Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+3
Static
OZN
xtr3mu
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Sept 21, 2010 3:10 pm

clasic 8 verse xyyx unde io's desigur x Wink timp de reply o saptamana, cel mai bun din 5 voturi argumentate, 3-0 KO
revin cu runda
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Sept 22, 2010 12:19 pm

Ii prostesc pustiului pizda'n pat prin plapuma'n timp ce lui ii proptesc patu' pustii'ntre pleoape!
Baiatu' asta e'n plop cu rapu,defapt...la dracu!'Pe langa'-i prost spus,nu'i nicidecum pe'aproape!
Ti'o dau direct,tu cu votu o cam dai la'ntoarse!N'ai castiga nici de'ar numara Roberta Anastase!
Iti iau mutra'ntr'un schimb de pase cu peretii,dar te sparg rapid ca ma'ncalt cu punch'uri taioase!
Tu pari descult in battle asa ca's sadic si te joc in picioare cand te calc pe picioare!doare,labare?
Dau tare si precis ca surdu,dau pana vine smurdu,dau de'ti mut nasu chiar daca tu esti o putoare!
Ozn e'un gras aerian deci normal sa se dea farfurie zburatoare,il arunc de colo-colo ca la frisbee!
Pe forum trag toti de Cioco de parca's dupa iarba,iar Ozn deja da battle trist in amintirea "pizdii"!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Sept 26, 2010 12:32 pm

Incepe transmisia, ti-o iei in direct, cand fac show de zile mari cu mii de dume grase, caterincoase,
Spectaculoase, dau de-ti iei zborul ca racheta, fiindca faci schimb de pase taioase cu Ilie Nastase.
Ai dreptate, fata de tine sunt departe, expert in arte, citate date iluminate, insemnate, pus pe fapte,
Expediez in pat, novicii fara carte, cu dume inapte, sa citeasca inainte sa-i bat de-i sting in noapte.
Ai constitutie atletica, vad ca fugi de mananci pamantu, evident, stiu ca esti cel mai slab oponent,
Te am la picoare, ti-o iei in freza, te tai ca maioneza cand vrei sa fii sadic, aici, te-a facut si in0c3nt.
E vai de Steaua ta, esti xtrem de prost, iar pe iarba o dai in bara, apoi ca Dorel iesi din schema,
Tu tragi pe forum? eu trag pe bune! si la cata muie-ti dau, la crew-ul tau, clar trebuie sa fiu stema.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Sept 26, 2010 1:48 pm

Nc-ul asta pentru un vot face bot ca pipitele de pe Dorbanti, da' in rest doar se sparge in figuri.
Dau punchuri supranaturale ca de mutanti, totul e natural, mancami-ai pula, ca n-are E-uri.
Asta isi intalneste limita ca-n Ural, dupa battle te las plin de sange de parca ai fi vasul Graal,
Stiu ca bati orice, mai ales pasu pe loc, aici nu scoti asu din joc, ca te toc brutal ca un vandal,
Poti sa dai totul pe o singura carte ca Grasu, pierzi, cu toate ca simt ca ai mana foarte buna,
Pe final mi-o faci, da' nu castigi. E genu de netcee care e pizda doar a patra parte din luna.
Xtr3mu se crede de talie mare, doar aparent, niciodata nu-i in vana, nici macar nu prinde duma,
Jucam ruleta ruseasca, fara Lecart, si tu vrei sa te masori cu mine? cand doar te intreci cu gluma.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Sept 27, 2010 12:49 pm

Nu te supara,duduie,dar tot ce se'ntelege din runda ta e ca tot ce ia la muie te cam defineste!
Inteleg sa ma compari cu lucruri sfinte,oricum sa castigi pana si Doamne(Doamne se)fereste!
Mai ales dupa ce mi'am facut pofta si ti'am lasat mutra de Ponta mai plina de sange ca aorta!
Si stii care'i poanta?chiar ma'ntrec cu gluma la cat se rade de tine,ozn: 2 tzatze si ditai burta!
Zici c'am pula rapita de extraterestrii fiind, probabil, prima ce zburda la bordul unui O.Z.N.
Sunt peste tine ca la Hoverland si'ti dau de inghiti toate glumele pEnisului meu ce contine E.
Bai macacule te fac de cacao cand iti dau sa umflii 3 ca la macao,sunt mortal gen KungLao!
Dihania stie de ruleta ruseasca ca'i fan Rihanna,nu Lecart,dar pt 2-3 KST si pe Choko ar da'o!

A fost o placere OZN se poate vota de'acuma
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Sept 29, 2010 1:42 pm

poate se reuseste a se vota si p'aicea Wink
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 29, 2010 1:57 pm

rabdare, ii pe timp de scoi

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 29, 2010 3:58 pm

Xtr3mu :


Ma asteptam la un altfel de scor, de final pentru battle-ul asta. Stiam sigur, pot spune, inainte sa dati, in ce directie ar trebui sa se duca voturile.

Dar, votul meu se va duce spre Ozn pentru un clar plus de tehnica, pentru ca rundele astea sunt mult mai bune decat ce a dat pana acum si se vede clar o evolutie pe-aici. Multe p'backuri, punchuri, atitudine, ca sa nu mai zic de jocurile de cuvinte, care sunt ceva nou la el si ma incanta.
Desigur, Xtr3mu nu s-a lasat mai prejos, insa, in viziunea mea, nu a fost de ajuns. Nu halesc asa de bine stilul asta, dume mai plouate, mai lipsite de esenta.

Ce-mi place :

Xtr3mu:

"Iti iau mutra'ntr'un schimb de pase cu peretii,dar te sparg rapid ca ma'ncalt cu punch'uri taioase!"

"Pe forum trag toti de Cioco de parca's dupa iarba,iar Ozn deja da battle trist in amintirea "pizdii"!"

"Bai macacule te fac de cacao cand iti dau sa umflii 3 ca la macao,sunt mortal gen KungLao!
Dihania stie de ruleta ruseasca ca'i fan Rihanna,nu Lecart,dar pt 2-3 KST si pe Choko ar da'o!"

Cu mentiunea ca a doua strofa e mult sub nivelul primei.

Ozn:

"Spectaculoase, dau de-ti iei zborul ca racheta, fiindca faci schimb de pase taioase cu Ilie Nastase."

"Expediez in pat, novicii fara carte, cu dume inapte, sa citeasca inainte sa-i bat de-i sting in noapte."

"Tu tragi pe forum? eu trag pe bune! si la cata muie-ti dau, la crew-ul tau, clar trebuie sa fiu stema." - foarte tare finalu, mijlocu rundei mai slaban un pic

"Dau punchuri supranaturale ca de mutanti, totul e natural, mancami-ai pula, ca n-are E-uri.
Asta isi intalneste limita ca-n Ural, dupa battle te las plin de sange de parca ai fi vasul Graal," - runda 2 ti-a rulat toata

"Jucam ruleta ruseasca, fara Lecart, si tu vrei sa te masori cu mine? cand doar te intreci cu gluma."

Vot Ozn.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Sept 30, 2010 9:12 am

X:
Prima runda superba: a avut tehnica, umor, punch-uri de calitate...s-a simtit experienta. Fazele cu Roberta si frisbee au venit la fix. Dupa prima runda mi-e greu sa cred ca OZN poate sa recupereze.
Runda 2: accent pus pe p-back, mi-a placut mult sfarsitul. Am avut impresia ca ai lasat-o mai moale, poate erai sigur pe victorie, nu stiu...OZN n-are o experienta foarte mare dar cu siguranta nu e unul pe care sa-l subestimezi, asta a aflat-o si Schumy, parca...

OZN:
Runda 1: Foarte bine intors, p-back-uri gandite, cel cu Nastase a fost probabil cel mai bun vers din runda. Din pacate nu mi-a mai atras atentia altceva, dume bune, formulate frumos dar nimic iesit din comun.
Pe runda a doua mi-a placut finalul si duma cu E-uri. Pacat ca xtr3mu le-a intors pe astea si mai bine. La fel ca prima, o runda echilibrata, dar parca trebuia fortat mai mult.

Da, spre deosebire de Choko, eu o sa votez exact cum am crezut de la inceput. OZN da bine, ordonat, se exprima frumos, e tehnic...dar cam atat. Stii cum e: degeaba dai 10 palme daca celalalt iti aplica o perversa de la Targu Ocna. Iar xtr3mu a avut cam 2 pe runda. Plus ca la capitolul tehnica si umor e cam peste de fiecare data.

Imi plac battle-urile de gen, sunt de calitate si cei noi au ce invata din ele.

Vot xtr3mu!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Sept 30, 2010 3:05 pm

bun, bun,.....
eX-''Ti'o dau direct,tu cu votu o cam dai la'ntoarse!N'ai castiga nici de'ar numara Roberta Anastase!
Iti iau mutra'ntr'un schimb de pase cu peretii,dar te sparg rapid ca ma'ncalt cu punch'uri taioase!''-asta rupe norma, mai ales finalu.
mi-a placut cum a dat omu mai ales in prima runda, inspirat. a2a nu la fel de buna, avand si la ce sa raspunda poate trebuia sa dea mai bine.
ozn- desi duma pe care am si boldat-o a fost smechera, ai intors bine ca ilie nastase, mie unu mi s-au parut mai gandite rundele lu ozn,
''Nc-ul asta pentru un vot face bot ca pipitele de pe Dorbanti, da' in rest doar se sparge in figuri.
Dau punchuri supranaturale ca de mutanti, totul e natural, mancami-ai pula, ca n-are E-uri.''- bine intors
strans, ozn mi s-a parut mai stapan pe situatie....vot...OZN
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Sept 30, 2010 6:38 pm

Multumim pentru voturi. Totusi nu sesizeaza nimeni asta?
xtr3mu a scris:inghiti toate glumele pEnisului meu ce contine E.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Oct 04, 2010 11:07 am

i-as prefera pe Becks , Creative Ego sau Darthedd77 (in orice ordine) ca urmatorii votanti in limita voturilor disponibile.

Sper sa nu fie vreo problema din partea ta, Ozn, si imi cer scuze daca deranjez pe alti posibili votanti care doreau sa isi spuna parerea.
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Oct 04, 2010 11:56 am

Ii asteptam. Sa voteze.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Oct 05, 2010 11:56 pm

Scuzemoi ca nu am zis nimic pana acu ,daz fefe ocupat zilele astea. Deci:

Dume tari de ambele parti si era clar ca o sa fie destul de strans de la inceput. De la OZN mi-a placut tare mult chestia cu Graal-ul. Plus idee tare acolo cu mana buna,desi cred ca se putea scoate mai mult.
De la xtr3mu mi-a placut finalul primei runde si a 2-a jumatate din runda a 2-a. Si,imo, a avut o tehnica mai buna in battleul asta plus personale si mai mult umor, capitol la care OZN inca mai are de lucrat. Smile

vot xtr3mu
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Oct 11, 2010 9:25 am

OZN, daca ai da si cu umor tata ... Da' ma cam plictisesc citind la rundele tale.
Pe cand xtr3mu, vorba lu becks: daca dai chill rundele tale si caterinca, poti sa te pisi pe orice adversar. Fiecare bar, chiar vers a fost caterinca la el. Esti prea serios ma OZN, mai zambeste Laughing
Vot xtr3mu, care s-a desprins prin cele spuse mai sus. Bun battle!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Lun Oct 11, 2010 1:24 pm

Il inchidem sau ii mai asteptati pe Ego sau Becks ? Am o nedumerire, nu va suparati, da numele lui Nihat parca nu se regasea pe lista de votanti impusa. Bafta !

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Oct 11, 2010 1:34 pm

becks mi'a confirmat prin pm ca va vota.DA numele lu nihat nu se regasea pe "lista" nu pt ca as avea ceva impotriva parerii lui ci doar ca as dori mai mult sa isi dea cu parerea cei enumerati.de ce? pt ca tin cont de parerea lui creative si darthedd inca de pe vremea lu cheloo.ro si am avut ce invata de la ei ... si de pe forumul asta scuze ca parerea mea e ca becks mi se pare cel mai experimentat nc... daca deranjeaza pe cineva faptul ca am cerut anumiti jurati nu e nicio problema poate sa voteze cine vrea ... ideea mea era simpla : daca e sa pierd battle-ul asta cu OZN as fi vrut niste argumente puternice si niste sfaturi pe viitor ...

bafta faceti cum vreti ... dar pt becks si ego : inca ma intereseaza parerea voastra deci daca se voteaza aici pana sa intrati voi puteti sa imi dati un pm!

Later Edit: dupa o cafea (adica dupa ce m'am trezit si eu calumea) ABIA ACUM am vazut ca Nihat a votat (nu prea intelegeam eu de ce Choko a pomenit numele lui, am crezut ca e ironica si ca ar spune ceva de genu "da nihat nu poa sa voteze?!?" . Mersi Nihat pentru parere(conteaza pt mine) dar am apucat sa vb asa ca lasam pe becks sau CE sa isi dea si ei cu parerea


Ultima editare efectuata de catre xtr3mu in Lun Oct 11, 2010 3:38 pm, editata de 1 ori
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Oct 11, 2010 2:48 pm

Nihat, tu cine te crezi, Becks sau Ego?
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Oct 11, 2010 8:10 pm

Mi-am expus parerea. Ai impus o lista de votanti, da' nu ai blocat votarea pentru restu', ca iei in seama sau nu votu' e problema ta. Nu ma cred nici Becks nici Ego si mai lasa atitudinea de cacat.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Oct 11, 2010 11:14 pm

Scor: 2-2. Asteptam EGO sau BECKS
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Oct 12, 2010 9:41 am

Ego-ul e deja prezent.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 14, 2010 4:35 am

xtr3mu - R1 - 15
xtr3mu a scris:Ii prostesc pustiului pizda'n pat prin plapuma'n timp ce lui ii proptesc patu' pustii'ntre pleoape!
Baiatu' asta e'n plop cu rapu,defapt...la dracu!'Pe langa'-i prost spus,nu'i nicidecum pe'aproape! - 4, foarte frumos versul 2! Primul vers lasa putin de dorit...
Ti'o dau direct,tu cu votu o cam dai la'ntoarse!N'ai castiga nici de'ar numara Roberta Anastase!
Iti iau mutra'ntr'un schimb de pase cu peretii,dar te sparg rapid ca ma'ncalt cu punch'uri taioase! - 3, a fost amuzant primul vers, dar la tine e prea mare diferenta de calitate dintre versuri in bar.
Tu pari descult in battle asa ca's sadic si te joc in picioare cand te calc pe picioare!doare,labare?
Dau tare si precis ca surdu,dau pana vine smurdu,dau de'ti mut nasu chiar daca tu esti o putoare! - 4, asta e mai ok, e o combinatie buna de tehnica in primul vers si umor in al doilea.
Ozn e'un gras aerian deci normal sa se dea farfurie zburatoare,il arunc de colo-colo ca la frisbee!
Pe forum trag toti de Cioco de parca's dupa iarba,iar Ozn deja da battle trist in amintirea "pizdii"! - 4, foarte tare al doilea vers. E ok si primul aici, doar ca OZN nu e gras din cate stiu eu, deci e putin fortat.

OZN - R1 - 12
OZN a scris:Incepe transmisia, ti-o iei in direct, cand fac show de zile mari cu mii de dume grase, caterincoase,
Spectaculoase, dau de-ti iei zborul ca racheta, fiindca faci schimb de pase taioase cu Ilie Nastase. - 3, e bun al doilea vers, dar prea mult te-ai pregatit de ceva in primul
Ai dreptate, fata de tine sunt departe, expert in arte, citate date iluminate, insemnate, pus pe fapte,
Expediez in pat, novicii fara carte, cu dume inapte, sa citeasca inainte sa-i bat de-i sting in noapte. - 2, Prea multe rime si finalul intr-un cliseu...
Ai constitutie atletica, vad ca fugi de mananci pamantu, evident, stiu ca esti cel mai slab oponent,
Te am la picoare, ti-o iei in freza, te tai ca maioneza cand vrei sa fii sadic, aici, te-a facut si in0c3nt. - 4, Nu prea stiu eu toate povestile, dar e ok asa, mai ales primul vers.
E vai de Steaua ta, esti xtrem de prost, iar pe iarba o dai in bara, apoi ca Dorel iesi din schema,
Tu tragi pe forum? eu trag pe bune! si la cata muie-ti dau, la crew-ul tau, clar trebuie sa fiu stema. - 3, parca lipseste ceva barului. Pare bun, dar nu e deosebit.

OZN - R2 - 13
OZN a scris:Nc-ul asta pentru un vot face bot ca pipitele de pe Dorbanti, da' in rest doar se sparge in figuri.
Dau punchuri supranaturale ca de mutanti, totul e natural, mancami-ai pula, ca n-are E-uri. - 3, pacat ca rima e fortata si ca ai scris "manca-mi-ai" cum ai scris, ca in rest imi place atitudinea si ideea.
Asta isi intalneste limita ca-n Ural, dupa battle te las plin de sange de parca ai fi vasul Graal,
Stiu ca bati orice, mai ales pasu pe loc, aici nu scoti asu din joc, ca te toc brutal ca un vandal, - 4, daca fortai mai mult pe primul vers luai 5
Poti sa dai totul pe o singura carte ca Grasu, pierzi, cu toate ca simt ca ai mana foarte buna,
Pe final mi-o faci, da' nu castigi. E genu de netcee care e pizda doar a patra parte din luna. - 2, imi pare rau, dar nu am prea inteles. Am inteles ideea cu a 4-a parte din luna, dar nu inteleg in rest ideea barului...
Xtr3mu se crede de talie mare, doar aparent, niciodata nu-i in vana, nici macar nu prinde duma,
Jucam ruleta ruseasca, fara Lecart, si tu vrei sa te masori cu mine? cand doar te intreci cu gluma. - 4, nu trebuia sa zici de Lecart, e unul dintre MCii mei preferati Laughing

xtr3mu - R2 - 13
xtr3mu a scris:Nu te supara,duduie,dar tot ce se'ntelege din runda ta e ca tot ce ia la muie te cam defineste!
Inteleg sa ma compari cu lucruri sfinte,oricum sa castigi pana si Doamne(Doamne se)fereste! - 1, nu inteleg deloc ideea
Mai ales dupa ce mi'am facut pofta si ti'am lasat mutra de Ponta mai plina de sange ca aorta!
Si stii care'i poanta?chiar ma'ntrec cu gluma la cat se rade de tine,ozn: 2 tzatze si ditai burta! - 2, din nou, nu stiu noutatile, dar stiu ca OZN nu e gras Laughing
Zici c'am pula rapita de extraterestrii fiind, probabil, prima ce zburda la bordul unui O.Z.N.
Sunt peste tine ca la Hoverland si'ti dau de inghiti toate glumele pEnisului meu ce contine E. - 5, foarte tare asta!
Bai macacule te fac de cacao cand iti dau sa umflii 3 ca la macao,sunt mortal gen KungLao!
Dihania stie de ruleta ruseasca ca'i fan Rihanna,nu Lecart,dar pt 2-3 KST si pe Choko ar da'o! - 5, beton versul 2!

A fost o placere OZN se poate vota de'acuma


OZN 25 - 28 xtr3mu
Vot xtr3mu


Battle-ul a fost unul bun, iar OZN a pierdut pe fondul neatentiei si al versurilor irosite, insa si xtr3mu se putea distanta mai mult daca nu o gafa urat la inceputul celei de-a doua runde!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Oct 14, 2010 9:15 am

mersi de voturi votantilor, mersi de battle OZN(te astept pe battle crew;) )
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Oct 14, 2010 9:44 am

Incheiat, castigator Xtr3mu cu 3-2! Ramane deschis doo zile pentru comentarii.
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 14, 2010 7:03 pm

Eu personal, cred ca cei doi ar putea sa o dea mult mai bine decat au facut-o pana acuma. Ce greseste fiecare?
xtr3mu crede ca daca da 2 bar-uri tari in fiecare runda e suficient, dar nu e deloc adevarat, ci alea 2 bar-uri lasa o impresie buna despre runda, ca si intreg, dar daca e analizata in detaliu, runda are multe lipsuri. Daca ar pune accent pe fiecare vers in parte atunci altfel ar sta treburile.
OZN are momente cand arata ca poate sa dea foarte foarte bine, dar apoi parca nu mai vrea. E prea fixist... urmareste prea mult niste idei agresive. Daca ar pastra atitudinea agresiva ca in versul 2 din runda 2 si s-ar folosi mai mult de umor ca in versul 5 din runda 1, atunci omu' ar fi baza...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum