Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

+4
Ra'ra
xtr3mu
Static
OZN
8 participanți

In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Apr 19, 2011 1:15 pm

12 versuri.
4 zile. Spor.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Apr 22, 2011 11:00 am

Hai salut! Eu şi oxi o să vă futem o bătaie de puteţi s-o treceţi şi în CV-uri
Bine că nu cântă xtr3mu, ar fi fost pe compilaţie doar dacă se aşeza pe cd-uri

Cu nume verde iese-n evidenţa, adică după ce că-i prost, mai şi semnalizează
Am baruri şmechere, ce-i iau banii de buzunar şi-i trag chiloţii peste cap, în pauză

Scrie şi-n rang că mi-e fan, îl luăm cu noi ca groupie, aduce iarbă, ne suge şi pula la toţi
Iar lui Ra i-am mai dat două, să fie cu soţ, acum pizda vine cu xtr3mu, să fie cu soţ

Când creşte, poate prinde un post mai de Doamne ajută, cameraman la Trinitas, treaba faină
E că de pe-acum e credincios, ia muie pe-nserat dar nu zice nimănui: cina cea de taină

Ăştia şi-o iau la cioc prin alte ţări, nu vreau să spun că-s papagali când zic că sunt pe ruşi
Le-o dau în bot de le clănţăne dinţii ca iarna, de-asta îi iau la palme ca pe mănuşi

Şi-i ciopârţesc, când le dau picioare, nu-i lovesc: le dau membrele înapoi, pereche
Şi le sădesc garoafe pe morminte, gen victoria asta chiar a fost floare la ureche...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Apr 22, 2011 2:57 pm

Static vorbeste de sex,clar fute textu'!Putzoiu' se da inteligent ca dexter ca'i ambidextru!
Are scurta la mana de cand femeile'i zic nedumerite ca pacalite'n magazin: "unde'i restu'?"
Frig! Battleu'i gen SubZero caci la numaratoarea de ncii pan' la mine e clar minus unu!
Static vrea finala cadou da'i cam bou ca tot el zice:" 'tu'i pastele masii ca nu'i craciunu!"
Recunosc...am impartit cu Static un joint,de'atunci nu mai am asteptari de la el ci ... raie!
Stie ca nu castiga nici c'o minune da' de Paste e tot intre struguri c'a auzit el ca('i) Iisus in_vie!
Basinosu'si da aere,cam fraier el,a dat si textu' aerisit poate, poate o'ntelege cineva ceva!
Prostu' vorbeste de rusi da' crede ca'i invitat la film daca'l cheama cineva prin Mall_Dova!
Pe Static si oxi ii intrerup din supt pula unu' altuia deci da!Se poate spune ca le rup muia!
Nu stiu de unde'i oxi da' ca'n divizia A gayu o arde underground ca'i sub Brasov ca Gloria!
Static si oxi in relatie(si'o sug)fara s'o_tie!Cu rapu?Doar amici caci cu el n'au nici o combinatie!
Static-mc'ul pulii,canta,da subtil,cu gratie!Ra' zi tu: nu'ti place cum suna el pe'aceasta compilatie?
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Sam Apr 23, 2011 4:30 pm

Suna penibil ti-am spus, vrea s-o arda duracell ca-i de sezon, da e clar in plus
Daca se-ajunge la penalty-uri, am o precizie incredibila, imi permit sa le trag sus
Intru-n voi picamer, sparg repede, fumat imprastii mai multa cerneala ca o sepie
Tu zi-mi Miyagi bre, ati dat de stele, astia o ard ca Busu: ninja? prin decembrie
Va paste mielu, sange sa curga, va las cu Ochirosii ca skunk-u, ceapa sau Otelu
Static o arde ca Specii, da Vezi tu, pun durex play pe pula, si-o sa-nghiti inelu
Ca un culturist incepator vin fara spate, las capete sparte, va iau la parte-n parte
Va trec prin iad ca Dante, am meci? intr-un ring, trec printre voi ca sunteti coarde
Atatea dume c-o sa scot o carte, astia deja au inceput sa faca gat, echipa de girafe
Va iau la zoo-n State, Static le-nfloreste, de parca-i sadeste lu ma-sa-n cur garoafe
Gata cu ocolu, va dau punch-uri de va sar tastele, battle cu noi? ati pierdut ctrl-u
Fac revolutie-n battle, ma stie tot poporu, Ra' si X, v-am lipit bucati ca Poxipolu
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Mier Apr 27, 2011 2:29 pm

RaRa scrie o carte: “Cum să faci doar paşi în spate, ca racii”
Ca la “V-aţi ascunselea” în Iad, pe ăştea îi găsesc toţi dracii
Speraţi să treceţi de noi?Sincer să fiu nu prea văd rostu
La noapte ciocniţi în Iad ouă vopsite cu sângele vostru
Topite în scântei de monstru , zâmbete vii ca mii de grauri
Sfâşii temeri şi idealuri, i-apar lu’ Freddy Kruger în coşmaruri
Hocheişti sclavi, vă dobor dinţii ca cel mai bine plasat puck
Şi-s apreciat, mă plac cititorii ca pe status-uri de facebook.
N-ai cum să mă treci pe mine prin iad, mereu acolo, eu sunt ghidu’
Vă frec femeile sub claru’ lunii, până ies duhuri din ele, ăsta-i ritu’
Fac vampiri să doneze sânge şi să ajute la culesul usturoiului
Cadou de ziua lu’ Lucifer; concluzie: Oxi ăsta e dat dracului.


Ultima editare efectuata de catre oxi in Mier Apr 27, 2011 9:29 pm, editata de 1 ori

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Apr 27, 2011 3:00 pm

Si cam asta a fost, felicitari Ra'ra si xtr3mu, ati incercat si voi, e de apreciat. Mult succes noua!
Becks, Ego, Edd, Swift, sa curga voturile...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Mier Apr 27, 2011 3:29 pm

Static a scris:ati incercat si voi

da..am incercat sa nu va demoralizam prea tare Smile trifoi cu patru foi.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Mier Apr 27, 2011 5:00 pm

Baieti, a fost o placere sa particip la acest turneu si o placere si mai mare sa fiu un sfert din finala turneului. Felicitari tuturor si bafta pe mai departe!

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Apr 29, 2011 8:04 pm

Static:
Hai salut! Eu şi oxi o să vă futem o bătaie de puteţi s-o treceţi şi în CV-uri
Bine că nu cântă xtr3mu, ar fi fost pe compilaţie doar dacă se aşeza pe cd-uri - 3p. Frumușel.
Cu nume verde iese-n evidenţa, adică după ce că-i prost, mai şi semnalizează
Am baruri şmechere, ce-i iau banii de buzunar şi-i trag chiloţii peste cap, în pauză - 3p. Iarași bun, dar fără un punch puternic, ca și anteriorul.
Scrie şi-n rang că mi-e fan, îl luăm cu noi ca groupie, aduce iarbă, ne suge şi pula la toţi
Iar lui Ra i-am mai dat două, să fie cu soţ, acum pizda vine cu xtr3mu, să fie cu soţ - 4p. Tare versul 2.
Când creşte, poate prinde un post mai de Doamne ajută, cameraman la Trinitas, treaba faină
E că de pe-acum e credincios, ia muie pe-nserat dar nu zice nimănui: cina cea de taină - 4p. Smile)
Ăştia şi-o iau la cioc prin alte ţări, nu vreau să spun că-s papagali când zic că sunt pe ruşi
Le-o dau în bot de le clănţăne dinţii ca iarna, de-asta îi iau la palme ca pe mănuşi - 5p. No, ăsta fu tare.
Şi-i ciopârţesc, când le dau picioare, nu-i lovesc: le dau membrele înapoi, pereche
Şi le sădesc garoafe pe morminte, gen victoria asta chiar a fost floare la ureche...- 4p. Bun așa.

extr3mu:
Static vorbeste de sex,clar fute textu'!Putzoiu' se da inteligent ca dexter ca'i ambidextru!
Are scurta la mana de cand femeile'i zic nedumerite ca pacalite'n magazin: "unde'i restu'?" - 3p. Mi se pare că am mai auzit poanta din versul 2.
Frig! Battleu'i gen SubZero caci la numaratoarea de ncii pan' la mine e clar minus unu!
Static vrea finala cadou da'i cam bou ca tot el zice:" 'tu'i pastele masii ca nu'i craciunu!" - 4p. Mai bine, am râs.
Recunosc...am impartit cu Static un joint,de'atunci nu mai am asteptari de la el ci ... raie!
Stie ca nu castiga nici c'o minune da' de Paste e tot intre struguri c'a auzit el ca('i) Iisus in_vie! - 5p. =)) (vă imaginați voi emoticonul)
Basinosu'si da aere,cam fraier el,a dat si textu' aerisit poate, poate o'ntelege cineva ceva!
Prostu' vorbeste de rusi da' crede ca'i invitat la film daca'l cheama cineva prin Mall_Dova! - 4p. Bun
Pe Static si oxi ii intrerup din supt pula unu' altuia deci da!Se poate spune ca le rup muia!
Nu stiu de unde'i oxi da' ca'n divizia A gayu o arde underground ca'i sub Brasov ca Gloria! - 3p. Ai vrut multe, te-ai complicat, versul 2 a ieșit prost.
Static si oxi in relatie(si'o sug)fara s'o_tie!Cu rapu?Doar amici caci cu el n'au nici o combinatie!
Static-mc'ul pulii,canta,da subtil,cu gratie!Ra' zi tu: nu'ti place cum suna el pe'aceasta compilatie? - 3p. Iarași, prea complicat, prea puțin punch.

Ra:
Suna penibil ti-am spus, vrea s-o arda duracell ca-i de sezon, da e clar in plus
Daca se-ajunge la penalty-uri, am o precizie incredibila, imi permit sa le trag sus - 2p. Poate ai fost prea subtil, dar eu n-am văzut urmă de atac în barul ăsta.
Intru-n voi picamer, sparg repede, fumat imprastii mai multa cerneala ca o sepie
Tu zi-mi Miyagi bre, ati dat de stele, astia o ard ca Busu: ninja? prin decembrie - 3p. Dude, fumat, nu?
Va paste mielu, sange sa curga, va las cu Ochirosii ca skunk-u, ceapa sau Otelu
Static o arde ca Specii, da Vezi tu, pun durex play pe pula, si-o sa-nghiti inelu - 4p. Dacă am înțeles eu bine versul 2, ca referire la versului lui Chimie "Specii sunt regi, pupă inelul!", atunci e de 4 puncte. Dar poate că mi-am imaginat și-tunci nu merită 4 puncte. O să mă prefac că ai fost subtil.
Ca un culturist incepator vin fara spate, las capete sparte, va iau la parte-n parte
Va trec prin iad ca Dante, am meci? intr-un ring, trec printre voi ca sunteti coarde - 3p. Acum depinde și cum treci prin corzi. Dacă treci dinăuntru-spre afară, e cam nasol.
Atatea dume c-o sa scot o carte, astia deja au inceput sa faca gat, echipa de girafe
Va iau la zoo-n State, Static le-nfloreste, de parca-i sadeste lu ma-sa-n cur garoafe - 2p. Geez. WTF is wrong with this image?
Gata cu ocolu, va dau punch-uri de va sar tastele, battle cu noi? ati pierdut ctrl-u
Fac revolutie-n battle, ma stie tot poporu, Ra' si X, v-am lipit bucati ca Poxipolu - 3p. Ceva mai bun

oxi:
RaRa scrie o carte: “Cum să faci doar paşi în spate, ca racii”
Ca la “V-aţi ascunselea” în Iad, pe ăştea îi găsesc toţi dracii - 3p. Nu-i rău, dar nici cine știe ce.
Speraţi să treceţi de noi?Sincer să fiu nu prea văd rostu
La noapte ciocniţi în Iad ouă vopsite cu sângele vostru - 5p. Deloc subtil, dar am râs. Sadists are back, baby!
Topite în scântei de monstru , zâmbete vii ca mii de grauri
Sfâşii temeri şi idealuri, i-apar lu’ Freddy Kruger în coşmaruri - 2p. Sună bine, așa... dar nu e vers de battle.
Hocheişti sclavi, vă dobor dinţii ca cel mai bine plasat puck
Şi-s apreciat, mă plac cititorii ca pe status-uri de facebook. - 3p. Ok, îmi place stilul, dar lipsește punchul ală care să dărâme dinții ăia.
N-ai cum să mă treci pe mine prin iad, mereu acolo, eu sunt ghidu’
Vă frec femeile sub claru’ lunii, până ies duhuri din ele, ăsta-i ritu’ - 4p. "îți place când sunt ignorant, nuu?" Am râs.
Fac vampiri să doneze sânge şi să ajute la culesul usturoiului
Cadou de ziua lu’ Lucifer; concluzie: Oxi ăsta e dat dracului. - 2p. Iarăși, freestyle, nu battle.

Lupta s-a dus între Static și extremu. Asta nu înseamncă Ra sau oxi dau prost. Dar ce dau ei e mai mult freestyle (care-mi place, în special la oxi), nu e pentru battle. Battle frumos, mi-a plăcut. Felicitări.

Static și oxi: 23 + 19 = 43 puncte
extr3mu și Ra: 22 + 17 = 39 puncte

Vot Static și Oxi

P.S. În battle, there can be only one. Eu zic că ar fi frumos să existe o finala și mai mare, între membrii echipei câștigătoare. What say you?
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Vin Apr 29, 2011 8:29 pm

Multumim pentru timpul acordat votului!

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Sam Apr 30, 2011 11:17 am

bun votu, merge! da hai sa explic o treaba..

1 la mana, "imi permit sa le trag sus", fara sa agitam spirite ca samanii, Ego, tu ai impresia ca la faza asta vroiam sa le strang mana de n-ai prins punch-u?
2 la mana, aia cu Specii
Static a scris:FAQ sunt regii, nu vezi coroana? Pupa inelul!
3 la mana, aia cu ringu, la plural sunt corecte ambele variante, coarde/corzi iar treaba cu garoafele era pback, daca nu votai pe text imi lasai impresia ca ai citit pe sarite.
cand vrem sa facem o treaba, lasam alte cacaturi si-o facem bine, parerea mea.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Mai 02, 2011 12:37 am

Static - 23
Static a scris:Hai salut! Eu şi oxi o să vă futem o bătaie de puteţi s-o treceţi şi în CV-uri
Bine că nu cântă xtr3mu, ar fi fost pe compilaţie doar dacă se aşeza pe cd-uri - 4, personal misto.

Cu nume verde iese-n evidenţa, adică după ce că-i prost, mai şi semnalizează
Am baruri şmechere, ce-i iau banii de buzunar şi-i trag chiloţii peste cap, în pauză - 3, slabut.

Scrie şi-n rang că mi-e fan, îl luăm cu noi ca groupie, aduce iarbă, ne suge şi pula la toţi
Iar lui Ra i-am mai dat două, să fie cu soţ, acum pizda vine cu xtr3mu, să fie cu soţ - 5, foarte foarte smecher asta. Si personale, si punch-uri si jocuri de cuvinte.

Când creşte, poate prinde un post mai de Doamne ajută, cameraman la Trinitas, treaba faină
E că de pe-acum e credincios, ia muie pe-nserat dar nu zice nimănui: cina cea de taină - 5, din nou, smecherie mare! Chiar m-au amuzat versurile astea doua.

Ăştia şi-o iau la cioc prin alte ţări, nu vreau să spun că-s papagali când zic că sunt pe ruşi
Le-o dau în bot de le clănţăne dinţii ca iarna, de-asta îi iau la palme ca pe mănuşi - 3, mi s-au parut niste tentative bune in ambele versuri, dar desi sunt ok jocurile de cuvinte, parca ceva nu se leaga.

Şi-i ciopârţesc, când le dau picioare, nu-i lovesc: le dau membrele înapoi, pereche
Şi le sădesc garoafe pe morminte, gen victoria asta chiar a fost floare la ureche... - 3, Static putea mult mai bine de atat...

xtr3mu - 21
xtr3mu a scris:Static vorbeste de sex,clar fute textu'!Putzoiu' se da inteligent ca dexter ca'i ambidextru!
Are scurta la mana de cand femeile'i zic nedumerite ca pacalite'n magazin: "unde'i restu'?" - 4, misto, daca punctai tare si in primul vers, chiar era smecher.

Frig! Battleu'i gen SubZero caci la numaratoarea de ncii pan' la mine e clar minus unu!
Static vrea finala cadou da'i cam bou ca tot el zice:" 'tu'i pastele masii ca nu'i craciunu!" - 4, din nou, ideea din primul vers e ok, dar mai mergea prelucrata.

Recunosc...am impartit cu Static un joint,de'atunci nu mai am asteptari de la el ci ... raie!
Stie ca nu castiga nici c'o minune da' de Paste e tot intre struguri c'a auzit el ca('i) Iisus in_vie! - 4, aici imi place primul vers. Al doilea mi se pare fortat.

Basinosu'si da aere,cam fraier el,a dat si textu' aerisit poate, poate o'ntelege cineva ceva!
Prostu' vorbeste de rusi da' crede ca'i invitat la film daca'l cheama cineva prin Mall_Dova! - 3, ... ok

Pe Static si oxi ii intrerup din supt pula unu' altuia deci da!Se poate spune ca le rup muia!
Nu stiu de unde'i oxi da' ca'n divizia A gayu o arde underground ca'i sub Brasov ca Gloria! - 4, daca nu era asa fortata rima imi placea mai mult. E smecher primul vers...

Static si oxi in relatie(si'o sug)fara s'o_tie!Cu rapu?Doar amici caci cu el n'au nici o combinatie!
Static-mc'ul pulii,canta,da subtil,cu gratie!Ra' zi tu: nu'ti place cum suna el pe'aceasta compilatie? - 2, ba, imi pare rau, dar nu am inteles versul 2.

Ra'Ra - 24
Ra'ra a scris:Suna penibil ti-am spus, vrea s-o arda duracell ca-i de sezon, da e clar in plus
Daca se-ajunge la penalty-uri, am o precizie incredibila, imi permit sa le trag sus - 4, ai inceput elegant. Imi place.

Intru-n voi picamer, sparg repede, fumat imprastii mai multa cerneala ca o sepie
Tu zi-mi Miyagi bre, ati dat de stele, astia o ard ca Busu: ninja? prin decembrie - 2, mi se pare aiurea.

Va paste mielu, sange sa curga, va las cu Ochirosii ca skunk-u, ceapa sau Otelu
Static o arde ca Specii, da Vezi tu, pun durex play pe pula, si-o sa-nghiti inelu - 4, ai fortat putin versul 2, dar imi plac mult ideile.

Ca un culturist incepator vin fara spate, las capete sparte, va iau la parte-n parte
Va trec prin iad ca Dante, am meci? intr-un ring, trec printre voi ca sunteti coarde - 5, chiar e smecher asta. Ai terminat urat primul vers, dar ai compensat cu al doilea.

Atatea dume c-o sa scot o carte, astia deja au inceput sa faca gat, echipa de girafe
Va iau la zoo-n State, Static le-nfloreste, de parca-i sadeste lu ma-sa-n cur garoafe - 4, ba, pacat ca ai incheiat versul 2 urat, pana acolo e foarte smecher tot.

Gata cu ocolu, va dau punch-uri de va sar tastele, battle cu noi? ati pierdut ctrl-u
Fac revolutie-n battle, ma stie tot poporu, Ra' si X, v-am lipit bucati ca Poxipolu - 5, facil finalul, dar de efect

oxi - 17
oxi a scris:RaRa scrie o carte: “Cum să faci doar paşi în spate, ca racii”
Ca la “V-aţi ascunselea” în Iad, pe ăştea îi găsesc toţi dracii - 3, slabut

Speraţi să treceţi de noi?Sincer să fiu nu prea văd rostu
La noapte ciocniţi în Iad ouă vopsite cu sângele vostru - 2, mi se pare cel putin aiurea ideea

Topite în scântei de monstru , zâmbete vii ca mii de grauri
Sfâşii temeri şi idealuri, i-apar lu’ Freddy Kruger în coşmaruri - 4, ti-as fi dat 5, ca e foarte misto, dar nu ai punch aici.

Hocheişti sclavi, vă dobor dinţii ca cel mai bine plasat puck
Şi-s apreciat, mă plac cititorii ca pe status-uri de facebook. - 3, facil rau

N-ai cum să mă treci pe mine prin iad, mereu acolo, eu sunt ghidu’
Vă frec femeile sub claru’ lunii, până ies duhuri din ele, ăsta-i ritu’ - 3, prea sari de la o idee la alta

Fac vampiri să doneze sânge şi să ajute la culesul usturoiului
Cadou de ziua lu’ Lucifer; concluzie: Oxi ăsta e dat dracului. - 2, asta nu are rima, nu are nimic din ce trebuie sa aiba 2 versuri de battle.

Total
Static & oxi _ 40 --- 45 _ xtr3mu & Ra'Ra
VOT: xtr3mu & Ra'ra


Mie personal mi-a placut finala asta.
Cea mai buna runda cred eu ca a fost a lui Ra'Ra, urmata aproape de Static si xtr3mu. Si oxi a dat ok, dar mai mult pe freestyle, si mie nu mi-a prea placut filmul lui.
Sustin ideea propusa de Creative, si anume un battle intre cei din echipa castigatoare, daca vor si ei, bineinteles.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Mai 02, 2011 9:48 am

Ra, e cam aşa:
1. Ală nu e punch. Sau mă rog, nu e la nivelul ăsta. Nu e de turneu. Wow, le-am tras-o sus! Really. 2 p.
2. Nu ştiu unde a zis Static asta, că nu mi-am facut RSS feed la posturile lui pe forum. Cert este că nu a zis în battle-ul ăsta. Şi oricum, ţi-am dat punctajul maxim meritat de bar, chiar şi aşa.
3. Nu am zis nimic de forma de plural, did I? Şi dacă tu crezi că o înjurătura naşpa e un punch, te înşeli. Static ţi-a servit-o fin, tu i-ai răspuns Ba, pe-a mă-tii, cu nuanţe de florărie.

4. Am făcut o treaba cum am putut, cât m-a dus capul. Uite, Becks v-a votat pe voi (cred că e un om credincios, de aia nu i-a plăcut punchul cu ouăle cu sânge). rabbit
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Mai 03, 2011 9:56 pm

Multumim de voturi, mi s-au parut indreptatite toate comentariile facute pe text. In legatura cu battle-ul intre finalisti, eu unul n-am nimic impotriva, doar ca fiind un turneu pe echipe mi s-ar parea logic ca victoria sa apartina ambilor coechipieri. Cum va hotarati acum, mie mi-e totuna.

Asteptam votul decisiv, argumentat pe text, de la Edd sau Swift Very Happy
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Mai 08, 2011 12:17 pm

Multumim pentru ca ai votat Becks, asteptam si ultimu vot de la Edd/Swift. Ego, continuam pe privat.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Mai 09, 2011 11:54 am

Static a scris:Hai salut! Eu şi oxi o să vă futem o bătaie de puteţi s-o treceţi şi în CV-uri
Bine că nu cântă xtr3mu, ar fi fost pe compilaţie doar dacă se aşeza pe cd-uri - 4 inceput tare ,umor si personal. daca se lega mai bine v1 cu v2,era de 5

Cu nume verde iese-n evidenţa, adică după ce că-i prost, mai şi semnalizează
Am baruri şmechere, ce-i iau banii de buzunar şi-i trag chiloţii peste cap, în pauză - 3 punch cam fara vlaga. personalul tine baru

Scrie şi-n rang că mi-e fan, îl luăm cu noi ca groupie, aduce iarbă, ne suge şi pula la toţi
Iar lui Ra i-am mai dat două, să fie cu soţ, acum pizda vine cu xtr3mu, să fie cu soţ - 5 personal, tehnica si umor. plus ca ii ataca pe aman2 intr-un singur bar

Când creşte, poate prinde un post mai de Doamne ajută, cameraman la Trinitas, treaba faină
E că de pe-acum e credincios, ia muie pe-nserat dar nu zice nimănui: cina cea de taină - 5 da! pe langa ce a avut in barurie precedente are si WP foarte mijto.

Ăştia şi-o iau la cioc prin alte ţări, nu vreau să spun că-s papagali când zic că sunt pe ruşi
Le-o dau în bot de le clănţăne dinţii ca iarna, de-asta îi iau la palme ca pe mănuşi - 3 wp de asa s-asa si punchul nu e chiar puternic. mai mult palma Razz

Şi-i ciopârţesc, când le dau picioare, nu-i lovesc: le dau membrele înapoi, pereche
Şi le sădesc garoafe pe morminte, gen victoria asta chiar a fost floare la ureche... - 5 buuun. wp si panci si putina lauda pt un final tare
25


xtr3mu a scris:Static vorbeste de sex,clar fute textu'!Putzoiu' se da inteligent ca dexter ca'i ambidextru!
Are scurta la mana de cand femeile'i zic nedumerite ca pacalite'n magazin: "unde'i restu'?" - 2 pentru ca primu vers e cam degeaba
Frig! Battleu'i gen SubZero caci la numaratoarea de ncii pan' la mine e clar minus unu!
Static vrea finala cadou da'i cam bou ca tot el zice:" 'tu'i pastele masii ca nu'i craciunu!" - 5 o da!!!asta are de toate
Recunosc...am impartit cu Static un joint,de'atunci nu mai am asteptari de la el ci ... raie!
Stie ca nu castiga nici c'o minune da' de Paste e tot intre struguri c'a auzit el ca('i) Iisus in_vie! - 1 ai sacrificat un bar pt un wp care nici macar nu-i asa tare
Basinosu'si da aere,cam fraier el,a dat si textu' aerisit poate, poate o'ntelege cineva ceva!
Prostu' vorbeste de rusi da' crede ca'i invitat la film daca'l cheama cineva prin Mall_Dova! -3 tehnica, wp si strop de umor. fara punch
Pe Static si oxi ii intrerup din supt pula unu' altuia deci da!Se poate spune ca le rup muia!
Nu stiu de unde'i oxi da' ca'n divizia A gayu o arde underground ca'i sub Brasov ca Gloria! - 3. grrrrr.dupa primul vers ma asteptam sa rupa barul asta, dar al 2-lea e cam ...hmmm...
Static si oxi in relatie(si'o sug)fara s'o_tie!Cu rapu?Doar amici caci cu el n'au nici o combinatie!
Static-mc'ul pulii,canta,da subtil,cu gratie!Ra' zi tu: nu'ti place cum suna el pe'aceasta compilatie?- 3 la fel ca ala cu mall dova,da' altfel Smile)are de toate, mai putin punch
17

Ra'ra a scris:Suna penibil ti-am spus, vrea s-o arda duracell ca-i de sezon, da e clar in plus
Daca se-ajunge la penalty-uri, am o precizie incredibila, imi permit sa le trag sus -3 tehnic si inceput alert. not packin'
Intru-n voi picamer, sparg repede, fumat imprastii mai multa cerneala ca o sepie
Tu zi-mi Miyagi bre, ati dat de stele, astia o ard ca Busu: ninja? prin decembrie - 3 finalul e ok. restul barului ii doar pentru tehnica,fara idei concrete
Va paste mielu, sange sa curga, va las cu Ochirosii ca skunk-u, ceapa sau Otelu
Static o arde ca Specii, da Vezi tu, pun durex play pe pula, si-o sa-nghiti inelu - 4 da da da da. primul bar mai serios de la Ra.
Ca un culturist incepator vin fara spate, las capete sparte, va iau la parte-n parte
Va trec prin iad ca Dante, am meci? intr-un ring, trec printre voi ca sunteti coarde - 3 ring-coarde s-a vazut si mai bine. in rest tehnic bar
Atatea dume c-o sa scot o carte, astia deja au inceput sa faca gat, echipa de girafe
Va iau la zoo-n State, Static le-nfloreste, de parca-i sadeste lu ma-sa-n cur garoafe - 3 wp mijto pe primul. 2...wtf , you sick? Smile)
Gata cu ocolu, va dau punch-uri de va sar tastele, battle cu noi? ati pierdut ctrl-u
Fac revolutie-n battle, ma stie tot poporu, Ra' si X, v-am lipit bucati ca Poxipolu - 5 asta-i cel mai bun de la Ra. Are tot ce trebuie pt un bar bun. Save best for last
21

oxi a scris:RaRa scrie o carte: “Cum să faci doar paşi în spate, ca racii”
Ca la “V-aţi ascunselea” în Iad, pe ăştea îi găsesc toţi dracii - 3 wp frumos + punch,dar nu prea hotarat
Speraţi să treceţi de noi?Sincer să fiu nu prea văd rostu
La noapte ciocniţi în Iad ouă vopsite cu sângele vostru - 3 agresiv tare. nu prea aduce nimic in rest
Topite în scântei de monstru , zâmbete vii ca mii de grauri
Sfâşii temeri şi idealuri, i-apar lu’ Freddy Kruger în coşmaruri - 1 mijto,da' nu-i de battle
Hocheişti sclavi, vă dobor dinţii ca cel mai bine plasat puck
Şi-s apreciat, mă plac cititorii ca pe status-uri de facebook. - 2 are punch, dar e unul foarte simplu. tot barul ,de altfel
N-ai cum să mă treci pe mine prin iad, mereu acolo, eu sunt ghidu’
Vă frec femeile sub claru’ lunii, până ies duhuri din ele, ăsta-i ritu’ - 1 mijto, da' nu-i de battle
Fac vampiri să doneze sânge şi să ajute la culesul usturoiului
Cadou de ziua lu’ Lucifer; concluzie: Oxi ăsta e dat dracului. - 2 ceva mai mijto, dar nu-i de battle.
12

Static + oxi = 25+12=37
xtr3mu + Ra'Ra = 17+21=38

Dupa cum se vede, xtr3mul si Ra'Ra au fost mai echilibrati. Au aratat a echipa. De cealalta parte, Static a dus greul. Oxi ,nu zic, a dat mijto si mi-a placut tare, dar ca freestyle. Ca runda de battle, e destul de slaba.
Si daca ar mai fi avut un punct in plus pe un bar ,ori Static or oxi, tot asa iesea. Motivul ,tocmai l-am spus: xtr3mu si Ra'Ra au fost tag-team, oxi a fost putin pe langa film. + (in my book) x si Ra'Ra au pornit ca uderdogs. xtr3mu si-a pastrat stilul,dar n-a fost in cea mai buna forma, dar au reusit sa tina un echilibru care i-a pus peste adversari, la photo finish.
Runa lui Static mi-a placut cel mai mult din cele 4,dar vot pentru xtr3mu si Ra'Ra
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Mai 09, 2011 1:27 pm

Multumim de vot si implicit pentru timpul acordat.

Felicitari xtr3mu si Ra'ra, ati facut o echipa buna, meritati sa castigati. Chiar daca am pierdut, battle-ul asta (ca intreg turneul de altfel) a fost o placere. Bafta in continuare oxi, multumiri juriului si ne vedem la turneul urmator.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Lun Mai 09, 2011 1:41 pm

multumim votantilor si celor care au participat la turneu, cum spune si Static a fost o placere. la urmatoru sper sa vedem mai multa activitate si battle-uri mult mai bune, avand in vedere ca au aparut/vor mai aparea si alti nc-ii. xtr3mu, astept sa-mi spui cand vrei sa deschid topic, sa le dam oamenilor si-un bonus. Smile
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Mai 09, 2011 2:04 pm

ce sa zic ... Very Happy felicitari castigatorilor !! Razz

multzam si eu votantilor si asa ca chestie .... mi se pare super tare ca au fost 3 votanti toti cu o parere diferita cel putin asupra rundei mele Smile da' de asta'i misto ...

premiul? care'i premiul ? Very Happy

@ra'ra bravooooo man i'am rupt! imi pare rau ca a propus ego finala cea mai mare ... noi vorbisem (deja ne vedeam castigatori probabil) inainte sa postezi tu runda .... acu nu mai e surpriza asa mare .... dar o sa fie show ... eu as vrea sa dau primu 8 versuri ... dar presimt ca si tu ai vrea asa ca rugam un "oficial" ceva sa de un random si sa stabilieasca ordinea va rog (asta daca ra nu e de acord sa dau eu primul desigur Razz )

felicit si adversarii desigur !!!

@Static e mai dulce victoria asta mai ales ca ti'am intors favoarea fata de turneul trecut dar inca mai am mult sa ajung la talentul tau si vb serios (am stat vreo 3 ore pe runda din finala pe cand tu probabil ai scris'o in juma de ora)

@oxi ... imi pare rau ca te vad numa' in turnee ti'am mai zis ....

pace .... si anyway FAQ crew ruleaza Smile))
@Ra'ra presupun ca stii ca am batut Adihash'ul pe unde i'am prins ... probabil de aia ai intrat la ei in crew ... sa pastrezi traditia Wink

hai pace ca parca am luat oscarul asa vorbesc
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Lun Mai 09, 2011 3:42 pm

Felicitari tuturor combatantilor, imi cer scuze fata de Static, merita sa castige, dezavantajul turneelor in 2, daca unu scrie slab, are si celalalt de pierdut.
Multumim pentru voturi celor care s-au deranjat sa ne acorde din timpul lor.
Inca o data scuze Static si bafta multa pe viitor!

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Mai 09, 2011 4:18 pm

Felicitari celor care au participat in finala asta.

Sa o ardem pacifisti, puneti la baruri de exceptie (fiecare dintre voi) un punch din battle, care v-a placut foarte mult. Fara a pune ce ati dat tocmai voi.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Mai 09, 2011 4:25 pm

Fecilitari bajetii. Eo vreau sa clarific o singura chestie.

oxi, nutz mai cere asa scuze. n-ai de ce. 1. e o joaca si nu e cazu sa se atace cineva. mai ales static,care vb aia, e un domn. Very Happy si 3 la mana, ce ai scris tu mie mi s-a parut super-mijto dpdv liric. dar nu prea sunt potrivite ca punchilnes.idei si realizare de 10,dar atacurile au fost aproape inexistente.

Gj la castigareti si haidi sa ve vedem la smardoiala cea mare! Very Happy
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Mai 09, 2011 5:28 pm

Sunt un mare domn, chiar.

@ xtr3mu - lasa-ma cu talentul ca iar ma gandesc la Tutu si ma enervez Smile In legatura cu battle-ul asta, mai devreme sau mai tarziu tot trebuia sa mi-o dai, nu conteaza cat iti ia sa scrii runda, conteaza rezultatul final.

@ oxi - stai chill omu', toti avem zile bune sau mai putin bune, mie mi-a facut placere sa fiu in echipa cu tine si dupa cum zic si voturile, n-au trecut chiar asa usor de noi Wink Bafta!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Lun Mai 09, 2011 6:09 pm

Placerea a fost de partea mea. Pentru mine chiar a fost o experienţă benefică. Am avut ce-nvăţa.

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Mar Mai 10, 2011 12:40 pm

Battle incheiat, castigatori xtr3mu si Ra'ra cu 2-1.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

[FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MARE] - Static si oxi vs. xtr3mu si Ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum