Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

+3
xtr3mu
zEn
Sarcastic
7 participanți

In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Oct 16, 2010 12:25 pm

8 versuri , xyxy , eu x , 5 voturi , 3-0 ko , timp de reply 2 zile

Si iat-o lume , a sosit runda mea , tananana :

Sarcastic la taste , pregatit sa rup coaste in aste vremuri nefaste
Te fac usor si te umplu de rosu ca pe paste , dupa bar-ul asta zbori printre astre
Cu zen incepe saga prostiei , de el fug toti , incusiv yin-ul si yang-ul
Daca-si ia Ferrari cauta potcoave si bici sa-mblanzeasca mustangul
Vorbind de mancare , zen e-atat de urat incat mi-a intors stomacul pe dos
Asta a cazut din pomul urateniei si s-a lovit de toate crengile pana jos
Continui in ultimul bar sa vorbesc de uratul zen cel cu chip de mort putred
Hai baieti sa va spun un secret : Zen e motivul pentru care smiley-ul a devenit sad.
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Lun Noi 01, 2010 4:45 pm

Haha credeati ca ati scapat:))?

E clar, acum, mananci bataie cruda de-ti vomiti stomacul cu tot cu rahat,
Iti dau bar greu de digerat, te calc cu Ferrari de te fac linie pe asflat,
Sunt ca Astra Sibiu, tu n-ai nicio Glorie da' tot te invinge ca pe Steaua,
De mine fug toti ca-i bag in mormant, razand! Sarcastic un fulg ca neaua,
Eu un greu ca Ptolemeu, te vad rosu la fata ca dai doar copy paste la taste,
Si in battle, esti asa slab, incat, nu te vede nimeni ca pe filmele proaste.
Sarcastic e crescut in copac, d'aia ii pun capac cand nu sta pe creanga lui,
Oficial imi merge bine ca lu Smiley, dar sunt SADic doar pe moaca prostului.
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Noi 04, 2010 12:17 am

"asflat" , iar dau c-un analfabet , another ass in the flat , un alt agramat
Parfumat , pe langa tine par fumat , dau dume bune , tu dai cum esti - de cacat
Sarcastic fulg ca neaua , se topeste pe gagica-ta de-ti rupe patu` si podeaua
Dintre voi nu stiu care-i pizda , tu dupa orgasm mai tipi o ora ca s-a murdarit perdeaua
Tu greu ca Ptolemeu , poate gras , eu maret ca Poseidon , clar cras , fumat , tras
Grav , magic , fin , senzational , te calc pe cap cu pasi mici incaltat in Adidas
Am facut o aliteratie smechera , tu ai iesit de la primul vers din ecuatie
La scandal suferi de agitatie , ca sa zici ca esti golan te-am bagat in altercatie

Rog un admin sa stearga off-topicul !
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Joi Noi 04, 2010 7:28 am

All-in ca Negreanu,in jocul asta tu'ti pui pizda,pe Alina
Iti tai lumina,zEn elimina infectii ca tine ca ampicilina
Eo's bun ca miezul,deci ai grija sa nu o iei pe coaja,
Te bat pana ajungi doar pulbere fina,exact ca o plaja
Pagan ca o vraja,in rime rupt tot ca cel mai puternic vant
Deci fi atent in storfa asta tu canti des,eu descant...
Si ca sa'mi termin pledoaria,ma pish pe tine bai LDoctor
Ai si tu o pereche de Adidas,si aia facuta pe vapor

Scuze de intarziere pentru prima runda..Bafta..se poate vota
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Noi 04, 2010 5:50 pm

eram aproape sigur ca o sa votez zen pana sa'i citesc ultima runda, iar dupa ce i'am citit'o am fost ... sigur Smile)

ce sa zic bun battle(imi plac ideile lu zen, e clar ca stie cu ce se mananca)

punchuri bune :
"Eu un greu ca Ptolemeu, te vad rosu la fata ca dai doar copy paste la taste,
Si in battle, esti asa slab, incat, nu te vede nimeni ca pe filmele proaste.
Sarcastic e crescut in copac, d'aia ii pun capac cand nu sta pe creanga lui,
Oficial imi merge bine ca lu Smiley, dar sunt SADic doar pe moaca prostului."

"Iti tai lumina,zEn elimina infectii ca tine ca ampicilina"

"Te bat pana ajungi doar pulbere fina,exact ca o plaja
Pagan ca o vraja,in rime rupt tot ca cel mai puternic vant "

"Ai si tu o pereche de Adidas,si aia facuta pe vapor"

Destule zic eu ... nu ?? oricum aia cu fulg ca neaua e aiurea rau de tot ... dar si mai aiurea e ca sarcastic a luat'o de buna ... si ca veni vorba de sarcastic : inca nu ai prins ideea la maxim cu pbackurile ... prima runda'i buna insa te scade :

"Sarcastic la taste , pregatit sa rup coaste in aste vremuri nefaste"

"Continui in ultimul bar sa vorbesc de uratul zen cel cu chip de mort putred"

pe runda 2 insa ai facut'o cam praf la modu' nu gasesc un vers bun si'n plus de asta gasesc cateva la care ma stramb rau gen :

"tu dupa orgasm mai tipi o ora ca s-a murdarit perdeaua"

"Am facut o aliteratie smechera "

pace
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kasper Joi Noi 04, 2010 9:52 pm

zEn rupe! sustin ceea ce a zis extremu:)
ce nu imi place la sarcastic ca in p-back foloseste aceleasi cuvinte ca si punchul
ex:''Tu greu ca Ptolemeu''

si merge pe aceiasi idee cu toti cu care da battle ... toti sunt agramati si toti analfabeti ... el e geniul liric ...Smile

''iar dau c-un analfabet , another ass in the flat , un alt agramat''

daca e sa caut 10 battle-uri date de el gasesc aceleasi prostii..

whatever..
VOT zEn
Kasper
Kasper
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 88
Reputatie : 130
Data de inscriere : 06/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Cluj

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Noi 06, 2010 12:25 am

Whatever , obisnuiam sa nu mai fac asta , dar avand in vedere ca omu` kasper voteaza "dupa ureche" , ca sa zic asa , anulez votul .
Si acum sa explic si de ce : Monsieur kasper , cand votezi nu spui tu pareri personale , ci te referi strict la battle-ul de fata ! Tu ai dat-o-n balarii ca dau aceleasi prostii in 10 betaluri , ca sunt geniu liric , ca plm .
Doar ca sa iti deschid mintea putin , eu "ma mulez" pe oponent , adica nu am treaba cu unu care nu face greseli gramaticale , dar daca tu le faci , eu le sesizez si iti dau peste nas .

Acestea fiind spuse , pentru a se evita anularea altor voturi , rog sa nu voteze decat cei care au minim 5 battle-uri CASTIGATE si ARGUMENTAT ! Cu votul lui xtremu n-am nimic pentru ca omul argumenteaza si bineinteles , fiecare cu parerea lui . Sper ca n-am deranjat , dar nu imi place sa pierd aiurea , daca pierd macar s-o fac pe cinstite .
Pace !


P.S. : Ozn , scuze , chiar mi se parea ca o stiam de undeva , dar nu mi-am dat seama ... affraid Suspect


Ultima editare efectuata de catre Sarcastic in Sam Noi 06, 2010 12:29 pm, editata de 1 ori
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Sam Noi 06, 2010 12:37 am

ai dreptate.....eu cred ca e ok ce spui....pentru ca sunt unii care voteaza si ei ca sa se afle in treaba....si eu as putea sa imi spun parerea despre un battle si sa votez...dar nu o fac...pentru ca eu consider ca au altii mai multa experienta in a vota si a argumenta un battle....pace...sper ca nu am deranjat:)...
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Sam Noi 06, 2010 10:04 am

Sarcastic a scris:Whatever , obisnuiam sa nu mai fac asta , dar avand in vedere ca omu` kasper voteaza "dupa ureche" , ca sa zic asa , anulez votul .
Si acum sa explic si de ce : Monsieur kasper , cand votezi nu spui tu pareri personale , ci te referi strict la battle-ul de fata ! Tu ai dat-o-n balarii ca dau aceleasi prostii in 10 betaluri , ca sunt geniu liric , ca plm .
Doar ca sa iti deschid mintea putin , eu "ma mulez" pe oponent , adica nu am treaba cu unu care nu face greseli gramaticale , dar daca tu le faci , eu le sesizez si iti dau peste nas .

Acestea fiind spuse , pentru a se evita anularea altor voturi , rog sa nu voteze decat cei care au minim 5 battle-uri CASTIGATE si ARGUMENTAT ! Cu votul lui xtremu n-am nimic pentru ca omul argumenteaza si bineinteles , fiecare cu parerea lui . Sper ca n-am deranjat , dar nu imi place sa pierd aiurea , daca pierd macar s-o fac pe cinstite .
Pace !
oke man anulam...eu nu trag sa castig asa tare...eu cu fiecare battle invat..nu dau pt contor..
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Noi 06, 2010 10:42 am

Vot zen. Pentru ca dă ce?
- Baiatu asta are ceva din mine, caterinca totala, imi plac, tehnic, intoarce. Tine-o tot asa

"Eu un greu ca Ptolemeu, te vad rosu la fata ca dai doar copy paste la taste,
Si in battle, esti asa slab, incat, nu te vede nimeni ca pe filmele proaste.
Sarcastic e crescut in copac, d'aia ii pun capac cand nu sta pe creanga lui,
Oficial imi merge bine ca lu Smiley, dar sunt SADic doar pe moaca prostului."


In schimb, Sarcastic chiar are din mine "Sarcastic la taste , pregatit sa rup coaste" (Vezi OZN vs. THC, runda mea, a 2-a, primul vers)


Daca nu e suficient argumementat, revin pe text, dar nu schimba nimic.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Noi 06, 2010 1:53 pm

Sarcastic, votul e in esenta o parere personala Smile

Sarcastic: prima runda e ok asa, un pic de tehnica, un pic de umor, nu-i lipseste mai nimic. E loc de mai bine, dar aia se aplica la toti. Singura chestie pe care o pot reprosa e ca punch-urile se cam impiedica la sfarsit, adica sunt idei bune care nu lovesc pe cat ar putea daca ar fi formulate altfel. A doua runda e mai slaba: niste rime cam fara sens, engleza bagata fara vreun rost in battle-ul dat in romana. A, si cred c-o iau razna daca mai vad Doc, Cedry2k sau "magic, fin, senzational" in vreun battle! Plus ca duma cu "par fumat" era slaba si cand o dadea Cumicu...

zEn: prima runda e buna dar n-are nimic deosebit...cu exceptia ca ai intors cam tot ce se putea, aici ai un plus ca ai profitat din plin de ce a dat adversarul. Runda 2 e foarte misto scrisa, ca metrica...scurt si la obiect, ai lovit unde trebuia. Am mai dat eu o duma cu ampicilina si infect, Becks a dat una cu miez-coaja dar nu te taxez pentru astea, se mai intampla. Mai ales ca esti incepator, le consider accidente.

Un battle dragut, Sarcastic a inceput sa dea binisor, se vede ca a invatat cate ceva din ce i s-a spus. In schimb zEn s-a ridicat si mai repede, deja da runde frumoase.

E destul de greu de votat, dar votul meu merge la zEn. Felicitari baieti, n-a fost rau deloc.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Dum Noi 07, 2010 5:45 pm

3 voturi...xtr3mu,ozn si static = TC:d?
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Noi 07, 2010 5:48 pm

Battle incheiat, castigator zEn prin KO!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Noi 07, 2010 9:27 pm

bv zen , o sa mai dam si alta data , acum m-ai prins in perioada proasta Smile per total , multumiri celor care au votat
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs. Zen - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum