Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
I-doser EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
I-doser EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
I-doser EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
I-doser EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
I-doser EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
I-doser EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
I-doser EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
I-doser EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
I-doser EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

I-doser

+7
Static
Matrix
rEk
MarianS
Nihat
OZN
Sarcastic
11 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

I-doser Empty I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Ian 30, 2011 1:29 am

Pai , am aflat de la niste tovarasi de I-doser , un program , care contine niste asa zise doze , care ar trebui , o data ascultate , sa iti dea diferite efecte . Chestia e ca eu nu am ascultat nici una pana la capat (lenea) , nu sunt sigur ca merg si nu vreau sa pierd timp aiurea . Daca cineva a incercat , sa lase aici o parere , ceva .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Dum Ian 30, 2011 12:15 pm

sunt filmulete pe youtube. Asculta unii nush ce melodii cu infrasunete "nush ce of hades" si stau in pat si dupa aia se chircesc de durere. Am incercat si eu sa ascult, da sunt aproape insuportabile, adica gen, cum ai asculta creta pe tabla cand scartaie.
Nush, mi se par cam lame.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Ian 30, 2011 12:19 pm

pai , am ascultat asa din ele , ca am luat programul , alea de pe youtube sunt bullshit . am auzit ca gates of hades si hand of god sunt cele mai puternice . un tovaras avea impresia ca zboara cu patul de la hand of god . gates of hades n-am incercat . si heroina ar fii foarte tare , dar mi-e lene sa incerc eu , pana nu vad o demonstratie pe bune sau o parere de la cineva care a incercat .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Dum Ian 30, 2011 12:37 pm

Nush, eu sunt certata cu drogurile. N-am nicio treaba cu nimeni care le ia, decat poate mila, doar ca eu stau departe de ele si as sfatui pe oricine sa nu se bage pe asa ceva. Asa ca mai bine stai pe d-astea cu sunete, parerea mea.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Ian 30, 2011 12:41 pm

cioko , nu mai stiu care zicea , in 2000 de ani de ganja nimeni n-a murit si are dreptate . la inceput drogurile s-au folosit in medicina . unele sunt extrem de periculoase , altele sunt distractive si inofensive .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Dum Ian 30, 2011 12:51 pm

da, ma, lasa ganja. ganja e planta si tratament. Pentru mine nu e drog, credeam ca e de la sine inteles. Da astea: hero, lsd. Si ti repet, nu ma intereseaza cine moare si nu, eu am zis doar ce fac eu Smile).

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de OZN Dum Ian 30, 2011 12:58 pm

Nu fumati iarba, heroina ucide. Ba Sarcastic, eu am stat de sase cand unii trageu ketamina, nu prea iti place sa vezi, ca danseaza pe dubstep fara sa auda ceva si apoi sa spuna ca au nu stiu ce in degetele de la picioare. Nu au stiut de ei, 4 ore. Eu i-am lasat cand am vazut ca incep sa vomite.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Nihat Dum Ian 30, 2011 2:41 pm

Senzatii tari...
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Ian 30, 2011 4:09 pm

Ozn , eu nu ma refeream la ketamina cand am zis inofensive , ma refeream la has si jah jah .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de OZN Dum Ian 30, 2011 4:31 pm

Jah jah, e duhul sfant, dupa ce tragi hash. De exemplu in unele tari din America de Sud, e indicat sa fumezi, chiar de medici.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Lun Ian 31, 2011 12:38 am

da, frate, e indicat. da pentru un plamani un joint tot cat de 20 de tigari e... Da, ok, te relaxeaza, iti stimuleaza activitatea sistemului nervos and shit, da e tot nociv.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de MarianS Lun Ian 31, 2011 12:49 am

orice lucru e nociv daca e in exces. inclusiv sa o arzi pe forumuri Very Happy
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Lun Ian 31, 2011 12:52 am

Nu toate sunt nocive doar in exces, trust me. Dar in ceea ce priveste ganja, i agree

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Ian 31, 2011 1:59 pm

jah de fapt spun rastafarienii lui D-zeu . jah jah se spune si la ganja . cat despre aia cu plamanii , nu e chiar asa , dar nu ma apuc acum s-o dau in medicina Smile
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de MarianS Lun Ian 31, 2011 3:02 pm

Chokozaurus a scris:Nu toate sunt nocive doar in exces, trust me. Dar in ceea ce priveste ganja, i agree


te cred ca faci buotik la avatar!
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de rEk Lun Apr 04, 2011 11:30 pm

Auziti, baieti baieti(si fete)...totusi, parca era topic despre I-doser, nu droguri in general. Eu unu am incercat cacaturile astea si nu au avut nici un efect la mine. Aaa, si am vazut ceva legat de lsd, ia spune fata mea, cu ce e nociv? Desigur, lasand deoparte posibilitatea de a-ti lua bad trip, lsd-ul nu are nici un efect nociv asupra organismului, poate decat la psihic, dar totusi, logic e si daca fumezi ganja si iti iei trip urat poti sa ai urmari, ca de exemplu paranoia. Cat despre key... puula mea, eu unu nu am vomitat, nu am dansat pe muzica inexistenta si alte shituri. Totusi, si daca fumezi ganja ca prostu dar la modu mult rau, tot vomiti, si de la tigari daca bagi ca idiotu una dupa alta tot ti se face rau.. orice lucru e nociv, diferenta dintre droguri si alte lucruri este ca drogurile pe langa efectul nociv te face sa te si simti bine(daca sti cum sa le folosesti). Ideea nu e ca trebuie sa te droghezi cu o masura ca sa nu ajungi rau, ci ca tre` sa faci cam orice lucru cu masura, cunosc oameni dependenti de suc, crezi ca pentru ei e prea benefic sa bage indulcitori si conservanti? Care e diferenta dintre coca-cola si ketamina daca e sa o luam asa? mi-am expus strict punctul meu de vedere, nu acuz pe nimeni, nu afirm nimic ca fiind cert, sunt doar parerile mele. Very Happy
rEk
rEk
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 52
Reputatie : 70
Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Bucuresti

http://10grame.wordpress.com/

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Mar Apr 05, 2011 7:46 am

"Fata mea", baga tu lsd cat timp vrei si dupa aia du-te la control. Nu o sa te intreb ce ti-a fost afectat, ci ce mai ai intreg. Nu-mi vorbi mie de d-astea,am suficienti prieteni de genul si stiu prea bine.
Ganja e una, aia da, luata mai rar, are si beneficii, te relaxeaza, e si recomandata in unele cazuri.
Acum tu poti sa incerci si sa te dai cu capu de pereti, ca ai auzit ca e la moda si se simt bine aia care fac asta, da mai vedem daca-ti face bine real sau nu.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de rEk Mar Apr 05, 2011 11:24 am

Deci si tu mergi pe principiul "am si eu prieteni care fac d-astea si stiu destul de bine" ca majoritatea oamenilor inchisi la minte, si pe tine te-a prostit societatea se pare. Inchei aici, nu-mi pasa de parerea ta cum nici tie nu-ti pasa de a mea, nu te obosi sa raspunzi, topicul asta nu a fost facut nici pentru cearta nici pentru discutia asta, daca vrei sa demonstrezi lumii cat de nocive sunt drogurile atunci fa o campanie sau fa un topic nou. "Succesuri!"
rEk
rEk
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 52
Reputatie : 70
Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Bucuresti

http://10grame.wordpress.com/

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Mar Apr 05, 2011 1:37 pm

Prietene, m-ai atins la inotatoarea dorsala cu ce ai zis. Sper ca ai scris astea cu lacrimile in ochi, altfel nu se pune.

Nu simt nevoia sa ma explic, DAR nu inteleg cum poti sa contesti un adevar absolut valabil din toate punctele de vedere. Nu e vorba de influentare mass media, prieteni sau altele, nu ai cum sa ma convingi tu pe mine, stiinta, mass-media si altele ca nu sunt nocive. Eu asta am zis. N-am contestat ca te simti bine, da am zis ca mai bine nu te bagi. Si da, am avut si niste prieteni apropiati care acum nu mai sunt tocmai intregi.
Nu se cearta nimeni aici, cel putin eu nu, dar cred ca e bine sa clarific chestia asta.
Din partea mea, baga ce vrei cat vrei si la vena si sub limba. Da ce rost are sa fii incostient pentru cateva ore de visare?
Asta am zis, mai bine fumeaza ganja, decat sa te apuci sa fii dependent. Pace

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de OZN Mar Apr 05, 2011 3:44 pm

Chokozaurus a scris:Prietene, m-ai atins la inotatoarea dorsala cu ce ai zis. Sper ca ai scris astea cu lacrimile in ochi, altfel nu se pune.

Nu simt nevoia sa ma explic, DAR nu inteleg cum poti sa contesti un adevar absolut valabil din toate punctele de vedere. Nu e vorba de influentare mass media, prieteni sau altele, nu ai cum sa ma convingi tu pe mine, stiinta, mass-media si altele ca nu sunt nocive. Eu asta am zis. N-am contestat ca te simti bine, da am zis ca mai bine nu te bagi. Si da, am avut si niste prieteni apropiati care acum nu mai sunt tocmai intregi.
Nu se cearta nimeni aici, cel putin eu nu, dar cred ca e bine sa clarific chestia asta.
Din partea mea, baga ce vrei cat vrei si la vena si sub limba. Da ce rost are sa fii incostient pentru cateva ore de visare?
Asta am zis, mai bine fumeaza ganja, decat sa te apuci sa fii dependent. Pace

+1.

Rek, nu stiu daca esti pustiul ala de 15 ani, care mai avea cont aici, Tehnica'Rek, dar a vorbi e cel mai usor.

LSD-ul a avut un scop, atunci cand a fost creat, de-ati sterge memoria, in cazul tau, nu stiu ce ar fi de sters, in afara de intelect.

In al 2-lea rand, keile tale poate au fost praf de pusca, fiindca bubui de prostie, daca nu erau nocive, le comercializau.

In schimb fumatul ierbii, in America de Sud, e recomandat si de medici, maxim o data pe luna. pot sa-ti dau dreptate la chestiile luate in exces.

Nu demonstrezi ca esti deschis la minte doar daca bagi cacaturi in tine, demonstrezi ca esti cosul de gunoi al societatii.

Si in final, stiu ca esti un bucurestean "smekeras" care vrea sa fie cool incercand sa para high dar care pupa solu' si cand trece strada.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Matrix Mar Apr 05, 2011 4:21 pm

choko zicea ceva de stiinta... Stiintific nu este demonstrat ca lsd-ul creaza leziuni la nivelul sistemului nervos, ba mai mult se stie ca are o toxicitate foarte mica per doza. Si nici nu creaza dependenta, dar, consumat frecvent ataca psihicul putand duce la depresii puternice si anxietate, in unele cazuri ducand la afectiuni psihice mai grave.

Ozn, la inceput lsd-ul n-a avut nici o legatura cu MKULTRA al CIA, fiind sintetizat mult mai devreme.

Un search pe google despre lsd si altele cred c-ar lamuri pe toata lumea Wink

Sa fiu si on-topic. Chiar am testat i-doser asta ca mi s-a parut o idee noua si interesanta avand o oarecare baza stiintifica. Chiar vroiam sa mearga. Asa ca am luat gratis vreo 2 mega de marijuana de la un dealer pirat... si mi-am luat teapa. Cred ca era patrunjel.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Mar Apr 05, 2011 4:55 pm

1.Citisem undeva ca un sfert de doza de lsd distruge sute de mii de neuroni. Nu am verificat informatia, nu bag mana in foc, dar cred ca e pe aproape.
2. Un amic care a consumat lsd, acum are halucinatii tot timpul. Altul, a ajuns cu schizofrenie, e un freak, se comporta ca un ciudat, e in lumea lui. Pe scurt, nu mai e nici pe sfert din ce era. Si a consumat de maxim un an, cred.
3. Au fost descrise rupturi cromosomiale la nivel celular, precum şi malformaţii congenitale, la copiii mamelor care au consumat LSD în timpul sarcinii.


Nu-mi spune mie ca nu e demonstrat ca produce leziuni la nivel nervos Smile) Atunci de ce nu gasesti pe tarabe?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Static Mar Apr 05, 2011 6:08 pm

Ce motiv tampit de cearta. Cand te apuci de ceva, ca-i alcool, hash sau ciuperci, bagi in tine cat te tine. Dupa ceva timp, bagi doar ce si cat stii ca-ti pica bine, dar la anii nostri, cati neuroni pierzi e intotdeauna ultima grija Rolling Eyes

Si-n plus, orice e consumat in exces dauneaza, asa cum poti sa te prajesti de la prea multa iarba pe termen lung, sau sa faci o comotie de la prea multa cafea Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de OZN Mar Apr 05, 2011 6:33 pm

E bine de mine ca nu beau cafea.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Apr 05, 2011 6:38 pm

poti sa mori pe veceu in timp ce te caci Very Happy
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

I-doser Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum