Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

+2
Nihat
DopeRapper
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aeu Lun Apr 12, 2010 2:21 pm

pai nu ma refeream la diferenta de metrica intre runde, strainule, ca aia nu ma intereseaza, poate scrie o runda milimetrica si una kilometrica, ma interesa ca in interiorul rundei sa fie versurile egale, pe limba ta:
asfasfasfasdfsdfsadf
sadgsdgsdgsdgsdgdafghdfhdfhgfghfghfgjh
dfgdfgdfgdfgdfgd
dfgdfgdfgfdhgdhgidfgidhgldfhg,kdjfhgidfhgidhfgidhf.
ai inteles?
si gata cu discutia asta, ca e clar ca tu nu intelegi despre ce se vorbeste...mai bine fa topicu ala odata
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Apr 12, 2010 9:04 pm

Ba baieti, multumim pentru voturi, da' mai terminati o data cu cearta aiurea. Certati-va pe mess, poate o puneti de o combinatie, da' nu mai faceti off-topic. Am inteles voturile, le-am acceptat, vrei sa explici/sa ti se explice ceva cere intr-un PM. MERSI!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Sam Mai 08, 2010 9:21 am

nihat, ce ai facut frate, iar le'ai interzis baietilor votu' ? Laughing
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Mai 08, 2010 10:24 am

Am interzis pe naiba... sa voteze o data, uite si tu ce curat e forumu', am stat o zi intreaga pe el sa actualizez tot. E si o perioada delicata acum, da' totusi.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de HipSound Dum Mai 09, 2010 10:14 am

iti trebuie coif ca lu' pericle, dar tie iti trebuie sa'ti ascunda prostia - nu rimeaza, ideea e buna dar finalu punchului e prost 1p
pot fi vulturul care'ti mananca zi de zi din ficat, bai prometeu
nu te mai juca cu focul ca vezi ce patesti, te bate zeus ca pe "pireu" - Smile) aici 2 puncte
te lovesc barbar ca conan apoi iti fac poze din tun, c'am canon
nu deslusesti versurile si ramai masca sau de piatra ca sharon - care e duma cu "sau de piatra" , 2 puncte pentru faza cu canon
te las rece ca pe un mos cu circulatia proasta, mai proasta ca pe DN'eu
ai aflat ca te poate bate si gandu' si te intrebi : "pe cine mai bat si eu?" - 3puncte , mi-a placut mai mult
vrei sa pari caine sadea cand stim ca tu esti doar o catea ce naparleste
eu, desi am in nume, nu sunt rapper, sunt demon ce vorbeste romaneste - 2 puncte , ataca adversaru nu te mai lauda pe tine


Nihat

.Runda I :

Esti pasionat de Antichitate si legende se pare
Da' singurele lucruri antice la tine sunt dumele tale - punchu asta a taiat tot ce ti-a zis el Smile) tare 3p
Nu-mi atingi ficatu', are un strat impenetrabil de becks
Si iti dau punch-uri sa-ti demonstrez "Legea gravitatiei" cu CTC si Vexatu Vexx - 2puncte
N-ai prins duma? raman de piatra cand vad ca in lirica ăsta nu creste ma
Ai combinat-o cu apa plata si-ai adus acasa o fata, la tine-n pestera - daca scoteai faza cu fata si bagai altceva pastrand acelas final ar fi fost mai bine , 2p
Circul rime mai ceva ca la circ, tu fraier cu limbaj de mirc esti bâtă
Coaie stii de ce e circulatia proasta pe DN-u? Sta lumea la coada sa te futa - Smile) si asta mi-a placut , 3p
Asta isi scuza singur nickname-ul, probabil fiindca nu e nici rapper nici dopat
Cauti sugestii pentru un nume nou? Ce zici de asta: rapper de cacat? - Smile)) bun bun bun , 3p

Runda II:

Asta are doua dume bune pe battle, e incomplet ca jocurile demo
Si sa iti bag in gura surubelnita in forma de cruce daca tu esti demon - 3puncte pentru faza cu jocurile demo Smile)
Sa visez runde? Asta ar fi in zadar, nu stiu ce vise ai avut tu fiind mai poponar
Acum scot maxim ca un 6-6 la zar, visezi sa ma bati? sunt cel mai rau cosmar - daca finalizai altefl cu o legatura mai stransa intre inceputu primului vers si sfarsitul celui de-al 2lea dadeam 3p asa numa 2
Sunt mai creativ decat CreativeEgo, ma transpun in fata ta intr-un alter-ego
Rimele mele se completeaza ca un joc de lego, coaie, tu esti irina loghin sau fuego? - Smile)) 3puncte
Gata, deja din runda doi m-am plictisit, rimele le dau ODD, fiind pesti, ti-o dau cu cod
Nu te-ai prins? Bea niste lapte prins sau ia niste sare de iod, sau leaga sfoara de gat si spanzurate-n pod - trebuia sa termin altfel , 2puncte
In final, consider, ca desi esti prost, e alegerea ta, esti liber
Da... atat de prost ca nu meriti nici sa las la ultimele 2 versuri liber - final grandios , 3p


DoppeRapper runda 2

imi place antichitatea, dar tu, desi esti invechit, nu ma atragi asa usor
iar astea doua runde prafuite, nu mi'ar sari in OCHI nici daca as fi chior - pai logic ca nu ti-ar sarii in ochi daca ai fi chior ... nasol ai dat-o aici , 1p
nu ajung la ficat ca la tine prostia e crasa, te protejeaza ca pe o grasa
eu agat fete cu apa, tu nu le'ai agata nici cu un mercedes de ultima clasa - aici da mi-a placut asta , 3p
daca asta e maximul tau, 6-6, eu te fac doar cu 1-1, ca la barbut. dar cacat!
te las sa'ti dai "loghin" pe video-chat, te asteapta irina la ora pt masturbat - fara legatura intre versuri , totusi 2puncte
bagi rime cu "crativitate", "alter'ego", creative stie ca i'ai furat rimele, bha?
eu am dume antice da' totusi rezistente peste ani, ale tale's expirate ca o tarfa - hai 2 puncte , desii nu meritai
zici ca o dai odd, dar ti'a trebuit 2 saptamani pt reply, creative avea usa incuiata?
uite, eu dau si ultimele versuri, caci eu cand te fut, te fut, nu las treaba neterminata - si la tine mi-a placut finalu , bun asa ,3p


DoppeRapper : 10 + 12 = 22
Nihat : 13 + 13 = 26

La DoppeRapper mi-a placut decat ca are ideei si ca e documentat dar nu prea le pune bine in aplicare . incearca sa iti ataci mai mult adversaru decat sa te lauzi pe tine
In final Votez cu Nihat
HipSound
HipSound
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 740
Reputatie : 854
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti / Calafat

http://cuartastheindian.blogspot.com

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Mai 09, 2010 2:15 pm

Mersi pentru vot lital, la dopeRapper erau 11 puncte in a doua runda daca nu ma insel, dar nu conteaza, multumim, mai asteptam voturi.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Dum Mai 09, 2010 9:20 pm

@ Lital

nu deslusesti versurile si ramai masca sau de piatra ca sharon - care e duma cu "sau de piatra" --- inseamna ca esti prea mic sa fi auzit de Sharon STONE ... ??? Laughing Laughing

si mai e undeva unde n'ai inteles, dar o sa'ti explic alta data, acum bem o bere spre 3 Smile

mc de vot, bafta!
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Mai 30, 2010 2:35 pm

Mai incet cu voturile. Very Happy
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Iun 10, 2010 11:31 am

nu votez acum pe bar cu puncte ci fac asa
dope :
runda 1 primeste 6/25 5p fiind din oficiu mai dau un punct pt:

te lovesc barbar ca conan apoi iti fac poze din tun, c'am canon
nu deslusesti versurile si ramai masca sau de piatra ca sharon --- oleaca originalitate shi wordplay pe vers 2

runda 2 are 10 / 25 punctate fiind :
iar astea doua runde prafuite, nu mi'ar sari in OCHI nici daca as fi chior

eu agat fete cu apa, tu nu le'ai agata nici cu un mercedes de ultima clasa ---cu toate ca-i slabutz punchback mergea siiigur mai bine

si sa zicem hmmm
zici ca o dai odd, dar ti'a trebuit 2 saptamani pt reply, creative avea usa incuiata?
uite, eu dau si ultimele versuri, caci eu cand te fut, te fut, nu las treaba neterminata
deci 16p/50


nihat:
runda1 ia 14/25 punchubackuri bune gen:
Esti pasionat de Antichitate si legende se pare
Da' singurele lucruri antice la tine sunt dumele tale

Coaie stii de ce e circulatia proasta pe DN-u? Sta lumea la coada sa te futa

Asta isi scuza singur nickname-ul, probabil fiindca nu e nici rapper nici dopat
Cauti sugestii pentru un nume nou? Ce zici de asta: rapper de cacat?

runda2 mult mai slaba adika 6/25 cu 5 din oficiu am punctat doar :
Si sa iti bag in gura surubelnita in forma de cruce daca tu esti demon

total 20p/50

castigator nihat
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Iun 11, 2010 8:17 pm

wow, cred ca acum s'a terminat si primul meu battle de pe forum Laughing Laughing
bravo nihatule Very Happy Smile)
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mar Iun 15, 2010 10:54 pm

Battle incheiat, castigator Nihat cu 3-1.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: DopeR vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum