara
nici in galati nu ar fi combinat,ca'i urat,de nu'l fute grija nici cu pilula"
Per total:6

Runda doi ozn:agresivitate crescuta si...cam atat in runda doi, nimic care sa ma dea pe spate.cu toate astea e legata bine, si asta se valorizeaza in betaluri p-aici din cate am vazut.ce mi-a placut:

"Eu sunt stapanul inelelor, dar tot tu ai ramas in presistorie, iti rup barna ca Dragulescu,
Bag dume la banca, te fac doar din dobanda, n-ai fi la Euro nici sa fii Mugur Isarescu"
Per total:7

OZN:13
doctoru':14

Vot doctoru'

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 11:51 pm

Ozn :

Prima runda foarte, foarte slaba.
"Daca esti medic, eu sunt veterinar, rezolv catele ca tine, zi-mi Cesar
Te fac - marti - si pe 13 cu orice zar, am actiuni de amploare ca Cezar." Asta-mi place, primeste cateva puncte. Toata lumea il iubeste pe Cezar.

"Ozn o arde grav, cand am vazut ca dau cu doctoru, fix in pula m-a durut" - nu-mi place stilu asta, nu te prinde


"Eu nu te trimit la serviciu, dar sigur te bag in spital, in sala la reanimare
Nu glumesc deloc, iti provoc fracuri multiple si interne la cat dau de tare." - Chiar sub nivelu marii..

"Sunt peste tine. Eu doctor sadic pe text, in battle esti bun... doar cobai." - o tentativa de incheiere, ceva mai bine decat pe runda.

La a doua runda se schimba vizibil treaba. Oya ! Deliciu, chiar sunt unele intoarceri care mi-au placut foarte mult

"Eu sunt stapanul inelelor, dar tot tu ai ramas in presistorie, iti rup barna ca Dragulescu,
Bag dume la banca, te fac doar din dobanda, n-ai fi la Euro nici sa fii Mugur Isarescu" - in special aia cu inelele, mai bun backu decat ce-ai primit, parerea mea

"inteleg ca esti fan bere gratis," - atitudine cu kilu, ca sa nu zic tona, ca se supara Rey

"Tot te deprim, iti dau un jet de bere calda, esti sub orice hal ba, doctore faci malpraxis" - hai cu halba, tare ideea:D dar din faza cu malpraxisu puteai crea ceva mult mai bombastic

"Eu o ard urat, iti bag pula-n gat si pleci plangand, deci o arzi oral cand eu scriu un s.m.s" - buuuun

"te bat de te ametesc de zici ca ai baut un butoi de bere" - pana la urma, e vorba mai mult despre bere aici Smile), dar bun !

"Situatia e clara, la ce flow am, te inund ca Dunarea-n Galati, il aduc pe Bitman din holograf
Sa-ti faca epitaf, fa-ti cruce, sunt satul de d'astia care vor sa dau cu ei, pentru un autograf." - finalu e like wow, adica fata de alte finaluri ale tale.

Metrica foarte buna, btw.

Doctoru'

La fel ca Ozn, parca prima runda e mai slaba decat a doua. Nu mi se par atacuri zdruncinatoare, chiar usor de intors.

Anyway:

"poti sa'mi zici si bucatar nepriceput daca runda ta e o clatita!ca o'mprastii pe perete" - ok

"p*ş ozn'ei ca tine,fara lotiunea magica,ca te bat ca pe cesar cand ma enervez ca obelix
zbori de aici,nu discret ca n'ai aripioare,ci cu suturi in cur: 1,2,3 fara diez si asterix" - nu mi place deloc cum ai inceput-o, dar punctez jocul de cuvinte si ideea in sine, desi nu ma atrage foarte mult cum suna

"ca'ti dau eu ban desi nu sunt becks,daca ma lasi terminat,ca pe orice bere" - deja prea clișeu

"fara ordin il declar pe asta abolit,ca sa cam ramolit,aici nu mai face faţă
ci doar se apleaca cu ea,tihnit,e ticnit baiatu,nu vrea sa lase pe site restanta" - am impresia ca puteai mai mult pe aici, ca aveai o idee si s-a pierdut pe drum

"nu tre sa apelezi la banca daca n'ai credit cand poti pe gratis..s.m.s." - in schimb, asta da ! like it

"nu e de la Cernobil,da'i ACCIDENT nuclear,un fel de mutant,situatie clara
c'o ard ca FBI'u cand tip "CASC'O" si stau ca adam,dezbracat,si cu p*la p'afara
nici in galati nu ar fi combinat,ca'i urat,de nu'l fute grija nici cu pilula" - ok, ok, imi place cum suna, chiar lovituri interesante

"ce'ai aberat tu acolo,n'ar fi comic nici in sapantza...ca orice cruce fara epitaf
pentru ca idiotule,runda ta e slaba de zici ca ti'a dat un inel Holograf" - nu-mi place prea mult finalu.

Anyway, puncte slabe amandoi, dar, facand abstractie, comparabili. Dar diferenta a facut-o ultima runda a lui Ozn. Probabil ca a simtit atacul, si garda lasata mult prea jos in prima runda si s-a gandit sa recupereze.

Vot OZN












Vizitato
Vizitator


Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Mar Iul 20, 2010 12:09 am

acu nu ca vreau sa o ard eu aiurea sau astea....da eu nu am vazut un vers de la chokozaurus ( zic asta cu toate ca m-a votat in battelu meu cu nihat)
poate ai vorbe grele ca ciutacu si nu o arati, dar e un pic dubios sa votezi fara sa demonstrezi ca stii despre ce e vorba

poti sa o iei si ca pe o provocare
sarna'
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 20, 2010 12:34 am

iti voi raspunde pe "NEMODERAT", astept sa citesti post-ul, dupa care se va autodistruge. (Asta a fost pentru Nihat)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Mar Iul 20, 2010 1:11 am

si eu vreau sa vad ,ai dreptate schumy.step yo game up jurasic park
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Iul 20, 2010 10:03 am

OZN a scris:

Desi e Doctor, eu il tratez flegmatic, raspunde prost, sufera de logoree
Eu-s ins convins de neinvins : nu pierd impotriva lui, nici macar o idee - 1 pentru tehnica,bar-ul nu exprima nimic
Daca esti medic, eu sunt veterinar, rezolv catele ca tine, zi-mi Cesar
Te fac - marti - si pe 13 cu orice zar, am actiuni de amploare ca Cezar. - 2 puncte pt personal din v1
Toata lumea stie ca o sa incerce sa imi cloneze dumele, e nepriceput
Ozn o arde grav, cand am vazut ca dau cu doctoru, fix in pula m-a durut - 2 pe versul doi. umor si personal
Eu nu te trimit la serviciu, dar sigur te bag in spital, in sala la reanimare
Nu glumesc deloc, iti provoc fracuri multiple si interne la cat dau de tare. - 4 agresivitate, personal, panci
Daca asta ar fii doctor, eu as fi porfesor universitar, indiferent cum o dai,
Sunt peste tine. Eu doctor sadic pe text, in battle esti bun... doar cobai. - 2 ca ai tinut in ton cu runda,axat pe personale

doctoru' a scris:poti sa'mi zici si bucatar nepriceput daca runda ta e o clatita!ca o'mprastii pe perete
ca sa scuipi si tu ceva mai arzator iti servesc in bot un cocktail molotov cu tinte nete - 1 pt primul vers,al 2-lea aproape strica bar-ul
un fel de terente,cand asta e peste mine,fac p*la mare!da cu fata aia,o tot 'omoara' nebunu
si chem fbi'u sa cerceteze..dupa amprentele salivare,cica ozene e suspectu' numaru unu - 3 bwuhahah. wordplay si umor.prima jumate din versul 1 iar e degeaba
de la o vreme,asta si'o cam ia la kaka ca un poponar recesiv; pe site e reprezentantu' gay
si crezand ca o sa futa si el ceva in Romania ,se da ca si Tonny Lybek,reprezentant al FMI - 2 bun al 2-lea
nu prea esti dorit aici,ca'n parlament croitoru,in runda mica ta n'ar mai avea loc si tivu
si mai degraba te'as compara cu un 'savant tampit',daca prin operatie am elimina substantivu' - 1 pt ca iar e un vers de umplutura in bar
p*ş ozn'ei ca tine,fara lotiunea magica,ca te bat ca pe cesar cand ma enervez ca obelix
zbori de aici,nu discret ca n'ai aripioare,ci cu suturi in cur: 1,2,3 fara diez si asterix - 1 final destul de slab



fara ordin il declar pe asta abolit,ca sa cam ramolit,aici nu mai face faţă
ci doar se apleaca cu ea,tihnit,e ticnit baiatu,nu vrea sa lase pe site restanta - 3 ceva mai tehnic si inceput mai bun
nu tre sa apelezi la banca daca n'ai credit cand poti pe gratis..s.m.s.
ca'ti dau eu ban desi nu sunt becks,daca ma lasi terminat,ca pe orice bere - 0 nu nu nu!NU! autodrop nu punctez
nu e de la Cernobil,da'i ACCIDENT nuclear,un fel de mutant,situatie clara
c'o ard ca FBI'u cand tip "CASC'O" si stau ca adam,dezbracat,si cu p*la p'afara - 2 i lol'd
nici in galati nu ar fi combinat,ca'i urat,de nu'l fute grija nici cu pilula
si s'a dus in africa crezand ca daca se'nnegreste o sa ii creasca si lui p*la - 1 pt wordplay
ce'ai aberat tu acolo,n'ar fi comic nici in sapantza...ca orice cruce fara epitaf
pentru ca idiotule,runda ta e slaba de zici ca ti'a dat un inel Holograf - 1 slab incheiat. si mai vedeti si voi cu virgulile alea

OZN a scris:
Eu sunt stapanul inelelor, dar tot tu ai ramas in presistorie, iti rup barna ca Dragulescu,
Bag dume la banca, te fac doar din dobanda, n-ai fi la Euro nici sa fii Mugur Isarescu - 2 inceput mai agresiv pe primu vers
Eu mereu de mondiale, vin cu venin, fin, divin, scriu sublim, inteleg ca esti fan bere gratis,
Tot te deprim, iti dau un jet de bere calda, esti sub orice hal ba, doctore faci malpraxis - 2 pt primu vers. tine legatura cu primul bar si e mai pe tehnica
Te trimit in abis, ca o bomba nucleara, sunt mutant - diferit in totalitate de nc-ii de rand
In 2 runde n-ai zis nimic, putea-i da bis, ai text poluat ca la Cernobîl, ai accidente-n gand - 1 pback ,dar ff slab
Eu o ard urat, iti bag pula-n gat si pleci plangand, deci o arzi oral cand eu scriu un s.m.s
Ca te lovesc pana te innegresc, te bat de te ametesc de zici ca ai baut un butoi de bere - 1 flasca
Situatia e clara, la ce flow am, te inund ca Dunarea-n Galati, il aduc pe Bitman din holograf
Sa-ti faca epitaf, fa-ti cruce, sunt satul de d'astia care vor sa dau cu ei, pentru un autograf. - 1 incheiere slaba,dar puncat pt interne

OZN - 18
doctoru' - 15

N-a rupt gura targului OZN,dar s-a mentinut constant si a fost la linia de plutire totimpu. Doctoru' cam cu haos in idei. Defapt, idei bune ar fi,dar ar trebui formulate mai bine. Umor bun ,dar nu poti castiga doar daca spui bancuri. Mai multa tehnica si agresivitate pe viitor.

Vot OZN

Cat despre chokozaurus, TITS or GTFO!!! What a Face
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 20, 2010 10:59 am

freak

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Iul 20, 2010 11:28 am

schumy a scris:acu nu ca vreau sa o ard eu aiurea sau astea....da eu nu am vazut un vers de la chokozaurus ( zic asta cu toate ca m-a votat in battelu meu cu nihat)
poate ai vorbe grele ca ciutacu si nu o arati, dar e un pic dubios sa votezi fara sa demonstrezi ca stii despre ce e vorba

poti sa o iei si ca pe o provocare
sarna'

Poti vota si tu. Mai argumentare decat votul ei, ce vrei ?

thc a scris: si eu vreau sa vad ,ai dreptate schumy.step yo game up jurasic park
mai pupincurist decat tine, nu o sa vad pe forum, intotdeauna impotriva mea si a lui Choko.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Mar Iul 20, 2010 11:44 am

pe cine pup in cur,prietene zburator?
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 20, 2010 11:48 am

ti-ai dori, hai spune drept ;Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Iul 20, 2010 11:49 am

In cazul asta pe Schumy. Mie mi se pare corect, sa voteze, din moment ce altii nu o fac.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Iul 26, 2010 2:20 pm

ozn
Desi e Doctor, eu il tratez flegmatic, raspunde prost, sufera de logoree
Eu-s ins convins de neinvins : nu pierd impotriva lui, nici macar o idee-1.5, inceput bine finalul nu ma incanta
Daca esti medic, eu sunt veterinar, rezolv catele ca tine, zi-mi Cesar
Te fac - marti - si pe 13 cu orice zar, am actiuni de amploare ca Cezar.-2, la fe l inceput bun
Toata lumea stie ca o sa incerce sa imi cloneze dumele, e nepriceput
Ozn o arde grav, cand am vazut ca dau cu doctoru, fix in pula m-a durut-1 nu prea
Eu nu te trimit la serviciu, dar sigur te bag in spital, in sala la reanimare
Nu glumesc deloc, iti provoc fracuri multiple si interne la cat dau de tare.-3 bun bun
Daca asta ar fii doctor, eu as fi porfesor universitar, indiferent cum o dai,
Sunt peste tine. Eu doctor sadic pe text, in battle esti bun... doar cobai. -2.5 bu n final
doc
poti sa'mi zici si bucatar nepriceput daca runda ta e o clatita!ca o'mprastii pe perete
ca sa scuipi si tu ceva mai arzator iti servesc in bot un cocktail molotov cu tinte nete-1.5 promitator
un fel de terente,cand asta e peste mine,fac p*la mare!da cu fata aia,o tot 'omoara' nebunu
si chem fbi'u sa cerceteze..dupa amprentele salivare,cica ozene e suspectu' numaru unu-1 nu prea
de la o vreme,asta si'o cam ia la kaka ca un poponar recesiv; pe site e reprezentantu' gay
si crezand ca o sa futa si el ceva in Romania ,se da ca si Tonny Lybek,reprezentant al FMI-1.5???...cred ca reprezentantu fmi are parte de multe gauri (in buget).
nu prea esti dorit aici,ca'n parlament croitoru,in runda mica ta n'ar mai avea loc si tivu
si mai degraba te'as compara cu un 'savant tampit',daca prin operatie am elimina substantivu'-3 bun bravo
p*ş ozn'ei ca tine,fara lotiunea magica,ca te bat ca pe cesar cand ma enervez ca obelix
zbori de aici,nu discret ca n'ai aripioare,ci cu suturi in cur: 1,2,3 fara diez si asterix-2.5 caterinca



fara ordin il declar pe asta abolit,ca sa cam ramolit,aici nu mai face faţă
ci doar se apleaca cu ea,tihnit,e ticnit baiatu,nu vrea sa lase pe site restanta-1 nu ...cam slab
nu tre sa apelezi la banca daca n'ai credit cand poti pe gratis..s.m.s.
ca'ti dau eu ban desi nu sunt becks,daca ma lasi terminat,ca pe orice bere-1.5 ce se intampla?
nu e de la Cernobil,da'i ACCIDENT nuclear,un fel de mutant,situatie clara
c'o ard ca FBI'u cand tip "CASC'O" si stau ca adam,dezbracat,si cu p*la p'afara-3 e asa da!
nici in galati nu ar fi combinat,ca'i urat,de nu'l fute grija nici cu pilula
si s'a dus in africa crezand ca daca se'nnegreste o sa ii creasca si lui p*la-2
ce'ai aberat tu acolo,n'ar fi comic nici in sapantza...ca orice cruce fara epitaf
pentru ca idiotule,runda ta e slaba de zici ca ti'a dat un inel Holograf-2 bun final

ozn
Eu sunt stapanul inelelor, dar tot tu ai ramas in presistorie, iti rup barna ca Dragulescu,
Bag dume la banca, te fac doar din dobanda, n-ai fi la Euro nici sa fii Mugur Isarescu-2 pt inceput
Eu mereu de mondiale, vin cu venin, fin, divin, scriu sublim, inteleg ca esti fan bere gratis,
Tot te deprim, iti dau un jet de bere calda, esti sub orice hal ba, doctore faci malpraxis-2 bine intors
Te trimit in abis, ca o bomba nucleara, sunt mutant - diferit in totalitate de nc-ii de rand
In 2 runde n-ai zis nimic, putea-i da bis, ai text poluat ca la Cernobîl, ai accidente-n gand-1 ambigu
Eu o ard urat, iti bag pula-n gat si pleci plangand, deci o arzi oral cand eu scriu un s.m.s
Ca te lovesc pana te innegresc, te bat de te ametesc de zici ca ai baut un butoi de bere-1.5 inceputu e bun finalu asa si asa
Situatia e clara, la ce flow am, te inund ca Dunarea-n Galati, il aduc pe Bitman din holograf
Sa-ti faca epitaf, fa-ti cruce, sunt satul de d'astia care vor sa dau cu ei, pentru un autograf.-3 tare final.

ozn 19.5- doc 19
strans f strans, greu de departajat
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Iul 26, 2010 2:25 pm

Battle incheiat, castigator OZN cu 3-1
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum