Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D

2 participanți

In jos

o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D Empty o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D

Mesaj Scris de Kasper Sam Dec 18, 2010 10:48 am

este doar un demo din toata melodia:)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Kasper
Kasper
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 88
Reputatie : 130
Data de inscriere : 06/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Cluj

Sus In jos

o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D Empty Re: o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D

Mesaj Scris de Kasper Joi Dec 23, 2010 1:16 am

chiar as aprecia sfaturi si pareri:)
Kasper
Kasper
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 88
Reputatie : 130
Data de inscriere : 06/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Cluj

Sus In jos

o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D Empty Re: o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D

Mesaj Scris de OZN Joi Dec 23, 2010 11:55 am

Destul de ok, nu prea merg eu pe tema asta, dar tie ti se potriveste, la inceput te potrivesti cu beatul, apoi mici scapari. Sunetul e ok, volumul foarte bine reglat. Dupa o bucata de 30 de secunde, e greu sa-mi formez o parere despre tine, incearca pe diverse beaturi, lente, rapide si vezi ce iese, intotdeauna e un pas in fata. Bafta!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D Empty Re: o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D

Mesaj Scris de Kasper Vin Dec 24, 2010 1:06 am

ms de apreciere:)
o sa fi si tu pe tema cand o sa traiesti ceea ce am spus eu in versuri.... pana atunci chiar dak scri despre asa ceva nu le dai din suflet...
Kasper
Kasper
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 88
Reputatie : 130
Data de inscriere : 06/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Cluj

Sus In jos

o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D Empty Re: o tentativa:) as aprecia pareri si sfaturi:D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum