Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

+2
DopeRapper
OZN
6 participanți

In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Mai 13, 2010 1:50 pm

xyyx, eu x, 8 versuri, 3 zile, la 3-0 Ko, daca nu se voteaza pana la 5


Ultima editare efectuata de catre OZN in Dum Mai 30, 2010 2:21 pm, editata de 4 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Mai 14, 2010 3:23 pm

pe zona ozn, area 51, encefalul meu laborator de versuri, testez pe tine rpg
sunt high ca maria, tu bati doar tastatura, da' eu-s tehnic, te bat din degete
aplic aria caci dau bar la patrat, esti virgin ipotent la_bar, nu concepi nimic
pe aici o arzi electro, iti dau terapie de soc, sunt raptilian precum Cedry2k
si-ti zic, sunt element radioactiv fugi ca-n '86 de Cernobal, am uraniu-n craniu
gand hardcore ca un metalar, tu prost ca un cocalar, am lexic toxic super straniu
daca asta e razboi, stau doar in ofensiva, sunt de vita nobila, sunt superior ca arianii
joc tangoul mortii, apoi te sparg in floarea varstei, cum sparg mugurii - narcomanii
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Sam Mai 15, 2010 9:38 am

aceleasi dume fumate da ozn. ti s'a prafuit singura sinapsa? hai sterge-o !!
esti aErian poate, da' stai chill, rimele mele te trateaza ca efectu' placebo
ai uraniu in cap...?! d'aia debitezi prostie dupa prostie, e reactie in lant
esti O vita si d'aia ai lexic super straniu. locul tau nu e aici, e pe sant
JOACA o "batuta" populara mai bine, lasa tangoul pentru cine stie sa DANSEZE
ofensiva inexistenta, ia pixu' si mai incearca sau ia un vibrator sa te stimuleze
eu mugur fumat,"sparg" baietii cei mai smecheri, tu esti pizda sparta de orice pusti
specimenele ca tine nu trebuie sa umble libere prin oras, trebuie tinute in custi


vin cu runda 2 si'mi dau palme concluzand ca OZN vine de la "OsteoporoZa Netratata"
baiatu' o arde gangsta pe forum da' de fapt e ca o varstnica ramolita si cocosata
mamaie, trezirea! iti ia basescu pensia, n'o mai arde gen "tara arde si baba se piaptana"
ia'ti cadru' sau carjele si "la lupta!" altfel nu mai pupi nici rollton in apa fiarta
battle'ul e pe viata si pe moarte, tu esti singurul caz cunoscut de ofensiva - defensiva
ofuscat pe "soldatii" tai ca'si sparg capu' doar in faianta din baie intr'o situatie depresiva
te depresurizez ca pe un avion la 10000 de metrii si te las fara aer, in plin picaj
ahh... bucata asta de Net'Cee e expirata, trebuia sa ma uit inainte de battle pe ambalaj



Later Edit : preferabil si niste argumente la voturi Shocked bafta !
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Mai 15, 2010 12:26 pm

te ambalezi cam mult bai tâcă, sa stii ca cu curvele, battlelu' e alta lupta
pe aici am pula supta de tine, pe viata si pe moarte, dar te las cu muia rupta
cand te referi la tv, eu-s ctc tu ca raku, 2 pasi in spate, hai repede
ca te bag in criza ca mugur de la bnr, o sugi pe forum, scrie pe benere
sunt supersonic, tun si fulger, iti fut bucata ca-n bordel, o ard cam brut pe net
te depasesc usor, te batjocoresc, sunt ca un punct din spatiul Minkowski - eveniment
si Pic, dar tu esti Penescu, inchis, futut in cur, poti spune doar "nu stiu"
sunt prea pizdos pe aici, gangsta, cat timp, pe tine te incanta muzica lu' liviu pustiu
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Dum Mai 23, 2010 8:18 pm

care voteaza primu' va primi un premiu surpriza!
nu rata ocazia, fii un adevarat castigator!
daca nu esti primul care a votat, nu dispera !! poti vota in continuare si astfel poti castiga si tu un premiu surpriza!

NU RATA aceasta SUPER OFERTA ! voteaza si TU ! Exclamation
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Mai 23, 2010 10:29 pm

Sa nu aud discutii legate de obiectivitate. Am o oarecare raspundere, aici nu votam pe prietenii. Bun.
DopeRapper, cu una din cele mai bune performante de cand activeaza pe acest forum. Adversar care ii da de gandit, il obliga sa scoata niste bar-uri cu punch-uri si chiar amuzante. Foarte bine dat.
Insa, OZN a fost peste. Cu doua runde constant bune, amuzante si taioase. Chiar daca si DopeRapper a dat constant, a fost undeva mai jos. Sunt chestii care vin o data cu experienta. Votez cu greutate OZN.
Daca exista vreo problema in legatura cu acest vot, sa-mi spuneti. Bafta!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Lun Mai 24, 2010 12:13 pm

no comment
asta e parerea ta si se accepta Wink
bafta!
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aeu Lun Mai 24, 2010 12:44 pm

pai si premiu?.... Suspect
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Mai 24, 2010 12:45 pm

L-am primit pe privat, da si tu comment si primesti si tu;)
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Lun Mai 24, 2010 2:08 pm

corect cheers
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aeu Mar Mai 25, 2010 12:11 am

duceti-va, ma, ca io nu cred....asta e smen pe fata, nu ma trageti de voturi ca sun la OPC...o sa votez io, oricum am votat mereu pe la toate
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Mai 25, 2010 6:00 pm

echilibrat rau ..... oricum a 2a runda a lui a facut un minim de diferenta, oricum bine dat amandoi. so vot ozn................ la mustata
astept ciupriza
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Mar Mai 25, 2010 11:20 pm

deci runda 2 a lui ozn, nu a mea Evil or Very Mad
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Mai 26, 2010 2:44 pm

mda
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Joi Mai 27, 2010 8:47 am

OZN
pe zona ozn, area 51, encefalul meu laborator de versuri, testez pe tine rpg
sunt high ca maria, tu bati doar tastatura, da' eu-s tehnic, te bat din degete -aaight . 3,5
aplic aria caci dau bar la patrat, esti virgin ipotent la_bar, nu concepi nimic
pe aici o arzi electro, iti dau terapie de soc, sunt raptilian precum Cedry2k 3 primu vers
si-ti zic, sunt element radioactiv fugi ca-n '86 de Cernobal, am uraniu-n craniu
gand hardcore ca un metalar, tu prost ca un cocalar, am lexic toxic super straniu 3 suna bine doar.
daca asta e razboi, stau doar in ofensiva, sunt de vita nobila, sunt superior ca arianii
joc tangoul mortii, apoi te sparg in floarea varstei, cum sparg mugurii – narcomanii 4 fain

DR
aceleasi dume fumate da ozn. ti s'a prafuit singura sinapsa? hai sterge-o !!
esti aErian poate, da' stai chill, rimele mele te trateaza ca efectu' placebo ici as putea deduce, fara sa fiu prea rautacios, ca rimele tale-s apa chioara, dar nu , ai o problema de sintaxa . si rimezi drastic . 3
ai uraniu in cap...?! d'aia debitezi prostie dupa prostie, e reactie in lant
esti O vita si d'aia ai lexic super straniu. locul tau nu e aici, e pe sant 3,5 ok
JOACA o "batuta" populara mai bine, lasa tangoul pentru cine stie sa DANSEZE
ofensiva inexistenta, ia pixu' si mai incearca sau ia un vibrator sa te stimuleze 2,5
eu mugur fumat,"sparg" baietii cei mai smecheri, tu esti pizda sparta de orice pusti
specimenele ca tine nu trebuie sa umble libere prin oras, trebuie tinute in custi 3,5 reusit pibec, nu ai continuare insa .

vin cu runda 2 si'mi dau palme concluzand ca OZN vine de la "OsteoporoZa Netratata"
baiatu' o arde gangsta pe forum da' de fapt e ca o varstnica ramolita si cocosata 3,5 putin nostim colo la osteoporoza
mamaie, trezirea! iti ia basescu pensia, n'o mai arde gen "tara arde si baba se piaptana"
ia'ti cadru' sau carjele si "la lupta!" altfel nu mai pupi nici rollton in apa fiarta 3 n-ai haz
battle'ul e pe viata si pe moarte, tu esti singurul caz cunoscut de ofensiva - defensiva
ofuscat pe "soldatii" tai ca'si sparg capu' doar in faianta din baie intr'o situatie depresiva 3
te depresurizez ca pe un avion la 10000 de metrii si te las fara aer, in plin picaj
ahh... bucata asta de Net'Cee e expirata, trebuia sa ma uit inainte de battle pe ambalaj 2,5 nu-mi place

OZN
te ambalezi cam mult bai tâcă, sa stii ca cu curvele, battlelu' e alta lupta
pe aici am pula supta de tine, pe viata si pe moarte, dar te las cu muia rupta 3 ok
cand te referi la tv, eu-s ctc tu ca raku, 2 pasi in spate, hai repede
ca te bag in criza ca mugur de la bnr, o sugi pe forum, scrie pe benere 3
sunt supersonic, tun si fulger, iti fut bucata ca-n bordel, o ard cam brut pe net
te depasesc usor, te batjocoresc, sunt ca un punct din spatiul Minkowski – eveniment acu nush cat e battle . referintele culturale in genere si mai ales in suportu asta de fata, sunt in ce ma priveste -onctuoase.. par cedari de copyright precursorilor, if u knowameen . 3,5
si Pic, dar tu esti Penescu, inchis, futut in cur, poti spune doar "nu stiu"
sunt prea pizdos pe aici, gangsta, cat timp, pe tine te incanta muzica lu' liviu pustiu 2,5 nu


v/OZN . bafta, baieti !
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Joi Mai 27, 2010 12:39 pm

multumesc pentru voturi
bravo mha "neidentificatule" Very Happy
bafta!
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Mai 30, 2010 2:21 pm

battle incheiat, castigator OZN 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum