Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

+8
DeJabba da` Hot
darthedd77
Static
OZN
Magnifi_Q
Marele Alb
Luptacu' Foca
Becks
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Noi 09, 2009 12:22 pm

Man, vorbesti prostii, no offense. Nu cauta pe youtube. Cauta pe thefreedictionary.com.
Squirt se citeste (skwûrt). Deci e "scuărt".
Stiu cum se citeste fist, dar fisting e cum am zis eu. Nu stiu de ce, n-am inteles niciodata...dar asa e. Pe pariu.
N-am zis nimic de tine in votul meu. Si sunt pregatit sa accept parerile diferite.
Chill out.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Swift Lun Noi 09, 2009 12:29 pm

Becks I :

sta-i mini geniu, minim genu’ ce nu stie nici cum e vremea p-afara
Dar ma pis pe Luptacu, ca-s in forma de zile mari ca solstitiu de vara - 4 tare asta
Dau fara greseala! Tu dai ca Gigi cu zaru, eu vin, rezolv litigii cu paru’
MI S-A facut mila… ma pis pe tine, da-ti dau si meditatii… ca Bivolaru - 3, extra-ultra-folosit
Cand vin aici, sari cu confetti, te dai mafiot dar stiu ca esti fan Caddy
De-aia-n runda asta, te-nvat sa scuipi pizdos, ca Sandler in Big Daddy - 3,5 bun
O arzi pimpin ca Fizz ma, dar nu-ti merge ca la battle Bex are carisma
Si eu nu-s K-ta-klysm, da jur ca-ti dau de de caci pe tine K-la-Klysma - 3 , ti-am zis ca l-am mai vazut p-asta
Termin, si-n final de runda te las fara oxigen, ca apa ramasa hidrogen
Si nu-s carcotas ca Huidu, dar termin cu “Ciment”, ca fabricile din Fieni - 4 smecher final

Luptacu :
Singurul loc unde da bine Becks e non-stop-ul din colt si-ti spun
Ca n-ai fii in forma de zile mari nici dac-ai fii cozonac de Craciun! - 3 soft rau
Astea cu MISA sunt mai fumate ca un spliff stins asta vara
Ai zis "eu vin?" Tu bere. Si-ai dat fara greseala. Dar gramaticala. - 3 smecher versu Very Happy Very Happy te-as aplauda dar lasa fociile sa faca asta Wink
Scuipi doar cacaturi. Daca-ti pun pumnul in gura se cheama fisting?
Si fiindca te fut bine, fata, tu scuipi pizdos. Se cheama squirting. - versu 2 smecher un nu-mi place de nicio culoare ...3
Prietene, tu scrii la fel ca Lucian Blaga - foooooarte trist!
Dar cu Luptacu Foca nu prea poti sa faci pula mare ca omu' Fizz - naspa 2
Sincer, si eu sunt neatent - pierd chestii - si nu ma supar
Daca-mi explici cum faci tu de ti-o cauti inainte si pierzi dupa? - 4 tare


Traiesc linistit, nu sunt vreun alcoolic si nici n-am vreo avere
Dar niciodata in viata asta n-o sa ma faca pe mine o bere. - era mai tare daca ziceai N-o sa ma pise o bere Very Happy Very Happy 3.5
Ti-am citit runda. Mai tare ca tine e si Prigat - nectar de pere
Plus ca nu ti-am remarcat numele prin baruri smechere, vere - 3 bun
Deja esti in_trecut - precum ieri, alaltaieri. Pe langa asta stiu
Ca tie iti ia mai mult sa citesti astea decat imi ia mie sa le scriu. - smecher versu ieri,alaltaieri fumat ..3.5
Lumea stie ce prieteni ai - Becks merge cu orice carnat la gratar
Iti dai licenta? Sper ca avocatura - esti de fapt si de drept penal - plm...nu-mi prea imi place 3.5
Ia-ti craniul ala gol de la curul meu - ti-ai luat basini in freza
Si reciteste panci-urile astea grave ca "mormant" zis in engleza...Foooca!!! - bun asa 3

Becks :

Sincer ca Jim in Liar Liar: nu-s las, da’ la cum ai dat eu clar n-as da
C-acuma nu mai am niciun chef, ca un bloc cu vecini super naspa! - 3 bun
Ca Stanley Ipkiss, vin cu masca pentru ca dai slab, dar n-am vina
Insa la cat te vad de racit in runda, clar e posibil sa ai gripa focina - am inteles faza cu Ipkiss , mi-a placut mai mult versu lui Deliric cu Ipkiss ...3
Hai termina! Uite, dume noi, iti dau sa parcurgi ruta Sulina-Baicoi
Io-s pterodactil in domeniu, tu vii cu gasca noua: ceata lui pitzigoi - 4
Nu dau licenta-n drept, dar tot te dau cu capu de parchet fara chin
Ma cac pe tine, iar ce-mi faci tu, in engleza se cheama: blumpkin - bun asa 4
Fara sa calc frana, fara Shift, te-a ametit runda ca o cursa de drift
Si daca ti-am umflat muia, sa stii ca-s rasu ala din runda ta cu Swift - i don't get it 3

Impresie generala : Becks

vot Becks
Swift
Swift
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 236
Reputatie : 333
Data de inscriere : 29/10/2009

https://www.facebook.com/InExtremisROM

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DeJabba da` Hot Lun Noi 09, 2009 12:52 pm

CreativeEgo a scris:Man, vorbesti prostii, no offense. Nu cauta pe youtube. Cauta pe thefreedictionary.com.
Squirt se citeste (skwûrt). Deci e "scuărt".
Stiu cum se citeste fist, dar fisting e cum am zis eu. Nu stiu de ce, n-am inteles niciodata...dar asa e. Pe pariu.
N-am zis nimic de tine in votul meu. Si sunt pregatit sa accept parerile diferite.
Chill out.

mda....cre`ca a disparut un post de al meu...in fine.....nu am gasit cum se zice la fisting exact...dar te cred...daca esti asa inversunat sa pui pariu Smile

si fraza cu hatereala...nu ziceam de tine.. Smile
in fine...sa o lasam asa...e bine ca putem sa avem o discutie civilizata si cu caterinca...fara genitale in cavitati orale Smile

Pace!
DeJabba da` Hot
DeJabba da` Hot
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 15
Reputatie : 15
Data de inscriere : 05/11/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 09, 2009 1:15 pm

DeJabba, nu am obiceiul sa-mi explic versurile si nici nu ma simt atacat atata timp cat majoritatea sunt de o parere si vine unul de la care nu am vazut niciodata nimic si are o alta parere.

Da-mi voie sa iti spun fara modestie, ca mie personal mi se pare chiar o idee de actualitate si cu logica sa spun "vin cu masca pentru ca tu ai gripa focina"... restul cuvintelor din bar sunt niste comparatii folosite pentru rima si pentru o oarecare muzicalitate daca citesti bar-ul asa cum il citesc si eu...
Da, puteam foarte bine sa zic ca vin si ca DV cu masca, dar MASCA a fost ceva caracteristic pentru Stanley Ipkiss, in primul rand ca nume.

Nu, nu sunt hater, si chiar accept criticile atata timp cat consider ca ele vin din partea cuiva care stie cu ce se mananca tigania asta.

Oricum, trecand peste, bine ai venit pe la noi!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Luptacu' Foca Lun Noi 09, 2009 1:22 pm

Speram sa se fi terminat cu asta deja. Dar se pare ca lumea se-ntinde ca melasa la a debita cretinisme. Bai C.Ego - acest Pruteanu rezurectat de Iisus-ul battle-urile virtuale - "Ai zis "eu vin?" Tu bere. Si-ai dat fara greseala. Dar gramaticala. - 2. nu e relevant. Sa zicem ca primul vers a fost punchback, desi e doar stating the obvious, insa versul 2 e aproape autodrop" - ?!?! . Autodrop?!? Cate stii tu despre Blaga ca sa afirmi ce afirmi? Am mai multi ani de scoala decat varsta ta, tata. Nu mai manca cacat aiurea doar pentru a parea interesant.

swift da note la baruri si apoi are o "impresie generala". ?!!?!


PS. E un subiectivism la care ma asteptam. D-asta nu ma intereseaza scoruri si cacaturi d-astea. Am alte planuri in viata pe care lupt sa castig. Aici ma simt bine. Dar cand vii si o arzi prost gratuit atunci devine deranjant. M-am distrat destul . Ramaneti si distrati-va intre voi, luptandu-va cu pusti care abia au descoperit placerea de a scrie. Am iesit.

Luptacu' Foca
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 90
Reputatie : 108
Data de inscriere : 28/10/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 09, 2009 1:31 pm

Luptacu, nu are rost sa ne certam sau sa ne jignim pe aici.
Creative are totusi 27 de ani si refuz sa cred ca a fost vorba de subiectivism atata timp cat eu ma stiu cu el doar asa, din battle-uri.

Poate se poate vorbi de subiectivism in cazul lui DOPE sau Magnific, desi daca ti-as arata jumatate din battle-urile mele castigate pe alte forum-uri ai vedea ca in foarte multe DOPE a fost unul din cei care au votat impotriva mea.

Nu vreau sa iasa astfel de cacaturi, cu atat mai mult cu cat esti unul din cei de aici care dau frumos.

Bar-ul cu "eu vin, tu bere... greseala gramaticala" a fost unul foarte reusit, si departe de autodrop, parerea mea, insa fiecare are dreptul la o parere...
Si eu m-am resemnat intr-un final pentru ca nu am inteles de ce DeJabba nu a inteles de ce vin cu Masca daca tu ai gripa focina Smile

Daca vrei, nu-l trec la contor, opresc voturile, mi se rupe oricum, eu dau de placere si ca sa-mi omor timpul in care nu am ce face...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Noi 09, 2009 1:40 pm

Doamne, ce s-a atacat omul.
1. Cand ii zici c-a dat fara greseala, fie ea si gramaticala, e autodrop. Macar o nuanta de. Parerea mea, da-mi cu ea in cap.
2. Crede-ma, stiu destule despre Blaga. Am terminat Facultatea de Litere. Si-am citit Blaga cap-coada, nu doar poeziile. Zi-mi si mie de ce e tonul general al operei lui Blaga trist? Explica-te, fiti-ar studiile sa-ti fie. Very Happy
3. Da, ma dau interesant....partea proasta (pentru tine) e ca am cu ce. Smile
4. Legatura dintre mine si Becks e inexistenta. Am dat battle cu el si-atat. Nu pup in cur pe nimeni.
5. Cand zici ca ai nu stiu cati ani de studii, back that shit up. Nu scrie "fii" cand nu e cazul, si nu ma lua cu non-sensuri de genul "am alte planuri in viata pe care lupt sa castig".

Bafta. Si pace.

PS. Mea culpa. Nu am facut legatura dintre masca si gripa porcina. Asta schimba barul mult si il face de 5 puncte. Un motiv in plus sa-l vad pe Becks castigator.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Noi 09, 2009 1:42 pm

hai sa ne certam si sa ne baga puli in gura!! fuck yeah!!!


PS: fara motiv
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DeJabba da` Hot Lun Noi 09, 2009 3:07 pm

nici eu nu am facut legatura.....asa are sens!

era mai simplu sa explici de la inceput Smile ...evitam sa imi uzez tastele mai mult decat trebuie Smile
DeJabba da` Hot
DeJabba da` Hot
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 15
Reputatie : 15
Data de inscriere : 05/11/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Lun Noi 09, 2009 7:10 pm

prieteni, calmati-va, va rog. nu o sa tolerez astfel de comportamnte.

jabba, trebuie sa intelegi ca atat timp cat esti nou pe sait nu poti veni sa te certi cu lumea pana cand nu demonstrezi ca ai ceva in cap. poti fi la fel de bun ca cedry2k sau la fel de bun ca nane. n-avem cum sa ne dam seama pana nu dai un battle, pana nu dai un free etc.
intelege de ce lumea o arde la modul circumspect cu tine

luptacu, act your own age. da dovada de maturitate si treci elegant peste critici(fundamentate sau....nu)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DeJabba da` Hot Lun Noi 09, 2009 11:23 pm

aa...daca nu vreau sa dau battle nu am voie sa am o parere pertinenta? Smile
DeJabba da` Hot
DeJabba da` Hot
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 15
Reputatie : 15
Data de inscriere : 05/11/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Noi 09, 2009 11:35 pm

probabil ca da,dar cu minus la credibilitate...i think..
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Fu2-10Gura Mar Noi 10, 2009 12:22 pm

nu mai are niciun sens sa votez (de fapt nici nu vreau sa fac asta pt ca mi-ar fi foarte greu sa ma decid Very Happy ), tin numai sa-i felicit pe cei 2 gladiatori pentru dumele alea ce mi-au adus un zambet de admiratie pe fata! bravo, la mai multe si mai tari!
Fu2-10Gura
Fu2-10Gura
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 100
Reputatie : 127
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

https://www.facebook.com/Fu.Of.6Grade

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Mar Noi 10, 2009 8:02 pm

"O arzi pimpin ca Fizz ma, dar nu-ti merge ca la battle Bex are carisma
Si eu nu-s K-ta-klysm, da jur ca-ti dau de de caci pe tine K-la-Klysma"
"
Traiesc linistit, nu sunt vreun alcoolic si nici n-am vreo avere
Dar niciodata in viata asta n-o sa ma faca pe mine o bere."



luptacu a demonstrat ca poate sa dea dume bune chiar si in fata lui becks,ceea ce e foarte tare.taria punch'urilor a lasat oleaca de dorit la luptacu dar nu a fost foarte mult in urma lui becks.f tare duma cu gripa focina. nus stiu cat sunt in masura sa votez dar o fac. vot becks
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Luptacu' Foca Mier Noi 11, 2009 10:35 pm

Vreau sa imi cer scuze publice fata de C. Ego. Am ars-o impulsiv si a scris mana fara mine. Nu sunt genul certaret si in general respect parerile lumii, indiferent ca le accept sau nu. Inca o data imi pare rau ca am postat aberatia aia. Ne continuam calatoria prin lexic.

PS . Maine votez ce mai e de votat.

Luptacu' Foca
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 90
Reputatie : 108
Data de inscriere : 28/10/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Swift Mier Noi 11, 2009 10:42 pm

Luptacu' Foca a scris:

swift da note la baruri si apoi are o "impresie generala". ?!!?!



Da omu dau note si am o impresie generala ti se pare ceva ciudat?! Pai sa zicem ca tu-l faci pe Becks la puncte sau invers dar daca mie mi-a placut mai mult 1 si vreau sa-l votez p-ala imi rezerv dreptu sa-mi bag pula in note Wink
Swift
Swift
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 236
Reputatie : 333
Data de inscriere : 29/10/2009

https://www.facebook.com/InExtremisROM

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Luptacu' Foca Mier Noi 11, 2009 10:44 pm

Esti un om ciudat. De ce ai mai da note pana la urma?!?!

Luptacu' Foca
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 90
Reputatie : 108
Data de inscriere : 28/10/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Swift Mier Noi 11, 2009 10:45 pm

Ca sa nu ziceti ca votez fara argumente ... Plus ca-mi place sa dau note Smile))
Swift
Swift
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 236
Reputatie : 333
Data de inscriere : 29/10/2009

https://www.facebook.com/InExtremisROM

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Luptacu' Foca Mier Noi 11, 2009 10:46 pm

Nu stiu daca am mai precizat...dar esti un om ciudat. Scuze de off-urile astea, dar am fost provocat.

Luptacu' Foca
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 90
Reputatie : 108
Data de inscriere : 28/10/2009

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Swift Mier Noi 11, 2009 10:49 pm

Oricum te-a facut si la puncte
Swift
Swift
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 236
Reputatie : 333
Data de inscriere : 29/10/2009

https://www.facebook.com/InExtremisROM

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mier Noi 11, 2009 10:50 pm

Topic inchis!
Castigator Becks, 3-0!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Becks vs. Luptacu' Foca - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum