Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kanji Sam Mar 26, 2011 2:39 pm

cineva sa puna un sample sau o piesa din care sa luam noi sample pt beat
timpu de reply 1-2 saptamani
si sa zicem ca beatu final ar trebui sa fie de 1 min minim si 1:45 max


asteptam sampleu


Ultima editare efectuata de catre prophetu in Sam Mar 26, 2011 5:12 pm, editata de 1 ori
Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Mar 28, 2011 7:56 pm

Mi se pare geniala de taiat bucati, are o gramada de parti fara tobe, atat negativ cat si negativ + voce.



Ultima editare efectuata de catre Static in Sam Apr 23, 2011 9:14 pm, editata de 1 ori
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kanji Sam Apr 02, 2011 1:55 am

Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Megiddo Sam Apr 02, 2011 2:36 pm

Suna bine, desi nu ma omor dupa influntele dubstep. Pentru al meu o sa mai asteptati putin, nici nu l-am inceput Smile
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Megiddo Vin Apr 08, 2011 7:13 pm

DivShare File - Eclipse.mp3

My flip

e 1:40, daca e prea lung, nu ascultati 'outro-ul' Smile
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oVi Vin Apr 22, 2011 12:27 am

Eu nu stiu dupa ce criterii sa votez un beat... Zic ca beatul lui Megiddo este mai bun si ca daca ar fi sa trag ceva pe el as face`o cu mare placere Very Happy Al lui Prophetu este si el bunicel dar nu prea ma atrage e putin cam...haotic, nu stiu.

Vot Megiddo !

*PS: Daca votul meu nu este corect (nu contine destule detalii, etc Very Happy) va rog sa`mi spune`ti pe ce criterii sa votez si o fac. Smile
oVi
oVi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 471
Reputatie : 518
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Pă Zonă

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Apr 24, 2011 12:12 pm

Nu stiu daca se pot da criterii la un astfel de battle, doar nu te apuci acum sa votezi slice-uri si compresii, votezi negativul care iti suna tie mai bine, mai ritmat, mai interesant. Care te atinge Laughing
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Megiddo Mier Apr 27, 2011 3:33 pm

daca totusi te atinge si ai sub 18 ani, sa stii ca nu-s eu de vina, pe el sa-l dai la politie.

pe tine care te atinge Zetule? Smile
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Apr 27, 2011 5:16 pm

N-as fi vrut sa votez la asta dar vad ca nu se prea inghesuie lumea (pacat, fiind primul battle de acest gen).

- beatul lui profetu - cum a zis si oVi mai sus, putin haotic...noi am mai facut negative impreuna si mereu ii spun ca le face prea variate...nu suna rau, dar cand il asculti, nu iti dai seama unde incepe si unde se termina. Parca e un pack de cateva negative care seamana intre ele. Plus ca imi place ca instrumentalul pe care il ascult sa aiba un inceput fara tobe.

- beatul lui Megiddo - e mai bine legat, nu stiu cat de mult lucrezi la un instrumental dar iti ies foarte bine...are si asta niste variatii, diferenta e ca pastrezi linia melodica si variatiile sunt subtile, pe fundal, curg lin...Si imi place ca percutia nu-i la fel de la inceput pana la sfarsit.

Pana la urma, diferenta principala e ca beatul lui profetu nu-mi transmite o stare anume, pe cand al lui Megiddo da.

Deci vot Meggido!

PS: Azi am baut 3 beri cu profetu, daca dadea si el macar una poate votam cu el Laughing
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nessi Mier Apr 27, 2011 7:54 pm

da...am ascultat si io ce ati turnat aici :X ... interesant ...

Si eu sunt in aceeasi tabara cu ovi , nu prea stiu cum si cu ce se mananca asta Smile) ... da` asa dupa ureche , mi-a placut mai mult a lu` Megiddo ... ceva mai complex ... a facut observatie si Static , in legatura cu liniile din spate , care cuuuurg lin si bine , aia zic io ca a fost diferenta ... marfa frate ... Wink

vot : Megiddo ...
Nessi
Nessi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 253
Reputatie : 320
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Campina

https://www.facebook.com/AnormalStudio?fref=ts

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Apr 28, 2011 8:31 am

Battle incheiat, castigator Megiddo cu 3-0!

Nu se contorizeaza, daca o sa apara mai multe battle-uri de gen, o sa facem si o sectiune separata si un contor, deocamdata nu are rost.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Megiddo Joi Apr 28, 2011 2:58 pm

pace Proph hporP

a fost OK negativul dar cam haotic si 'nemelodic'

PS: daca te incalzeste cu ceva, negativul ala care ni l-ai dat (noua, In Extremis) e SUPER TARE ca... podu de piatra care nu s-a daramat
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kanji Joi Apr 28, 2011 5:33 pm

pace afara Megiddo, eram constient ca pierd, m-am grabit cu negativu ca de obicei, spre ca la urmatoru battle sa se schimbe situatia:))
Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

[Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [Beat Making Battle] - Profetu vs Megiddo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum