Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+6
Nihat
CreativeEgo
saiy
CIOMOFUGLA
Sarcastic
OZN
10 participanți

In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Feb 28, 2011 5:18 pm

Sistem XyyX. 8 Versuri pe runda, timp de raspuns: 2 zile!


Ultima editare efectuata de catre OZN in Mier Mar 09, 2011 3:36 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Mar 03, 2011 12:48 am

Ozn e "cel" mai pizda din Valcea , are brigada-n spate
Ar sari la bataie , da` vorba lu` Doc "Pizdele din spate-s sparte !"
Si-a facut echipa cu Ciomo , un fel de "Doctor Ciomu si asistenta"
Spera sa taie si ei ceva in battle-ul asta , da` o sa frece menta
Ca na , se obisnuieste mal-praxis , asta explica rolurile lor
Ozn-i asistenta , de cand Ciomo i-a taiat al treilea picior
Runda mea le pica greu la pateu ca vulturul lui Prometeu
In battle-ul asta n-au nici un D-zeu , ca pana si Dumnezeul lor e ateu


Am o singura precizare de facut : De obicei nu fac asa ceva , dar e turneu si nu vreau sa fie nimic ambiguu , tocmai de asta am bolduit cuvintele alea .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Mar 03, 2011 10:21 am

Asmut pe voi dumnezeu meu ateu, va ia pe pula astia s echipa peleu,
cu rima flasca mereu gen rateu dupa rateu, dau cu avant cand le fut in cur un bombeu
sarcastic baga greu copy paste ca moga, tot forumu te va ruga, ba puta nu te mai loga
ii inund cu flow meu ca Volga, pancibecu lor e ca si cum si ar da muie singuri ca la yoga
io doctor ozn ma asista le iau la astia pulsu, ei n cor: MOR! Eutanasie, Hai, plimba ursu
mi s-a pus pata pe voi zi mi gorbaciov, ca torn rime tari cum toarna in ficat vodka rusu
Astia s echipa al fayed ca vorbesc numa n dodii, va dau sa ne haliti samanta, eu si ozn rodii
Sarcastic si saiy nooby stau pe wc cu joysticu n mana si cred ca joaca call of …duty, fara dubii
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Mar 03, 2011 3:14 pm

Aici, doar mintea ta-i vâlcea, ăsta e ca un fan Specii, simte lipsa inovaţiei,
Am harem, ghici unde-ţi e pizda? Te las plin de draci, deşi-s geniu al creaţiei.
Sarcastic nu-i Rey, dar se crede Iisus, că-i fut toţi dumnezeii şi-l fac-n iesle,
Noi doi titani ca Atlas si Cronos, da' ne crede Ahile, ca nu ne trece de glezne.
saiy, de frică s-a mutilat singur, păcat, Ciomo şi OZN rup în cap dume şi doare,
Fără a da la gioale, e-n ghips, paradoxal din turneu eşti pe picior de plecare.
Pikachu-ul, e oltean notoriu că "pica-pica" de prost, prin Craiova la battle,
OZN şi Ciomo barbarii care vă taie capetele, doar să dam cu ele pe heavy metal.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de saiy Dum Mar 06, 2011 6:18 am

Plin de lauri scriu teza'n aur,astia raman pierduti ca al nostru tezaur.
Ciomo e mic specimen ca un graur si nu sunt fan Specii mai degraba balaur.
Sunt in ghips,adica pe picior mare pregatit sa va demonstrez calitatea.
OZN crede ca are stiinta in cap si in suflet de cand tine cu Universitatea.
Antrnament?echipa Ben-Gay doar ma incalzesc,nu pun pret pe voi ca la faliment.
Ca astia doi isi dau limbi ca studentii la litere de cand OZN are sculament.
Pikachu-ul oltean scoate scantei din fulgere,pe astia doi sigur ii trazneste.
Ozeneule tu ramai fara cap... ca in lipsa lui Chokozaurus Saiy te beleste...
saiy
saiy
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 177
Reputatie : 217
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Mar 07, 2011 11:35 am

Sarcastic:
Ozn e "cel" mai pizda din Valcea , are brigada-n spate
Ar sari la bataie , da` vorba lu` Doc "Pizdele din spate-s sparte !" - 3 p. Destul de amuzant.
Si-a facut echipa cu Ciomo , un fel de "Doctor Ciomu si asistenta"
Spera sa taie si ei ceva in battle-ul asta , da` o sa frece menta - 0 p. Pentru ăsta ar trebui să scad. E autodrop. Să înţeleg că n-au ce tăia?
Ca na , se obisnuieste mal-praxis , asta explica rolurile lor
Ozn-i asistenta , de cand Ciomo i-a taiat al treilea picior - 2 p. Slăbuţ.
Runda mea le pica greu la pateu ca vulturul lui Prometeu
In battle-ul asta n-au nici un D-zeu , ca pana si Dumnezeul lor e ateu - 0 p. Hai să copiem cu spor. Urât.

CIOMOFUGLA:
Asmut pe voi dumnezeu meu ateu, va ia pe pula astia s echipa peleu,
cu rima flasca mereu gen rateu dupa rateu, dau cu avant cand le fut in cur un bombeu - 3 p. Amuzant, atitudine.
sarcastic baga greu copy paste ca moga, tot forumu te va ruga, ba puta nu te mai loga
ii inund cu flow meu ca Volga, pancibecu lor e ca si cum si ar da muie singuri ca la yoga - 3 p. Ok.
io doctor ozn ma asista le iau la astia pulsu, ei n cor: MOR! Eutanasie, Hai, plimba ursu
mi s-a pus pata pe voi zi mi gorbaciov, ca torn rime tari cum toarna in ficat vodka rusu - 2 p. Slăbuţ, fără panci.
Astia s echipa al fayed ca vorbesc numa n dodii, va dau sa ne haliti samanta, eu si ozn rodii
Sarcastic si saiy nooby stau pe wc cu joysticu n mana si cred ca joaca call of …duty, fara dubii - 4 p. Bun, am râs.

OZN:
Aici, doar mintea ta-i vâlcea, ăsta e ca un fan Specii, simte lipsa inovaţiei,
Am harem, ghici unde-ţi e pizda? Te las plin de draci, deşi-s geniu al creaţiei. - 3 p. Bun.
Sarcastic nu-i Rey, dar se crede Iisus, că-i fut toţi dumnezeii şi-l fac-n iesle,
Noi doi titani ca Atlas si Cronos, da' ne crede Ahile, ca nu ne trece de glezne. - 3 p. Bun din nou.
saiy, de frică s-a mutilat singur, păcat, Ciomo şi OZN rup în cap dume şi doare,
Fără a da la gioale, e-n ghips, paradoxal din turneu eşti pe picior de plecare. - 4 p. Joc de cuvinte foarte bun, mergea extins.
Pikachu-ul, e oltean notoriu că "pica-pica" de prost, prin Craiova la battle,
OZN şi Ciomo barbarii care vă taie capetele, doar să dam cu ele pe heavy metal. - 3 p. Bun se-ntoarce.

sayi:
Plin de lauri scriu teza'n aur,astia raman pierduti ca al nostru tezaur.
Ciomo e mic specimen ca un graur si nu sunt fan Specii mai degraba balaur. - 2 p. Nu prea a punch, is it now?
Sunt in ghips,adica pe picior mare pregatit sa va demonstrez calitatea.
OZN crede ca are stiinta in cap si in suflet de cand tine cu Universitatea. - 4 p. Bun jocul de cuvinte.
Antrnament?echipa Ben-Gay doar ma incalzesc,nu pun pret pe voi ca la faliment.
Ca astia doi isi dau limbi ca studentii la litere de cand OZN are sculament. - 3 p. Ok
Pikachu-ul oltean scoate scantei din fulgere,pe astia doi sigur ii trazneste.
Ozeneule tu ramai fara cap... ca in lipsa lui Chokozaurus Saiy te beleste... - 2 p. Ambiguu. Poate fi interpretat ca autodrop.

Sarcastic + sayi - 5 + 11 = 16 puncte
Ciomofugla + OZN - 12 + 13 = 25 puncte

Sarcastic l-a tras în jos pe sayi. Din păcate nu pot puncta autodropuri așa nașpa sau versuri copiate. Îmi pare rău pentru sayi.

Vot Ciomo și OZN.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Mar 07, 2011 12:21 pm

ala cu frecatul mentei e joc de cuvinte ego , citeste mai atent . dupa cum stim toti , ciomu i-a taiat pula lu ala . asta ziceam , ca ei sunt ca doctoru ciomu si asistenta si sperau sa taie ceva , adica sa ne bata , dar o sa frece menta . nu e autodrop deloc .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Mar 07, 2011 5:23 pm

Ba e fix autodrop. Am înţeles de la început ce ai vrut să zici, dar degeaba dacă te exprimi aiurea. În plus, chiar dacă te exprimai perfect, barul era maxim de nota 3, şi chiar dacă dădeam 5 puncte, oricum câştigau Ciomo şi OZN. Mai bine îmi explici care-i faza cu ultimele 2 versuri... cum credeai că scapi netras de urechi cu alea?
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Mar 07, 2011 10:16 pm

primul recunosc ca e de la cedrea , dar plm l-am schimbat putin , al doilea habar nu am de unde e , recunosc ca imi suna cunoscut , dar JUR PE MAMA ca nu stiu de unde Neutral chiar te rog sa-mi zici ca nu imi aduc aminte , imi bat capul de cand a zis ozn in strofa lui si nu-mi amintesc ...
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Mar 07, 2011 10:47 pm

Cedry2k - Efect de boomerang
"esti tentat sa crezi ca poate dumnezeu e ateu si defapt nu exista"
Mie de aici imi suna... poate e din alta parte...

/offtopic
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de scar Lun Mar 07, 2011 11:29 pm

l-asi schimbat putin in sensul ca ai zis in loc de "substante ce cad greu la pateu ca vulturul lui prometeu", "runda mea le pica greu la pateu etc..."
scar
scar
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 86
Reputatie : 113
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti Angeles

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Mar 08, 2011 9:33 am

CIOMOFUGLA a scris:
sarcastic baga greu copy paste ca moga,
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Mar 08, 2011 12:01 pm

Ba Sarcastic, nu e rusinos sa ciordesti versuri? Dupa atata timp, in care mai vii si cu freeuri si spui ca ti-au iesit fara sa vrei cum ar zice Nimeni Altu'.

O situatie penibila, daca am ajuns sa dam in turneu in a doua faza, cu personaje de genu' asta.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Mar 08, 2011 6:38 pm

Sarcastic - ideea din primul bar se bazeaza pe un citat din Doc iar ultimul din idei copiate...automat ramane de punctat jumatate de runda...adica 4 versuri irosite pentru o idee slabuta cu Ciomu. Am mai vazut dume de gen la adresa lui CIOMOFUGLA asa ca astea nu m-au impresionat, dau un 4/10 rundei.

CIOMOFUGLA - o runda buna, bine legata, iar bar-ul asta mi-a placut extrem de mult:

"sarcastic baga greu copy paste ca moga, tot forumu te va ruga, ba puta nu te mai loga
ii inund cu flow meu ca Volga, pancibecu lor e ca si cum si ar da muie singuri ca la yoga"

In rest doar idei bune, nu mi-a mai atras atentia ceva anume, o runda echilibrata si frumoasa.

OZN - nu mi-a placut primul bar, e prea soft si nu are destula tarie. In rest, 3 baruri foarte tari, asta chiar a fost runda de turneu, a avut de toate. M-a amuzat in special versul cu Rey dar toate dumele au fost reusite. Runda a fost un pic peste cea a lui CIOMO, pe asta trebuia s-o dai in battle cu el cand ati dat Smile

saiy - o runda decenta dar nu stralucita, am vazut bucati mai tari de la tine. Mi-a placut mult pback-ul cu ghips-ul dar in rest n-au fost faze memorabile. Runda in sine nu a fost rea dar a fost sub rundele adversarilor si din pacate nici coechipierul nu te-a ajutat prea mult.

Vot CIOMOFUGLA si OZN!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Mar Mar 08, 2011 7:53 pm

Ozn tati , ma doare fix in pula daca imi dati ban , da`stii ceva ? Personaj e ma-ta in lumea ta de benzi desenate , iar pentru tine asa drept cadou de ziua femeii : SA-MI SUGI PULA ! oke ? hai te pup si te iubesc ... NOT ! poti sa nu dai reply la asta , n-am nevoie de texte auzite pe la nu stiu ce filozof dintre blocuri pe care il stii tu , recte tac-tu . daca iau ban , e clar , e plin de ipocriti , ma ataci ca un ratat la fiecare greseala , nu stiu ce pula mea nu-ti e bine tie ? ai castigat , ce sloboz tre`tu sa comentezi ? au zis restul exact acelasi lucru ca tine , dar trebuia sa apari tu sa faci cacatul praf ...
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mier Mar 09, 2011 2:24 pm

Bai, usor, ca te fut eu in gura!

OZNule, pentru semifinale o sa trag eu la sorti, ok?
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Mar 09, 2011 3:18 pm

Sarcastic sa stii ca ti-am prins frica (in patent), poti sa injuri pe net, Zeule.

Becksane, cu o conditie, maresti la 10 versuri Very Happy Finala sa fie de 12 ca anu' trecut.


Battle incheiat, castigatori CIOMOFUGLA si OZN cu 2-0.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Mar 09, 2011 3:29 pm

bate cuba ...
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Mar 09, 2011 3:34 pm

cu cine joaca?
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Mar 09, 2011 3:36 pm

CIOMOFUGLA a scris:bate cuba ...

Sa traiesti, desi m-ai caftit Very Happy
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic si saiy vs. CIOMOFUGLA si OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum