Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Battle Tournament - Reguli si Intrebari EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Battle Tournament - Reguli si Intrebari

5 participanți

In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Becks Mier Iun 23, 2010 1:00 pm

Regulile dupa care se desfasoara turneul:
- Toate battle-urile se desfasoara in sistemul XYYX
- Din momentul in care se stabileste cine cu cine da, si ordinea, concurentul X are 48 de ore pentru reply!
- Din momentul reply-ului concurentului X, concurentul Y are 48 de ore de reply pentru prima runda
- Din momentul postarii primei runde, concurentul Y are inca 48 de ore pentru postarea celei de-a doua runde
- Dupa ce concurentul Y isi incheie rundele, concurentul X mai are inca 48 de ore pentru ultima sa runda
- Voturile juriului vin cand vin (de obicei cat se poate de repede, in functie de timpul fiecaruia) si va rog sa nu insistati
- Juriul va fi format din: Becks, BuFu, Swift, edd si Magnifi_Q
- Battle-ul va fi declarat incheiat si va fi desemnat un castigator cand 3 din cei 5 oameni din juriu au votat!
- Tragerea la sorti pentru a doua runda o vor face cei din juriu dupa terminarea tuturor battle-urilor din prima runda
- Se vor permite mici intarzieri ale rundelor in cazul in care acestea vor fi anuntate, deoarece NoShow-ul e cel mai urat mod de a castiga un battle!

DACA AVETI INTREBARI REFERITOARE LA TURNEU VA ROG SA LE ADRESATI PE ACEST TOPIC!!!

Bafta tuturor participantilor!
Imi pare rau ca eu personal nu am avut mai mult timp sa ma ocup de organizare, premii si alte chestii, insa baietii care au facut-o s-au descurcat foarte bine!
Cu toate astea, promit sa dau o lada de bere castigatorului turneului la un concert FacemRecords candva Smile


Ultima editare efectuata de catre Becks in Joi Iun 24, 2010 12:43 am, editata de 1 ori
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Becks Mier Iun 23, 2010 1:06 pm

Si inca o chestie, sa nu uit.

Castigatorul ia o lada de bere, iar primii 3 clasati din turneu primesc cate un rang personalizat in cazul in care nu au deja.

Data viitoare, cand ne vom organiza mai din timp, vom pune in joc si alte chestii precum CD-uri sau intrari moca la anumite evenimente iPop.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Iun 23, 2010 1:08 pm

aha deci e si finala mica pt locurile 3-4?
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de OZN Mier Iun 23, 2010 1:10 pm

ar trebui sa fie, ca la orice turneu
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Becks Mier Iun 23, 2010 1:11 pm

Da, pentru ca si acolo o sa mai fie un rang in joc.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Becks Mier Iun 23, 2010 1:12 pm

Offtopic: Frumoasa runda extremule (cu o mica exceptie pe care o s-o zic la votare) Smile Sunt tare curios cu ce o sa vina adversarul.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Static Joi Iun 24, 2010 7:40 pm

Scuze ca ma bag in seama, nu ca m-ar privi direct, dar...battle-urile nu se trec ca no show daca nu s-a dat runda pana vineri la 12? Nu de alta, dar am vazut ca incep sa se inchida si teoretic ar mai fi timp. Stiu ca au trecut 2 zile de cand a facut OZN topic-urile dar lumea a inceput sa posteze abia de miercuri. Pace afara.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Nihat Vin Iun 25, 2010 10:14 am

Redeschise.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Battle Tournament - Reguli si Intrebari Empty Re: Battle Tournament - Reguli si Intrebari

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum