Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+3
Static
OZN
xtr3mu
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: xtr3mu vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Oct 15, 2010 12:05 am

inteleg...cred...ce vrei sa zici si tocmai de aceea te'am si numit printre votanti pentru sfaturile care le dai ... dar as vrea sa nu intelegi sau defapt sa nu se inteleaga gresit ceva : ai zis "xtr3mu crede ca daca da 2 bar-uri tari in fiecare runda e suficient, dar nu e deloc adevarat, ci alea 2 bar-uri lasa o impresie buna despre runda, ca si intreg, dar daca e analizata in detaliu, runda are multe lipsuri. Daca ar pune accent pe fiecare vers in parte atunci altfel ar sta treburile."--- nu am dat si nu o sa dau niciodata 2 baruri pe care le consider eu bune si restu asa sa fie la numar.Probabil se intampla tuturor, care nu dau odd, sa gandeasca ca barurile/dumele/poantele/versurile lor sunt cele mai bune. O runda de a mea postata are vreo 3 "fetze" pana sa apas pe "Trimiteti" si automat o consider cea mai buna combinatie din toate dumele gandite sub inspiratia din acel moment. Dupa ce urmeaza voturile vad ce a prins si ce nu si la urmatorul battle incerc, cum zicea si Edd, sa ma "mulez" pe placul majoritatii. Acum ca imi ies doar 2 baruri foarte bune pe runda/battle ata ete aici fiind vorba de imaginatie, inspiratie, etc.
Inca odata ms pt sfaturi dar am tinut sa precizez ca nu fac intentionat ceea ce ai zis tu acolo(probabil nici nu ai vrut sa zici asta dar asa se intelege la prima citire;))
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum