Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

4 participanți

In jos

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo Empty [Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

Mesaj Scris de OZN Mar Sept 07, 2010 1:54 pm

Timp de raspuns 3 zile.
XyyX.
12 versuri pe runda.
X - Static
Y - CreativeEgo
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo Empty Re: [Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

Mesaj Scris de Static Vin Sept 10, 2010 1:56 am

Creative? Ca el fac cate 5+1. La cum il dau de pamant, aduceti un seismograf
N-ai nicio valoare, poate doar in Columbia…nu te flata, doar fiindca esti super-praf
FuEgo o arde vegetarian: e varza, deci nu m-astept la beef, eventual la o runda de soia
Gen s-o ia adminii de-aici, dupa ce-i fac semne ca la chems, cu punch-uri ca De La Hoya
Maestru ca Goya, vin cu Tupeu ca La Familia, mai tehnic ca fotbalu-n Brazilia
In timp ce Ego vrea sa castige la mustata, dar clar si-o ia in barba ca-n Sevilla
Poti sa-mi zici Head & Shoulders, fara glume: iti dau peste cap pana incepi sa faci spume
Ai auzit ca premiul e-n bere, de-aia vrei acum sa-i sugi pula lui Becks? Zi pe bune!
Si am vazut ca rundele le dai mai Prost ca Alain, asa ca mi-am permis s-o intreb
Pe nevasta-ta daca excelezi si tu la ceva…concisa, mi-a raspuns ´scurt si la obiect´
Acum serios, ai o varsta…ai ajuns in finala dand spaga cupoane de pensie? Eu zic
S-o inveti pe fiica-ta sa-mi spuna bunic, ca-n battle-ul asta, ti-am cam fost tatic…
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo Empty Re: [Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

Mesaj Scris de CreativeEgo Mar Sept 14, 2010 2:39 pm

Creative e surround, Static e mono şi-i înconjurat, că şi-n scris am cel mai marfă sound,
Şi-i clar că-s anti-static: îl fac să tremure continuu că Ego-i epicentru-n underground.
Până-acu în turneu am tot futut minori ca turiştii-n Tailanda, deci să continuăm sarabanda,
Mi se pare clar că Orice-aş da, după ce toţi votează, viitorul te îngrijorează ca pe Nwanda,
Cică vacanţă-n Spania! De fapt dihania roade osu' ca piranha pân' ce spuma sare ca şampania,
Da o să „ieşi din dulap” rostogolindu-te de parcă ţi-aş fi dat un pumn în muie-n Narnia!
Şi-s Fuego că-s acel Casanova ce-ţi face muma să-mi pupe prova când îmi buchiseşte slova,
Cică vegetarian!, când tu eşti tufă şi-n faţa mea arzi în flăcări, că-ţi dau porunci ca Iehova,
Şi-i ciudat cum deşi-i redus, Static e mereu în plus, doar dumele-s în minus, că-i recesiune,
Parazitu' se scaldă-n rahat, da să nu-mi ia numele-n deşert, că_călaresc viermele ca-n Dune.
Îţi dau plasă... de siguranţă, că văd că nu te prinzi de nimic ca cel mai sinucigaş trapezist,
De te dai Anticrist, îţi fut una de te-nvârţi pe loc urlând "Fuck me, Jesus!" ca-n Exorcist.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo Empty Re: [Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

Mesaj Scris de Becks Mier Sept 29, 2010 8:00 pm

Mai asteptam 2 zile. Daca poate sa dea cineva de Creative sa ii aduca aminte ar fi perfect...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo Empty Re: [Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Sept 30, 2010 10:03 am

N-am uitat. O sa incerc.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Finala mare] - Static vs. CreativeEgo Empty Re: [Finala mare] - Static vs. CreativeEgo

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum