Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Vin Dec 28, 2012 1:20 pm

6 versuri
5 zile de reply
xyyx
primul la 3 voturi (3-0 = KO)

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Vin Dec 28, 2012 1:41 pm

Dau cu Gesstapo: intr-un nume intra toata politia germana,
Cu ce sa te bat? Cu tot tacamu'! Asta-i intrebare cap_cana.
GeStapo-s responsabili de multe crime, erau porecliti "durii",
GeSStapo-i poreclit curu', responsabil doar de moartea pulii.
Te dau cu capu' de ciment sa fac pictura abstracta, fratioare!
Ca el cand a vazut FRIENDhood credea ca-i site de socializare.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Dum Dec 30, 2012 3:08 pm

Ai intrat in battle aka no man land , tu esti din carne eu-ti trag tun
In gura o sa ai orgile lu’ Stalin , joc de groaza mai ceva ca Doom .
Ai reusit sa te iei numai de numele meu ca sunt responsabil de moartea pulii, hai frate
Esti de cacat , nu m-ai da pe spate nici daca mi-ai face muie cu limba de moarte
Cand mi se face foame hranesc creierul cu un cui facut din foite de filosofie
Tu scrii mare pula pe hartie si-o mananci , mi se pare mie sau seamana a comedie ?
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Dum Dec 30, 2012 3:09 pm

Dar in fine o sa-ti trag vreo 2 dupa ceafa de-ti fac mucii guler la camasa
Ca te dai mare emcee dar in pula mea il ascultai pe Alex – Ia-ma asa .
Te ocolesc pizdele ca esti Alterat , singura pe care o cuceresti e una sintetica
Eu ca sunt generos o sa-mi pun pe pula un prezervativ consider-o gagica !
Te muiesc pana ti se bifurca limba , vorbesti de parca ai scurgeri vaginale esti ca Nane
Si fratioare , stai calm ca daca ma bati premiul nu consta in tifoane sau tampoane .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 4:10 pm

Vii cu dume furate - Bordea, Aforic, Nimeni altu'... coi, te bag intre scanduri!
Esti ca forma talpii mele - in urma, de-aia te scot din pepeni ca pe samburi.
Prostia lu' asta-i expirata: ii iese pe nas. Parca vand pietre: mereu dau tare,
Dupa battle-ul asta cre' ca ma acuza de pedofilie ca dau muie grupa mare!
Asemeni unei fabrici de instrumente muzical aduc caterinca (adica flasneta),
Ai dume de cacat nuantate, ca sa nu lasi urme pe forum le-ai facut toaleta.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Dec 30, 2012 6:46 pm

Alter-Ego a scris:
Dau cu Gesstapo: intr-un nume intra toata politia germana,
Cu ce sa te bat? Cu tot tacamu'! Asta-i intrebare cap_cana. - 3, imi place atitudinea, dar in schimb, nu-i nimic smecher aici.
GeStapo-s responsabili de multe crime, erau porecliti "durii",
GeSStapo-i poreclit curu', responsabil doar de moartea pulii. - 2, ma amuza, dar in schimb e slaba.
Te dau cu capu' de ciment sa fac pictura abstracta, fratioare!
Ca el cand a vazut FRIENDhood credea ca-i site de socializare. - 2, asa si asa.

GeSStapo a scris:
Ai intrat in battle aka no man land , tu esti din carne eu-ti trag tun
In gura o sa ai orgile lu’ Stalin , joc de groaza mai ceva ca Doom . - 2, ok.. de inceput
Ai reusit sa te iei numai de numele meu ca sunt responsabil de moartea pulii, hai frate
Esti de cacat , nu m-ai da pe spate nici daca mi-ai face muie cu limba de moarte - 2, slabut si asta
Cand mi se face foame hranesc creierul cu un cui facut din foite de filosofie
Tu scrii mare pula pe hartie si-o mananci , mi se pare mie sau seamana a comedie ? - 1, nu mai asculta asa de mult Ombladon, dauneaza.


GeSStapo a scris:
Dar in fine o sa-ti trag vreo 2 dupa ceafa de-ti fac mucii guler la camasa
Ca te dai mare emcee dar in pula mea il ascultai pe Alex – Ia-ma asa . - 1, primul vers promitea mult, dar al 2-lea.. confirma faptul ca esti la inceput.
Te ocolesc pizdele ca esti Alterat , singura pe care o cuceresti e una sintetica
Eu ca sunt generos o sa-mi pun pe pula un prezervativ consider-o gagica ! - 2, nu-mi place cum rimeaza, iti inteleg ideea, dar e mediocra.
Te muiesc pana ti se bifurca limba , vorbesti de parca ai scurgeri vaginale esti ca Nane
Si fratioare , stai calm ca daca ma bati premiul nu consta in tifoane sau tampoane . - 3, asta mai ok.

Alter-Ego a scris:
Vii cu dume furate - Bordea, Aforic, Nimeni altu'... coi, te bag intre scanduri!
Esti ca forma talpii mele - in urma, de-aia te scot din pepeni ca pe samburi. - 2, de inceput, astept mai mult.
Prostia lu' asta-i expirata: ii iese pe nas. Parca vand pietre: mereu dau tare,
Dupa battle-ul asta cre' ca ma acuza de pedofilie ca dau muie grupa mare! - 3, bun.
Asemeni unei fabrici de instrumente muzical aduc caterinca (adica flasneta),
Ai dume de cacat nuantate, ca sa nu lasi urme pe forum le-ai facut toaleta. - 3, ok.

Gesstapo, as vrea ceva originalitate dusa la maxim, daca vrei sa obtii ceva pe aici, si mai citeste battle-urile de excpetie, sa vezi cum ar trebui sa sune. Metrica o stapanesti pe parcurs.

Vot Alter.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Dum Dec 30, 2012 8:52 pm

Ciudat battle, cu 6 versuri/runda.
Alter-Ego, ai dat ca de obicei, ceva idei bune pe-acolo, dar nimic iesit din comun.
Gesstapo, se vede ca esti la inceput si nu ai experiente. Ai cateva idei, dar trebuie sa le prelucrezi ca sa iasa ceva bun. Restul e can-can. Metrica o sa vina pe parcurs, momentan scrie cat mai mult si incearca sa-ti lovesti adversarul cu eleganta, totusi sa-i rupi muia.
Vot suparatu' forumului aka Alter-Ego aka Stevie aka rog stergerea contului.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Khader Dum Dec 30, 2012 11:50 pm

Alter-Ego a scris:
Dau cu Gesstapo: intr-un nume intra toata politia germana,
Cu ce sa te bat? Cu tot tacamu'! Asta-i intrebare cap_cana. 2p. un bar copilaros
GeStapo-s responsabili de multe crime, erau porecliti "durii",
GeSStapo-i poreclit curu', responsabil doar de moartea pulii. 2.5p. fara sa intru in amanunte.
Te dau cu capu' de ciment sa fac pictura abstracta, fratioare!
Ca el cand a vazut FRIENDhood credea ca-i site de socializare. 3p. loveste greu pe nou venit.

GeSStapo a scris:Ai intrat in battle aka no man land , tu esti din carne eu-ti trag tun
In gura o sa ai orgile lu’ Stalin , joc de groaza mai ceva ca Doom . 2.p. e simplu de tot.
Ai reusit sa te iei numai de numele meu ca sunt responsabil de moartea pulii, hai frate
Esti de cacat , nu m-ai da pe spate nici daca mi-ai face muie cu limba de moarte 1.5p. mie mi se pare o banalitate de bar.
Cand mi se face foame hranesc creierul cu un cui facut din foite de filosofie
Tu scrii mare pula pe hartie si-o mananci , mi se pare mie sau seamana a comedie ? 1p. N.A. si Ombladon la sfarsit.

GeSStapo a scris:Dar in fine o sa-ti trag vreo 2 dupa ceafa de-ti fac mucii guler la camasa
Ca te dai mare emcee dar in pula mea il ascultai pe Alex – Ia-ma asa . 1.5p. nu loveşte,nuş’ ce are.
Te ocolesc pizdele ca esti Alterat , singura pe care o cuceresti e una sintetica
Eu ca sunt generos o sa-mi pun pe pula un prezervativ consider-o gagica ! 1.5p.
Te muiesc pana ti se bifurca limba , vorbesti de parca ai scurgeri vaginale esti ca Nane
Si fratioare , stai calm ca daca ma bati premiul nu consta in tifoane sau tampoane . 2p. ai un sfarsit bun

Alter-Ego a scris:
Vii cu dume furate - Bordea, Aforic, Nimeni altu'... coi, te bag intre scanduri!
Esti ca forma talpii mele - in urma, de-aia te scot din pepeni ca pe samburi. 2.5p. te scot din pepeni ca pe samburi,marfa tare.
Prostia lu' asta-i expirata: ii iese pe nas. Parca vand pietre: mereu dau tare,
Dupa battle-ul asta cre' ca ma acuza de pedofilie ca dau muie grupa mare! 2p.
Asemeni unei fabrici de instrumente muzical aduc caterinca (adica flasneta),
Ai dume de cacat nuantate, ca sa nu lasi urme pe forum le-ai facut toaleta. 2p. si-ti ajunge.

Ego e de 14p.
GeSStapo,daca-ti place sa furi versuri si idei,fa-o-n continuare. 9.5p.
Vot Alter-Ego.
Khader
Khader
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 237
Reputatie : 262
Data de inscriere : 17/10/2012

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Lun Dec 31, 2012 12:04 am

Battle incheiat, castigator Alter-Ego cu 3-0.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego vs GeSStapo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum