Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Mar 05, 2013 5:15 pm

8 versuri, xyyx eu x, reply 1-2 zile, 5 voturi bune, 3-0 KO!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Mar 05, 2013 6:38 pm

Ii dau de munca si parca ma mananca la cat ii dau de furca!
Lu’ gagica-sa-i dau de fund ca se uita-n pula mea lemn, curca!
Apropo, bre popo stii de ce nu mai vine pe la tine, noaptea?
Ca desi adoarmea tarziu cica se tot culca la 1 fara … ceva!
‘s ca trezoreria-n SUA: bat si o suta ca inocent – inodolar!
‘s dinamovist si pisoiu’ asta sta langa canini ca un premolar!
Tu nu stii sa scrii ca un prescolar si-ti spun personal:
De unde stiu toti ca-mi esti fan, tzipa clar din al tau avatar!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mar Mar 05, 2013 7:50 pm

Asta se crede vedeta,ba chiar esti prost? chiar nu te poti abtine?
La cum te agiti,chiar imi vine sa cred,c-ai boala vacii nebune
gagica mea-i o curva,mi se rupe pula de ea,oricum produce cashu'
Tie-ti rup nasu,te crezi tare,dar sti ca orice nash isi are nashu
Nu poti tine pasu,'ti dau fum,ca toti ultrasii strig:Mitica la puscarie
E ca si cum,imi bag pula-n dinamo,si-n faptu ca esti,trezorerie
Te bat oricand,oriunde,iti calc in picioare,propriul teritoriu
Acum stiu toti,am aflat si eu,ca esti doar un labar notoriu
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mier Mar 06, 2013 1:23 am

O arzi nasol,gen Puya,incerci si tu sa faci ceva,cat mai original
Vrei sa fi comercial,daca-ti dau 2 versuri,poate te scot din banal
Ti-o dau anal,oral,cum vrei tu,iti dau chiar si tema de casa
Fa-ti cont pe dume.ro,poate asa dai si tu,o runda bashinoasa
Ramai fara reflexe,plin de complexe imi arunci,inca o runda precara
Ca veni vorba de pizde,intreaba-ti gagica,oare unde-a fost aseara
Esti inexistent in battle,versurile mele,lirica si stilul,parca-ti dau pelme
Apropo,popo,ti-am dat-o c-an avatar,asa ca:ciocu mic si joc de glezne
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Mar 06, 2013 11:32 am

Lu-asta-i leg sireturile si-l bag la joc de glezne, pel(e)me!
Zici ca mi-am pierdut ceasul ca battleu-i pierdere de vreme!
Nici nu-mi vine sa scriu ca-l bag in coma la asa semnatura!
Ba esti bou?! - duma cu "pre_car"! Te-nvat eu prin tortura!
Versurile tale, lirica, stil?! Coae, despre ce mortii tai vorbesti?!
Nu-mi zi mie de runda basinoasa venind din caranse_BESHI!!
Nici daca-ti sparg capu', scot creierii, tot nu tin minte de in0c3nt!
Zici c-am mai dat prin 2010?! Deci de-atunci esti tu asa incoerent!


pace, se poate vota!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de dorobantzu Mier Mar 06, 2013 12:41 pm

Vot xtr3mu! Nu a trebuit sa ma gandesc prea mult, cel putin la el am vazut o duma, un punch, ceva, spre deosebire de in0cent care a dat doua runde super penale (in sensul negativ, insa). in0cent parca ar da odd si singurele idei care ii vin sunt din alea super facile cu "unde a fost prietena aseara" sau "ciocu mic si joc de glezne". Chiar nu prea am ce puncta din cele doua runde. xtr3mu cred ca poate mult mai mult, dar nah, nu cred ca avea rost sa prapadeasca niste versuri mai bune in battleul asta.

Sfat pentru in0cent: gandeste-te mai mult la versuri cind le scrii si incearca sa fii original, sa folosesti jocuri de cuvinte si punchuri mai subtile, nu "esti un labar notoriu". Nu votez pe text, nu cred ca are rost Smile

Vot xtr3mu!

dorobantzu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 21
Reputatie : 25
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Mier Mar 06, 2013 1:21 pm

Exact ce-ti ziceam si eu inocent , dai niste shit-uri prea simple care n-au nici un haz . Ai avut versuri mediocre care nu "valoreaza" mai mult de 2 pct. De aia nici nu o sa ma obosesc cu votatul pe text .
Xtream a avut 2 shit-uri care mi-au placut de aceea votu' meu se duce catre el .

Vot X'u .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mier Mar 06, 2013 1:45 pm

Cu riscul de a fi avertizat,suspendat pula mea :
Intru pe forumul asta zi de zi,si faptul ca-mi dedic din timpul meu si ma straduiesc sa fiu cqt mai bun asta ar trebui luat in evienta.no offence xtremu am respect fata de tine.am doar o mica problema,doar pentru ca unii nu fac parte din DNA plm sau crew asta nu inseamna ca sunt ce mai buni,exemplu battle asta cu mine,cum ii dam vreun vot lu pelea pulii de inocnt in fata lu xtremu care face parte din DNA.nu spuneti ca nu asta a fost primu lucru la care va-ti gandit,inaint sa puneti votul.
plm e plin de smecherie,ipocrizie pe forumu asta,nu poti spune ca am dat 2 runde slabe si penale ptr ca m-am straduit poate mai mult ca unii la un battle de 7 zile,plm xtremu s-a luat de femeia mea la punchu cu "nu mai vine la tine noaptea" iar eu "unde a fost aseara" mi se pare cam acelasi punch doar ca e formulat altfel,poate am eu un stil naspa wi diferenta e clara intre mine si xtremu dar macar cititi aceste runde inainte sa spuneti ca sunt penale.se voteaza pe text nu pe faptu ca eu nu fac parte din DNA ca si xtremu.am spus ce am simtit fratilor,imi cer scz si nu am atacat pe nimeni personal,asa cred eu ca merg lucrurile pe forum.
bafta xtremu si numa bine
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Mier Mar 06, 2013 1:52 pm

iti dau dreptate oarecum la partea cu votatu' pentru ala care e mai `cunoscut` sa zic asa, dar si asta e cu dus-intors. Deci nu e 100% asa. Oricum, tu n-ai dat mai bine ca extr3mu, ca sa ne intelegem. Nici extr3mu n-a excelat sincer, dar avand in vedere timpul scurt de reply e ok.
Ideea e, inocentule, ca tu n-ai nimic special in versuri,dume etc. E ceva banal, care n-are cum sa loveasca adversarul sau sa fie punctat cu 4-5. Chestii gen 'labar notoriu' n-o sa fie luate niciodata in serios. In battle trebuie sa ii arati adversarului ca-l bati, nu doar sa-i spui. Eventual printr-o comparatie intinsa pe un bar, ca sa si vada cum ii rupi muia. Stii ce zic? Asta e parerea mea si nu votez cu extr3mu doar pentru ca e x. Votez pentru ca a dat mai bine si pentru ca tu nu prea ai avut atacuri si dume care sa-mi ramana in minte.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Mar 06, 2013 1:57 pm

ce vooorbiti ma?!?! sunt 2 runde date de mine geniale numa ca nu sunteti voi din DNA si nu le intelegeti !!! Smile)))) ooook ... am glumit am ras ... plm ... inocent anulezi vreun vot? (app multumesc votantilor pt timpul acordat si pareri) ... in alta ordine de idei @in0c3nt nu gasesc o propozitie cu care sa fiu de acord din textul tau deci ar trebui sa iti despic textul si sa iti explic parte-n parte unde, de ce si cum gresesti .... si nu am chef ! pace!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mier Mar 06, 2013 2:19 pm

e ok asa nu anulam nici-un vot doar ca mi-am spus parerea.
nu am spus ca am avut 2 runde geniale dar nici penale nu au fost.
mi-a facut placere,bafta si o zi faina sa aveti
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Mier Mar 06, 2013 2:51 pm

Battle incheiat, castigator extr3mu prin K.O.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Mier Mar 06, 2013 2:54 pm

Deja s-a dus prea mult in off topic dar te intreb ceva inocent , tu cand scrii chestiile alea ti se par amuzante ? Smile Ca mie unu , deloc .
A scris cineva pe aici un lucru tampit gen : Esti singurul om de zapada ce-o arde cu morcovul in fund .
Daca X scria numai o tampenie din asta impotriva ta clar votam omul de zapada . =)
Nici eu nu excelez dar mortii ma-sii , incerc sa progresez . Tu parca stagnezi evolutia .
Numa' bine si scoate-ti din cap ca daca e admin sau din DNA lumea il voteaza pe el , e o aberatie totala . Smile
Incearca sa vezi si partea plina a paharului cand e cu fundu'n sus . Gandeste si tu o prostie si scuip-o sa straluceasca .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum