Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

+3
OZN
DopeRapper
date
7 participanți

In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de date Dum Dec 19, 2010 5:42 pm

2 runde
8 versuri/runda
sistem X Y Y X - X date , Y DopeRapper
timp de reply: mai mult odd , convenit cu DopeRapper, ca de sarbatori dupa cum poate fiecare
comenteaza cine vrea, voteaza cine poate.

bafta!

date
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 103
Reputatie : 130
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de date Dum Dec 19, 2010 5:45 pm

-
am trait vremea cand "DOPE" insemna umor caruia-i stiai de frica,
acum la runda lui "dope" rade doar el ...si-a-lui pisica!
-
amice,esti un cacat,la PIB-ul tarii contribuiai stand pe veceu
si de cand ti-ai mutat "productia",ii tot multumesc lui Dumnezeu.
-
acum, la Osterreich stergi la cur babe flocoase ca un arici,
la replici gen "limba romana-i maro" gandesti "nteleg ce vrei sa zici".
-
date e mai mizantrop,dar iti da palme cate vrei ca un filantrop.
ma.. cu toate ca bagi kebab,tu esti prea slab ca sa fii DOPE!
-

date
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 103
Reputatie : 130
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Dum Dec 19, 2010 6:00 pm

dope o da bine si odd, are trei coaie in plus fata de tine. nici o duma rasuflata
cand ti'am zis ca ma'ta te'a avortat tu ai inceput sa canti "o ce veste minunata"
contribui la PIB pe veceu, deci e adevarata vorba "gunoiul unora, fericirea altora"
nu are rost sa te ascunzi, te'am vazut iesid din o statie de epurare cu plasa doldora
am plecat in austria sa scap de wannabez ca tine, dar se pare ca sunt urmarit
da'te'n pula mea, ca de cand ai aparut pe forum tot manaci cacat, nu ai obosit ?
eu sunt slab de inger, dau palme oricarui filantrop ce o da cu autodrop, tehnician
dupa ce am vazut runda ta facut de oaie, apoi de porc... jur ca ma fac vegetarian
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Dum Dec 19, 2010 6:08 pm

vin cu runda doi, un fel de cal troian, chiar daca nu mai trebuie inca una
totusi o pun, desi mi'e teama ca juriul ma va acuza c'am intrecut masura
vor zice " coaie, nu trebuia sa ii rupi muie chiar asa, e si el la inceput"
dar eu nu pot sa ma abtin si ca tot am inceput sa te fut, pai te FUT ! !
te fut in gura pana te transformi in balaur, incepi sa scoti sperma pe nari
copile, incepe si dai din aripioare si cara'te odata de aici ca imi dai fiori
prostia ta ma sperie mai mult decat filmele de groaza cand aveam 8 ani
acum te las, ai tot timpul din lume pt reply, nici nu mai dau punch... iti zic "la multi ani" !


plm... bafta !
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de date Dum Dec 19, 2010 6:13 pm

-
te proclami 'slab de inger' si-mi spui mie ca dau autodrop?
din canale am umplut plasa plina-pentru cina ti-am adus niste sirop!
-
te dai cal dar esti flamand,manzule, te leg de sina de tren
c-ai plans indelung cand Terminus Paradis nu a avut un happy-end.
-
cand furai nejenat capace te considerai cult si fara vina,
caci tu credeai ca Cercul de la Viena e o roata de masina!
-
sa fim seriosi,logica nu e punctul tau forte-e un punct foarte mic,
degeaba ai vorbit mult ca Ogica, daca nu ai spus nimic!

date
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 103
Reputatie : 130
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de date Dum Dec 19, 2010 11:02 pm

la multi ani si tie!

date
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 103
Reputatie : 130
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Dec 22, 2010 11:20 am

date a scris:-
am trait vremea cand "DOPE" insemna umor caruia-i stiai de frica,
acum la runda lui "dope" rade doar el ...si-a-lui pisica! - 3, Dope-ul este diferit, de DOPE.
-
amice,esti un cacat,la PIB-ul tarii contribuiai stand pe veceu
si de cand ti-ai mutat "productia",ii tot multumesc lui Dumnezeu. -2, Suna aiurea, nu-mi place mie de fel.
-
acum, la Osterreich stergi la cur babe flocoase ca un arici,
la replici gen "limba romana-i maro" gandesti "nteleg ce vrei sa zici". - 2, Nimic aici.
-
date e mai mizantrop,dar iti da palme cate vrei ca un filantrop.
ma.. cu toate ca bagi kebab,tu esti prea slab ca sa fii DOPE! - 5, Bun sfarsit, daca ar fi fost toate asa, era bine sa fie bine.
-

DopeRapper a scris:
dope o da bine si odd, are trei coaie in plus fata de tine. nici o duma rasuflata
cand ti'am zis ca ma'ta te'a avortat tu ai inceput sa canti "o ce veste minunata" - 4, Umor si bun inceput, cu ceva umor.
contribui la PIB pe veceu, deci e adevarata vorba "gunoiul unora, fericirea altora"
nu are rost sa te ascunzi, te'am vazut iesid din o statie de epurare cu plasa doldora - 4, PunchBack bun, suna frumos, mult mai bine decat atacul lui date.
am plecat in austria sa scap de wannabez ca tine, dar se pare ca sunt urmarit
da'te'n pula mea, ca de cand ai aparut pe forum tot manaci cacat, nu ai obosit ? - 2, Nu-mi place asta, puteai sa le legi mai bine, primul vers e ok..
eu sunt slab de inger, dau palme oricarui filantrop ce o da cu autodrop, tehnician
dupa ce am vazut runda ta facut de oaie, apoi de porc... jur ca ma fac vegetarian - 4, Si bun sfarsit, p'back.

DopeRapper a scris:
vin cu runda doi, un fel de cal troian, chiar daca nu mai trebuie inca una
totusi o pun, desi mi'e teama ca juriul ma va acuza c'am intrecut masura - 3, Inceput bunicel, puteai sa dai ceva mai bun, cu aceeasi idee.
vor zice " coaie, nu trebuia sa ii rupi muie chiar asa, e si el la inceput"
dar eu nu pot sa ma abtin si ca tot am inceput sa te fut, pai te FUT ! ! - 3, Gen: " Esti ca o pizda oarba ce o arde-n orgie, deci nu stii cu cine te futi"
te fut in gura pana te transformi in balaur, incepi sa scoti sperma pe nari
copile, incepe si dai din aripioare si cara'te odata de aici ca imi dai fiori - 2, Ist de autodrop.
prostia ta ma sperie mai mult decat filmele de groaza cand aveam 8 ani
acum te las, ai tot timpul din lume pt reply, nici nu mai dau punch... iti zic "la multi ani" ! - 4, Sfarsit bun, ca de Craciun.

date a scris:-
te proclami 'slab de inger' si-mi spui mie ca dau autodrop?
din canale am umplut plasa plina-pentru cina ti-am adus niste sirop! - 4, Intors binisor, puteai mai agresiv.
-
te dai cal dar esti flamand,manzule, te leg de sina de tren
c-ai plans indelung cand Terminus Paradis nu a avut un happy-end. - 3, Idee buna, rima proasta.
-
cand furai nejenat capace te considerai cult si fara vina,
caci tu credeai ca Cercul de la Viena e o roata de masina! - 4, Amuzant, dar parca prea putin.
-
sa fim seriosi,logica nu e punctul tau forte-e un punct foarte mic,
degeaba ai vorbit mult ca Ogica, daca nu ai spus nimic! - 3, Pentru primul vers.


date, o aparitie bunicica, as fi vrut sa fac si ceva tehnica, si ceva mai agresiv, nu e indeajuns un bar foarte bun.
Dope, in prima runda ai ars-o frumos, in a doua ce s-a intamplat?

date = 26
dope = 26

Echilibrat, nu ma asteptam sa fie egal, ati oscilat intre dume bune, si idei irosite doar sa fie scrise, departajarea o s-o fac la metrica..

Vot DopeR.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de saiy Joi Dec 30, 2010 6:51 pm

VOT DATE

Echilibrat dar runda a 2 a lui Date m-a facut sa ii acord votu.Mi-a placut mult atitudinea si amuzamentul lui desi nu a dat foarte tehnic.
Cat despre Dope as putea spune ca mie imi place,dar de data asta nu m-a impresionat cu ceva special . A dat bine punchback-uri la subiect,destul de amuzant dar umpic mai slab decat date.
saiy
saiy
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 177
Reputatie : 217
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Ian 08, 2011 7:57 pm

Date a dat 2 baruri smechere pe prima runda, 1 si 4 mai exact, in rest nu mi-a placut. Pe runda 2 n-am gasit nimic care sa-mi atraga atentia, a fost misto doar ideea cu Cercul de la Viena, duma buna si personal, probabil cel mai bun bar din battle.

DopeRapper a dat foarte constant, spre deosebire de saiy, mi s-a parut mai ok ce a dat acum fata de battle-urile trecute. A avut atitudine, umor, a punctat pe fiecare bar si eu il vad castigator destul de clar.

Vot DopeRapper!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Ian 12, 2011 12:01 pm

date:
-
am trait vremea cand "DOPE" insemna umor caruia-i stiai de frica,
acum la runda lui "dope" rade doar el ...si-a-lui pisica! – inceput bun continuarea e un pic cam slabuta 3
-
amice,esti un cacat,la PIB-ul tarii contribuiai stand pe veceu
si de cand ti-ai mutat "productia",ii tot multumesc lui Dumnezeu. Da, aici ai inceput un pic mai slab da ai continuat idea bine 4
-
acum, la Osterreich stergi la cur babe flocoase ca un arici,
la replici gen "limba romana-i maro" gandesti "nteleg ce vrei sa zici". 4 haios
-
date e mai mizantrop,dar iti da palme cate vrei ca un filantrop.
ma.. cu toate ca bagi kebab,tu esti prea slab ca sa fii DOPE! 3 e bun da nu ca mai sus

doperapper
dope o da bine si odd, are trei coaie in plus fata de tine. nici o duma rasuflata
cand ti'am zis ca ma'ta te'a avortat tu ai inceput sa canti "o ce veste minunata" 4 caterinca
contribui la PIB pe veceu, deci e adevarata vorba "gunoiul unora, fericirea altora"
nu are rost sa te ascunzi, te'am vazut iesid din o statie de epurare cu plasa doldora 3 primu scartaie
am plecat in austria sa scap de wannabez ca tine, dar se pare ca sunt urmarit
da'te'n pula mea, ca de cand ai aparut pe forum tot manaci cacat, nu ai obosit ? 3 asa si asa
eu sunt slab de inger, dau palme oricarui filantrop ce o da cu autodrop, tehnician
dupa ce am vazut runda ta facut de oaie, apoi de porc... jur ca ma fac vegetarian 3 idee buna un pic alambicat
vin cu runda doi, un fel de cal troian, chiar daca nu mai trebuie inca una
totusi o pun, desi mi'e teama ca juriul ma va acuza c'am intrecut masura 3 se putea mai bine
vor zice " coaie, nu trebuia sa ii rupi muie chiar asa, e si el la inceput"
dar eu nu pot sa ma abtin si ca tot am inceput sa te fut, pai te FUT ! ! 2
te fut in gura pana te transformi in balaur, incepi sa scoti sperma pe nari
copile, incepe si dai din aripioare si cara'te odata de aici ca imi dai fiori 2 slab
prostia ta ma sperie mai mult decat filmele de groaza cand aveam 8 ani
acum te las, ai tot timpul din lume pt reply, nici nu mai dau punch... iti zic "la multi ani" ! 3 mai bine dadeai un punch

date
te proclami 'slab de inger' si-mi spui mie ca dau autodrop?
din canale am umplut plasa plina-pentru cina ti-am adus niste sirop! 3 pbec si cam atat
-
te dai cal dar esti flamand,manzule, te leg de sina de tren
c-ai plans indelung cand Terminus Paradis nu a avut un happy-end. 3
-
cand furai nejenat capace te considerai cult si fara vina,
caci tu credeai ca Cercul de la Viena e o roata de masina! 4 al 2lea a salvat baru
-
sa fim seriosi,logica nu e punctul tau forte-e un punct foarte mic,
degeaba ai vorbit mult ca Ogica, daca nu ai spus nimic! 3 finalizare asa si asa

27 – 23
Ma asteptam la mai mult de la dope, da or fi de vina salata bef si pomana porcului…
Date a dat destul de calumea in 1 runda, a 2 a cred ca si-a dat seama de diferenta si a lasat o mai moale
Vot date
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Ian 12, 2011 10:49 pm

E 2-2, inca unul si ne-am dus.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Vin Ian 14, 2011 10:44 am

Vot date ca a avut doua versuri bune... primul si ultimul din prima runda, desi daca stau sa analizez, l-am vazut pe DOPE recent si are pe la 65kg, deci nu mai merg dumele cu grasi... Laughing

La DopeRapper s-a vazut ca au fost date in graba, nu mi-a placut mai nimic.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Ian 14, 2011 7:30 pm

Battle incheiat, castigator date cu 3-2!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: date vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum