Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de tipic Sam Aug 07, 2010 12:19 pm

xyyx, eu x, 10 versuri, timp reply:sa terminam pana diseara, 5 voturi, 3-0 KO

Tipic omu fantastic,e aici si da battle cu Sarcastic,taranul cocalar imbracat in lastic
E drastic,Tipic omul umoristic,se intinde spre acest animal domestic la fel ca un elastic
Sunt putin ametit da sunt mereu pregatit sa-l pun la gatit pe orice urat travestit
Ca tine,date-n plm de nesimtit,de ce plm nu te duci la Frumusete pe muchie de cutit
Iti sparg timpanele precum muzica de club,punch-urile mele te invart de zici ca esti surub
Foloseste mozilla acest labar noob ,sta cu un tab pe friendhood si un tab pe redtube
Sunt putin diferit,mai aprins ca un chibrit insa nedumerit ca dau battle cu un popandau
Am descoperit acum ca doua lucruri se vad de pe luna:zidul chinezesc si capul tau
Stai putin,sarcastic omu androgin,cu fata de vagin si corp de babuin,imbracat mai feminin
Te-ai pus cu tipic omul asasin,te umple de chin,rade de capul tau mare care nu intra nici in buletin
tipic
tipic
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 10
Reputatie : 24
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Aug 07, 2010 1:04 pm

Sarcastic , omul cu capul si mintea mare , omul ce te joaca doar cu mintea in picioare
Si doare,cand te zdrobesc si te las fara onoare,te sinucizi,ma pregatesc de-nmormantare
Bai Tipic , mi-e tipic sa ma pis pe tine sa te sting ca pe chibrit , sunt sictirit
De astia ca tine care ma numesc nesimtit,nu ma simt jignit,dar tu o sa te simti osandit
Folosesc Mozilla , deci suntem in "Ursul pacalit de vulpe",ti-ai pierdut capul sau coada?
Am luat locul lui L Doc in "calaul" , capul plecat sabia nu-l taie,dar mi-a alunecat spada
Ca Leonidas in 300 , pot sa bat emcee wannabe ca tine si-un milion la numar pana la pranz
N-are rost sa vorbim de popandai sau orice alte animale,cand in rap eu sunt cal si tu manz
Ai venit sa dai battle cu Sarcastic , te-ai crezut Tipic cel fantastic , dar sunt Dr.Doom
Tu ramai scrum , dispari mai rapid ca un fum , eu ca Cedry2k , nor de noxe letale Bum,Bum !
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Aug 07, 2010 1:26 pm

Runda 2 o bag acum fara sa stau prea mult pe ganduri , dau battle cu omu` Tipic fara retineri
Sincer o sa ma ia garda , ca-s pedofil in hip hop , am o varsta si totusi fut doar tineri
Ai incercat ceva frumos cu prima ta tura,dar nu suntem la sah sa faci rocada,s-o schimbi pe rege
Eu sunt ocupat pentru moment , deci Tipic ia mat , se enerveaza,schimba strategia si tot nu merge
Eu plin de jocuri de cuvinte si dume bune te bat de te sting ,ia coae lectii pe viitor de la mine
Deschid "Scoala Sarcastic pentru emcee cu dizabilitati in battle" si trimit invitatie pentru tine
N-are rost sa te ridici impotriva mea , dumele de cacat nu castiga voturi si nu iti cresc contorul
M-ai bine gaseste-ti alt hobby,pe viitor iti recomand dresarea de animale,tu fiind boul,eu dresorul
Am intins versurile prea mult si acum mi-e foarte greu sa respect metrica , dar o s-o fac
Pentru battle emcee-ii wannabe : Pe langa voi sunt zeu , exact ca L Doc va bat si daca tac.
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de tipic Sam Aug 07, 2010 1:48 pm

Am ochii rosii ca CTC si Cearcane de la nedormit ca ADN,te iau la palme ca Dragonu
Fiind ca eu sunt omul cu sange rece ba germene,vorbele mele iti intra in inima ca oxigenu
Esti mai analfabet ca Marian Vanghelie cand incearca sa citeasca public din Evanghelie
Tu te caci pe gura manele,traiesti in herghelie,cand ma uit la tine parca il vad pe Vali Vijelie
Sarcastic are punch-uri pregatite inca de cand am intrat pe forum,in spate cu rimeaza.org acum
Tipic e omul cu sufletul negru de fum,oricum in desene tot tipic cel fantastic l-a batut pe doctor doom
Esti asa de prost incat folosesti cuvinte care nu exista aka "sictirit" si pentru asta te sictiresc
Folosesti firefox,deci vulpea care m-a pacalit e in flacari,si nu mai plagia punchurile mele,nu glumesc
Tu esti pistol cu bile,eu sunt ca Ak 47 dau punch-uri incredibile,eu sunt boul care o sa-ti futa vacile
Aka pizdele tale,daca o sa fie,ca oricum observ ca tu inca de la 16 ani te gandesti numai la pedofilie
tipic
tipic
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 10
Reputatie : 24
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Aug 07, 2010 2:31 pm

sincer sa fiu..dintre ei doi o_O..mi s'a parut mai bun tipic.desi e mai incepator decat sarcastic.in a doua runda a intors cam tot ce era de intors,bine'nteles la nivelu lui Very Happy.

ce nu mi'a placut la sarcastic,e aeru de superioritate pe care il arata! ok..ai mai multa experienta,e in regula sa te dai superior,da cred ca exagerezi.ai totusi o luna de cand esti aici si vreo 5 battle'uri date,si toate cu emsimo.. .dar,evident,asta e parerea mea..
ce nu mi'a placut la nici unu din voi ,sunt versurile prea lungi care nu fac decat sa te plictiseasca citindu'le.

ce mi'a placut:
tipic:
"Am ochii rosii ca CTC si Cearcane de la nedormit ca ADN,te iau la palme ca Dragonu
Fiind ca eu sunt omul cu sange rece ba germene,vorbele mele iti intra in inima ca oxigenu" era mai ok daca schimbai finalul celui de'al doilea bar.
"Sunt putin diferit,mai aprins ca un chibrit insa nedumerit ca dau battle cu un popandau
Am descoperit acum ca doua lucruri se vad de pe luna:zidul chinezesc si capul tau"..primu vers putea fi mai bun
sarcastic:
"Folosesc Mozilla , deci suntem in "Ursul pacalit de vulpe",ti-ai pierdut capul sau coada?
Am luat locul lui L Doc in "calaul" , capul plecat sabia nu-l taie,dar mi-a alunecat spada" cam cel mai bun bar si..cam atat!


vot tipic si..bafta amandurora!ca nu cred ca ne mai vedem pe aici
Laughing
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Aug 07, 2010 2:35 pm

Bun. E ultima oara https://battle.forumgratuit.ro/reguli-f3/reguli-de-battle-t1.htm ; http://en.wikipedia.org/wiki/Netiquette .
Aveti topic de OFF-TOPIC. Diss Marathon. Daca voi doi (Sarcastic si Tipic) sunteti prieteni buni si va futeti in cur sau nu, o faceti pe mess sau la voi acasa. Dupa ce va postati rundele si pana nu incepe votarea NU POSTATI NIMIC ! Valabil pentru toata lumea. Considerati asta ca un ultim avertisment.

Nu dati reply la asta.

Bafta.

L.E. : am sters off-topic-ul. Acest mesaj ramane, poate bagati la cap.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Dum Aug 15, 2010 12:49 am

Am revenit in lumea basmelor cu protagonistii : Tipic cel Fantastic si Sarcastic - Scuipa Foc. (ca toti il stim deja pe Muc cel Mic)

Ar trebui sa va bucurati amandoi ca smulgeti nu numai zambete, dar chiar hohote prelungite de ras, cu ajutorul rundelor.

Si-acum votul. Nu o sa mai spun ce mi-a placut si ce nu. In orice caz, o sa critic niste chestii :

Tipic :

"Ca tine,date-n plm de nesimtit,de ce plm nu te duci la Frumusete pe muchie de cutit" - plm, in plm, tipic, in plm, nu se face asa, in plm, de ce nu-l iei si la bataie ? Ca te-ai cam incins si el exact asta asteapta - bine, un adversar care stie sa se lupte

"Am descoperit acum ca doua lucruri se vad de pe luna:zidul chinezesc si capul tau" - autodrop

"
Stai putin,sarcastic omu androgin,cu fata de vagin si corp de babuin,imbracat mai feminin" - naspa, pueril, fara logica, aiurea

"Te-ai pus cu tipic omul asasin,te umple de chin,rade de capul tau mare care nu intra nici in buletin" - te repeti

"Am ochii rosii ca CTC si Cearcane de la nedormit ca ADN,te iau la palme ca Dragonu" - pe dracu de la nedormit king

"Tu te caci pe gura manele,traiesti in herghelie,cand ma uit la tine parca il vad pe Vali Vijelie" - se caca, fiindca partea dorsala este ocupata de tineri, cum a zis el ("Sincer o sa ma ia garda , ca-s pedofil in hip hop , am o varsta si totusi fut doar tineri" )

Sarcastic :

"Am luat locul lui L Doc in "calaul" , capul plecat sabia nu-l taie,dar mi-a alunecat spada" - ok, esti fan l doc, am prins asta, incearca sa nu-l mai tot lingi in cur prin runde..prea e prezent peste tot p'aici

"Esti asa de prost incat folosesti cuvinte care nu exista aka "sictirit" si pentru asta te sictiresc" - wow, ma voi chiar nu stiti de unde sa va gasiti inspiratie ?

Sarcastic cel Viteaz si, totodata, prietenul meu cel mai bun de pe forum :

Prietene, tu esti mai valoros decat lampa lui Aladdin pentru ce perle scoti.

Ia fii pe faza :

"Sarcastic , omul cu capul si mintea mare , omul ce te joaca doar cu mintea in picioare" - mare, mare ? gen : tati, cat de mare e un ou mic ? 8->

"Sincer o sa ma ia garda , ca-s pedofil in hip hop , am o varsta si totusi fut doar tineri" - de ce n-ai spus de la inceput ? nu-l mai lasam pe ozn pe forum, nebunule ! de-aia iti trezeam io...greata

"Eu plin de jocuri de cuvinte si dume bune te bat de te sting ,ia coae lectii pe viitor de la mine" - hai ma, te rog eu, nu-l stinge

"N-are rost sa te ridici impotriva mea , dumele de cacat nu castiga voturi si nu iti cresc contorul" - si-atunci de ce le faci ?

"
"Pentru battle emcee-ii wannabe : Pe langa voi sunt zeu , exact ca L Doc va bat si daca tac." - iar doc...

Bun asa, am facut-o si pe asta. Sarcastic, evolutie 0. Nu stiu ce sfaturi sa -ti mai dau, simt ca am repetat asta de n+1 ori.

Il voi vota pe Tipic fiindca, parca, a scos mai putine perle.

Pace pace pace !





Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 15, 2010 12:57 am

Un battle frumos, intalnim aici 2 personalitati puternice, plin de umor ca Teo si Costel de la Deko, iar daca se apuca de filozofat, ne dam seama de unde se inspira Plesu si Liiceanu. Ambii combatanti, sunt agresivi, fraze nimicioare "cu fata de vagin si corp de babuin", fac afirmatii macabre "Folosesc Mozilla , deci suntem in "Ursul pacalit de vulpe",ti-ai pierdut capul sau coada?", aflam ca profesorii nu mai fac greva "Deschid "Scoala Sarcastic pentru emcee cu dizabilitati in battle", iar unii "fut doar tineri" cand altii, se dau deja scoliti ca Marean, dar o comit tot ca el"Esti mai analfabet ca Marian Vanghelie cand incearca sa citeasca public din Evanghelie" - sa citeasca IN public. Este amintit faptul ca "oricum in desene tot tipic cel fantastic l-a batut pe doctor doom" si "eu sunt boul care o sa-ti futa vacile". Cand lucrurile se incing, ca la olteni, se poate spune ca "Tu te caci pe gura manele", stiind ca "Sunt putin ametit da sunt mereu pregatit sa-l pun la gatit pe orice urat travestit" imi dau seama ca aici doar cei puternici rezista.

Tehnica si atat, Vot Sarcastic.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Aug 15, 2010 1:50 pm

Vot Tipic. N-am ce spune, amandoi sunteti foarte maturi din punct de vedere liric. Un battle strans. Am calculat si pe bar, de la 1 la 5 fiecare bar si a iesit asa:

0.1 tipic
0.09 sarcastic.
Deci cum se vede, sarcastic a fost doar cu putin in urma.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 15, 2010 1:52 pm

Battle incheiat, castigator tipic cu 3-1.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Tipic vs sarcastic - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum