Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

+3
OZN
Static
xtr3mu
7 participanți

In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Dec 27, 2011 11:52 am

8 versuri / runda
sistem xyyx, eu sunt x
24h timp reply
primul la 5 voturi, fara KO, voturi argumentate
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Dec 27, 2011 11:54 am

'ti'arde sa faci haz de necaz cand imi cazi la picioare cum iti cade din gura?
Defapt 'ti'arde falca si d'asta te bat de te sting facand nisip din a ta dantura!
Nu e ca esti singur la parinti dar vorbind de talent iti zic: tu chiar n'ai, frate!
Crezi ca dai punchuri? Nu poti si defapt tu dai bine doar dandu'mi dreptate!
Ce IQ?Ce facultate?La Static se stie,ridicat poate fi doar gradul de ebrietate!
Si, desi sta in centrul Romaniei, clar este cel mai prost netcee - de departe!
Turneu de Craciun da' tot n'ai scuza, punchurile mele'ti pica greu la stomac!
Esti vai de capul tau ca dup'un bass tare!Ti s'a dus acidu' desi ti'am pus capac!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de Static Mar Dec 27, 2011 1:24 pm

Fac haz de necaz, gen m-amuz ca dau battle azi cu amaratul asta handicapat
Ii dau doua perechi de palme, ca designerii Midway lui Goro in Mortal Kombat
Si-l iau peste picior, cand asta ia peste picior numai jartiere si ciorapi de dama
Arde, stinge, se vrea pompier ca tac-su-l punea sa se joace cu furtunul. Drama!
Dau rime de pus in rama, il las tablou...daca tot e gay si ma are la avatar
Nu-i bun de nimic, ii zici sa faca piata...el iti aduce doua tarabe si trei pensionari
Tu netcee? Baiatu', hai fa ca un actor in prag de pensionare si lasa teatrul
Esti doar o curva care la cum o suge are mai multe precomenzi ca Nimeni Altu

Vorbesti de stomac, ti-e foame? La cat esti de varza, dau battle c-o oala de sarmale
Ti s-a pus un nod in gat, e de la bocancul primit cadou in gura, nu de la mancare
Vrei sa punctezi? Poti fi doar spectator ca un ciung la Wimbledon. Tu-ncearca, nu-i bai
Dar degeaba, cand vine vorba de dume, esti ca Gheorghe Zamfir: stii foarte bine, n-ai!
Te tragi din maimuta dar nu homo sapiens, sa fac o gluma de ma-ta? Pot si mai bine
Fiind mic copil ai fost agresat la zoo...dupa care s-au tras maimutele din tine
Sfat pe viitor: pune mana si-nvata, ca orbii. Acum deja-i tarziu iar finalul e gen
"Trofeul ramane-n vitrina FAQ" langa celelalte cupe, plus capul lui xtr3m

Bafta!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Dec 27, 2011 11:06 pm

Strambul asta pozeaza drept cel mai prost nc si nu vorbesc de...fotografii!
Da, dai rime de pus in rama dar doar pentru ca nu misca nimic ca'n paralizii!
Si ia zi: tu nu mai stii de'o gluma? C'asa se vede din rundele tale dramatice,
Apatice!Singurele greseli care NU le'ai facut in battleul asta's cele gramatice!
App de sarmale:stiu,te dai mare dar chiar sa pui atatea versuri de'umplutura?!
Despre asta nu umbla vorba ca una,ca alta!Mai bine nimeni decat cu altu'n gura!
2 tarabe pentru'n cd prafuit cu Zetu,lirica saraca d'aia vorbesti de pensionari!
Dup'acest bar te tai din avatar clar si te mut,nu'n vitrina,ci la "Disparuti",in ziar!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Dec 27, 2011 11:08 pm

O placere maestre Static!
Spor la votat!
Pace!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de OZN Joi Dec 29, 2011 1:33 am

xtr3mu a scris:
'ti'arde sa faci haz de necaz cand imi cazi la picioare cum iti cade din gura?
Defapt 'ti'arde falca si d'asta te bat de te sting facand nisip din a ta dantura! - 3, am prins ideea, mergea mai bine pusa-n practica.
Nu e ca esti singur la parinti dar vorbind de talent iti zic: tu chiar n'ai, frate!
Crezi ca dai punchuri? Nu poti si defapt tu dai bine doar dandu'mi dreptate! - 4, mai ok decat primul, dar nu-i mare scula.
Ce IQ?Ce facultate?La Static se stie,ridicat poate fi doar gradul de ebrietate!
Si, desi sta in centrul Romaniei, clar este cel mai prost netcee - de departe! - 5, bun asta.
Turneu de Craciun da' tot n'ai scuza, punchurile mele'ti pica greu la stomac!
Esti vai de capul tau ca dup'un bass tare!Ti s'a dus acidu' desi ti'am pus capac! - 3, nu ma incanta finalul.

Static a scris:
Fac haz de necaz, gen m-amuz ca dau battle azi cu amaratul asta handicapat
Ii dau doua perechi de palme, ca designerii Midway lui Goro in Mortal Kombat - 5, suna foarte smecher, autentic.
Si-l iau peste picior, cand asta ia peste picior numai jartiere si ciorapi de dama
Arde, stinge, se vrea pompier ca tac-su-l punea sa se joace cu furtunul. Drama! - 4, bun, dar mi se pare ca pe finalul barului, aia cu drama e doar de rima, nu ma prinde.
Dau rime de pus in rama, il las tablou...daca tot e gay si ma are la avatar
Nu-i bun de nimic, ii zici sa faca piata...el iti aduce doua tarabe si trei pensionari - 5, moarte clinica=))
Tu netcee? Baiatu', hai fa ca un actor in prag de pensionare si lasa teatrul
Esti doar o curva care la cum o suge are mai multe precomenzi ca Nimeni Altu - 5, mare fel.

Vorbesti de stomac, ti-e foame? La cat esti de varza, dau battle c-o oala de sarmale
Ti s-a pus un nod in gat, e de la bocancul primit cadou in gura, nu de la mancare - 3, ai lasat-o mai chill?
Vrei sa punctezi? Poti fi doar spectator ca un ciung la Wimbledon. Tu-ncearca, nu-i bai
Dar degeaba, cand vine vorba de dume, esti ca Gheorghe Zamfir: stii foarte bine, n-ai! - 3, aceeasi parere.
Te tragi din maimuta dar nu homo sapiens, sa fac o gluma de ma-ta? Pot si mai bine
Fiind mic copil ai fost agresat la zoo...dupa care s-au tras maimutele din tine - 4, bun.
Sfat pe viitor: pune mana si-nvata, ca orbii. Acum deja-i tarziu iar finalul e gen
"Trofeul ramane-n vitrina FAQ" langa celelalte cupe, plus capul lui xtr3m - 4, in forta, dar nu loveste ca cele din prima runda.

xtr3mu a scris:
Strambul asta pozeaza drept cel mai prost nc si nu vorbesc de...fotografii!
Da, dai rime de pus in rama dar doar pentru ca nu misca nimic ca'n paralizii! - 3, nu-i mare tam tam.
Si ia zi: tu nu mai stii de'o gluma? C'asa se vede din rundele tale dramatice,
Apatice!Singurele greseli care NU le'ai facut in battleul asta's cele gramatice! - 3, "pe care".. nu stiu daca asta era ideea, dar la Static n-am sesizat nimic gresit.
App de sarmale:stiu,te dai mare dar chiar sa pui atatea versuri de'umplutura?!
Despre asta nu umbla vorba ca una,ca alta!Mai bine nimeni decat cu altu'n gura! - 4, o tentativa buna de punchback, mai mergea gandita.
2 tarabe pentru'n cd prafuit cu Zetu,lirica saraca d'aia vorbesti de pensionari!
Dup'acest bar te tai din avatar clar si te mut,nu'n vitrina,ci la "Disparuti",in ziar! - 4, ok pentru final.

Buun battle, Static, prima ta runda, dupa parerea mea e de exceptie, baruri bune, unu dupa altu, cu atitudine si in forta, nu am punctat maxim peste tot, ca nu mi-a placut cum ai incheiat aia cu ". Drama!". In rest big up. Runda a doua mai slabuta.

Xtr3mu, incepusei promitator, ai avut un bar smecher, dar de data asta, Static a fost peste. Dupa finalizarea battle-ului poti sa dai explicatie la barul 2 din runda a doua.

Vot Static.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de Dust Joi Dec 29, 2011 11:08 am

Ia sa dau si eu un vot:

xtr3mu:16

'ti'arde sa faci haz de necaz cand imi cazi la picioare cum iti cade din gura?
Defapt 'ti'arde falca si d'asta te bat de te sting facand nisip din a ta dantura! -3 merge de inceput
Nu e ca esti singur la parinti dar vorbind de talent iti zic: tu chiar n'ai, frate!
Crezi ca dai punchuri? Nu poti si defapt tu dai bine doar dandu'mi dreptate! -4 Smile) bun primul vers, al doilea parca l-ai complicat un pic
Ce IQ?Ce facultate?La Static se stie,ridicat poate fi doar gradul de ebrietate!
Si, desi sta in centrul Romaniei, clar este cel mai prost netcee - de departe! -5 =)) bun si asta
Turneu de Craciun da' tot n'ai scuza, punchurile mele'ti pica greu la stomac!
Esti vai de capul tau ca dup'un bass tare!Ti s'a dus acidu' desi ti'am pus capac! -4 merge de final

Static:17+17=34

Fac haz de necaz, gen m-amuz ca dau battle azi cu amaratul asta handicapat
Ii dau doua perechi de palme, ca designerii Midway lui Goro in Mortal Kombat - 4 =)), bun de inceput, bar cu coaie mari
Si-l iau peste picior, cand asta ia peste picior numai jartiere si ciorapi de dama
Arde, stinge, se vrea pompier ca tac-su-l punea sa se joace cu furtunul. Drama! -Smile) 4 caterinca
Dau rime de pus in rama, il las tablou...daca tot e gay si ma are la avatar
Nu-i bun de nimic, ii zici sa faca piata...el iti aduce doua tarabe si trei pensionari - 5 =)) acelasi umor smecher a la Static
Tu netcee? Baiatu', hai fa ca un actor in prag de pensionare si lasa teatrul
Esti doar o curva care la cum o suge are mai multe precomenzi ca Nimeni Altu -4 doar ok de final

Vorbesti de stomac, ti-e foame? La cat esti de varza, dau battle c-o oala de sarmale
Ti s-a pus un nod in gat, e de la bocancul primit cadou in gura, nu de la mancare -4 bun si asta
Vrei sa punctezi? Poti fi doar spectator ca un ciung la Wimbledon. Tu-ncearca, nu-i bai
Dar degeaba, cand vine vorba de dume, esti ca Gheorghe Zamfir: stii foarte bine, n-ai! - 4 si asta ar fi p-back Wink
Te tragi din maimuta dar nu homo sapiens, sa fac o gluma de ma-ta? Pot si mai bine
Fiind mic copil ai fost agresat la zoo...dupa care s-au tras maimutele din tine - 5 Smile) smecher
Sfat pe viitor: pune mana si-nvata, ca orbii. Acum deja-i tarziu iar finalul e gen
"Trofeul ramane-n vitrina FAQ" langa celelalte cupe, plus capul lui xtr3m - 4 bun final

xtr3mu:15

Strambul asta pozeaza drept cel mai prost nc si nu vorbesc de...fotografii!
Da, dai rime de pus in rama dar doar pentru ca nu misca nimic ca'n paralizii!-4 p-back ok
Si ia zi: tu nu mai stii de'o gluma? C'asa se vede din rundele tale dramatice,
Apatice!Singurele greseli care NU le'ai facut in battleul asta's cele gramatice! - 3 nu prea imi place
App de sarmale:stiu,te dai mare dar chiar sa pui atatea versuri de'umplutura?!
Despre asta nu umbla vorba ca una,ca alta!Mai bine nimeni decat cu altu'n gura! - 4 doar ok
2 tarabe pentru'n cd prafuit cu Zetu,lirica saraca d'aia vorbesti de pensionari!
Dup'acest bar te tai din avatar clar si te mut,nu'n vitrina,ci la "Disparuti",in ziar! -4 ok de final

Battle foarte bun, mi-a placut mult.
Xtr3mu a dat bine ca de obicei, cu o prima runda parca ceva mai buna decat a 2-a, dar parca a alternat barurile bune si foarte bune cu unele mai slabute si de aia in viziunea subsemntatului a pierdut acest battle.
Static, a fost constant, mi-a placut in special prima runda, runda cu care a atacat cu fiecare cuvant.

Vot Static!

Felicitari pentru battle!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de za_uan Joi Dec 29, 2011 11:09 am

xtr3mu-17p.
'ti'arde sa faci haz de necaz cand imi cazi la picioare cum iti cade din gura?
Defapt 'ti'arde falca si d'asta te bat de te sting facand nisip din a ta dantura! - 4p. inceput ok, in forta, da se putea mai bine
Nu e ca esti singur la parinti dar vorbind de talent iti zic: tu chiar n'ai, frate!
Crezi ca dai punchuri? Nu poti si defapt tu dai bine doar dandu'mi dreptate! -5p. asta imi place, bune ambele idei
Ce IQ?Ce facultate?La Static se stie,ridicat poate fi doar gradul de ebrietate!
Si, desi sta in centrul Romaniei, clar este cel mai prost netcee - de departe! - 5p. da, asta e bun bun., mai ales versul 2
Turneu de Craciun da' tot n'ai scuza, punchurile mele'ti pica greu la stomac!
Esti vai de capul tau ca dup'un bass tare!Ti s'a dus acidu' desi ti'am pus capac! - 3p. aici nu prea imi place, i-ai pus capac, dar trebuia ceva si mai in forta

Static-18p.+15p.

Fac haz de necaz, gen m-amuz ca dau battle azi cu amaratul asta handicapat
Ii dau doua perechi de palme, ca designerii Midway lui Goro in Mortal Kombat - 5p., da ma frumos, original, toate alea, bravo
Si-l iau peste picior, cand asta ia peste picior numai jartiere si ciorapi de dama
Arde, stinge, se vrea pompier ca tac-su-l punea sa se joace cu furtunul. Drama! - 3p., aici nu imi place, dumele cu picioare-ciorapi si alea gen tata-fiu nu imi plac
Dau rime de pus in rama, il las tablou...daca tot e gay si ma are la avatar
Nu-i bun de nimic, ii zici sa faca piata...el iti aduce doua tarabe si trei pensionari - 5p., ceterinca fina
Tu netcee? Baiatu', hai fa ca un actor in prag de pensionare si lasa teatrul
Esti doar o curva care la cum o suge are mai multe precomenzi ca Nimeni Altu - 5p. la fel de caterinca, mai ales versul doi, e genial

Vorbesti de stomac, ti-e foame? La cat esti de varza, dau battle c-o oala de sarmale
Ti s-a pus un nod in gat, e de la bocancul primit cadou in gura, nu de la mancare - 3p. are forta versul doi, dar mergea ceva mai tare si pe primul
Vrei sa punctezi? Poti fi doar spectator ca un ciung la Wimbledon. Tu-ncearca, nu-i bai
Dar degeaba, cand vine vorba de dume, esti ca Gheorghe Zamfir: stii foarte bine, n-ai! - 4p. asta e mai bun, destul de amuzant
Te tragi din maimuta dar nu homo sapiens, sa fac o gluma de ma-ta? Pot si mai bine
Fiind mic copil ai fost agresat la zoo...dupa care s-au tras maimutele din tine - 4p., din nou caterinca, dar nu rupe stilul
Sfat pe viitor: pune mana si-nvata, ca orbii. Acum deja-i tarziu iar finalul e gen
"Trofeul ramane-n vitrina FAQ" langa celelalte cupe, plus capul lui xtr3m - 4p. la fel atitudine, daca mai lucrai un pic sa fie si ceva mai caterinca dadeam 5...


xtr3mu-16p.
Strambul asta pozeaza drept cel mai prost nc si nu vorbesc de...fotografii!
Da, dai rime de pus in rama dar doar pentru ca nu misca nimic ca'n paralizii! - 4p., un inceput care mai mergea lucrat, pb ok
Si ia zi: tu nu mai stii de'o gluma? C'asa se vede din rundele tale dramatice,
Apatice!Singurele greseli care NU le'ai facut in battleul asta's cele gramatice! - 3p., aici nu...imi pare mai mult free, primul vers e sec, de umplutura
App de sarmale:stiu,te dai mare dar chiar sa pui atatea versuri de'umplutura?!
Despre asta nu umbla vorba ca una,ca alta!Mai bine nimeni decat cu altu'n gura! - 5p. asta m-a amuzat
2 tarabe pentru'n cd prafuit cu Zetu,lirica saraca d'aia vorbesti de pensionari!
Dup'acest bar te tai din avatar clar si te mut,nu'n vitrina,ci la "Disparuti",in ziar! - 4p. are atitudine buna

xtr3mu-17p.+16p.=33p.
Static-18p.+15p.=33p.

Un battle frumos, demn de o finala, ambii ati avut baruri foarte bune, dar ati avut si mici scapari. Dupa cum se vede a iesit egalitate, dovada a faptului ca ambii s-au straduit sa castige. xtr3mule iti multumesc ca ai incercat si o sa ma tin de cuvant, chiar daca nu castigi, cu prima ocazie iti dau o lada de bere (cand o sa trec prin Bucale, ca o fi peste 4-5 luni sau peste 4-5 ani, imi place sa ma tin de cuvant)...

Votul meu merge totusi la Static, pentru ca a avut o runda intai foarte bine inchegata, o runda de exceptie cum a zis si MC.

Vot Static. pace!
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de Matrix Joi Dec 29, 2011 4:30 pm

x 1: 14
'ti'arde sa faci haz de necaz cand imi cazi la picioare cum iti cade din gura?
Defapt 'ti'arde falca si d'asta te bat de te sting facand nisip din a ta dantura! --- 3 ok, merge de inceput
Nu e ca esti singur la parinti dar vorbind de talent iti zic: tu chiar n'ai, frate!
Crezi ca dai punchuri? Nu poti si defapt tu dai bine doar dandu'mi dreptate! --- 4 bunicel asta
Ce IQ?Ce facultate?La Static se stie,ridicat poate fi doar gradul de ebrietate!
Si, desi sta in centrul Romaniei, clar este cel mai prost netcee - de departe! --- 4 bun si asta, imi place versul al doilea mai mult.
Turneu de Craciun da' tot n'ai scuza, punchurile mele'ti pica greu la stomac!
Esti vai de capul tau ca dup'un bass tare!Ti s'a dus acidu' desi ti'am pus capac! --- 3 nu prea ma incanta bar-ul asta

Static 1&2: 15 + 17 = 32
Fac haz de necaz, gen m-amuz ca dau battle azi cu amaratul asta handicapat
Ii dau doua perechi de palme, ca designerii Midway lui Goro in Mortal Kombat --- 3 doar ok
Si-l iau peste picior, cand asta ia peste picior numai jartiere si ciorapi de dama
Arde, stinge, se vrea pompier ca tac-su-l punea sa se joace cu furtunul. Drama! --- 4 caterinca asta, imi place
Dau rime de pus in rama, il las tablou...daca tot e gay si ma are la avatar
Nu-i bun de nimic, ii zici sa faca piata...el iti aduce doua tarabe si trei pensionari --- 4 in continuare cu umor, foarte bine asa
Tu netcee? Baiatu', hai fa ca un actor in prag de pensionare si lasa teatrul
Esti doar o curva care la cum o suge are mai multe precomenzi ca Nimeni Altu --- 4 la fel...

Vorbesti de stomac, ti-e foame? La cat esti de varza, dau battle c-o oala de sarmale
Ti s-a pus un nod in gat, e de la bocancul primit cadou in gura, nu de la mancare --- 4 bar bun per total, bun primul vers, al doilea e doar ok, parca mergea altceva in continuarea primului
Vrei sa punctezi? Poti fi doar spectator ca un ciung la Wimbledon. Tu-ncearca, nu-i bai
Dar degeaba, cand vine vorba de dume, esti ca Gheorghe Zamfir: stii foarte bine, n-ai! --- 4 imi place al doilea vers, are ceva special, insa primul trage punctajul in jos cu un punct
Te tragi din maimuta dar nu homo sapiens, sa fac o gluma de ma-ta? Pot si mai bine
Fiind mic copil ai fost agresat la zoo...dupa care s-au tras maimutele din tine --- 4 un bar bun si cam atat
Sfat pe viitor: pune mana si-nvata, ca orbii. Acum deja-i tarziu iar finalul e gen
"Trofeul ramane-n vitrina FAQ" langa celelalte cupe, plus capul lui xtr3m --- 5 asta-mi place mult, mai ales al doilea vers.

x 2: 16
Strambul asta pozeaza drept cel mai prost nc si nu vorbesc de...fotografii!
Da, dai rime de pus in rama dar doar pentru ca nu misca nimic ca'n paralizii! --- 4 bine intors, umor bun si pe primul vers
Si ia zi: tu nu mai stii de'o gluma? C'asa se vede din rundele tale dramatice,
Apatice!Singurele greseli care NU le'ai facut in battleul asta's cele gramatice! --- 4 bun si asta, misto versul al doilea
App de sarmale:stiu,te dai mare dar chiar sa pui atatea versuri de'umplutura?!
Despre asta nu umbla vorba ca una,ca alta!Mai bine nimeni decat cu altu'n gura! --- 4 tare rau, dar nu prea-mi place finalul de bar, ma asteptam la altceva
2 tarabe pentru'n cd prafuit cu Zetu,lirica saraca d'aia vorbesti de pensionari!
Dup'acest bar te tai din avatar clar si te mut,nu'n vitrina,ci la "Disparuti",in ziar! --- 4 merge de final foarte bine.

Static 32 --- 30 Xtr3mu

Battle foarte bun si destul de echilibrat, dar asta chiar era de asteptat. Staticule ai cam rupt adversaru' pe ambele runde. Xtr3mu, ai dat o prima runda mai slaba, dar pe a doua ai intors mai tot ce se putea intoarce si ai facut-o si bine. Felicitari ambilor combatanti!

VOT STATIC!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de WTSN Joi Ian 05, 2012 1:58 pm

xtr3mu a scris:
'ti'arde sa faci haz de necaz cand imi cazi la picioare cum iti cade din gura?
Defapt 'ti'arde falca si d'asta te bat de te sting facand nisip din a ta dantura! 3p. e ok, dar nimic special.
Nu e ca esti singur la parinti dar vorbind de talent iti zic: tu chiar n'ai, frate!
Crezi ca dai punchuri? Nu poti si defapt tu dai bine doar dandu'mi dreptate! 4p. buna ideea, imi place.
Ce IQ?Ce facultate?La Static se stie,ridicat poate fi doar gradul de ebrietate!
Si, desi sta in centrul Romaniei, clar este cel mai prost netcee - de departe! 5p. boom! Tare.
Turneu de Craciun da' tot n'ai scuza, punchurile mele'ti pica greu la stomac!
Esti vai de capul tau ca dup'un bass tare!Ti s'a dus acidu' desi ti'am pus capac! 4p. bunicica, parca se putea si mai bine.

Static a scris:
Fac haz de necaz, gen m-amuz ca dau battle azi cu amaratul asta handicapat
Ii dau doua perechi de palme, ca designerii Midway lui Goro in Mortal Kombat 5p. buun inceput.
Si-l iau peste picior, cand asta ia peste picior numai jartiere si ciorapi de dama
Arde, stinge, se vrea pompier ca tac-su-l punea sa se joace cu furtunul. Drama! 4p. Primul vers e blana, al doilea nu-mi place insa.
Dau rime de pus in rama, il las tablou...daca tot e gay si ma are la avatar
Nu-i bun de nimic, ii zici sa faca piata...el iti aduce doua tarabe si trei pensionari 5p. =))))))) Ai dat-o pe-asta grav!!
Tu netcee? Baiatu', hai fa ca un actor in prag de pensionare si lasa teatrul
Esti doar o curva care la cum o suge are mai multe precomenzi ca Nimeni Altu 5p. Ou, again and again. Buna duma cu NA.

Static a scris:
Vorbesti de stomac, ti-e foame? La cat esti de varza, dau battle c-o oala de sarmale
Ti s-a pus un nod in gat, e de la bocancul primit cadou in gura, nu de la mancare 3p. cam slabut inceputul. + ca varza-sarmale - Piesa din club.
Vrei sa punctezi? Poti fi doar spectator ca un ciung la Wimbledon. Tu-ncearca, nu-i bai
Dar degeaba, cand vine vorba de dume, esti ca Gheorghe Zamfir: stii foarte bine, n-ai! 4p. frumos, elegant intors.
Te tragi din maimuta dar nu homo sapiens, sa fac o gluma de ma-ta? Pot si mai bine
Fiind mic copil ai fost agresat la zoo...dupa care s-au tras maimutele din tine 4p. bun
Sfat pe viitor: pune mana si-nvata, ca orbii. Acum deja-i tarziu iar finalul e gen
"Trofeul ramane-n vitrina FAQ" langa celelalte cupe, plus capul lui xtr3m 5p. Foarte buna incheierea.

xtr3mu a scris:
Strambul asta pozeaza drept cel mai prost nc si nu vorbesc de...fotografii!
Da, dai rime de pus in rama dar doar pentru ca nu misca nimic ca'n paralizii! 5p. bun, bun inceput.
Si ia zi: tu nu mai stii de'o gluma? C'asa se vede din rundele tale dramatice,
Apatice!Singurele greseli care NU le'ai facut in battleul asta's cele gramatice! 3p. slab, nu-mi place.
App de sarmale:stiu,te dai mare dar chiar sa pui atatea versuri de'umplutura?!
Despre asta nu umbla vorba ca una,ca alta!Mai bine nimeni decat cu altu'n gura! 4p. bunicel.
2 tarabe pentru'n cd prafuit cu Zetu,lirica saraca d'aia vorbesti de pensionari!
Dup'acest bar te tai din avatar clar si te mut,nu'n vitrina,ci la "Disparuti",in ziar! 4p. bine intors, dar nu suficient.

xtr3mu: 16p + 16 = 32p.
Static: 19p + 16p = 35p.

Foarte bun battle-ul, o placere sa citesti asa ceva. Cu mentiunea ca xtr3mu a dat putin sub ce poate el, iar Static a dat cateva dume criminale. Placut ochiului, felicitari amandurora!
Vot Static
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de OZN Joi Ian 05, 2012 2:28 pm

Cam asta a fost, propun asta sa mearga la battle-uri de exceptie.


Battle incheiat, castigator Static cu 5-0.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de Static Joi Ian 05, 2012 2:51 pm

Ms mult de voturi! xoxo
xtr3mule, data trecuta mi-ai dat-o, trebuia sa-mi iau si eu revansa Very Happy GG, numai bine!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Ian 05, 2012 3:18 pm

felicitari fratelui Static!!! multzam de voturi si aprecieri votantilor!!! caterinca turneul asta stil rush !!! la mai multe in continuare si ... desigur aceeasi castigatori .. FAQ crew !!!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de OZN Joi Ian 05, 2012 3:21 pm

O sa se schimbe treaba, vezi tu.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Ian 05, 2012 3:24 pm

da o sa se mai schimbe castigatorul probabil , gen ia Dust, Becks, Prophetu Smile))
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de OZN Joi Ian 05, 2012 3:57 pm

Daca iese Static nu mi-e frica.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de Dust Joi Ian 05, 2012 6:15 pm

Da, ca pe Becks de exemplu, sunt convins ca-l bati la zero =))
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Ian 05, 2012 6:39 pm

sau pe Prophetu' cand vrea sa dea pe bune
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC] Empty Re: [FINALA] - xtr3mu vs Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR STATIC]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum