Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

+2
xtr3mu
DopeRapper
6 participanți

In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de DopeRapper Mier Iun 09, 2010 9:26 pm

2 runde de 8 versuri fiecare
3 din 5 voturi cu K,O VOTURI ARGUMENTATE
dau primu' apoi omu' doua si eu iar
timp.... cand este Smile
bafta...... la sesiune, bineinteles :p


Ultima editare efectuata de catre DopeRapper in Vin Iun 11, 2010 8:15 pm, editata de 2 ori
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Iun 11, 2010 4:01 pm

asta se vrea din categoria "oldies but goldies" dar a ramas doar un batran frigid
si nu e ca nu simte placere, dar ce sa simta Ea cand ai pula pe post de prezervativ
asa si in battle, e subtil ca in sex, doar roade osu' ca rex. e mai invechit ca eu Ex-
in timp ce eu stau flexat cu un flex si'i fac crapaturi din reflex, precise ca un rolex
daca nu mai vezi sa citesti, ti'o dau si audio, iti fac gauri in timpane, pierce cu bass
si dupa, iti las si FeMeIa in paragina si fara bani, chiar daca nu sunt ioana maria vlas
la dracu', sunt nepoliticos, hai ca iti urez "bine ai venit", uite! in dreapta-sus este usa
dai "deconectare" si nu te mai apropia de forum pana cand nu termini de lustruit toata tusa



scuze de intarziere Smile
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Iun 11, 2010 6:34 pm

sunt nc'ul clasic,premiat,cu lauri,medaliat cu aur,revin,dezgrop securea
caci femeia ta mi se tot plange ca o cam arzi aiurea.esti de-ampulea
de-a pururea si-ti zic pur si simplu ca esti mult prea simplu sa te dai complex cu X
cand tu,Dope,esti tinut pe forum drept exemplu de autodrop--- ce dai tu din reflex
bai woody esti unicul ce sta flexat in timp ce-o ciocaneste-n varf cu flexu'
sunt linistit de fel dar as fi si rebel daca-n pula mi-ai pune cu botu' nu cu bassu' pierce-u'
nu lustruiesc tusa dar imi deschid usa pulii micilor xtr3mi sa-ti lustruiasca gusa
cu tine-ajung si arhitect caci te proiectez direct ori de cate ori mai arunci manusa

MCBECKS crek'a introdus programul rabla asa ca il intreb deloc reticent
coae'tzi dau 3 DOaPE d-astea vechi si un bar bun si scoti si tu un adversar decent?
de ce,rappere, de cand m-am inregistrat te-ai si catalogat ca a fi "oldie but goldie"like me?
cand tu n-ai cum sa fii inscris in cercul select de nc'ii nici dac-ai fii pi
si te-ash arde gen expert IT cautandu'tzi salteaua din fundu' curtii dupa IP
dar te gasesc rapid!tu nu vezi ca esti singurul care'n coltu' gurii ai PEE ?
datzi delete la ID ca de cand ai in paturi femei de 2 caturi te-ai dilit si'n linia'ntai vii
iar eu de la fatza locului itzi ard si fatza si fata,nu m-astepta intru prin spatele blocului,stii?
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Iun 11, 2010 8:06 pm

dope

asta se vrea din categoria "oldies but goldies" dar a ramas doar un batran frigid
si nu e ca nu simte placere, dar ce sa simta Ea cand ai pula pe post de prezervativ
asa si in battle, e subtil ca in sex, doar roade osu' ca rex. e mai invechit ca eu Ex-
in timp ce eu stau flexat cu un flex si'i fac crapaturi din reflex, precise ca un rolex
daca nu mai vezi sa citesti, ti'o dau si audio, iti fac gauri in timpane, pierce cu bass
si dupa, iti las si FeMeIa in paragina si fara bani, chiar daca nu sunt ioana maria vlas
la dracu', sunt nepoliticos, hai ca iti urez "bine ai venit", uite! in dreapta-sus este usa
dai "deconectare" si nu te mai apropia de forum pana cand nu termini de lustruit toata tusa




extrem

sunt nc'ul clasic,premiat,cu lauri,medaliat cu aur,revin,dezgrop securea
caci femeia ta mi se tot plange ca o cam arzi aiurea.esti de-ampulea
de-a pururea si-ti zic pur si simplu ca esti mult prea simplu sa te dai complex cu X
cand tu,Dope,esti tinut pe forum drept exemplu de autodrop--- ce dai tu din reflex
bai woody esti unicul ce sta flexat in timp ce-o ciocaneste-n varf cu flexu'
sunt linistit de fel dar as fi si rebel daca-n pula mi-ai pune cu botu' nu cu bassu' pierce-u'
nu lustruiesc tusa dar imi deschid usa pulii micilor xtr3mi sa-ti lustruiasca gusa
cu tine-ajung si arhitect caci te proiectez direct ori de cate ori mai arunci manusa

MCBECKS crek'a introdus programul rabla asa ca il intreb deloc reticent
coae'tzi dau 3 DOaPE d-astea vechi si un bar bun si scoti si tu un adversar decent?
de ce,rappere, de cand m-am inregistrat te-ai si catalogat ca a fi "oldie but goldie"like me?
cand tu n-ai cum sa fii inscris in cercul select de nc'ii nici dac-ai fii pi
si te-ash arde gen expert IT cautandu'tzi salteaua din fundu' curtii dupa IP
dar te gasesc rapid!tu nu vezi ca esti singurul care'n coltu' gurii ai PEE ?
datzi delete la ID ca de cand ai in paturi femei de 2 caturi te-ai dilit si'n linia'ntai vii
iar eu de la fatza locului itzi ard si fatza si fata,nu m-astepta intru prin spatele blocului,stii?




dope

esti medaliat cu aur la dezgropat securea? ciudata meserie ti'ai mai gasit...
sau esti fan tokyo hotel? emuist cu laur(ent)i, proiectezi cacaturi neobosit
dope e vechi, dar tot bun, tu de unde scoti bar'ul ala cand esti doar carne de tun
iesit din catun la momentul inoportun, vii cu rime "tari" ca dan balan in "chica boom"
eu sunt PI tu esti PI la patrat, ia'ti varu' radian si faceti o intoarcere la 180 grade
si ai grija in spatele blocului, pazeste'ti "cercul" ca nu stii cine te prinde si te arde
tu, expert in IT? poate in ET, suna acasa si zi'i lu' ma'ta sa vina sa te ia de pe formu
ca nu poti sa bati pe nimeni in versuri, poate doar la categoria cine'i mai urat decat golum


am pus asa ca sa nu mai fie intrerupt de offtopic'uri Very Happy
m'am distrat... bravo!
sa curga voturilii acum Very Happy Very Happy bounce bounce
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Nihat Lun Iun 14, 2010 8:04 am

Am intarziat votu' sperand ca mai da ca premiu o bere DopeRapper, si asa are sa-mi dea 3.

dope

asta se vrea din categoria "oldies but goldies" dar a ramas doar un batran frigid
si nu e ca nu simte placere, dar ce sa simta Ea cand ai pula pe post de prezervativ - 1, slabut, fara rima.
asa si in battle, e subtil ca in sex, doar roade osu' ca rex. e mai invechit ca eu Ex-
in timp ce eu stau flexat cu un flex si'i fac crapaturi din reflex, precise ca un rolex - 3 mai bine, bun punch
Daca nu mai vezi sa citesti, ti'o dau si audio, iti fac gauri in timpane, pierce cu bass
si dupa, iti las si FeMeIa in paragina si fara bani, chiar daca nu sunt ioana maria vlas - 3 bun joc de cuvinte
la dracu', sunt nepoliticos, hai ca iti urez "bine ai venit", uite! in dreapta-sus este usa
dai "deconectare" si nu te mai apropia de forum pana cand nu termini de lustruit toata tusa -2 idee buna, versul 2 lasa de dorit




extrem

sunt nc'ul clasic,premiat,cu lauri,medaliat cu aur,revin,dezgrop securea
caci femeia ta mi se tot plange ca o cam arzi aiurea.esti de-ampulea - 3 curge bine
de-a pururea si-ti zic pur si simplu ca esti mult prea simplu sa te dai complex cu X
cand tu,Dope,esti tinut pe forum drept exemplu de autodrop--- ce dai tu din reflex - 3 amuzant, bun
bai woody esti unicul ce sta flexat in timp ce-o ciocaneste-n varf cu flexu'
sunt linistit de fel dar as fi si rebel daca-n pula mi-ai pune cu botu' nu cu bassu' pierce-u' - 2 asta e cam slabut
nu lustruiesc tusa dar imi deschid usa pulii micilor xtr3mi sa-ti lustruiasca gusa
cu tine-ajung si arhitect caci te proiectez direct ori de cate ori mai arunci manusa - 4 Foarte bun finalul!

MCBECKS crek'a introdus programul rabla asa ca il intreb deloc reticent
coae'tzi dau 3 DOaPE d-astea vechi si un bar bun si scoti si tu un adversar decent? - 3 bun, amuzant
de ce,rappere, de cand m-am inregistrat te-ai si catalogat ca a fi "oldie but goldie"like me?
cand tu n-ai cum sa fii inscris in cercul select de nc'ii nici dac-ai fii pi - 3 bun personalul.
si te-ash arde gen expert IT cautandu'tzi salteaua din fundu' curtii dupa IP
dar te gasesc rapid!tu nu vezi ca esti singurul care'n coltu' gurii ai PEE ? - 2 si-a cam pierdut din esenta, mai ales spre final
datzi delete la ID ca de cand ai in paturi femei de 2 caturi te-ai dilit si'n linia'ntai vii
iar eu de la fatza locului itzi ard si fatza si fata,nu m-astepta intru prin spatele blocului,stii? - 2 se putea mai bine pe final, fara o idee clara, fara un punch puternic




dope

esti medaliat cu aur la dezgropat securea? ciudata meserie ti'ai mai gasit...
sau esti fan tokyo hotel? emuist cu laur(ent)i, proiectezi cacaturi neobosit - 3 bun jocul de cuvinte
dope e vechi, dar tot bun, tu de unde scoti bar'ul ala cand esti doar carne de tun
iesit din catun la momentul inoportun, vii cu rime "tari" ca dan balan in "chica boom" - 3 amuzant, punchback
eu sunt PI tu esti PI la patrat, ia'ti varu' radian si faceti o intoarcere la 180 grade
si ai grija in spatele blocului, pazeste'ti "cercul" ca nu stii cine te prinde si te arde - 3 din nou punch back bun
tu, expert in IT? poate in ET, suna acasa si zi'i lu' ma'ta sa vina sa te ia de pe forum - !? -
ca nu poti sa bati pe nimeni in versuri, poate doar la categoria cine'i mai urat decat golum - 4 bun final, amuzant

DopeRapper = 22
Extrem= 22
Egalitate dar tot asa raman cu votul. Scuze Dope, maybe next time Crying or Very sad
BIG UP EXTREM! Foarte bine dat, la fel si DopeRapper. Problema este ca acesta din urma si-a subestimat probabil adversarul, si a dat mai slab in prima runda, lucru care l-a tras in jos. A fost un battle ok, bunicel. Vot extrem!


Ultima editare efectuata de catre Nihat in Lun Iun 14, 2010 10:19 am, editata de 1 ori
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de DopeRapper Lun Iun 14, 2010 10:28 am

Smile) si de ce mi'ai sters mha postul? Smile)
1 - 0 extrem, mc pot vot
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Nihat Lun Iun 14, 2010 11:25 am

Nu imi place sportul asta (off-topicul), desi-l practic deseori Very Happy
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Static Lun Iun 14, 2010 11:35 am

Un battle frumos la prima vedere, punctam si mai vedem dup-aia.

dope - 13

asta se vrea din categoria "oldies but goldies" dar a ramas doar un batran frigid
si nu e ca nu simte placere, dar ce sa simta Ea cand ai pula pe post de prezervativ - 3 mai mult pt primul vers, se putea si mai bine
asa si in battle, e subtil ca in sex, doar roade osu' ca rex. e mai invechit ca eu Ex-
in timp ce eu stau flexat cu un flex si'i fac crapaturi din reflex, precise ca un rolex - 4 bun, asa mai merge
daca nu mai vezi sa citesti, ti'o dau si audio, iti fac gauri in timpane, pierce cu bass
si dupa, iti las si FeMeIa in paragina si fara bani, chiar daca nu sunt ioana maria vlas - 3 iar pt primul, al doilea e fortat cu FNI-FMI
la dracu', sunt nepoliticos, hai ca iti urez "bine ai venit", uite! in dreapta-sus este usa
dai "deconectare" si nu te mai apropia de forum pana cand nu termini de lustruit toata tusa - 3 merge de final, atitudine buna




extrem - 14 + 12 = 26

sunt nc'ul clasic,premiat,cu lauri,medaliat cu aur,revin,dezgrop securea
caci femeia ta mi se tot plange ca o cam arzi aiurea.esti de-ampulea -3 slabut de inceput dar sa zicem
de-a pururea si-ti zic pur si simplu ca esti mult prea simplu sa te dai complex cu X
cand tu,Dope,esti tinut pe forum drept exemplu de autodrop--- ce dai tu din reflex - 4 pback bun
bai woody esti unicul ce sta flexat in timp ce-o ciocaneste-n varf cu flexu'
sunt linistit de fel dar as fi si rebel daca-n pula mi-ai pune cu botu' nu cu bassu' pierce-u' -3 cam fortata rima
nu lustruiesc tusa dar imi deschid usa pulii micilor xtr3mi sa-ti lustruiasca gusa
cu tine-ajung si arhitect caci te proiectez direct ori de cate ori mai arunci manusa - 4 da, sfarist bun

MCBECKS crek'a introdus programul rabla asa ca il intreb deloc reticent
coae'tzi dau 3 DOaPE d-astea vechi si un bar bun si scoti si tu un adversar decent? - 3 hmm
de ce,rappere, de cand m-am inregistrat te-ai si catalogat ca a fi "oldie but goldie"like me?
cand tu n-ai cum sa fii inscris in cercul select de nc'ii nici dac-ai fii pi - 3 smecher al doilea vers, primul e cam degeaba
si te-ash arde gen expert IT cautandu'tzi salteaua din fundu' curtii dupa IP
dar te gasesc rapid!tu nu vezi ca esti singurul care'n coltu' gurii ai PEE ? -3 chiar nu-mi plac combinatiile de engleza-romana doar ca sa iasa rima
datzi delete la ID ca de cand ai in paturi femei de 2 caturi te-ai dilit si'n linia'ntai vii
iar eu de la fatza locului itzi ard si fatza si fata,nu m-astepta intru prin spatele blocului,stii? -3 mergea un final mai in forta




dope - 12

esti medaliat cu aur la dezgropat securea? ciudata meserie ti'ai mai gasit...
sau esti fan tokyo hotel? emuist cu laur(ent)i, proiectezi cacaturi neobosit - 3 asa si-asa
dope e vechi, dar tot bun, tu de unde scoti bar'ul ala cand esti doar carne de tun
iesit din catun la momentul inoportun, vii cu rime "tari" ca dan balan in "chica boom" - 3 nu stiu, nu-mi prea place, dau mai mult pt interne
eu sunt PI tu esti PI la patrat, ia'ti varu' radian si faceti o intoarcere la 180 grade
si ai grija in spatele blocului, pazeste'ti "cercul" ca nu stii cine te prinde si te arde -3 pt intentia de pback
tu, expert in IT? poate in ET, suna acasa si zi'i lu' ma'ta sa vina sa te ia de pe formu
ca nu poti sa bati pe nimeni in versuri, poate doar la categoria cine'i mai urat decat golum -3 as fi dat mai mult daca nu era rasuflata faza cu golum

Dope: 25 ; xtr3mu: 26

Da, strans battle. Chiar si la egalitate l-as fi votat pe xtr3mu, parca a fost un pic mai proaspat. N-am vazut faze care sa ma dea pe spate dar a fost ok in general. Felicitari.

Vot xtr3mu.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Iun 15, 2010 2:58 pm

ms pt voturi se poate vota in continuare
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de DopeRapper Mar Iun 15, 2010 5:21 pm

da, mc pentru vot, static

2 - 0 extrem

keep up
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Iun 16, 2010 11:35 am

dope

asta se vrea din categoria "oldies but goldies" dar a ramas doar un batran frigid
si nu e ca nu simte placere, dar ce sa simta Ea cand ai pula pe post de prezervativ-? n-am inteles finalu, inceput promitator-2
asa si in battle, e subtil ca in sex, doar roade osu' ca rex. e mai invechit ca eu Ex-
in timp ce eu stau flexat cu un flex si'i fac crapaturi din reflex, precise ca un rolex-2-asa si asa
daca nu mai vezi sa citesti, ti'o dau si audio, iti fac gauri in timpane, pierce cu bass
si dupa, iti las si FeMeIa in paragina si fara bani, chiar daca nu sunt ioana maria vlas-1 nu mi-a placut
la dracu', sunt nepoliticos, hai ca iti urez "bine ai venit", uite! in dreapta-sus este usa
dai "deconectare" si nu te mai apropia de forum pana cand nu termini de lustruit toata tusa-2-ok se putea mai bine la al 2 lea vers




extrem

sunt nc'ul clasic,premiat,cu lauri,medaliat cu aur,revin,dezgrop securea
caci femeia ta mi se tot plange ca o cam arzi aiurea.esti de-ampulea-3-inceput in forta
de-a pururea si-ti zic pur si simplu ca esti mult prea simplu sa te dai complex cu X
cand tu,Dope,esti tinut pe forum drept exemplu de autodrop--- ce dai tu din reflex-3-bun
bai woody esti unicul ce sta flexat in timp ce-o ciocaneste-n varf cu flexu'
sunt linistit de fel dar as fi si rebel daca-n pula mi-ai pune cu botu' nu cu bassu' pierce-u'-1-hm nu prea
nu lustruiesc tusa dar imi deschid usa pulii micilor xtr3mi sa-ti lustruiasca gusa
cu tine-ajung si arhitect caci te proiectez direct ori de cate ori mai arunci manusa-2 destul dse bine intors

MCBECKS crek'a introdus programul rabla asa ca il intreb deloc reticent
coae'tzi dau 3 DOaPE d-astea vechi si un bar bun si scoti si tu un adversar decent?-2 asa si asa
de ce,rappere, de cand m-am inregistrat te-ai si catalogat ca a fi "oldie but goldie"like me?
cand tu n-ai cum sa fii inscris in cercul select de nc'ii nici dac-ai fii pi-1 cum adica de-ar fi pi?
si te-ash arde gen expert IT cautandu'tzi salteaua din fundu' curtii dupa IP
dar te gasesc rapid!tu nu vezi ca esti singurul care'n coltu' gurii ai PEE ?-2 mai bun ca precedentu
datzi delete la ID ca de cand ai in paturi femei de 2 caturi te-ai dilit si'n linia'ntai vii
iar eu de la fatza locului itzi ard si fatza si fata,nu m-astepta intru prin spatele blocului,stii?-2 inceput bun al 2 lea vers cam degeaba




dope

esti medaliat cu aur la dezgropat securea? ciudata meserie ti'ai mai gasit...
sau esti fan tokyo hotel? emuist cu laur(ent)i, proiectezi cacaturi neobosit-2 ok
dope e vechi, dar tot bun, tu de unde scoti bar'ul ala cand esti doar carne de tun
iesit din catun la momentul inoportun, vii cu rime "tari" ca dan balan in "chica boom" -3 mi-a placut
eu sunt PI tu esti PI la patrat, ia'ti varu' radian si faceti o intoarcere la 180 grade
si ai grija in spatele blocului, pazeste'ti "cercul" ca nu stii cine te prinde si te arde-1 nu prea
tu, expert in IT? poate in ET, suna acasa si zi'i lu' ma'ta sa vina sa te ia de pe formu
ca nu poti sa bati pe nimeni in versuri, poate doar la categoria cine'i mai urat decat golum-2 destul de bun

15 – 16
Strans ffffoarte strans……….bine dat amandoi da mi s-a parut lipsiti de vlaga combatantii, ceva mai consistent ex,
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de OZN Mier Iun 16, 2010 11:48 am

prima runda a omului extrem e super buna, si dope a avut cate ceva super tare, gen :
eu sunt PI tu esti PI la patrat, ia'ti varu' radian si faceti o intoarcere la 180 grade
si ai grija in spatele blocului, pazeste'ti "cercul" ca nu stii cine te prinde si te arde


per total a dat mai bine xtr3mu, daca vreti argumentat pe text, revin cu argumentarea, dar parerea mea e ca omu' extrem a fost peste.

VOT xtr3mu
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de OZN Mier Iun 16, 2010 11:49 am

din cate vad, ex are deja 4-0. (ultimul nu se pune, la 3-0 = KO )

battle incheiat, ex castiga cu 3-0
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: DopeR vs extrem - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum