Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Sept 02, 2010 9:11 pm

8 versuri , xyyx , eu x , 5 voturi , 3-0 KO , timp de reply 48 de ore , revin cu runda .



Vin cu putere la putere ca Basescu contra PSD-ului pentru a doua oara consecutiv
Ma lipesc la victorie cum s-a lipit prostia la Ciomofugla - sunt adeziv
Mi-e rusine sa dau cu el , tipul e ca un incepator la mers pe sfoara , e dezechilibrat
Nu suntem la Diss Marathon , te tin din bar in bar , dupa te bagi singur la dezalcoolizat
Iei cleanta si toti iti taie chitanta , contra mea n-ai nici o speranta , eu dau cu eleganta
Tu esti doar o alta treanta , cand vezi banii clientilor iti sclipesc ochii - esti Zdreanta
La diss marathon esti un Noob si-ti iei Ownage , crezi ca-n battle esti Godlike contra mea ?
Pentru battle-ul asta ar trebui sa primesc vreo 3 victorii , fac Multi Kill ca ti-ai chemat toata familia.
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Mar Sept 07, 2010 9:24 pm

Aleg sa astept . Nu vreau battle esuat si nu sunt nesimtit sa ia omul no show . Asa ca poate sa dea runda , dar sa incerce si el inainte de inceperea scolii sa nu ne intindem aiurea .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Sept 13, 2010 11:57 am

intarziai, treburi multe... daca mai vrei poti continua battle ul...
Coaie, ca sa te fac o las cu 25 % mai moale, te lipesti la victorie adeziv
Eu sunt din fire un agent corosiv, sunt persuasive, tu esti incomprehensiv
Inofensiv, sunt matol te tin din bara in bara adica intrebare: Capu tau e GOOOL?
Da sunt Zdreanta iti dau osu sa-l rozi, te trimit in corzi, sau coarde sau in mata, lol
Initiez un atac la acest godac, ii iau ratu in pula arata de parc-ar fi un kebap
Oi fi io noob, da tu esti confuz dai din colt in colt ai capu ca un cub rubik nerezolvat
Te servesc cu slobozi tu avid faci Multi Kille, da runda ta e slaba anorexica si anosta
! ai sa primesti 3 Victori, care iti vor intra in battle doar ca sa te faca posta


Te rup in bucati sunt mai salbatic ca westu, intrebi daca mai dau ‘’ia de la basescu’’
daca or face vreo continuare la pacala se intorce sa te duci la casting la geo saizescu
tu te intrebi pourquai, io te retez de la portie cu busta flex-u, bai sunt psycho ca Les
unde e trecuta reputatia pentru tine ar trebui trecut in rosu, cu minus esti in regres
io iau chitanta deci lucrez legal pe cand tu cu mata o ardeti penal, fara timbru cu i-gura
joci sah? coaie , io-s regele tu esti tura, io tai chitanta da in acelasi timp si FuckTURA
omule parol, a fost ca un antrenament ai tras cu gloante oarbe doar in gol, nasol
primele litere din I runda explica tot, versurile lu asta tre' insotite de note de susol


Ultima editare efectuata de catre CIOMOFUGLA in Lun Sept 13, 2010 2:16 pm, editata de 1 ori
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Sept 13, 2010 12:42 pm

Versurile mele tre` insotite de "susol" , desi s-ar parea ca ale tale put a formol
Ai omorat toata gramatica in doua runde . Coae ai dat cumva cand erai matol ?
Iti dau si tie dreptate , capul meu inferior e-ntr-adevar gol , deci ma-ta e poarta
Stai calm , la mine e cheia , am folosit-o odata si ti-am deschis soarta
In battle vad ca-ncerci sa vii cu dume si tehnica in stil negru , desi tu dai rima alba*
In doua runde-ti dau dume gramada , si nu-n kile , din contra , ti le servesc la halba
Nu spui varsta , esti ceva gen Arssura , ai 35 de ani , o arzi cu gloante oarbe si batic
Nu-i diss , s-a ocupat Raku , ca io-s prea mic , da` la cum ai dat aici , imi poti spune tatic


* : Prima runda , ultimul bar , "poshta" (nu am limba romana la tastatura si scriu cu sh) si "anosta" n-o sa rimeze nici cand o face plopu pere .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Sept 13, 2010 2:00 pm

s1:
Vin cu putere la putere ca Basescu contra PSD-ului pentru a doua oara consecutiv
Ma lipesc la victorie cum s-a lipit prostia la Ciomofugla - sunt adeziv--2p pt versu 2 primu'i cam degeaba
Mi-e rusine sa dau cu el , tipul e ca un incepator la mers pe sfoara , e dezechilibrat
Nu suntem la Diss Marathon , te tin din bar in bar , dupa te bagi singur la dezalcoolizat-3p bunicel approape ca'mi place
Iei cleanta si toti iti taie chitanta , contra mea n-ai nici o speranta , eu dau cu eleganta
Tu esti doar o alta treanta , cand vezi banii clientilor iti sclipesc ochii - esti Zdreanta-2p asta nu , n'are nimic decat rima
La diss marathon esti un Noob si-ti iei Ownage , crezi ca-n battle esti Godlike contra mea ?
Pentru battle-ul asta ar trebui sa primesc vreo 3 victorii , fac Multi Kill ca ti-ai chemat toata familia.-1p n'are nicio legatura cu battle aici chiar nimic

total:8/20

c1:
Coaie, ca sa te fac o las cu 25 % mai moale, te lipesti la victorie adeziv
Eu sunt din fire un agent corosiv, sunt persuasive, tu esti incomprehensiv-3p pt pback si multies
Inofensiv, sunt matol te tin din bara in bara adica intrebare: Capu tau e GOOOL?
Da sunt Zdreanta iti dau osu sa-l rozi, te trimit in corzi, sau coarde sau in mata, lol-2p pt versu 1 ca al doilea'i kent
Initiez un atac la acest godac, ii iau ratu in pula arata de parc-ar fi un kebap
Oi fi io noob, da tu esti confuz dai din colt in colt ai capu ca un cub rubik nerezolvat-2p pt punchu din versu 1 si atat
Te servesc cu slobozi tu avid faci Multi Kille, da runda ta e slaba anorexica si anosta
! ai sa primesti 3 Victori, care iti vor intra in battle doar ca sa te faca posta--4p bun bun bar chiar de'i rima fortata are pbackuri bune si umor

total : 11/20

c2:
Te rup in bucati sunt mai salbatic ca westu, intrebi daca mai dau ‘’ia de la basescu’’
daca or face vreo continuare la pacala se intorce sa te duci la casting la geo saizescu-2p pt versu 1 inceputu
tu te intrebi pourquai, io te retez de la portie cu busta flex-u, bai sunt psycho ca Les
unde e trecuta reputatia pentru tine ar trebui trecut in rosu, cu minus esti in regres-2p dar slab rau
io iau chitanta deci lucrez legal pe cand tu cu mata o ardeti penal, fara timbru cu i-gura
joci sah? coaie , io-s regele tu esti tura, io tai chitanta da in acelasi timp si FuckTURA-2p pt versu 2 final
omule parol, a fost ca un antrenament ai tras cu gloante oarbe doar in gol, nasol
primele litere din I runda explica tot, versurile lu asta tre' insotite de note de susol -3p bunicel final

total : 9/20

s2:
Versurile mele tre` insotite de "susol" , desi s-ar parea ca ale tale put a formol
Ai omorat toata gramatica in doua runde . Coae ai dat cumva cand erai matol ?-a zis ca'I matol dar in fine e un bar bun dar de maxim 3p
Iti dau si tie dreptate , capul meu inferior e-ntr-adevar gol , deci ma-ta e poarta
Stai calm , la mine e cheia , am folosit-o odata si ti-am deschis soarta-nu prea inteleg versu 2 dar sa nu postezi explicatii ca nu ma intereseaza,dk nu s'a'nteles din prima ata ete pt pbacku din primu vers 2p
In battle vad ca-ncerci sa vii cu dume si tehnica in stil negru , desi tu dai rima alba*
In doua runde-ti dau dume gramada , si nu-n kile , din contra , ti le servesc la halba-rima versului 2 e doar k sa rimeze + fara punch , pt obs din versu 1 ai 2p
Nu spui varsta , esti ceva gen Arssura , ai 35 de ani , o arzi cu gloante oarbe si batic
Nu-i diss , s-a ocupat Raku , ca io-s prea mic , da` la cum ai dat aici , imi poti spune tatic -nimic aici serios 1p srry

total:8/20
s16 c20
vot ciomofugla care s'a vazut ca a dat pe graba rau(adica slab-parerea mea)
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Sept 13, 2010 2:16 pm

scuze de edit da poate nu se intelege... Very Happy
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Sept 13, 2010 3:23 pm

Multumesc ca ai votat Xtremu .

Explicatia pentru cine mai voteaza : Faza cu deschisu sortii era ca eu ii sunt tata : Cheia , e la mine , maica-sa fiind poarta Smile E putin cam ambiguu , dar daca citesti cu atentie intelegi .

P.S. : Am vazut din prima faza aia de la tine Ciomo . Not funny ! Smile Try using punch-lines to insult me next time Smile)
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Sept 20, 2010 9:53 pm

NU mai voteaza frate nimeni aici ?

P.S. : Chestia cu arssura din runda 2 , ultimul bar , e urmatoarea : Raku i-a dat diss lui Arssura ( Raku - Cum sa nu fii rapper ) si eu doar am zis in primul vers ca el e ceva gen arssura , nu isi da varsta (n-are varsta trecuta ) , si ca eu nu-i dau diss , ca sunt mic in comparatie cu el , dar ca am dat mai bine ca el .
Nu-mi place mie sa explic atata , dar plm , am observat ca e ambiguu la prima vedere .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 22, 2010 1:36 pm

Nu mai posta, decat ceva exclusiv important.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mier Sept 29, 2010 9:16 pm

Ciomofugla a dat cum a zis si el: Cu 25% mai slab. Nici nu a avut nevoie de mai mult. Sarcastic, concentreaza-te ca urmatorul battle pe care-l dai sa fie o victorie. Alegeti cu grija adversarul si scoate un battle bun. Asa progresezi si mai mult, deja ai facut ceva pasi inainte.

Vot ciomo.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Sam Oct 02, 2010 12:03 am

cu explatiile astea alea tale, ne faci intr'un fel, tampiti si incapabili sa intelegem 3 versuri... deci renunta la el, cel putin pana se termina de votat Smile

acum votarea:
sarcastic

i-e rusine sa dau cu el , tipul e ca un incepator la mers pe sfoara , e dezechilibrat
Nu suntem la Diss Marathon , te tin din bar in bar , dupa te bagi singur la dezalcoolizat

La diss marathon esti un Noob si-ti iei Ownage , crezi ca-n battle esti Godlike contra mea ?
Pentru battle-ul asta ar trebui sa primesc vreo 3 victorii , fac Multi Kill ca ti-ai chemat toata familia - am fost si eu counter addincted odata si d'aia imi place Laughing

In battle vad ca-ncerci sa vii cu dume si tehnica in stil negru , desi tu dai rima alba*
In doua runde-ti dau dume gramada , si nu-n kile , din contra , ti le servesc la halba

in rest, in majoritatea bar'urilor, ai inceput bine dar ti'ai pierdut ideea pe parcurs sau ai plecat fara idee si ai gasit'o spre final Smile Smile chestia cu arssura e okay, dar nu trebuia explicata, cum ti'am zis la inceput. oricum (foarte tare i'a zis'o raku in piesa ! arssura e un fel de preputz taiat, al evreilor)

ciomo:

Coaie, ca sa te fac o las cu 25 % mai moale, te lipesti la victorie adeziv
Eu sunt din fire un agent corosiv, sunt persuasive, tu esti incomprehensiv - pentru atitudinea de superioritate

Initiez un atac la acest godac, ii iau ratu in pula arata de parc-ar fi un kebap
Oi fi io noob, da tu esti confuz dai din colt in colt ai capu ca un cub rubik nerezolvat

io iau chitanta deci lucrez legal pe cand tu cu mata o ardeti penal, fara timbru cu i-gura
joci sah? coaie , io-s regele tu esti tura, io tai chitanta da in acelasi timp si FuckTURA


hmmm.... vot ciomo, care si in restul bar'urilor a avut o atitudine buna pentru battle

pacat de minusul pentru explicatiile date aiurea, sarcastic, te'as fi votat Razz oricum, am mai zis'o si la alt battle, esti pe drumul cel bun Smile si ala nu e intotdeauna ultimul Laughing
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 02, 2010 12:36 pm

Battle incheiat. Castigator Ciomofugla 3-0(KO)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Ciomofugla - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum