Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
I-doser - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
I-doser - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
I-doser - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
I-doser - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
I-doser - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
I-doser - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
I-doser - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
I-doser - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
I-doser - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

I-doser

+7
Static
Matrix
rEk
MarianS
Nihat
OZN
Sarcastic
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de OZN Mar Apr 05, 2011 7:15 pm

Asculta Parazitii - Valoarea unei vieti, multe moduri de a sfarsi subit.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de rEk Mar Apr 05, 2011 8:13 pm

OZN, nu inteleg ce trebuie sa cauti raca facandu-ma bucurestean smecheras sau ce iti mai vine tie in minte, nu ma cunosti, nu te cunosc, nici nu cred ca vreau, asa ca nu mai face afirmatii idioate si nefondate cautand doar scandal pentru a avea ocazia de a-ti folosi "superputerile" de moderator cand cineva iti raspunde la atac.
Choko, sunt perfect de acord si cu tine cand zici ca te pot distruge, nu contest asta, eu personal am deasemenea multi prieteni in situatii de genul celor expuse de tine, dar presupun ca acele persoane de care vorbesti au bagat in exces, si asa ajungem iar la vorba de mai sus cum ca orice e in exces strica. Si da, sunt de acord si cu faptul ca LSD-ul poate provoca daune psihice, dar totul depinde de autocontrolul tau, de mentalitatea care o ai si de capacitatea de a-ti controla tripul, schizofrenia de care vorbeai nu este o urmare a substantei, ci a efectului, dar efectul poate fi controlat, d-aia e si recomandat sa luati lsd intr-o casa la un prieten bun, numai cu persoane de incredere in jurul tau, si sa fiti cat mai putini, asta pentru a minimaliza posibilitatea unui bad trip, caci pana la urma, problemele mintale de la droguri sunt doar urmari ale tripurilor, daca eviti asta, poti avea o experienta minunata. Budistii consumau foarte mult, dar inainte de asta se antrenau intensiv pe partea spirituala. Din cate mai tin minte, era si un documentar pe youtube despre lsd care explica exact ce si cum, aratandu-ti partea urata a acestui drog, dar si partea frumoasa, daca il gasesc o sa-l postez aici.
Si apropo OZN, cheitzele au fost in pix, dar am bagat doar 0.3, o cantitate relativ mica, dar suficienta sa imi ofere o experienta placuta, si NU, nu e nociv mai deloc, altfel, de ce s-ar fi folosit in spitale la oameni inainte sa apara altele mai puternice?
rEk
rEk
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 52
Reputatie : 70
Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Bucuresti

http://10grame.wordpress.com/

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Dust Mar Apr 05, 2011 8:22 pm

Si ia zi rEk , deci budistii consumau LSD? Laughing
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de rEk Mar Apr 05, 2011 9:33 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
rEk
rEk
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 52
Reputatie : 70
Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Bucuresti

http://10grame.wordpress.com/

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Dust Mar Apr 05, 2011 10:03 pm

Si unde anume scrie ca era folosit de budisti? Din titlu se intelege ca poti avea parte de o experienta asemenatoare, nicideum ca era folosit de budisti.Daca scrie mai incolo arata-mi paragraful, ca eu n-am nici cea mai mica intentie sa citesc toata chestia aia.De altfel din cate stiu eu LSD-ul e un "medicament" relativ recent obtinut sintetic, asa ca nici nu avea cum sa fie folosit. Poate daca o fi pe acolo vreun budist care incearca sa-l imite pe Pharoahe monch.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Kanji Mar Apr 05, 2011 10:06 pm

Dust is back bitch... ce fa' omu??

On topic: Slowboz production iti da tripuri
Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Mo' Mar Apr 05, 2011 10:23 pm

...si, si mi-ai dat tu odata un beat de ma scapau toate alea de parca era samplat de pe brown noise:D jk
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Dust Mar Apr 05, 2011 10:52 pm

prophetu a scris:Dust is back bitch... ce fa' omu??

On topic: Slowboz production iti da tripuri

Ascult ceva pe youtube, adica asta Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Suna bine Cool
P.S Daca ma votezi in battle-ul cu Static scriu un articol pe blog despre 6 Pack in general si despre prophetu in special.Si scriu acolo ca esti pt 6 Pack ce este RZA pt Wu-tang. Laughing
Ia zi facem afacerea?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Static Mar Apr 05, 2011 10:59 pm

Mai repede ce e ODB acum.
Bai Dust, ce sa zic...e ok sa visezi, sa ai sperante...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Mar Apr 05, 2011 11:16 pm

Ba in pula mea , vad ca vorbiti aici sa va aflati in treaba (bajetii cu droagele , marii junkisti ) Din astia toti care vorbiti pe-aici de toate cacaturile , cate din ele le-ati incercat ? Vorbiti de ketamina si lsd parca ar fii acadele si ciocolata . Macar stiti frate ce fac alea de fapt ? Ketamina luata cum trebuie (nu fumata) ci prin injectie intramusculara iti da trip grav , intrii in K Hole , iti iese mintea din corp . Lsd-ul e un derivat de iarba cu cannabinoizi mai slabi , dar mai bine concentrati si cu concentratie de thc muuuuuuult mai mare . Iti da halucinatii foarte "reale" care tin si cateva ore .
Cioko , spune-le prietenilor tai junkie ca n-au schizofrenie de la lsd , ci de la restul cacaturilor pe care le baga in ei . Singurele droguri care provoaca schizofrenie sunt : iarba in cantitati uriase , heroina , cocaina , metamfetamina , toate antidepresivele (cel mai adesea Prozac si Plegomazin) si ca o ironie a sortii , metadona , care e folosita pentru a trata dependenta de heroina , dar care si ea provoaca dependenta Laughing
Cat despre tovarasul tau ala cu tripuri pe timp de zi , spune-i ca alea nu-s tripuri , n-a mai bagat de mult si incepe sa simta realitatea . Atat am avut de spus , de acum rezumati-va doar la I-doser daca vreti . Sper ca v-am lamurit toate necesitatile de cunoastere despre "substantele mortii" Laughing

P.S. : NU BAGATI SPICE-URI ! Pana si Dragonasu zice :"Magicu ala vechi era bun , asta nou , nu prea ..." Daca si asta e prost in materie de droguri , inseamna ca n-are cine sa mai stie ceva despre ele .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Mo' Mar Apr 05, 2011 11:24 pm

ba si eu is dealer si bag si eu naftalina daia...
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de OZN Mier Apr 06, 2011 8:31 am

rEk a scris:OZN, nu inteleg ce trebuie sa cauti raca facandu-ma bucurestean smecheras sau ce iti mai vine tie in minte, nu ma cunosti, nu te cunosc, nici nu cred ca vreau, asa ca nu mai face afirmatii idioate si nefondate cautand doar scandal pentru a avea ocazia de a-ti folosi "superputerile" de moderator cand cineva iti raspunde la atac.

Daca ma foloseam de "superputerile" de moderator, iti dadeam ban pana acum.
De-a lungul timpului am avut discutii acide cu Static, Xtr3mu, Edd, Nihat, THC, Mo, Sarcastic. Cati au fost banati? (aia e superputerea pe care o are un admin), in afara de THC (care si-a cerut singur banu' si i l-a dat Becks) sunt toti prezenti.

Si cum e cu efectul dar nu cu substanta? Efectul de unde provine?
Very Happy
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de rEk Mier Apr 06, 2011 11:42 am

OZN: Nu-ti bate capu cu asta, or sa ti se rupa cateva sinapse, las-o asa ca te insulti singur deja
Sarcastic: Win.
rEk
rEk
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 52
Reputatie : 70
Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Bucuresti

http://10grame.wordpress.com/

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Mier Apr 06, 2011 2:03 pm

Mama frate cum mi-ati intors cuvintele, ca Echo.
Da, ma, Sarcastic si rEk, sunteti super tari, tot respectu de-aici de pe aria urbana valcea, va drogati si d'astea, n-a zis nimeni sa nu o faceti, n-are nimeni nicio treaba. Da nu mai vindeti gogosari ca nu sunt nocive.

Si rEk, "schizofrenia de care vorbeai nu este o urmare a substantei, ci a efectului, dar efectul poate fi controlat".
Prietene, te bate logica, mai rau ca Becks pe Sarcastic. Daca efectu e urmare a substantei, si efectu e producator, inseamna, daca-ti folosesti un pic sinapsele alea, ca de la substanta se produce. Ma rog, de-aia prefer io sa am neuronii intregi. No offense la Static si restu

Sarcastic a scris:
Cioko , spune-le prietenilor tai junkie ca n-au schizofrenie de la lsd , ci de la restul cacaturilor pe care le baga in ei .
.
Prietene, da-i un serci si ne auzim later, plus ca..nu creca stii mai bine decat medicii, sau ma rog. Io n-am zis ca toti patesc asa, doar unu din prietenii drogangii a patit-o, clar SI din cauza ALTOR factori. Eu am zis asta doar ca sa contrazic ipoteza ca "lsd nu afecteaza sistemu nervos"

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Matrix Mier Apr 06, 2011 3:28 pm

Sarcastic, fara suparare, dar tu nu prea stii despre ce vorbesti! LSD-ul derivat al ierbii?!? Daca te intereseaza, LSD-ul a fost sintetizat din ergolina, care este un produs chimic format din alcaloizii cei mai puternici gasiti in "cornul secarei" (o ciuperca toxica). Nici macar vreo legatura cu thc-ul.

Vad ca multi se dau cunoscatori si cel mai probabil n-au tras nici macar iarba... Si nu-i un lucru rau asta. Totusi inainte sa scrieti prostii documentati-va sau daca aveti curiozitati bagati droguri si atunci simtiti pe pielea voastra efectele bune si efectele rele.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Apr 06, 2011 4:30 pm

cititi macar wikipedia ,in pula mea,tot ii moka. si srsly..STFU
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Static Mier Apr 06, 2011 5:01 pm

Edd e recalcitrant, o fi in sevraj.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Mo' Mier Apr 06, 2011 7:18 pm

eu am loat naftalina frate, paracetamoale, tusim sau tusin, si tantum rosa, am tras talc pe nas, slam, glet, am fumat frunze de nuc, patrunjel, menta, si lucerna, mi-am bagat in vena vaccine antigripale, si am loat odata o injectie sa ma calmez ca aveam halucinatii si ma zbateam, deci nu mai ziceti ca eu nu stiu ca eu n-am tras bine? Smile)
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Apr 06, 2011 9:31 pm

Matrix , recunosc ca am gresit cu o chestie . LSD-ul nu se trage din iarba , am confundat putin , dar adevarul e ca el contine substantele chimice din thc care activeaza receptorii producatori de serotonina din creier , nu thc in sine , dar imi era lene sa explic de-a fir-a par. Cat pentru cioko : nu a zis nimeni ca drogurile nu sunt rele , nici nu am incercat asta , dar sunt un rau destul de ok , atata timp cat NU sunt bagate in vena si nici luate in exces , altfel apare dependenta psihica si in cazul heroinei , nici fumata nu-i ok , produce dependenta fizica chiar si asa . Concluzia acestei discutii e una foarte educativa : Luati ce vreti si incercati-le pe toate , dar cu masura , altfel veti deveni si voi "inca o poveste" .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Vizitato Mier Apr 06, 2011 10:56 pm

Pai ba, tocmai. Ca domnii de mai sus au zis ca nu sunt nocive, eu doar asta am contrazis. Cine ia, sa ia ce vrea, ca nu ia pe banii mei

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Mo' Mier Apr 06, 2011 11:32 pm

tanti imi dai 3 lei?
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

I-doser - Pagina 2 Empty Re: I-doser

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum