Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

+3
CIOMOFUGLA
phunkb
OZN
7 participanți

In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Feb 14, 2011 7:14 pm

Sistem XyyX. 8 Versuri pe runda, timp de raspuns: 2 zile!


Ultima editare efectuata de catre OZN in Mar Feb 22, 2011 2:04 pm, editata de 2 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de phunkb Mar Feb 15, 2011 10:47 pm

ok,check diss

Nu vreau să jignesc dar o s.o fac,
între timp spuneţi Tatăl Nostru că citiţi ce-a scris un drac,
doar de dragu artei o să-mi bag pula tandru
în virginii repului ce-s mai underground ca un scafandru.
Îmi place româna,dar diferenţa dintre noi
e că şi la matematică ma 3,14ş pe voi.
Sunt Tatăl vostru,urmează Duhul Sfânt cârnaţilor,
am terminat,chill out,acum închinaţi.vă .

peaaace

phunkb
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 12
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Feb 16, 2011 12:51 pm

pazea, cu o singura lovitura va trimit la podea, ca centura mea are 10 bogDANi
sunt ca yoda intre padawani, cu rime in forta si mai mult coi ca 300 de spartani
astia si au atarnat de gat pancarte pe care sta scris boldat ’’ Atentie cad bolovani!’’
avem adversari un drac si duhu sfant, ce noroc. Ba! vedeti sa nu va anulati reciproc
metaforic ca doc, zi mi profu de mate, va pun probleme, va trec absent, in banca, la loc!
Unu se vrea tatal alalalt duhu sfant, soto o sa va doara cand dam cu voi de pamant, zic
Te bag in boala, da rima mea I ca un antibiotic. Va oftic, rundele voastre s aici offtopic
Io ti-o spun p-aia dreapta tu in fata mea stai oblic, tu tandru, io s mai brutal si te oblig
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de BOGDAN Mier Feb 16, 2011 4:29 pm

Sincer acum,daca vorbim de matematica si calculam,phunkb e clar paralel cu rapu`
Dupa ce ca nu-l duce capul,mai e si gay,se da la fund ca un scafandru,ce tandru!!
Cum sa ma inchin in fata unui ratat?Imi inclin pula spre tine,si nepotu' asta pune botul
Fraiere,doar daca as fii pe scaunul eletric ti-as ceda tie locul!!Fii fericit,ai prins potul!!
Duhul sfant ramane acum colacul tau de salvare,n-ai doua mame,baga:"doamne!doamne!"
O sa te sufle duhul sfant in cur pana te umfli in coarne!Tatal nostru?Ce panarame!!
Nu vreau sa jignesc,dar phunkb ca orice curva tandra si inteleapta,
Nu vrea sa-si jigneasca putulica lui draga,dar practic o iubeste mereu cu mana dreapta!!


BOGDAN
BOGDAN
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 50
Reputatie : 87
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Italy

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Duhul Sfant Vin Feb 18, 2011 8:02 pm

sfant sau nu, labagiu fii tu fiule cu nume de sultan, si pun pariu pe orice ban
ca iti iei ban, caci esti offtopic tinere bogdan, asta dupa ce ti-o dau la papancioc
lasati bre matematica ca oricum ati gresit ecuatia, un dracu + un sfant pe-un lan
e ca yin si yang neintelesi de doua vaci comune dispersate de ciomo si fulga, stop!
nu-i loc de foiala, da-i normal ca ne bagi in boala ca o vaca nebuna pe-un afis de la Plus
cu versuri de promotie: 4 la efect de 2, stii noua ne convine sa scapam de-acest surplus
impus de un creier slab al unui trup robust. zi bogdaNprostE daca iesiti invigatori
eu raman un duh, phunkb ramane un drac, iar voi ai nostrii simpli ingeri pazitori
Duhul Sfant
Duhul Sfant
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 19
Reputatie : 31
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Feb 22, 2011 9:36 am

phunkb: N-am gasit vreo duma buna, au fost tentative gen scafandru si 3.14 dar astea-s fumate de ani de zile. Slabut per total.

CIOMOFUGLA: Inceput bun, cu atitudine, dar cred ca s-a cam abuzat deja de dumele cu 300. Mai departe, faza cu ’’Atentie cad bolovani!’’ e amuzanta in rest am gasit doar chestii ok. Se putea si mai bine dar arata bine runda, a iesit bine. Finalul are interne si-un iz de viol Smile

BOGDAN: Merge inceputul, pback previzibil cu scafandrul dar a atins unde trebuia. Mi-au placut fazele cu "pune botul" si "scaunul electric" iar Duhul Sfant se pare ca e sursa nelimitata de personale. Sfarsitul e cam pueril, e sub restul rundei.

Duhul Sfant: Atitudine buna pe toata runda, mi-au placut in special ultimele 2 baruri. M-a amuzat ideea cu bogdaNprostE dar finalul nu prea are vlaga sa zic asa.

Ultimele 3 runde au fost destul de echilibrate, cu un plus mic la CIOMOFUGLA, dar pe Duhul Sfant l-a cam tras in jos runda dracului Smile Battle ok, a curs bine, dar in viziunea mea rezultatul e destul de clar:

Vot BOGDAN si CIOMOFUGLA!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Mar Feb 22, 2011 10:02 am

phunkb: Din păcate, slab spre foarte. Nota 4, cu indulgenţă.

Ciomofugla: Mai puţin amuzant decât mi-l aminteam. Şi runda e nici prea-prea, nici foarte-foarte. Mi-a plăcut aia cu "vă anulaţi reciproc", dar cam atât. Nota 7.

Bogdan: A început bine, a terminat slab. Cam la acelaşi nivel cu Ciomo. Mi-a plăcut punchu cu scaunu electric. Nota 7 şi aici.

Duhul Sfant: N-am înţeles nimic. Îmi aduce aminte de OZN când era NC mic. Smile Serios, nu ştiu dacă am detectat vreun punch...dar rimează frumos. Nota 6.

Vot Ciomofugla şi Bogdan.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Duhul Sfant Mar Feb 22, 2011 1:02 pm

mersi frumos...si eu sunt de aceeasi parere
se vede clar ca nu ma pricep la battle
nu sunt genu care sa loveasca cu barosu`
doar cel ce isi intoarce fata sa-ti arate dosu`
si n-o fac pe secsosu`doar imi place sa rimez
si doar nebun fiind pot perfect sa delirez....

felicitarile mele castigatorilor...pace
Duhul Sfant
Duhul Sfant
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 19
Reputatie : 31
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 22, 2011 2:03 pm

Battle incheiat, castigatori CIOMOFUGLA si BOGDAN, cu 2-0.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de phunkb Mar Feb 22, 2011 2:14 pm

cred ca am gresit forumu'..
aici nu.i nici un mc

phunkb
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 12
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 22, 2011 2:17 pm

Sunt multi mc pe aici, inclusiv in juriu. Daca te referi la masura, sunt 10 versuri scrise, dar citite sunt mai multe, fiindca majoritatea folosesc internele.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de phunkb Mar Feb 22, 2011 2:19 pm

ba bravo bajetilor
eu ma bag la audio

phunkb
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 12
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: phunkb si Duhu Sfant vs. BOGDAN si CIOMOFUGLA - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum