Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

+2
INFECT!
Alter-Ego
6 participanți

In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Lun Dec 17, 2012 2:11 pm

8 versuri
Timp de reply: 10 zile
Sistem XYYX - eu X
Primul la 3 voturi (3-0 = KO)
Spor!

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Lun Dec 17, 2012 3:16 pm

Am crew de profesori, dai intr-unu, tipa 'doi' ! Oricum n-apuci sa dai ceva,
Nu vezi cum te lovesc sau de unde si te tai s-arunci un ochi in runda mea.
Ne bagam pula-n tine ca esti o GAURA, 's inger bogat cu-aur si aura, chill!
Ba, tu esti ca Bill GATES daca-si cumpara PennyMarket = PennyBill (penibil).
In battle impresionez ca un aparat foto-sensibil, 's incredibil, da-ma dracu'!
Ca sa nu te iau la bani marunti vii cu bani mari - iti tragi 1 leu pe foaie A4.
L-au futut toti si-acum e INFECT, doar rimeaza cu 'defect', d-aia-l dau afara,
Fraiere, tu esti peste asteptari doar fiindca personalele intarzie sa apara.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Dec 17, 2012 4:54 pm

N-am pistoale, da' în casă se ridică mâini pentru mine, naş printre nepoţi,
Intre profesorii tăi îs ca un căcat printre trandafiri, vă luaţi somn toţi!
Bag o sticlă MILLION, după care incepe caterinca, bag free până îmi rup capu'
Duduie blocul, după ce dispare poliţia îi fut şi eu de un joint pe foaie A4.
Apar cunoştinţe pe MTV, am inter_dicţie coaie - vă scuip pe toţi, fără poate!
Reprezint din BACĂU, BÂRLAD, BRĂILA, PETRILA, BUCUREŞTI până in ROMA, înţeleGI?Frate!
Şi n-o ard cocalar, îs indiferent - INFECT! Aduceţi tortul ca să mâncăm blatul,
Tu esti nimeni, cer altu' ! Pe când eu sunt pe cale să câştig pariul cu Nimeni Altu'!


Ultima editare efectuata de catre INFECT! in Lun Dec 17, 2012 5:37 pm, editata de 2 ori
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Dec 17, 2012 5:27 pm

Personale?! Dacă m-ai cunoaşte n-ai mai arde-o armăsar, pun pariu fară să copiez vre'un bar!
Îs un leu, am fugit din Bucureşti şi-am ajuns singur până-n Petrila fără bani in buzunar!
Coaie am spart uşi cu garda-n faţă, jocuri periculoase, niciodata nu am fost dat uitarii,
Ca în "nutting but stringz" te iau fiorii, cand ma vezi ce lejer o ard ca ProTV cu Nemuritorii!
PenyBill doar dacă aş avea arme letale culese din KillBill, habar n-ai ce sloboz vorbeşti,
Penal eşti tu atunci când pui timpul de reply zece zile coaie, că tu aşa incerci sa ma jigneşti!
Prietene, nu îmi expun poezia, din toate astea controlezi doar caligrafia, o las aşa, in fine ..
Da' când intru in club pe Still Dre. cocalarii ăştia se uita la mine ca la maşini străine!
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Mar Dec 18, 2012 4:25 pm

Din incipit a zis ca-i un cacat... si-n rest n-a miscat mai deloc ca testoasa,
In prima runda i-am mai lasat o masea-n gura ca s-o ia acu' la sanatoasa.
E mafiot doar pe www.povesteanoastra.ro da' cica nu-i cocalar cocalarul,
Si eu Pun Pariu ca n-ai buletin, d-aia-l mananc p-asta mai ceva ca pojarul.
Reprezinti multe-orase ca ma-ta-i curva nationala, intra toti in ea ca-n taxi,
Da, coaie, pentru tine sunt profesor ca iti rup urechile ca muzica la maxim.
Paradox: iei KO la puncte, da' la contor iesi pe plus (cand te pun pe cruce).
La cat de tarfa e INFECTA chiar daca se fereste sau nu rima mea se_duce.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Mar Dec 18, 2012 11:57 pm

Alter-Ego a scris:Am crew de profesori, dai intr-unu, tipa 'doi' ! Oricum n-apuci sa dai ceva,
Nu vezi cum te lovesc sau de unde si te tai s-arunci un ochi in runda mea. 3,5 puncte. Primu' vers tare rau, v2 trage in jos, ca dadeam 4.
Ne bagam pula-n tine ca esti o GAURA, 's inger bogat cu-aur si aura, chill!
Ba, tu esti ca Bill GATES daca-si cumpara PennyMarket = PennyBill (penibil). 2,5 puncte. Am mai auzit asta cu penny-u'... Am dat si 0,5 pentru primu' vers unde ai ceva tehnica...
In battle impresionez ca un aparat foto-sensibil, 's incredibil, da-ma dracu'!
Ca sa nu te iau la bani marunti vii cu bani mari - iti tragi 1 leu pe foaie A4. 3,5 puncte. Bine asa, v1 de pregatire, da' al2lea a iesit bine.
L-au futut toti si-acum e INFECT, doar rimeaza cu 'defect', d-aia-l dau afara,
Fraiere, tu esti peste asteptari doar fiindca personalele intarzie sa apara. 3 puncte. Bun v2, da' parca pentru final trebea' ceva sa rupa...
INFECT! a scris:N-am pistoale, da' în casă se ridică mâini pentru mine, naş printre nepoţi,
Intre profesorii tăi îs ca un căcat printre trandafiri, vă luaţi somn toţi! 1,5 puncte. Cum ma sa zici ca esti un cacat? Laughing 0,5 pentru primu' vers, destul de ok.
Bag o sticlă MILLION, după care incepe caterinca, bag free până îmi rup capu'
Duduie blocul, după ce dispare poliţia îi fut şi eu de un joint pe foaie A4. 1,5 puncte. Dai free, dupa cum spui si tu...
Apar cunoştinţe pe MTV, am inter_dicţie coaie - vă scuip pe toţi, fără poate!
Reprezint din BACĂU, BÂRLAD, BRĂILA, PETRILA, BUCUREŞTI până in ROMA, înţeleGI?Frate! 2 puncte....Sa zicem, chit ca-i tot de freestyle...
Şi n-o ard cocalar, îs indiferent - INFECT! Aduceţi tortul ca să mâncăm blatul,
Tu esti nimeni, cer altu' ! Pe când eu sunt pe cale să câştig pariul cu Nimeni Altu'! 2,5 puncte. Ceva mai ok asta...
INFECT! a scris:Personale?! Dacă m-ai cunoaşte n-ai mai arde-o armăsar, pun pariu fară să copiez vre'un bar!
Îs un leu, am fugit din Bucureşti şi-am ajuns singur până-n Petrila fără bani in buzunar! 2 puncte. Nu lovesti cu nimic... Doar pentru ideea un leu - bani de buzunar...
Coaie am spart uşi cu garda-n faţă, jocuri periculoase, niciodata nu am fost dat uitarii,
Ca în "nutting but stringz" te iau fiorii, cand ma vezi ce lejer o ard ca ProTV cu Nemuritorii! 1,5 puncte. Ce dracu' ai cu tv-u'?
PenyBill doar dacă aş avea arme letale culese din KillBill, habar n-ai ce sloboz vorbeşti,
Penal eşti tu atunci când pui timpul de reply zece zile coaie, că tu aşa incerci sa ma jigneşti! 1,5 puncte. Nu spui nimic...
Prietene, nu îmi expun poezia, din toate astea controlezi doar caligrafia, o las aşa, in fine ..
Da' când intru in club pe Still Dre. cocalarii ăştia se uita la mine ca la maşini străine! 2 puncte. Te lauzi...nu lovesti cu nimic...
Nici nu ma mai uit la runda cealalta a lu' Alter...VOT ALTER-EGO
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Mier Dec 19, 2012 1:07 am

..chiar e freestyle : o
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Joi Dec 27, 2012 6:06 pm

Am crew de profesori, dai intr-unu, tipa 'doi' ! Oricum n-apuci sa dai ceva,
Nu vezi cum te lovesc sau de unde si te tai s-arunci un ochi in runda mea. - 3. Bun inceput.
Ne bagam pula-n tine ca esti o GAURA, 's inger bogat cu-aur si aura, chill!
Ba, tu esti ca Bill GATES daca-si cumpara PennyMarket = PennyBill (penibil). - 3. Bun
In battle impresionez ca un aparat foto-sensibil, 's incredibil, da-ma dracu'!
Ca sa nu te iau la bani marunti vii cu bani mari - iti tragi 1 leu pe foaie A4. -3,5. Buuun.
L-au futut toti si-acum e INFECT, doar rimeaza cu 'defect', d-aia-l dau afara,
Fraiere, tu esti peste asteptari doar fiindca personalele intarzie sa apara. - 3. Bun v2.
Alter-Ego: 12,5

N-am pistoale, da' în casă se ridică mâini pentru mine, naş printre nepoţi,
Intre profesorii tăi îs ca un căcat printre trandafiri, vă luaţi somn toţi! - 2. Inca unul la auto-drop.
Bag o sticlă MILLION, după care incepe caterinca, bag free până îmi rup capu'
Duduie blocul, după ce dispare poliţia îi fut şi eu de un joint pe foaie A4. - 1,5. Nu ataca.
Apar cunoştinţe pe MTV, am inter_dicţie coaie - vă scuip pe toţi, fără poate!
Reprezint din BACĂU, BÂRLAD, BRĂILA, PETRILA, BUCUREŞTI până in ROMA, înţeleGI?Frate! - 2. Asa si asa.
Şi n-o ard cocalar, îs indiferent - INFECT! Aduceţi tortul ca să mâncăm blatul,
Tu esti nimeni, cer altu' ! Pe când eu sunt pe cale să câştig pariul cu Nimeni Altu'! - 3. Bun final.
INFECT!: 8,5

Personale?! Dacă m-ai cunoaşte n-ai mai arde-o armăsar, pun pariu fară să copiez vre'un bar!
Îs un leu, am fugit din Bucureşti şi-am ajuns singur până-n Petrila fără bani in buzunar! - 1,5. Nu ataca
Coaie am spart uşi cu garda-n faţă, jocuri periculoase, niciodata nu am fost dat uitarii,
Ca în "nutting but stringz" te iau fiorii, cand ma vezi ce lejer o ard ca ProTV cu Nemuritorii! -2,5. E ceva, ceva
PenyBill doar dacă aş avea arme letale culese din KillBill, habar n-ai ce sloboz vorbeşti,
Penal eşti tu atunci când pui timpul de reply zece zile coaie, că tu aşa incerci sa ma jigneşti! - 3. Mai bun
Prietene, nu îmi expun poezia, din toate astea controlezi doar caligrafia, o las aşa, in fine ..
Da' când intru in club pe Still Dre. cocalarii ăştia se uita la mine ca la maşini străine! - 2. Asa ca de final trebuia mai bine.
INFECT!: 9

Din incipit a zis ca-i un cacat... si-n rest n-a miscat mai deloc ca testoasa,
In prima runda i-am mai lasat o masea-n gura ca s-o ia acu' la sanatoasa. - 3,5. Imi place
E mafiot doar pe www.povesteanoastra.ro da' cica nu-i cocalar cocalarul,
Si eu Pun Pariu ca n-ai buletin, d-aia-l mananc p-asta mai ceva ca pojarul. - 4. BUUN
Reprezinti multe-orase ca ma-ta-i curva nationala, intra toti in ea ca-n taxi,
Da, coaie, pentru tine sunt profesor ca iti rup urechile ca muzica la maxim. - 3,5. Pun PBack
Paradox: iei KO la puncte, da' la contor iesi pe plus (cand te pun pe cruce).
La cat de tarfa e INFECTA chiar daca se fereste sau nu rima mea se_duce. - 2,5. Fumata asta cu plus-cruce.
Alter-Ego: 13,5

INFECT! -> Ai dat-o cam mult pe freestyle. Stiam ca tu o dai bine. In battle ataca mai mult.
Alter-Ego -> Ai avut destule dume tari. Tie nu am ce sa-ti zic.

Vot Alter-Ego.
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Dec 27, 2012 9:27 pm

Am zis-o p-aia cu plus-cruce inainte de oVi, daca la el te referi prin faptul ca-i fumata.

LE: Ok. Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Alter-Ego in Joi Dec 27, 2012 9:30 pm, editata de 1 ori

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Joi Dec 27, 2012 9:28 pm

Nu ma refer neaparat la ovi, dar am mai auzit-o de N ori Very Happy.
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Harap Vin Dec 28, 2012 12:46 pm

Alter-Ego a scris:Am crew de profesori, dai intr-unu, tipa 'doi' ! Oricum n-apuci sa dai ceva,
Nu vezi cum te lovesc sau de unde si te tai s-arunci un ochi in runda mea. 3.5 bun inceput
Ne bagam pula-n tine ca esti o GAURA, 's inger bogat cu-aur si aura, chill!
Ba, tu esti ca Bill GATES daca-si cumpara PennyMarket = PennyBill (penibil). 3. Imi place,dar nu prea e pe gustu meu
In battle impresionez ca un aparat foto-sensibil, 's incredibil, da-ma dracu'!
Ca sa nu te iau la bani marunti vii cu bani mari - iti tragi 1 leu pe foaie A4. 5.Asta e foarte tare
L-au futut toti si-acum e INFECT, doar rimeaza cu 'defect', d-aia-l dau afara,
Fraiere, tu esti peste asteptari doar fiindca personalele intarzie sa apara. 2.5 mda...poate n-o prind eu da nu mi se pare cine stie ce
14P Alter-ego

N-am pistoale, da' în casă se ridică mâini pentru mine, naş printre nepoţi,
Intre profesorii tăi îs ca un căcat printre trandafiri, vă luaţi somn toţi! 2...autodrop ?
Bag o sticlă MILLION, după care incepe caterinca, bag free până îmi rup capu'
Duduie blocul, după ce dispare poliţia îi fut şi eu de un joint pe foaie A4. 3..sa zicem.
Apar cunoştinţe pe MTV, am inter_dicţie coaie - vă scuip pe toţi, fără poate!
Reprezint din BACĂU, BÂRLAD, BRĂILA, PETRILA, BUCUREŞTI până in ROMA, înţeleGI?Frate! 2.5 oi fi eu prost si nu le inteleg...
Şi n-o ard cocalar, îs indiferent - INFECT! Aduceţi tortul ca să mâncăm blatul,
Tu esti nimeni, cer altu' ! Pe când eu sunt pe cale să câştig pariul cu Nimeni Altu'! 3.5 asta e mai buna
11P INFECT

Personale?! Dacă m-ai cunoaşte n-ai mai arde-o armăsar, pun pariu fară să copiez vre'un bar!
Îs un leu, am fugit din Bucureşti şi-am ajuns singur până-n Petrila fără bani in buzunar! 3.5 da,asta da.
Coaie am spart uşi cu garda-n faţă, jocuri periculoase, niciodata nu am fost dat uitarii,
Ca în "nutting but stringz" te iau fiorii, cand ma vezi ce lejer o ard ca ProTV cu Nemuritorii! 4.imi place
PenyBill doar dacă aş avea arme letale culese din KillBill, habar n-ai ce sloboz vorbeşti,
Penal eşti tu atunci când pui timpul de reply zece zile coaie, că tu aşa incerci sa ma jigneşti! 3.merge...
Prietene, nu îmi expun poezia, din toate astea controlezi doar caligrafia, o las aşa, in fine ..
Da' când intru in club pe Still Dre. cocalarii ăştia se uita la mine ca la maşini străine! 3.5 merge si asta
14P INFECT


Din incipit a zis ca-i un cacat... si-n rest n-a miscat mai deloc ca testoasa,
In prima runda i-am mai lasat o masea-n gura ca s-o ia acu' la sanatoasa. 3...cred ca sunt prost si nu le inteleg
E mafiot doar pe www.povesteanoastra.ro da' cica nu-i cocalar cocalarul,
Si eu Pun Pariu ca n-ai buletin, d-aia-l mananc p-asta mai ceva ca pojarul. 2.5 nu-mi place
Reprezinti multe-orase ca ma-ta-i curva nationala, intra toti in ea ca-n taxi,
Da, coaie, pentru tine sunt profesor ca iti rup urechile ca muzica la maxim. 4 Asta da !!
Paradox: iei KO la puncte, da' la contor iesi pe plus (cand te pun pe cruce).
La cat de tarfa e INFECTA chiar daca se fereste sau nu rima mea se_duce. 3.5 imi place
13P ALTER-EGO

Alter-ego=27p
INFECT=25p

Vot Alter-Ego
INFECT te-ai mai scos la punctaj cu a doua runda...


Harap
Harap
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 66
Reputatie : 86
Data de inscriere : 28/06/2011
Localizare : La a 2a pe stanga

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Dec 28, 2012 2:30 pm

Battle incheiat, castigator Alter-Ego cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs INFECT! - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum