Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

+2
xtr3mu
Becks
6 participanți

In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Becks Joi Iul 08, 2010 5:44 am

Sistem: xyyx
8 versuri / runda
Incepe xtr3mu
Timp de reply 2 zile

Castiga cine strange primul 2 voturi de la cei 5 din juriu!

Multa bafta!!!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Iul 08, 2010 6:26 pm

Asta-i ca o punga de spaghette,cum se-ncinge atmosfera repede se-nmoaie,
fierbe de emotii si-o arde cam gay caci de la jumatate imediat se-ndoaie!
cheiade13 se da mare scula'n bascula insa femeia lui zice frustrata:"E jale,
cum sa se ridice cu pretentii cand,saracul,nici nu mai poate sa o scoale!"
cheiade13 e atat de agitat si nesigur incat sigur o s-apara userul"cheiade13-14"!
Dupa runda asta am facut deranj in capul lui si ideile-i sunt atat de vraiste,
de fapt omu'i o mizerie chiar daca-i dau sa sara din sandale ca sa se-mbaieze!
Asa ca-mi cer eu scuze de pe-acum forumului pentru cele 2 runde care-o sa urmeze
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de cheiade13 Joi Iul 08, 2010 7:03 pm

Nu am treaba cu "cheia de 13-14" da sigur te ard ca "cheiade3-pazeste"
Curvo! Ai coarda-ntinsa-n prima runda, o ard la modul:"e rost pentru un peste"
Cu oasele tale moi nu-ti mai trag palme,e plin de autodrop, asta singur se plezneste
Si cu capul spart la autopsie,te vad gen Robinson Crusoe naufragiat:"Nimic nu se zareste"
Multimea sa-l tina pe cheiade13 ca asta e perpetuum mobile, nu se mai opreste
Cineva sa vina sa-l scape pe xtremu din turneu, o sa moara, in sferturi se opreste
Ca atare, iti dai seama ca baiatu-i pierdut doar uitandu-te in avatare
E fondatorul unui crew ai carui membrii sunt ca semnalul pe la tara...in asteptare

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de cheiade13 Joi Iul 08, 2010 7:56 pm

Vezi ca esti la mine pe zona, e frig rau, xtremule...NU se iese in sferturi!
Iti dau ace, Tu Ventura, ai o mascota, te servesc necrutator in seturi
Iti dau sa sari, dar nu ca arc,-gen caracatita-oracol de mondiale la beturi
Apropo de animale, te-am vazut la shop, scria la tine ca esti specia: "gunoigenpeturi"
Di Caprio in CMIYC la cum o ard, sunt plin de smecherii, tu, la nivelul copiilor "ca wc-u de hartii"
Opera magistrala ce fac, aud numai "meserii"! il fac p-asta?e un regal! ca dau betal cu printesa sissy
Te repeti xtr3em in idei, asta e singurul tau re-nume,-fara importanta ca "niste comune"-
Vrei sa punem pariu cine castiga betalul asta, esti pe bune? Sotto vei fi transat de camatari ca ai pierdut niste sume!



cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Iul 08, 2010 10:12 pm

singura mea mascota esti tu si te mut de colo-colo pentru premiul cel mare ca la Robingo
ti-o fi frig ca X sotto te scoate din sferturi,iar otto poate te lasa-n pula goala si-n tricou
(astia 2 o ard gen mafia sunt toti din aceeasi casa) puteati fi mii, mie chiar nu-mi pasa
(au crezut ca unde-s 2 puterea creste dar le-au iesit 16versuri varza si-o metrica grasa)
nu-s printesa dar banuiesc ca sunt vreun rege,ai recunoscut ca ma servesti,acu n-o drege!
am dumele legate,da' tu nu prea te prinzi de ele!ti-o furi rau,fara sa fie vreo faradelege!
si-app de animale,ar trebui sa te lege(cheiade13 ne cam seaca,e specia: "beausidinvece")
la ce dume ai dat nici otto dup-un bergenbier nu te-ar vota caci...prietenii stiu de ce!

cheiade13, a fost o placere!
e gata aici! se poate vota!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de cheiade13 Joi Iul 08, 2010 10:20 pm

dap, a iesit ceva frumos! Very Happy la mine o sa ramana placerea ! Very Happy

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iul 09, 2010 1:20 pm

razboi de uzura aici. la modul vedem care rezista mai mult. idei bune, runde apropiate ca valoare,destul de greu sa ma hotarasc. totusi,inclin spre xtr3mu pentru ca a fost ceva mai constant. cheia a scazut ritmul in a 2-a runda, imo.
battle strans si daca pot sa zic,dupa mine, nu l-a castigat xtr3mu,l-a pierdut cheia

Vot xtr3mu
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Becks Vin Iul 09, 2010 4:30 pm

Eu personal ma asteptam la mult mai mult de la xtr3mu...
cheiade13 a avut 2 runde constante, in care desi a fost slab la metrica a avut idei frumusele si le-a legat destul de bine.

xtremu a avut doua runde extreme... una extrem de buna si cealalta extrem de proasta. Facand media rundelor nu se ridica peste xheiade13.

... nu stiu, atatea chestii care puteau fi intoarse si nu am vazut nimic decent in a doua runda la xtremu. Primul bar din runda a doua nici macar nu rimeaza, iar restul au fie rime facile, fie rime fortate.

Pacat de versul asta care chiar a rupt: "cheiade13 e atat de agitat si nesigur incat sigur o s-apara userul"cheiade13-14"!"

Vot cheiade13!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Magnifi_Q Vin Iul 09, 2010 4:32 pm

Foarte echilibrat! Au fost buni amandoi in acest battle.
Ordinea valorica a rundelor e exact in ordinea in care au fost scrise, si ma mira acest lucru, deoarece xtr3mu fiind ultimul putea sa intoarca ceva mai bine toate versurile alea.
Cu toate astea, xtr3mu parca s-a folosit de tot ceea ce trebuie sa aiba un battle text si pe prima runda a avut niste versuri care pot sa faca diferenta.

Vot xtr3mu
Magnifi_Q
Magnifi_Q
Bad ass ma' fucka'
Bad ass ma' fucka'

Mesaje : 55
Reputatie : 70
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de OZN Vin Iul 09, 2010 4:45 pm

battle incheiat, castigator xtr3mu 2-1
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Sferturi] - xtr3mu vs. cheiade13 (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum