Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Dum Dec 23, 2012 1:33 pm

8 versuri
4 zile reply
xyyx , eu x
primu la 3

daca vrei sa schimb vreo regula,anunta-ma
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Lun Dec 24, 2012 4:35 pm

sparg gheata,la modu : te dau de isberg cu fata pana-ti pica mustata.rezistenta? ba ma lasi
croiesc victoria mutand razboiu la el in teritoriu!ca dau battle c-o pula cheala - ca la rasi
mike chec !?!?...ti-ai pierdut sunetu si tonu, ca rup microfonu cu off da dome-u ca dragonu
contra PADUCHI ca el aduc rime cu vagonu,ca-mi sta-n fire sa-i elimin rapid ca GAZpromu !
asculta omu,dau battle cu toata familia ta,ca singur n-ai dume, decat "duma" papa la mare
orfan, dupa ce-ti intru-n casa si-ti rup membru cu MEMBRU...tu tipa ca e DREPTU tau coane
convoc liga araba,c-am baruri pizda si-mi fac harem ca soliman,pe eunucu asta-l pun paznic la ele
cand se fute cu "perdea" ca afganele,draperiile se-nmoaie,d-asta-n camera lui doar jaluzele
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Mar Dec 25, 2012 3:48 pm

Doctore, doctore, te-am visat aseara, mi-ai salvat viata, ai fost tare ca vinu',
Eram in Vestu' salbatic, m-a muscat un serpalau de pula, si tu ai supt veninu'!
Sunt un pictor orb si bun, te fac in orice chip, desi nu te vad prea bine. Jalnic,
Pentru tine cel mai frumos tinut e tinutu' de pula pe care-l practici chiar falnic
Jaluzele, perdele, agent imobiliar?Nu d-alta, da' esti imobil, asa-i faci pe votanti,
Ca oricat te-ai putea screme, nu-i misti cu nimic, in battle duc lipsa de combatanti.
Cumpara-ti GPS, ca te-am pierdut prin battle si cum se cuvine, ai si pierdut
Pe 21 am scapat de moarte ... acum dau battle cu mortu', Iahim vine, a_batut.
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Vin Dec 28, 2012 6:39 pm

Croiesti victoria doar ca designeru' nevesti-sii lu Beckham. Te-ntrec ca pe-o trasura.
Apropo, nici macar dac-am da battle audio nu te-as fi numit un adversar "pe masura".
Doctore, ai licenta? Un transplant cu testosteron ca sa dai si tu mai cu coaie n-ai?
Pretena' ta cand ma vede ma-ntreaba ca Alexandru Andries:"Mihai, cati copii in dai?"
Nu le ai cu predicatu', chit ca esti pe langa subiect, eu te tin in suspans ca ... ("puncte, puncte")
Dupa runda-ti duc dooru' fiindca-ti pun usa la mormant, macar asa sa-mi fi-n frunte.
Te duc cu zaharelu' pan' te-nneci ca bozgoru' la mal in Calarasi. Fratica sa stii ca
Singura ta sansa sa ma faci de cacat intr-un battle ar fi sa fim in aceeasi echipa!
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Dec 29, 2012 2:27 pm

te calc in picioare la modu: cu fiecare pas mai urc o scara pe Mercalli
cap ca mingea!d-asta parca-s Zidane la mondiale,si-ti lobez occipitalii
treaba noua:o ard dentist ca fac extractii, iar din oponent raman masele
vorbind de lucruri personale,va e clar de ce Iahim tine cu dintii-n "betăle"
ii obturez artere cu foarfece pe spate ca Ibra,flow rege,construieste-ti dig
parca-s sofer beat in parcare la cum dau cu tine-n toate masinile ca Stig
si daca ne luam dupa mituri gen baietii au inima-n pantaloni,sa stiti ca
mihaita tre'sa-i explice la ma-sa de ce sta seara cu inima-n gat pe prispa


doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Dec 30, 2012 2:07 pm

doctoru':11
sparg gheata,la modu : te dau de isberg cu fata pana-ti pica mustata.rezistenta? ba ma lasi
croiesc victoria mutand razboiu la el in teritoriu!ca dau battle c-o pula cheala - ca la rasi -2.5 doar ok de inceput
mike chec !?!?...ti-ai pierdut sunetu si tonu, ca rup microfonu cu off da dome-u ca dragonu
contra PADUCHI ca el aduc rime cu vagonu,ca-mi sta-n fire sa-i elimin rapid ca GAZpromu !- 2.5 la fel, interne, curge bine barul dar cam atat
asculta omu,dau battle cu toata familia ta,ca singur n-ai dume, decat "duma" papa la mare
orfan, dupa ce-ti intru-n casa si-ti rup membru cu MEMBRU...tu tipa ca e DREPTU tau coane
-3, mai bun versul 2
convoc liga araba,c-am baruri pizda si-mi fac harem ca soliman,pe eunucu asta-l pun paznic la ele
cand se fute cu "perdea" ca afganele,draperiile se-nmoaie,d-asta-n camera lui doar jaluzele -3 cu indulgenta, am prins ideea, dar barul parca e neterminat

Iahim Loig:10

Doctore, doctore, te-am visat aseara, mi-ai salvat viata, ai fost tare ca vinu',
Eram in Vestu' salbatic, m-a muscat un serpalau de pula, si tu ai supt veninu'!-3 sa zicem ca merge, desi cam facila ideea, mai trebuia lucrata; adversarul nu trebuie laudat in battle, daca faci asta la misto, trebuie sa te asiguri ca ironia e clara
Sunt un pictor orb si bun, te fac in orice chip, desi nu te vad prea bine. Jalnic,
Pentru tine cel mai frumos tinut e tinutu' de pula pe care-l practici chiar falnic-3 m-a amuzat un pic versul 2, primul e fumat
Jaluzele, perdele, agent imobiliar?Nu d-alta, da' esti imobil, asa-i faci pe votanti,
Ca oricat te-ai putea screme, nu-i misti cu nimic, in battle duc lipsa de combatanti.-2 tu si nea Gigi, slab asta
Cumpara-ti GPS, ca te-am pierdut prin battle si cum se cuvine, ai si pierdut
Pe 21 am scapat de moarte ... acum dau battle cu mortu', Iahim vine, a_batut.-2 la fel, slab de final, ala nuu-i wordplay si daca vii "Abatut" e mai mult inspre autodrop

Iahim Loig:10.5

Croiesti victoria doar ca designeru' nevesti-sii lu Beckham. Te-ntrec ca pe-o trasura.
Apropo, nici macar dac-am da battle audio nu te-as fi numit un adversar "pe masura".-3 incercare de p-back dar cam gresita, din punctul meu de vedere trebuia sa dai cam asa: "Tu nici d-ai fi Beckam n-ai croi Victoria", astea sunt oricum fumate, dar in cazul asta mergea mai bine, versul 2 e fumat
Doctore, ai licenta? Un transplant cu testosteron ca sa dai si tu mai cu coaie n-ai?
Pretena' ta cand ma vede ma-ntreaba ca Alexandru Andries:"Mihai, cati copii in dai?"-2 nu-mi place
Nu le ai cu predicatu', chit ca esti pe langa subiect, eu te tin in suspans ca ... ("puncte, puncte")
Dupa runda-ti duc dooru' fiindca-ti pun usa la mormant, macar asa sa-mi fi-n frunte.-2 la fel, primul e fumat de muuuuuuuulta vreme
Te duc cu zaharelu' pan' te-nneci ca bozgoru' la mal in Calarasi. Fratica sa stii ca
Singura ta sansa sa ma faci de cacat intr-un battle ar fi sa fim in aceeasi echipa!-3.5 da ma, mai bun asta, primul lasa un pic de dorit, dar al doilea e bun, cu atitudine, pica bine de final

doctoru':14
te calc in picioare la modu: cu fiecare pas mai urc o scara pe Mercalli
cap ca mingea!d-asta parca-s Zidane la mondiale,si-ti lobez occipitalii -3 sa zicem, am prins idee dar mai trebuia lucrat
treaba noua:o ard dentist ca fac extractii, iar din oponent raman masele
vorbind de lucruri personale,va e clar de ce Iahim tine cu dintii-n "betăle"-3 mai bun asta
ii obturez artere cu foarfece pe spate ca Ibra,flow rege,construieste-ti dig
parca-s sofer beat in parcare la cum dau cu tine-n toate masinile ca Stig -4 da frate, asta asteptam de la tine doctore
si daca ne luam dupa mituri gen baietii au inima-n pantaloni,sa stiti ca
mihaita tre'sa-i explice la ma-sa de ce sta seara cu inima-n gat pe prispa -4=)) da boss, final maxim

Doctoru:11+14=25
Iahim:10+10.5=20.5

Bunicel battle, Iahim n-ai dat rau dar ai avut multe chestii fumate si multe chestii de umplutura. Incearca sa scrii mai concentrat, fara sa dai asa multe explicatii.
Doctore, prima runda mai slabuta asa, abia pe a doua ti-ai revenit.

Vot Doctoru'!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Dum Dec 30, 2012 10:39 pm

doctoru' a scris:
sparg gheata,la modu : te dau de isberg cu fata pana-ti pica mustata.rezistenta? ba ma lasi
croiesc victoria mutand razboiu la el in teritoriu!ca dau battle c-o pula cheala - ca la rasi 4p. desi-s foarte lungi versurile, e tare bar-ul.
mike chec !?!?...ti-ai pierdut sunetu si tonu, ca rup microfonu cu off da dome-u ca dragonu
contra PADUCHI ca el aduc rime cu vagonu,ca-mi sta-n fire sa-i elimin rapid ca GAZpromu ! 3p. mhm, primu' vers era de 4, pe al doilea ai scazut ritmul.
asculta omu,dau battle cu toata familia ta,ca singur n-ai dume, decat "duma" papa la mare
orfan, dupa ce-ti intru-n casa si-ti rup membru cu MEMBRU...tu tipa ca e DREPTU tau coane 3p. e tare ideea, da' parca mai asteptam ceva.
convoc liga araba,c-am baruri pizda si-mi fac harem ca soliman,pe eunucu asta-l pun paznic la ele
cand se fute cu "perdea" ca afganele,draperiile se-nmoaie,d-asta-n camera lui doar jaluzele 3p. ok, primu' vers banal, al doilea tare

Iahim Loig a scris:
Doctore, doctore, te-am visat aseara, mi-ai salvat viata, ai fost tare ca vinu',
Eram in Vestu' salbatic, m-a muscat un serpalau de pula, si tu ai supt veninu'! 3p. bun inceputul
Sunt un pictor orb si bun, te fac in orice chip, desi nu te vad prea bine. Jalnic,
Pentru tine cel mai frumos tinut e tinutu' de pula pe care-l practici chiar falnic 3p. ai incercat ceva umor pe versul doi dar nu ma prinde. Primul vers e bun.
Jaluzele, perdele, agent imobiliar?Nu d-alta, da' esti imobil, asa-i faci pe votanti,
Ca oricat te-ai putea screme, nu-i misti cu nimic, in battle duc lipsa de combatanti. 3p.
Cumpara-ti GPS, ca te-am pierdut prin battle si cum se cuvine, ai si pierdut
Pe 21 am scapat de moarte ... acum dau battle cu mortu', Iahim vine, a_batut. 3p. tare finalul.

Iahim Loig a scris:

Croiesti victoria doar ca designeru' nevesti-sii lu Beckham. Te-ntrec ca pe-o trasura.
Apropo, nici macar dac-am da battle audio nu te-as fi numit un adversar "pe masura". 4p. asa da! Desi dumele despre nevasta lu' Beckham sunt mega-fumate, asta vizual imi place.
Doctore, ai licenta? Un transplant cu testosteron ca sa dai si tu mai cu coaie n-ai?
Pretena' ta cand ma vede ma-ntreaba ca Alexandru Andries:"Mihai, cati copii in dai?" 2p. slaba asta
Nu le ai cu predicatu', chit ca esti pe langa subiect, eu te tin in suspans ca ... ("puncte, puncte")
Dupa runda-ti duc dooru' fiindca-ti pun usa la mormant, macar asa sa-mi fi-n frunte. 2p. nup
Te duc cu zaharelu' pan' te-nneci ca bozgoru' la mal in Calarasi. Fratica sa stii ca
Singura ta sansa sa ma faci de cacat intr-un battle ar fi sa fim in aceeasi echipa! 4p. =))) ce tare.

doctoru' a scris:
te calc in picioare la modu: cu fiecare pas mai urc o scara pe Mercalli
cap ca mingea!d-asta parca-s Zidane la mondiale,si-ti lobez occipitalii 2,5p. doar ok, se putea mai bine.
treaba noua:o ard dentist ca fac extractii, iar din oponent raman masele
vorbind de lucruri personale,va e clar de ce Iahim tine cu dintii-n "betăle" 3p. e tare ideea, dar nu rimeaza. As fi dat 3,5p. daca rima.
ii obturez artere cu foarfece pe spate ca Ibra,flow rege,construieste-ti dig
parca-s sofer beat in parcare la cum dau cu tine-n toate masinile ca Stig 2,5p. nush, nu-mi place. i can't feel it.
si daca ne luam dupa mituri gen baietii au inima-n pantaloni,sa stiti ca
mihaita tre'sa-i explice la ma-sa de ce sta seara cu inima-n gat pe prispa 4p. Da, ai intors smecher aici!

doctoru': 13p. + 12p. = 25p.
Iahim Loig: 12p. + 12p. = 24p.
Mama, chiar la limita. Desi mi s-a parut ca a dat mai bine Iahim per total, mi-a ramas mai mult in vizual.
Vot doctoru'
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Khader Dum Dec 30, 2012 11:57 pm

doctoru' a scris:sparg gheata,la modu : te dau de isberg cu fata pana-ti pica mustata.rezistenta? ba ma lasi
croiesc victoria mutand razboiu la el in teritoriu!ca dau battle c-o pula cheala - ca la rasi 2p. puteai renunta la ca-la-rasi ca nu rupe
mike chec !?!?...ti-ai pierdut sunetu si tonu, ca rup microfonu cu off da dome-u ca dragonu
contra PADUCHI ca el aduc rime cu vagonu,ca-mi sta-n fire sa-i elimin rapid ca GAZpromu ! 3p. cata rautate…
asculta omu,dau battle cu toata familia ta,ca singur n-ai dume, decat "duma" papa la mare
orfan, dupa ce-ti intru-n casa si-ti rup membru cu MEMBRU...tu tipa ca e DREPTU tau coane 2.5p.
convoc liga araba,c-am baruri pizda si-mi fac harem ca soliman,pe eunucu asta-l pun paznic la ele
cand se fute cu "perdea" ca afganele,draperiile se-nmoaie,d-asta-n camera lui doar jaluzele 2p. n-are rost sa-mi storc creieru’ pe asta.

Iahim Loig a scris:Doctore, doctore, te-am visat aseara, mi-ai salvat viata, ai fost tare ca vinu',
Eram in Vestu' salbatic, m-a muscat un serpalau de pula, si tu ai supt veninu'! 3p. cu ideea asta puteai face un punch mult mai tare.
Sunt un pictor orb si bun, te fac in orice chip, desi nu te vad prea bine. Jalnic,
Pentru tine cel mai frumos tinut e tinutu' de pula pe care-l practici chiar falnic 2.5p. marfa
Jaluzele, perdele, agent imobiliar?Nu d-alta, da' esti imobil, asa-i faci pe votanti,
Ca oricat te-ai putea screme, nu-i misti cu nimic, in battle duc lipsa de combatanti. 2p.
Cumpara-ti GPS, ca te-am pierdut prin battle si cum se cuvine, ai si pierdut
Pe 21 am scapat de moarte ... acum dau battle cu mortu', Iahim vine, a_batut. 2p. nu e cine stie ce.

Iahim Loig a scris:Croiesti victoria doar ca designeru' nevesti-sii lu Beckham. Te-ntrec ca pe-o trasura.
Apropo, nici macar dac-am da battle audio nu te-as fi numit un adversar "pe masura". 2p. Nimic nou
Doctore, ai licenta? Un transplant cu testosteron ca sa dai si tu mai cu coaie n-ai?
Pretena' ta cand ma vede ma-ntreaba ca Alexandru Andries:"Mihai, cati copii in dai?" 1.5p. transplant cu testosteron ???
Nu le ai cu predicatu', chit ca esti pe langa subiect, eu te tin in suspans ca ... ("puncte, puncte")
Dupa runda-ti duc dooru' fiindca-ti pun usa la mormant, macar asa sa-mi fi-n frunte. 1.5p. nu-mi place deloc asta.
Te duc cu zaharelu' pan' te-nneci ca bozgoru' la mal in Calarasi. Fratica sa stii ca
Singura ta sansa sa ma faci de cacat intr-un battle ar fi sa fim in aceeasi echipa! 3.5p. foarte,foarte greu.

doctoru' a scris:te calc in picioare la modu: cu fiecare pas mai urc o scara pe Mercalli
cap ca mingea!d-asta parca-s Zidane la mondiale,si-ti lobez occipitalii 2p. Nu rupe.
treaba noua:o ard dentist ca fac extractii, iar din oponent raman masele
vorbind de lucruri personale,va e clar de ce Iahim tine cu dintii-n "betăle" 2.5p. mai trebuia finisata.
ii obturez artere cu foarfece pe spate ca Ibra,flow rege,construieste-ti dig
parca-s sofer beat in parcare la cum dau cu tine-n toate masinile ca Stig 2.5p. Nu e cine stie ce,dar merge bine cu Stig
si daca ne luam dupa mituri gen baietii au inima-n pantaloni,sa stiti ca
mihaita tre'sa-i explice la ma-sa de ce sta seara cu inima-n gat pe prispa 3p.

doc 19.5p.
iahim 18p

Vot doctoru'
Sanatate,La multi ani!
Khader
Khader
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 237
Reputatie : 262
Data de inscriere : 17/10/2012

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Lun Dec 31, 2012 12:05 am

Inc-o infrangere, va pupa taty! Smile Macar "faza meciului" o am. Smile) Mi-a facut placere, doctore'.
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Lun Dec 31, 2012 12:12 am

la fel.ne mai duelam noi Smile.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs iahim - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum