Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

+3
doctoru'
big rip
Sarcastic
7 participanți

In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Noi 04, 2010 5:07 pm

8 versuri , xyyx , eu x , 5 voturi , 3-0 KO , reply o saptamana ,revin cu runda
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Noi 15, 2010 11:02 pm

De cand a iesit Hot Pursuit asta se crede-n pole position , da` pierde startul
Trec pe langa el in linie dreapta , vrea sa ma traga-n spate , bag N2O dezlantui iadul
Rip , rapper de 2 lei ca Big , eu sic ca Chic , super-erou gen Tick , deci ciocu` mic
Ma joc un pic , fac cu tine flip-flap liric pana nu mai ramane nimic , in rap esti R.I.P
Dupa profil esti doar un alt copil , dupa nume , doar un alt necrofil manelo-rap
Iti dau cleanta , ceri chitanta ? Ca Spike dupa muie-ti spun : Muie ! Baga la cap
Cu mine n-ai credit , iti cauti creditori ? Tu nici cu satra-n juriu n-ai sustinatori
Da` mergi cu nasu` pe sus de cand ti-am dat un sut in cur sa ai detenta , zbori printre nori
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Sam Noi 20, 2010 12:14 pm

Trag drastic din spatele liniei Siegfried, Sarcastic îmi îngenunchează înainte de finish,
Îl curăţ repede ca Vanish, hai botu' jos ca la peşte, ăsta mă uimeşte, are cu Spike fetish!
Îţi zic R.I.P. ca lu' Pitiş, bag N rapperi la morgă, sunt stăpânul Arhanghelului Decăzut,
Să te dai şi peste cap, tot o ard urât, asmut fiara! te fac bucăţele ca p-un vas de lut.
Sarcastic, dupa battle rămâi cu tic, duci mâna la gură, din profil mă vezi în rap abil,
Capabil să-ţi pregătesc cea mai gravă bătaie! şi-ţi dau şi muie, să zici că-s necrofil!
N-am nevoie de susţinători în juriu, caştig prin prestanţă, eşti ca Zăvoranu tare-n clanţă,
Asta-i ştanţă! Sunt plin de relevanţă, nu mă joc, dar e ca-n gaming, te fac de la distanţă!



Zic că runda asta-i autentică, precum Colosseum, te fac astronaut, te zbor din atmosferă,
Te calc în picioare ca pe linoleum, tu out! o dau hardcore, el n-are scăpare da' speră,
Când ăsta-i omor calificat, adică îl bat şi trec uşor de Sarcastic, Rip n-o dă la mic,
O dă la stil mare din nimic, eşti ca un telefon futut, te joc în picioare până te stric!
Eşti mic, dacă vrei să-ţi bagi pula-n rundă, îţi dau în dar un degetar - prezervativ,
Sunt cel mai rău din Tartar, d'aia iei foc instinctiv, când o ard obiectiv, sunt nativ,
Când eşti captiv în infernul meu nemuritor, că sunt eternul distrugător de tineri netcee,
Îţi închid ciocu' ca lu' Daffy Duck! În battle nu sunt Michael Jackson să mă joc cu copii!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Mar Dec 07, 2010 9:31 pm

Vin de la dracu si te trimit in pula mea sa-mi iei locul cu-a doua runda , ca-s geniu tactic gen Bonaparte
Schimb regele cu pionul , deci te-am dat deoparte , pe noi doi un lucru ne desparte : aptitudinea frate
Rap abil ? poate reciclabil , la mana-2-a , eu capabil sa te fac sa pici in plasa ca pe-un tantar
Cica-i big , dar are creier mic , de-al ca el fac si-n timp ce prepar reteta de sos tartar
Eu pestele lu` ma-ta , ghidez pe toata lumea prin telefon pentru futut, gen relatii cu clientii
O stii pe gagica-ta de-o luna-i prea devreme , n-ai pretentii , lasa coae ca-s eu plin de intentii
Inchizi ciocu` lui Duffy Duck , da` io-s Bugs Bunny-n persoana , tu Elmer Fudd iti iei teapa
Ca-n Bonnie & Clyde : eu Slim Shady , Hailie e-n masina si tu : Kim , ai ramas plutind pe apa

Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Mier Dec 08, 2010 12:11 pm

sarcastic:
Prima runda o combinatie aşea de dume fumate si dume imprumutate.N'are rost sa ma apuc sa votez pe text,ca oricum pe primu bar ti'as da un punct(doc stie),pe al doilea bar,iar la fel,nu ti'as da mai mult de 2 pct.. raku stie !runda a 2a mai "proprie" si mai tehnica ..dar oricum nu iti ajunge o runda sa castigi un battle de doua.

big rip,cum ziceam un fel de "sosie" a lui ozn..stiluri asemanatoare,bazate pe tehnicaaaa si ce mai vreti voi,da mai putin umor.

plm,n'am chef sa analizez acuma..vot BIG.daca e vreo problema,revin deseara
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Dec 08, 2010 8:02 pm

o singura chestie : primul bar l-am facut cand ascultam doc , recunosc , dar al doilea nu e inspirat de nici unde , nu sunt fan raku .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Dec 09, 2010 8:57 am

nu o sa analizez pe baruri ca nu am timp acum ... zic sec: sarcastic nu ai avut nicio sansa dupa prima runda... nu te scad mult inspiratiile ci faptul ca le trantesti asa brut ... daca sa zicem ai lua o idee si ai upgradao, eu personal nu as depuncta ... in fine ... personalele tale le'ai construit pe ranguri care sunt generale ... nush cat de personal mai e nu?

"N-am nevoie de susţinători în juriu, caştig prin prestanţă, eşti ca Zăvoranu tare-n clanţă,
Asta-i ştanţă! Sunt plin de relevanţă, nu mă joc, dar e ca-n gaming, te fac de la distanţă!"

"Îţi închid ciocu' ca lu' Daffy Duck! În battle nu sunt Michael Jackson să mă joc cu copii!"
Astea 2 mi'au placut mult de la RIP insa pare ca exagereaza cu infernu, morti si d'astea...parerea mea

vot Big Rip
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Dec 12, 2010 7:23 pm

Sarcastic - Prima runda: barul 1 e slabut, parca ai dat free nu battle, in afara de tentativa de duma cu linie-tras, nimic interesant. Imi place cum suna barul 2, e bine ca incerci sa dai tehnic, esti pe drumul cel bun. In continuare tot ce ai dat e facil si fumat.
Pe runda 2 te-ai complicat prea mult, ai vrut sa dai niste idei ok dar le-ai intortocheat la extrem. Singura duma care mi-a placut a fost aia cu "relatii cu clientii". Finalul cu Eminem iti ocupa prea mult spatiu pentru o idee prea slaba. Mai ales ca vorba aia, e finalul...

BIG RIP: Prima runda buna, intoarceri reusite, tehnica smechera, dar dume fara prea multa forta. In schimb, sfarsitul e clar un plus.
Pe runda a doua, cam aceeasi poveste, sfarsitul bun, tehnica la fel dar nu-s niste punch-uri care sa-ti ramana in memorie. Pentru free, e foarte bine, pentru battle...nu stiu ce sa zic.

Battle dragut asa, dume bune de fiecare parte, ceva mai multe la Sarcastic dar ca impresie generala, votul meu merge la BIG RIP !
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Dum Dec 12, 2010 9:02 pm

lipsa de umor si intuneric la big rip,tipic regiunii?ca vad ca toti o ardeti la fel.tehnicitate si clar o idee mai bun despre conceptul de battle.
sarcastic lucreaza rundele mai mult,baga exact ce nu are adversarul,nu runde facute repede sa scapi.

vot big rip
probleme call me
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Dec 12, 2010 9:11 pm

Battle incheiat, castigator Big Rip, 4-0.

Ramane deschis 48 de ore.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Big Rip - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum