Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Sam Sept 11, 2010 8:55 am

8 versuri
Xyyx
3-0 KO
Timp de replay:2 zile
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Sam Sept 11, 2010 9:46 am

Am obsevat te crezi profet dar fi atent ca te fac cand am eu chef
Ca tu participi la paradele gay-lor facand donatii la unicef
Sunt satul de atata ipocrizie,de copii facuti din laba si prostie
Si deprimat o sa devi cand toti o sa creada ca runda ta-i o parodie
Ce smecherie fac rime relaxat imi iau chiar si o bere
Si dezamagit la cata bataie mananci dupa battle-ul asta te-apuci de manele
Ca un berbec bagi bani la cec dobanda-i naspa o sa dai gres
Si-o sa ne minti ca nu esti gay ca Fernando de la Caransebes
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Sam Sept 11, 2010 2:00 pm

Prietene esti asa plin de tine de parca pan'acu n'ai reusit niciodata sa te caci!
(inocent e craci de la bere dar ar da'o instant pt o pereche paroasa de craci!)
Observi precum rimezi,adica extrem de prost chiar de io's xtr3mu,nu prophetu!
Ca un labar iti bagi pula'n mana,dobanda'i buna,iti iese si sorbi imediat profitu!
Cum sa ma faci cand tu nu ai chefuri,fiind mereu in doliu ca'ti moare la intrare?
Tragi de pula mea ce da din cap sa zici ca te'ai apucat si tu rap!asta'i parodie tare!
Dau precis,(te) bat la fix ca ceasu pe cand tu iesi din battle-ul asta exact ca cucu!
Esti la fel de inocent ca o batista,amice,d'aia te iau cu usoru' si'ti dau doar mucu!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Sam Sept 11, 2010 4:59 pm

's dinamic ca Ghioane,se spune ca dau belea de parc'as oferi gratis necazuri si ghinioane!
Despre tine se spune ca o arzi printre lighioane,n'ai niciun Dzeu si vinzi ligheane,tigane!
Asta cica face crima prin scrima cand isi ia rama'n mana!Dau omor usor cu umor prin rima!
Dau c'o inteligenta sublima,a ta'i sub limita!Nu'ti iau femeia la pula de i'o pitesc sub limba?
Tu ai face'un bot si cusut la gura,io'ti dau un sut in bot fara cusur!Te crezi cool?io's cooler
desi cand apare X,forumu' arde,pizdele se'nfierbanta ca's pt ele's pula,tu de ras ca Bula!
Dupa rundele'astea ti'am sters zambetul de pe fata oricum esti o caricatura de asa zis nc!
Avis amatorilor:nu mai dati battle cu X pana n'aveti material,outelor,sa puteti face copii!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Sam Sept 11, 2010 11:16 pm

Astea-s dume adunate de pe google bai amator mucos
Ce-si baga p**a-n tot dar n-are mai multa minte decat acolo jos
O sa iti fur ceasu sa nu mai sune la fix sunt negru ca un tigan
Femeia ta e obeza frate voi impreuna arata-ti ca Stan si Bran
Zambetul nu imi dispare sunt amuzat ca runda ta-i cu mult umor
Si-nvingator ca doroftei te fac K.O. la a doua runda te scot din decor
Dau rime ca Bow Wow sunt talentat femeile intra in delir
Rimele curg in sir,alo xtr3mu esti pe fir?te-am sunat sa-ti zicem toti,Ba!Hai sictir!

in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Sept 12, 2010 12:37 am

Interesant battle Smile) Amuzant pe alocuri , cu averse de punch-uri Smile
Deci , sa incep cu "deci" , avand in vedere ca inocent a inceput in minoritate , xtremu avea si limba romana de partea lui , altfel nu imi explic cum de inocent a fost batut de romana asa de rau . Prietene , am vazut niste greseli gramaticale grave la tine , no offence . Sa exemplific : "arata-ti ca Stan si Bran " se scrie fara cratima in contextul asta . Se scrie cu cratima aici : "arata-ti inteligenta". Vezi ca mananci "i"-uri pe ici , pe colo . (prima runda)
Pentru mine , ca si criteriu , gramatica e foarte importanta intr-un battle . Eu nu inteleg de ce xtremu nu te-a atacat in legatura cu asta :-?? Poate nu a observat . Acum referitor la runde :
-metrica : in prima runda efectiv nu exista , runda a doua merge .
-punch-uri : prima runda 0 , a doua runda e unul clar , chiar amuzant cu stan si bran si mai e la sfarsit in ultimul bar o incercare de punch .
-p-backs : tu nu ai decat 1 in runda 2 .
-wordplay : la tine nu exista .

Per total meriti un 6 pentru efort Smile
Mai citeste Battle Academy , poate inveti cate ceva nou . Bafta !

Despre xtremu am doar ceva de zis : Trebuia sa iei rookie-ul mai usor omule Smile)

In fine ,

Vot Xtremu !

Later Edit : Inocent , stai calm , sa nu crezi ca am votat cu Xtremu pentru ca tu esti nou . Doamne fereste ! L-am votat pentru ca mi-a placut cum a dat , atata tot .
Referitor la voturi , asteapta si tu , ca sunt multi inactivi , o sa primiti voturi . Incearca pe viitor sa nu mai scrii nimic pana nu se termina votarea , eu am luat warn pe chestia asta Smile) Sa nu uit , nu a zis nimeni , inainte sa mai dai alte battle-uri fa si tu o prezentare ( Dope`s Rule ) . Pace !


Ultima editare efectuata de catre Sarcastic in Lun Sept 13, 2010 1:10 am, editata de 1 ori
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Dum Sept 12, 2010 1:44 am

Ms de sfat man!:-)


in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Dum Sept 12, 2010 1:40 pm

Ok...mai e cineva care ar dori sa argumenteze acet battle? Va rog daca s-ar putea sa se voteze dupa merit si nu dupa cine pe cine cunoaste...chiar daca sunt incepator aici pe site nu inseamna ca nu stiu si nu cunosc ce este un battle...imi cer scz ptr greselile gramaticale dar scuza mea este ca locuiesc de mult timp in alta tara si e mai greu putin.asta nu inseamna ca am uitat romana.ms frumos si criticile sunt la fel de bine venite.
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Sept 14, 2010 2:28 pm

mai haleste careva?
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Mar Sept 14, 2010 5:38 pm

Am obsevat te crezi profet dar fi atent ca te fac cand am eu chef
Ca tu participi la paradele gay-lor facand donatii la unicef 2p versul 2 e degeaba, primul bun
Sunt satul de atata ipocrizie,de copii facuti din laba si prostie
Si deprimat o sa devi cand toti o sa creada ca runda ta-i o parodie 2p slab, punch fumat cu laba, al 2 lea vers, iar, degeaba :p
Ce smecherie fac rime relaxat imi iau chiar si o bere
Si dezamagit la cata bataie mananci dupa battle-ul asta te-apuci de manele 2p slab, fii mai agresiv
Ca un berbec bagi bani la cec dobanda-i naspa o sa dai gres
Si-o sa ne minti ca nu esti gay ca Fernando de la Caransebes 2p primul vers putea fi continuat mult mai bine



Prietene esti asa plin de tine de parca pan'acu n'ai reusit niciodata sa te caci!
(inocent e craci de la bere dar ar da'o instant pt o pereche paroasa de craci!) 2p imi place primul vers
Observi precum rimezi,adica extrem de prost chiar de io's xtr3mu,nu prophetu!
Ca un labar iti bagi pula'n mana,dobanda'i buna,iti iese si sorbi imediat profitu! 2p bleax... urat...
Cum sa ma faci cand tu nu ai chefuri,fiind mereu in doliu ca'ti moare la intrare?
Tragi de pula mea ce da din cap sa zici ca te'ai apucat si tu rap!asta'i parodie tare! 2p slabutz
Dau precis,(te) bat la fix ca ceasu pe cand tu iesi din battle-ul asta exact ca cucu!
Esti la fel de inocent ca o batista,amice,d'aia te iau cu usoru' si'ti dau doar mucu! 3p ceva mai okay in sfarsit....



's dinamic ca Ghioane,se spune ca dau belea de parc'as oferi gratis necazuri si ghinioane!
Despre tine se spune ca o arzi printre lighioane,n'ai niciun Dzeu si vinzi ligheane,tigane! 2p imi place primul
Asta cica face crima prin scrima cand isi ia rama'n mana!Dau omor usor cu umor prin rima!
Dau c'o inteligenta sublima,a ta'i sub limita!Nu'ti iau femeia la pula de i'o pitesc sub limba? 2,5p in versul 2... ai dat cu bata'n balta
Tu ai face'un bot si cusut la gura,io'ti dau un sut in bot fara cusur!Te crezi cool?io's cooler
desi cand apare X,forumu' arde,pizdele se'nfierbanta ca's pt ele's pula,tu de ras ca Bula! 2p.... ce ai bai nene in battle'ul asta??
Dupa rundele'astea ti'am sters zambetul de pe fata oricum esti o caricatura de asa zis nc!
Avis amatorilor:nu mai dati battle cu X pana n'aveti material,outelor,sa puteti face copii! 2p.... plm...



Astea-s dume adunate de pe google bai amator mucos
Ce-si baga p**a-n tot dar n-are mai multa minte decat acolo jos 3p bun
O sa iti fur ceasu sa nu mai sune la fix sunt negru ca un tigan
Femeia ta e obeza frate voi impreuna arata-ti ca Stan si Bran 3p amuzant, bravo
Zambetul nu imi dispare sunt amuzat ca runda ta-i cu mult umor
Si-nvingator ca doroftei te fac K.O. la a doua runda te scot din decor 2p iz de punch. primul vers degeaba
Dau rime ca Bow Wow sunt talentat femeile intra in delir
Rimele curg in sir,alo xtr3mu esti pe fir?te-am sunat sa-ti zicem toti,Ba!Hai sictir! 2p Smile) amuzant al 2 lea, dar nu suficient de agresiv



battle neasteptat de echilibrat, inocent cred ca e cel mai bun wannabe pe care l'am votat... chiar ai ceva pt battle'uri coiule... keep workin'
extrem... plm... obosit dupa turneu? ai dat neasteptat de slab...


bravo inocent! ai votul meu Smile
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Sept 16, 2010 9:56 pm

in0c3nt a scris:8 versuri
Xyyx
3-0 KO
Timp de replay:2 zile

Si daca nu e Ko, nu se termina? Cine strange primul 3 castiga!

xtr3mu a scris:mai haleste careva?
Revin maine cu un vot argumentat.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Sept 18, 2010 12:27 am

Bine ai venit, in0c3nt, si alea alea.

Pentru inceput, nu e rau, doar ca s-a vazut clar diferenta, in opinia mea, dintre tine si combatantul tau. Ai, pe alocuri, lipsa de tehnica, punchuri nu foarte agresive si nici starnitoare de 'wow', nimic special sau outrageous. Am inteles ca esti plecat peste mari si tari, dar cred ca de gramatica limbii tale trebuie sa ai mereu grija si chiar si de ortografia ei, mai ales cand te bagi la battle, deci pentru asta, ma scuzi, ai niste minusuri de la mine.
Si nu mai insista atat pe tema Gay, da baruri mai subtile, mai fortoase.


Xtr3mu,

"(in0c3nt e craci de la bere dar ar da'o instant pt o pereche paroasa de craci !)"

"Cum sa ma faci cand tu nu ai chefuri,fiind mereu in doliu ca'ti moare la intrare?"
"Asta cica face crima prin scrima cand isi ia rama'n mana!Dau umor usor cu omor prin rima !" nice jocu de cuvinte

Si ar mai fi de la tine, da nu merge copy paste-u si a trebuit sa le fac de mana.

Cu drag, Choko.

Vot xtr3mu

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Sept 18, 2010 12:57 pm

O sa votez pe runde.

Inocent, ai dat primu bar, care e vorbe-n vant, plus ca se vede din primele versuri ca asculti Parazitii si te inspiri cel putin la rimat din ei. Nu stiu care-i legatura dintre bere/bataie/manele aici "Ce smecherie fac rime relaxat imi iau chiar si o bere
Si dezamagit la cata bataie mananci dupa battle-ul asta te-apuci de manele ". O runda slabuta, nu am remarcat nimic, fara punchuri clare, doar tentative, o metrica slaba, iar tehnica nu exista.

Xtremu, la prima vedere o metrica foarte buna. Primul vers, caterinca, al 2-lea nu ma da pe spate, asta suna caterinca: "Observi precum rimezi,adica extrem de prost chiar de io's xtr3mu,nu prophetu!
Ca un labar iti bagi pula'n mana,dobanda'i buna,iti iese si sorbi imediat profitu!". Finalul rundei e bun, punch. O runda buna, totusi as fi vrut sa vad mai multe p'back-uri.

A doua runda a lui extremu. Inceput in forta, suna bine, tehnica. In versurile 3 si 4, exista o tehnica buna, dar nu ma da pe spate. Finalul, adica ultimele 2 baruri sunt bune, imi plac. O runda foarte buna, care a avut de toate.

Inocent, inceput ok, dar cu stan si bran si ce mai e, chiar nu rezolvi nimic. Din a doua runda suna destul de bine (pentru un nou venit la battle) asta: "Zambetul nu imi dispare sunt amuzat ca runda ta-i cu mult umor
Si-nvingator ca doroftei te fac K.O. la a doua runda te scot din decor
Dau rime ca Bow Wow sunt talentat femeile intra in delir
Rimele curg in sir,alo xtr3mu esti pe fir?te-am sunat sa-ti zicem toti,Ba!Hai sictir!". A doua runda e mai buna decat prima a ta, e primul battle, dar trebuie sa tii cont de metrica, de p'backuri, de tehnica.. mai multe, pentru a "dobora" o runda ca a lui extremu (a doua).

Vot xtr3mu.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Sam Sept 18, 2010 1:16 pm

ms pt voturi si aprecieri ... bafta inocent pe mai departe
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Sept 18, 2010 1:28 pm

Battle incheiat, castigator xtr3mu cu 3-1.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: in0c3nt vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum