Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

3 participanți

In jos

Matrix vs oVi

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] I_vote_lcap71%Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] I_vote_rcap 71% 
[ 10 ]
Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] I_vote_lcap29%Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] I_vote_rcap 29% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 14
 
 
Sondaj inchis

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Static Vin Oct 26, 2012 8:10 pm

- sistem XYYX cu 10 versuri / runda
- votul va fi prin sondaj, anonim
- timp de reply de 48 ore


Ultima editare efectuata de catre Static in Sam Noi 03, 2012 11:35 am, editata de 2 ori
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Matrix Dum Oct 28, 2012 4:33 pm

In battle-ul asta-s arbitru si la cat faulteaza Ovi rapu' il dau afara din schema,
Nu se lipeste nimic de el, Dodel ca sta de lemn Tanase, tehnica pentru el: dilema.
Nu c-are fire boema e mereu aerian, e de la mine la cat il sutez si-l tin pe picior,
Ovi nu sare-n ochi nici de ar fi urcior, il las cu sechele, pleaca d-aici in carucior.
Vin cu picanterii si preparate alese si i le servesc in forta pana-i daram ficatu',
In fata mea-i asa de slab nemancatu', ca' nici saliva sa scuipe ceva n-are uscatu'.
I-am luat capu' la pula si i-am futut creieri de l-am lasat lat la momentu oportun,
Nu mai vine cu nimic, ca daca n-a scos ceva tare o viata-ntreaga, nu scoate postum.
Dust crede c-a facut o gluma buna sa ma puna sa dau cu cea mai proasta gluma,
E kumite, il iau pe Ovi la palme, Aikido, si-l lipesc de banci si parchet ca pe guma...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de oVi Mar Oct 30, 2012 8:02 pm

In battleu asta`s jucator, faultez si elimin concurenta
Tu stai pe tusa si`o freci la rece, poate cresti aderenta
Recunoaste tu n`ai sange nici in vene, nu mai zic de coaie
Ca tu in battle nu esti prost gramada, esti prost claie
Oi fi eu slab, da` tu faci bot adhoc, ca esti gras de tot
P`asta il da ma-sa afara din casa ca sa`mi faca loc
Degeaba ai 24 de ani, tot nu esti barbat, nici macar fecior
Asta crede ca jucam fotbal, la cat l`am luat peste picior
vorbesti mult si prost, exact ca un prezentator la radio
Si te repeti in battle mai mult ca .gifurile lui Eladio

Maine pun si a2a runda.
Scuze pentru intarziere, sper ca nu am incurcat pe nimeni Very Happy
oVi
oVi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 471
Reputatie : 518
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Pă Zonă

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de oVi Mier Oct 31, 2012 2:24 pm

Vin cu rime de la INALTIME ce`ti fut creierii, d`aia esti asa fucked UP
Iti bag pula`n gura, si doar asa ai putea spune ca ai ceva genial in cap
Omu` o arde REAL, sa mor, n`are pic de umor ca stie c`o sa`si ia omor
Imi da spaga, picanterii si preparate mi le toarna direct in CARUCIOR.
De cand ai cont pe friendhood, nu poti sa induri, "baietii astia sunt duri"
In battle esti ca un tigan cu alzheimer cand isi vede masina...ti`o furi.
In turneu, locu` 1 clar eu, tu...mai greu, la final ca un sufix
Vi cu filme vechi si proaste, d`aia nu mai rulezi demult, ba, Matrix.
Sa ma bati n`ai cum, te tin in picioare ca pe nikeuri, scuze de te`am calcat
Eu am mai mult flow ca AXON, tu te balbai ca TURMENTATU - marsi la cacat
oVi
oVi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 471
Reputatie : 518
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Pă Zonă

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Matrix Joi Noi 01, 2012 3:19 am

Stau pe tusa pan' la urmatoare tragere la sorti, -s antrenor, te scot din meci ca joci prost,
Ti-am si zis de Dodel, ratezi calificarea, dai chiar slab, fara condimente, Ramadan - post.
O iei prin dos , mortii tai de jegos, am ajuns sa dau battle cu cel mai mare lachios,
Te iau la rost, esti ieftin, low-cost, din capu' tau ies mizerii, al dracu' de paduchios...
Zodiac chinezesc: BOULE, ti-o trag rapid - IEPURE, stai CAPRA, iei mare banana - MAIMUTA,
C-am puloi urias ca negrii, tu nu esti bastan d-ai complex, c-ai puta, ti-o trag sub mustata, Guta...
Dau claie de punch-uri, cornuta trage doar la caruta, il biciuesc, fetish bizar, da-mi zice Master,
Ma-sii-i dau "tac", Paul Newman - "The Hustler", dau total 4x4, el doar praf - Duster.
Poti sa zici ca-i poker, da' dau fara pereche, da-n final ti-o trag sus de tot, gen royal,
Ovi sta-n genunchi ca-i infrant, il fac din vorbe si nu-mi iese din cuvinte, ca robu-i loaial...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Static Joi Noi 01, 2012 5:53 am

48 ore la vot!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Static Sam Noi 03, 2012 11:35 am

Battle incheiat, castigator Matrix cu 10-4!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Matrix vs oVi - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum