Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Vin Aug 06, 2010 12:55 am

10-12 versuri , xyyx , x eu , y ea , 5 voturi , 3-0 ko , timp de reply : cat are nevoie choko ca e plecata , revin cu runda


Esti prima pizda cu care dau battle , dar nu esti deloc pizda in versuri
O sa te bat atat de urat incat o sa faci impotriva mea,pentru ban demersuri
Sa nu te impacientezi , ti-am vazut my-space-ul , esti draguta la fata
Dar n-ai tate,deci inteleg cum de-l suporti pe OZN care-mi provoaca greata
Vrei sa te credem ca esti grafferita , dar o arzi cu OZN in stil emo-freak
Imi pare rau sa-ti zic , daca o arzi asa o sa ma gandesc:She also has a dick
E frumos ca o arzi gangsta cu baticul la gura , desi mi se pare foarte coca
Ce faceai ? Te durea gatul sau te gandeai ca vin,te bat si-ti dau muie moca ?
Zici ca eu nu evoluez deloc , dar cum pula mea ai vrea sa evolueze un zeu ?
Vin te-mbolnavesc,merg pe apa,trec peste tine-nbattle,e clar sunt Dumnezeu
Stai sa-ti zic,daca te futi iti cresc tatele , de-aici deduc ca esti virgina
Tie trebuia sa-ti fi dat punchuri pentru barbati,ca n-arati deloc feminina


Pentru cine intreaba : NU va dau myspace-ul ei sau al lui ozn sa va faceti punch-uri . Pace !
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 06, 2010 5:36 pm

Asta ca sa scoata dume, se duce in bar si se face pula, apoi versuri.
Sunt ca Afrodita, zeita frumusetii, dau cuvintelor cele mai frumoase sensuri,
In battle n-ai cojones, o ard gangsta - iti pun pistolu la tampla, provoci greata,
Ai impresia ca nu-s feminina fiindca te bat de-ti sar capacele, ca la graff, invata
Ca nu treci peste mine, nu-i pat, iti dau mat ca la sah, ghici ce?! esti praf
Te servesc puternic, ca Steffi Graf, sunt draguta, stiu, tot forumu vrea autograf -
Am magnet ca Ampère, tu nu cresti deloc, iar eu, ca Loredana - va ridic la cer, sper
Ca-n battle esti pe Mocca, nu-ti permiti Choko- n-ai ban, eu scumpa, sunt pe orice banner.
Te-am inchis, ca-s fara limite, admit ca in spatiul meu e OZN care da ca Dumnezeu,
Tragi pe nas orice cacat, dar nu coca! In battle tu esti femeia, la cum dau eu.

cu urmatoarea revin de pe malu Adriaticii Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Aug 07, 2010 12:32 am

ce very happy ma?

Am senzația că pot să am orice Pulă fără s-ajung în Croația, toți îmi vor grația,
Defecația asta o să-și primească educația, da-i paradox, Choko-i ia și alocația.
Sarcastic vrea revelația, că-s divină și pe-amicu meu l-a depașit tentația,
Eu puternică precum Curtea de Casație, îi dau refutație până-i depășit de crepitație
Sunt Newton, și-n timp ce-i dau nitrație, privesc cum cade, ca mărul surprins de gravitație,
Ca-s inovația ce-l bagă-n supraexcitație, deși se dă complex ca o regurgitație
Și nu-s cum crede el - aberație. În mine nu intră oricine - ca-ntr-o stație,
Ca prostu' - cuprins de adorație, naiv că face-o combinație, a renunțat demult la civilizație
Și stă să-i ofere Choko flagelație, crezând că-i felație, și-i dau până renunță voit la carnație
C-am cuvintele provocatoare de tremulație, da' nu-i nimic - prin asta el înțelege masturbație !

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Aug 14, 2010 2:40 pm

Te compari cu Afrodita , inseamna ca OZN e Hefaistos cel urat si schiop
Eu puternic si inversunat ca Ares , te am cand vreau , iar OZN deloc
Tot forumul vrea autograf, ai magnet ca Ampère , ai atras 2-3 tantalai
Dupa ce terminam , vezi cine te voteaza,iti aflii fanii si te iei cu ei
Eu nu primesc felatie de la barbati , dar multumesc de oferta-ti spun
Si renunt la carnatie doar cu tine , nu fut blani sau scari , vezi-ti de drum
Tu corupta precum Curtea de Casatie , plina de greseli si erori
Toti barbati-mi dau dreptate , cand esti goala provoci greturi si orori
Ca Loredana -ai ales bine cu cine sa te compari , ingrozesti lumea
Daca ai fi fost premiul , Paris sigur pe Afrodita n-o mai nominaliza
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Aug 14, 2010 3:38 pm

O sa votez pe runde:

Sarcastic :

Inceput destul de slab, e de inteles ca dai cu o fata, dar nu trebuie sa dai ca o fata. Nu faci legatura intre un inceput de vers si terminatia lui:

"Dar n-ai tate,deci inteleg cum de-l suporti pe OZN care-mi provoaca greata"

Deci nu stiu ce intelegi tu din asta. Metrica e destul de buna, dar nu ajunge, trebuie sa gasesti legatura intre versuri prin dume.

Cel putin finalul de post: "
Pentru cine intreaba : NU va dau myspace-ul ei sau al lui ozn sa va faceti punch-uri . Pace !" e imatur, daca nu ai vazut myspace-ul nu poti da o runda? sau in noi gasesti muza?

Choko :

Ai intors destul de frumos, un inceput destul de agresiv "Asta ca sa scoata dume, se duce in bar si se face pula, apoi versuri.
Sunt ca Afrodita, zeita frumusetii, dau cuvintelor cele mai frumoase sensuri,"
Totodata punch back.

Ceva ce-mi place : "
Ca nu treci peste mine, nu-i pat, iti dau mat ca la sah, ghici ce?! esti praf
Te servesc puternic, ca Steffi Graf, sunt draguta, stiu, tot forumu vrea autograf -"

Aici :
"Am magnet ca Ampère, tu nu cresti deloc, iar eu, ca Loredana - va ridic la cer, sper
Ca-n battle esti pe Mocca, nu-ti permiti Choko- n-ai ban, eu scumpa, sunt pe orice banner." puteai sa termini mai frumos al 2-lea vers, dar e tare ideea, iti faci reclama pe banner.

Un citat de incheire care-mi place :
"Te-am inchis, ca-s fara limite, admit ca in spatiul meu e OZN care da ca Dumnezeu,
Tragi pe nas orice cacat, dar nu coca! In battle tu esti femeia, la cum dau eu." Frumos frumos, cu toate ca Dumnezeu e Ateu, cum zicea Luna Amara.

Metrica destul de slabuta, dar tot respectul pentru ce ai intors, tinand cont ca nu prea te-ai mai jucat cu versurile, cel putin in ultimul timp. Pot zice ca-i o runda buna, categoric peste cea a adversarului.

Chokozaurus :

Pot spune ca-i pe gustul meu. Agresiva, super tehnica, subtila. O runda prea tare, singurul lucru ce-i lipseste, e metrica. Dar ce mai conteaza, cand iti faci adversarul sa caute prin dex toate cuvintele folosite. Asa da cultura.

Asta suna genial :

"Sunt Newton, și-n timp ce-i dau nitrație, privesc cum cade, ca mărul surprins de gravitație,
Ca-s inovația ce-l bagă-n supraexcitație, deși se dă complex ca o regurgitație"

O runda foarte buna, care ar pune probleme multora de aici. Nu stiam ca poti face asta. Am ce invata.

Sarcastic :

O runda peste prima pe care ai dat-o, dar nu destul, ai intors romaneste, doar ce ai inteles tu din 2 runde. Si nu primesti mult credit cu afirmatii de genu : "Te compari cu Afrodita , inseamna ca OZN e Hefaistos cel urat si schiop".

Aici tin sa te contrazic : "Toti barbati-mi dau dreptate , cand esti goala provoci greturi si orori" Stiu mai multe.

Ai dat 2 runde, intorcand 1. Trebuie mult mai mult de atat.




Chokozaurus, a demonstrat ca poate da de nivel inalt. Mi-a placut mult a 2-a runda, si chiar a avut dume.

Vot Chokozaurus.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kasper Sam Aug 14, 2010 5:48 pm

Chokozaurus a avut un joc bun de cuvinte l-a sucit cum a vrut ea..
problema lu` sarcastic este ca el face versuri mult prea simple..
nici nu ma mir ...el a spus-o :''folosesc rimeaza.org ca sa rimez..
dupa ce ca e '' '' nici nu stie sa piarda ... eu in locu` lui ash sta si ash asculta sfaturi si sa incerc sa le urmez...

Vot: Chokozaurus.
Kasper
Kasper
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 88
Reputatie : 130
Data de inscriere : 06/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Cluj

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Sam Aug 14, 2010 6:57 pm

Am senzația că pot să am orice Pulă fără s-ajung în Croația

n-ai drum prin Bucale?

Revenind,
Sarcastic, eu am o antipatie profunda pe tot ce vad scris de tine pe forumul asta. Poate tu esti baiat bun si un NC de viitor, dar eu raman cu impresia ca esti total contrar acestor lucruri.
Iti inteleg lipsa de ocupatie, da nu da betal in fiecare zi! Pentru ca dai prost! Daca erai vreun geniu poate vroiam sa vad cate 2 battleuri cu tine pe zi, sa iti admir textele, dar asa nu faci decat sa ma enervezi cand va aceleasi cacaturi scrise un pic diferit.

Cioco,
era imposibil sa pierzi cu sarcastic, indiferent daca dadeai betal pe bune sau postai o poezie de Ana Blandiana.

AI potential, te duce capu, doar ca ai o parere mult prea buna despre tine si ti mortis sa scrii cat mai des asta. Cum s-ar spune la mine-n cartier, ai arfe sa moara franta!

Vot Cioco!

Sper sa vad mai des beteluri cu tine si cat mai rar cu sarcastic!
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Aug 14, 2010 11:11 pm

prea tare runda a 2'a a lu' choko!si pacat ca ai irosit'o asa..
poate nu toate punchurile au fost punchuri care sa smulga zambete,dar in toate am vazut jocuri de cuvinte,comparatii,idei bune blaH blaH ~...deci un mare plus pentru tehnica!

la sarcastic..ce sa zic!?poate ceva mai bine decat in alte battleuri.oricum mai ai.. .nu mi'a placut ca te'ai luat prea mult de ozn.cu cine aveai impresia ca dai betăl?

vot choko
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Aug 14, 2010 11:55 pm

Battle incheiat, castigatoare Chokozaurus 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Chokozaurus - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum