Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+2
OZN
BOGDAN
6 participanți

In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de BOGDAN Mier Ian 26, 2011 3:52 pm

X-y-y-X
Timp de raspuns: 3 zile,10 linii.

Revin cu runda!
BOGDAN
BOGDAN
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 50
Reputatie : 87
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Italy

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de BOGDAN Joi Ian 27, 2011 3:42 pm

In battle-u ăsta vrei să ma bați fără mâini,fără picioare,cât sa fii de tâmpit?
OZN ipocrit pe beat,arăți ca o râmă care a iesit la pescuit.
Cum să-ți facă fata un număr maine,cand tu numeri : un maine,două maini,
Și ce să scoți tu după aia,cand ești mai sec decât un copac care fuge după caini?
Iți dau dume si pe mâine,iti dau dumele sa le mananci pe pâine,
Tu esti un câine iar pizda ta e singura curvă din insulele Virgine.
OZN se crede doctor lexic in natură,inspirație ii oferă rămurica,
Iși suie femeia-n creanga și asteapta sa-i șoptească păsărica.
OZN 4x4,are flow,metrică,stie sa danseze,stă pe loc cand il duce mintea,
Prostul a futut un feat cu pizda si nu si-a dat seama că a luat sida!
BOGDAN
BOGDAN
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 50
Reputatie : 87
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Italy

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 29, 2011 10:49 am

Cu tine s-o dau rapid, tot vin cu ştiinţa ca-ntr-un derby cu câinii, vero ca De Zerbi
Ca să scapi uşor îţi dau picioare de ajutor în dauna mâinii, îţi arăt efectu' ierbii,
Că eşti cam boschetar, pui toate buruienile în bar, te omor sigur şi precis ca sida,
Şi fac lumină mare în battle ca un far, când tu eşti în casă "domn" doar cu colinda!
Până-n insulele Virgine, te pierzi ca-n Bermuda - te bag în pizda mă-tii cu runda ta
Te frămânţi înainte ca pâinea că te vând pe 2 lei ca Iuda, renunţi să lupţi cu armata
Mea de dume unde-s general! Ţinteşti carasu' da' tot tu pici în plasă ca la pescuit
Vezi râma când faci ca Marilyn Manson! Eu dau clasă, fac crimă sonoră că te omor pe beat!
E sabotaj, robotu' pune botu' ca-ntr-o operaţie estetică, bă vezi scrotu' nu-i păsărică
Da' tu cum pula mea să fii vocea-n battle? când te încurci la Râu Răţuşcă Rămurică!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Ian 30, 2011 3:29 pm

Când cauţi litigii, sunt ca un leu scăpat din cuşcă intrat în ARN, sclavule zi-mi Clistene,
Te dau în MM ca Gigi, sunt ca Ene, te modific la gene, punându-ţi TNT, îţi bat cuie-n vene,
Că-n battle sunt pilon, fac scene hardcore că sunt lider ca Juan Peron, atac ca Maicon
Şi te electrocutez ca să-ţi mişc neuronii, porţi sarcină ca ionii rupţi în cur pe peron!
Te las cu gust amar ca Peroni, când o dau cu debit ca Don, ţi-o iei pe cârcă ca un salahor,
Te fac una cu zidul cetăţii din Roma, că sunt As pe Olimpico când strigi feLazio de dor!
În battle eşti cam piccolo, nu clona din 10 tone, eu ma distrez cu un rooky ca Stallone,
O ard gras ca Boka sau Piedone, pe loc pe moca te fac varză, criţă că-ţi torn pe gât cetone,
Hardcorist cu Korn, de oţel ca la Galaţi, când tu ai fete cu steel ca Tatone, mulţi inapţi,
Ca Bogdan însetaţi de glorie, motivaţi de fel - masculin, devin spărgători în dinţi.. de lapţi.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de BOGDAN Mar Feb 01, 2011 12:20 am

Cu mine o iei rapid,"te bat rapid ca Steaua",iti dau cu capu` ca Goian,apt de derby si vrednic,
Iti refuz piciorul de ajutor,te joc in picioare ca pe sintetic!Iti sparg farul,te-aprind in intuneric!
Te-aprind in timp tac-tic,usor ca pe carbit,te sting lejer ca pe chibrit!Scuip foc,iti dau foc pe beat!
Te bag in MM milimetric,dar te bag adanc la 4 metri sub pamant!Te-acopar ca-n Ghencea,cantand!
Iti deschid mintea,nu sunt acasa sunt afara,fac din rasarit apus,lumina prinde amploare,
Sunt o STEA,DOMN ca am pula mare!Cand eu fac lumina,tu esti gen "Steaua sus rasare!"
Te duc la MARE,sa-ti dau o bataie MARE,vrea sa para cu coaie dar N-ARE!L-am lasat nud,
Si n-are nici un efect ca V-ul tras in piept UD!Il bat pana il usuc!Il chinui manual,ca un chirurg!!
Iti iau PARASUTA,sa cazi in GOL,crezand ca-ti dau o mana de ajutor!Ai vrea tu sa castigi usor,
Te las sa visezi,te bat la curu GOL in ZBOR si te fac una cu pamantu` cand vin cu lumina,ca pe un TROL!
BOGDAN
BOGDAN
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 50
Reputatie : 87
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Italy

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 01, 2011 1:23 am

Mersi de battle, daca se poate, ca date sa nu voteze.. iar restul voturilor sa fie cat de cat argumentate. Bafta!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de ONIX Lun Feb 07, 2011 8:03 pm

vot OZN ! e cu mult peste bogdan Neutral ..
ONIX
ONIX
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 132
Reputatie : 186
Data de inscriere : 02/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Jibou/Salaj

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 08, 2011 4:34 pm

Onix, trebuie sa spui si de ce. Asta poate zice orice, X e peste Y. Cat de cat, niste argumente..
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Feb 13, 2011 1:00 pm

Hai sa votez si eu ca battle-ul asta incepe sa prinda mucegai de cand e pe-aici.

BOGDAN: 12

In battle-u ăsta vrei să ma bați fără mâini,fără picioare,cât sa fii de tâmpit?
OZN ipocrit pe beat,arăți ca o râmă care a iesit la pescuit. - 2 cam slabut de inceput, versul al doilea mai misca ceva
Cum să-ți facă fata un număr maine,cand tu numeri : un maine,două maini,
Și ce să scoți tu după aia,cand ești mai sec decât un copac care fuge după caini? - 2 astea-s mai repede glume seci decat punch-uri
Iți dau dume si pe mâine,iti dau dumele sa le mananci pe pâine,
Tu esti un câine iar pizda ta e singura curvă din insulele Virgine. - 3 hai ca-ti dau 3 pt interne si punch-ul din al doilea vers pe care puteai sa-l mai lucrezi un pic
OZN se crede doctor lexic in natură,inspirație ii oferă rămurica,
Iși suie femeia-n creanga și asteapta sa-i șoptească păsărica. - 3 aici e un pic de umor, merge asa
OZN 4x4,are flow,metrică,stie sa danseze,stă pe loc cand il duce mintea,
Prostul a futut un feat cu pizda si nu si-a dat seama că a luat sida! - 2 nu-mi place

OZN: 14 + 17 = 31

Cu tine s-o dau rapid, tot vin cu ştiinţa ca-ntr-un derby cu câinii, vero ca De Zerbi
Ca să scapi uşor îţi dau picioare de ajutor în dauna mâinii, îţi arăt efectu' ierbii, - 2 nu-mi place versul 2, primul merge
Că eşti cam boschetar, pui toate buruienile în bar, te omor sigur şi precis ca sida,
Şi fac lumină mare în battle ca un far, când tu eşti în casă "domn" doar cu colinda! - 3 pback pe primul, punch + umor pe al doilea
Până-n insulele Virgine, te pierzi ca-n Bermuda - te bag în pizda mă-tii cu runda ta
Te frămânţi înainte ca pâinea că te vând pe 2 lei ca Iuda, renunţi să lupţi cu armata - 3 buna faza cu painea
Mea de dume unde-s general! Ţinteşti carasu' da' tot tu pici în plasă ca la pescuit
Vezi râma când faci ca Marilyn Manson! Eu dau clasă, fac crimă sonoră că te omor pe beat! - 3 pentru fazele cu pescuitul, in rest slabut
E sabotaj, robotu' pune botu' ca-ntr-o operaţie estetică, bă vezi scrotu' nu-i păsărică
Da' tu cum pula mea să fii vocea-n battle? când te încurci la Râu Răţuşcă Rămurică! - 3 bar bunicel, curg bine ambele versuri

Când cauţi litigii, sunt ca un leu scăpat din cuşcă intrat în ARN, sclavule zi-mi Clistene,
Te dau în MM ca Gigi, sunt ca Ene, te modific la gene, punându-ţi TNT, îţi bat cuie-n vene, - 3 inceput bun, tare faza cu MM
Că-n battle sunt pilon, fac scene hardcore că sunt lider ca Juan Peron, atac ca Maicon
Şi te electrocutez ca să-ţi mişc neuronii, porţi sarcină ca ionii rupţi în cur pe peron! - 3 iar te-a salvat tehnica
Te las cu gust amar ca Peroni, când o dau cu debit ca Don, ţi-o iei pe cârcă ca un salahor,
Te fac una cu zidul cetăţii din Roma, că sunt As pe Olimpico când strigi feLazio de dor! - 3 cam fortata faza cu feLazio dar e ok
În battle eşti cam piccolo, nu clona din 10 tone, eu ma distrez cu un rooky ca Stallone,
O ard gras ca Boka sau Piedone, pe loc pe moca te fac varză, criţă că-ţi torn pe gât cetone, - 4 cel mai bun bar de pana acum
Hardcorist cu Korn, de oţel ca la Galaţi, când tu ai fete cu steel ca Tatone, mulţi inapţi,
Ca Bogdan însetaţi de glorie, motivaţi de fel - masculin, devin spărgători în dinţi.. de lapţi. - 4 final de runda bun, atitudine ok, dume tari

BOGDAN: 13

Cu mine o iei rapid,"te bat rapid ca Steaua",iti dau cu capu` ca Goian,apt de derby si vrednic,
Iti refuz piciorul de ajutor,te joc in picioare ca pe sintetic!Iti sparg farul,te-aprind in intuneric! - 2 cu indulgenta, ai incercat sa intorci prea multe si n-ai reusit nimic
Te-aprind in timp tac-tic,usor ca pe carbit,te sting lejer ca pe chibrit!Scuip foc,iti dau foc pe beat!
Te bag in MM milimetric,dar te bag adanc la 4 metri sub pamant!Te-acopar ca-n Ghencea,cantand! - 3 mai ok un pic, doar ca se scrie "carbid"
Iti deschid mintea,nu sunt acasa sunt afara,fac din rasarit apus,lumina prinde amploare,
Sunt o STEA,DOMN ca am pula mare!Cand eu fac lumina,tu esti gen "Steaua sus rasare!" - 3 destul de bine, primul e cam degeaba, al doilea merge
Te duc la MARE,sa-ti dau o bataie MARE,vrea sa para cu coaie dar N-ARE!L-am lasat nud,
Si n-are nici un efect ca V-ul tras in piept UD!Il bat pana il usuc!Il chinui manual,ca un chirurg!! - 3 e ok dar nu-mi plac majusculele puse ca sa evidentiezi rime sau jocuri de cuvinte...ideea e sa-ti formulezi ideile ca sa se inteleaga direct
Iti iau PARASUTA,sa cazi in GOL,crezand ca-ti dau o mana de ajutor!Ai vrea tu sa castigi usor,
Te las sa visezi,te bat la curu GOL in ZBOR si te fac una cu pamantu` cand vin cu lumina,ca pe un TROL! - 2 slab de final

OZN: 31 ; BOGDAN: 25

BOGDAN a dat mai bine decat ma asteptam, cam brut dar nu-i rau de inceput. Mai trebuie cizelate ideile si o sa arate bine rundele. OZN e neschimbat si asta nu-i nici de bine nici de rau. Diferenta e destul de clara, experienta si-a spus cuvantul, poate am fost un pic mai indulgent cu BOGDAN, asta de incurajare.

Succes. Vot OZN !
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Feb 14, 2011 6:23 pm

Multumim de argumentare!

Acceptam si voturi cu o argumentare mai subtire..
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Feb 17, 2011 1:38 pm

ozn muuult mai tehnic dar mie mi se pare ca a inteles sfatul cu umorul si incepe sa arate din ce in ce mai bine rundele lui ... bogdan --- e bine da' vorba lu grassu azi nu .... vorbim maine ( a se citi battle'ul urmator)

vot ozn
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Joi Feb 17, 2011 1:42 pm

Bogdan,exact cum a zis xtr3mu e bine da nu prea...
Vot OZN ca ai multe versuri pe langa rima...daca nici nu rimeaza nu mai are rost sa vb de punchuri si tehnica.
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Feb 17, 2011 1:48 pm

Battle incheiat, castigator OZN prin KO (3-0)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: BOGDAN vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum