Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

+2
MagicMan
EMY
6 participanți

In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Mar Oct 18, 2011 3:11 pm

Reguli battle :

- 8 versuri/runda
- Tip : XYYX (Emy X, MagicMan Y)
- Reply 3 zile
- Primul la 3 castiga, la 3-0 e KO
EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Mar Oct 18, 2011 3:44 pm

Revin pe Battle Friendhood, si prima oara dau cu MagicMan insa nu vreau s-o dau in van
Asta e magician, uite merge pe tavan, m-a mintit ca e vampir si mi-a supt pula, nu-i cancan
Sa vad ce stii sa faci micutule Iosefini, ca eu deja am vazut prin hainele tale, ti-am vazut bikini
Si ce-ai in chiloti sunt 2 aspirine skinny, zici ca ai Oo mari da n-ai nici minime, ai mini.
Deci ia-o usor cu punch-urile micutule Don, ca esti overdosed, pacat ca nu-i cu gigi con.
Ci cu multe seminte, asa ca doar cand le scuipi, nu cand bagi, aduci mai mult a dragon
In concluzie, n-ai ce arde, d-aia mori de frig cand vine iarna, nu vrei sa-ti dai jos blana,
Si dupa battle pleci negru ca Obama, spui baietilor c-ai degerat, nu ca ti-am plasat bine palma




(Edit la 5 minute dupa postare - am gresit o litera)
EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Mar Oct 18, 2011 6:33 pm

Am punchuri magice, zic abracadabra, tu ai revenit degeaba, iti dau 3-0 de zici ca-i blat
Nu sunt supradozat, ci superdotat, spune-mi ce gust are pula mea daca tot m-ai controlat
Scuip foc ca un dragon, nu dau pe tine nici 1 RON, trec de toate obstacolele exact ca Musonu'
Tu ai ramas cu sechele de la nastere, cand ti-au taiat pula in loc sa-ti taie cordonu'
Cand n-am ce arde ma duc la gagica-ta, oricum sta cu tine pentru bani tipa
Ca ai prea multe defecte, arati la fel ca un schelet din muzeul Antipa
Ai ajuns sa-ti modifici fiecare bar in parte, speri sa castigi da n-ai arme si nu sti karate
Parca vi de pe Marte, te las sa mai dai runda o data, ca oricum sunt zeu in razboi ca Marte

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Joi Oct 20, 2011 4:23 pm

Asta se grabeste sa piarda, nu stie ca Friendhood e ca la zoo, plin de lei
EMY seamana cu maimuta ca la 1vs1 e singurul care poate iesi pe locul trei
Sunt profesor ca Doc, iti predau lectia pe care n-ai invatat-o de la parinti
Punchurile tale sunt neclare, ca dupa prima mea lovitura ai ramas fara dinti
Fac teste pe tine ca americanii pe insula Bikini, te distrug complet ca ai nume de fata
Esti singura muiere pe care am lovit-o puternic, ar trebui sa te simti flatata
Asta nu e bun nici ca animal de companie ca hiberneaza-n battle mai mult ca ursul,
Punchurile mele iti taie respiratia ca nici cel mai bun doctor nu-ti gaseste pulsul


N-am avut timp sa dau mai devreme Smile
Bafta



MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Vin Oct 21, 2011 7:06 pm

Serios vorbind, locul asta e plin de lei, pacat ca nu esti unul din ei, esti sef doar intr-o haita de catei
Nu stiu karate da-n battle-ul asta sunt sensei, iti dau punch-uri de nu-ti trece nici cu o tona de Ben-Gay
Iti zmulg ochii din cap, n-ai remarcat, 3-0 e la abandon, nu e la blat si n-am zis ca te-am controlat
In fata mea pierzi ca la masa verde, cu 2 grame te fac blat, trec peste tine cu tabul sa fii aplatizat
Dai aiurea, sa rimeze, da' nu-ti iese, ce defect are un schelet din Antipa, a si apropo, ziceai de tipa
Mai bine te-ai controla, ca sta la tine-n casa gagica, e tarfa care o tineam in lanturi cand strigai "Mamica!"
Inchei usor ca asta se da DOC, pe toate la stie, hai copii veniti sa va dea profesorul asta lectii de prostie
Fac pe Mister Proper curat tot in urma mea, am Luciu pe chelie, in timp ce MagicMan se da pe pedofilie.

Bafta si tie!
EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Sam Oct 29, 2011 12:00 pm

O sa scot in evidenta doar ce-i mai rasarit!

"In concluzie, n-ai ce arde, d-aia mori de frig cand vine iarna, nu vrei sa-ti dai jos blana,
Si dupa battle pleci negru ca Obama, spui baietilor c-ai degerat, nu ca ti-am plasat bine palma" - bun final, in forta!

"Am punchuri magice, zic abracadabra, tu ai revenit degeaba, iti dau 3-0 de zici ca-i blat
Nu sunt supradozat, ci superdotat, spune-mi ce gust are pula mea daca tot m-ai controlat" - caterinca, si in forta, atitudine!

"Scuip foc ca un dragon, nu dau pe tine nici 1 RON, trec de toate obstacolele exact ca Musonu'
Tu ai ramas cu sechele de la nastere, cand ti-au taiat pula in loc sa-ti taie cordonu'" - umor, merge brici!

Cam astea fiind spuse, am ales 2 de la Magic, unul de la Emy, in orice caz un battle nu foarte reusit!

Vot MagicMan!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 08, 2011 10:15 am

EMY: 7

Revin pe Battle Friendhood, si prima oara dau cu MagicMan insa nu vreau s-o dau in van
Asta e magician, uite merge pe tavan, m-a mintit ca e vampir si mi-a supt pula, nu-i cancan - 2 se putea mai bine de inceput
Sa vad ce stii sa faci micutule Iosefini, ca eu deja am vazut prin hainele tale, ti-am vazut bikini
Si ce-ai in chiloti sunt 2 aspirine skinny, zici ca ai Oo mari da n-ai nici minime, ai mini. - 2 "zici de pula? N-ai nici macar puta, ai doar putin" cam asa imi suna
Deci ia-o usor cu punch-urile micutule Don, ca esti overdosed, pacat ca nu-i cu gigi con.
Ci cu multe seminte, asa ca doar cand le scuipi, nu cand bagi, aduci mai mult a dragon - 1 asta-i free?
In concluzie, n-ai ce arde, d-aia mori de frig cand vine iarna, nu vrei sa-ti dai jos blana,
Si dupa battle pleci negru ca Obama, spui baietilor c-ai degerat, nu ca ti-am plasat bine palma - 2 sa zicem, desi negru ca... s-au dat in prostie

MagicMan: 9

Am punchuri magice, zic abracadabra, tu ai revenit degeaba, iti dau 3-0 de zici ca-i blat
Nu sunt supradozat, ci superdotat, spune-mi ce gust are pula mea daca tot m-ai controlat - 2 era un bar ok daca nu bagai iar injuraturi ieftine pe final
Scuip foc ca un dragon, nu dau pe tine nici 1 RON, trec de toate obstacolele exact ca Musonu'
Tu ai ramas cu sechele de la nastere, cand ti-au taiat pula in loc sa-ti taie cordonu' - 3 bunicel versul 2
Cand n-am ce arde ma duc la gagica-ta, oricum sta cu tine pentru bani tipa
Ca ai prea multe defecte, arati la fel ca un schelet din muzeul Antipa - 2 mai slabut
Ai ajuns sa-ti modifici fiecare bar in parte, speri sa castigi da n-ai arme si nu sti karate
Parca vi de pe Marte, te las sa mai dai runda o data, ca oricum sunt zeu in razboi ca Marte - 2 asa si-asa dar ai grija la cum scrii..."stii" ; "vii"

MagicMan: 9

Asta se grabeste sa piarda, nu stie ca Friendhood e ca la zoo, plin de lei
EMY seamana cu maimuta ca la 1vs1 e singurul care poate iesi pe locul trei - 3 nu-s cine stie ce idei dar imi place atitudinea
Sunt profesor ca Doc, iti predau lectia pe care n-ai invatat-o de la parinti
Punchurile tale sunt neclare, ca dupa prima mea lovitura ai ramas fara dinti - 2 mor cand vad bar-uri in care apar Doc sau Cedry2k, altceva nu mai stiti, fratilor?
Fac teste pe tine ca americanii pe insula Bikini, te distrug complet ca ai nume de fata
Esti singura muiere pe care am lovit-o puternic, ar trebui sa te simti flatata - 2 primul vers merge, al doilea nu
Asta nu e bun nici ca animal de companie ca hiberneaza-n battle mai mult ca ursul,
Punchurile mele iti taie respiratia ca nici cel mai bun doctor nu-ti gaseste pulsul - 2 slabut pentru final

EMY: 6

Serios vorbind, locul asta e plin de lei, pacat ca nu esti unul din ei, esti sef doar intr-o haita de catei
Nu stiu karate da-n battle-ul asta sunt sensei, iti dau punch-uri de nu-ti trece nici cu o tona de Ben-Gay - 2 ceva interne si cam atat
Iti zmulg ochii din cap, n-ai remarcat, 3-0 e la abandon, nu e la blat si n-am zis ca te-am controlat
In fata mea pierzi ca la masa verde, cu 2 grame te fac blat, trec peste tine cu tabul sa fii aplatizat - 2 suna bine dar nu zice nimic
Dai aiurea, sa rimeze, da' nu-ti iese, ce defect are un schelet din Antipa, a si apropo, ziceai de tipa
Mai bine te-ai controla, ca sta la tine-n casa gagica, e tarfa care o tineam in lanturi cand strigai "Mamica!" - 1 sec
Inchei usor ca asta se da DOC, pe toate la stie, hai copii veniti sa va dea profesorul asta lectii de prostie
Fac pe Mister Proper curat tot in urma mea, am Luciu pe chelie, in timp ce MagicMan se da pe pedofilie - 1 la fel de sec

MagicMan: 9+9=18 Se putea si mai bine dar e ok.
EMY: 7+6=13 Pauza cam mare sau lipsa de inspiratie?

Vot MagicMan!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Mar Noi 08, 2011 4:28 pm

EMY:


Revin pe Battle Friendhood, si prima oara dau cu MagicMan insa nu vreau s-o dau in van
Asta e magician, uite merge pe tavan, m-a mintit ca e vampir si mi-a supt pula, nu-i cancan - 2. nu prea
Sa vad ce stii sa faci micutule Iosefini, ca eu deja am vazut prin hainele tale, ti-am vazut bikini
Si ce-ai in chiloti sunt 2 aspirine skinny, zici ca ai Oo mari da n-ai nici minime, ai mini. 2. pt al doilea
Deci ia-o usor cu punch-urile micutule Don, ca esti overdosed, pacat ca nu-i cu gigi con.
Ci cu multe seminte, asa ca doar cand le scuipi, nu cand bagi, aduci mai mult a dragon 1. ???
In concluzie, n-ai ce arde, d-aia mori de frig cand vine iarna, nu vrei sa-ti dai jos blana,
Si dupa battle pleci negru ca Obama, spui baietilor c-ai degerat, nu ca ti-am plasat bine palma 2. asa si asa.

Serios vorbind, locul asta e plin de lei, pacat ca nu esti unul din ei, esti sef doar intr-o haita de catei
Nu stiu karate da-n battle-ul asta sunt sensei, iti dau punch-uri de nu-ti trece nici cu o tona de Ben-Gay - 3 pt al doilea.
Iti zmulg ochii din cap, n-ai remarcat, 3-0 e la abandon, nu e la blat si n-am zis ca te-am controlat
In fata mea pierzi ca la masa verde, cu 2 grame te fac blat, trec peste tine cu tabul sa fii aplatizat - 2..
Dai aiurea, sa rimeze, da' nu-ti iese, ce defect are un schelet din Antipa, a si apropo, ziceai de tipa
Mai bine te-ai controla, ca sta la tine-n casa gagica, e tarfa care o tineam in lanturi cand strigai "Mamica!" - 1. nu imi place
Inchei usor ca asta se da DOC, pe toate la stie, hai copii veniti sa va dea profesorul asta lectii de prostie
Fac pe Mister Proper curat tot in urma mea, am Luciu pe chelie, in timp ce MagicMan se da pe pedofilie. 2.. imi place primul.


MagicMan:


Am punchuri magice, zic abracadabra, tu ai revenit degeaba, iti dau 3-0 de zici ca-i blat
Nu sunt supradozat, ci superdotat, spune-mi ce gust are pula mea daca tot m-ai controlat - 2. vorba lu static.. ai stricat cu al doilea.
Scuip foc ca un dragon, nu dau pe tine nici 1 RON, trec de toate obstacolele exact ca Musonu'
Tu ai ramas cu sechele de la nastere, cand ti-au taiat pula in loc sa-ti taie cordonu' -2.
Cand n-am ce arde ma duc la gagica-ta, oricum sta cu tine pentru bani tipa
Ca ai prea multe defecte, arati la fel ca un schelet din muzeul Antipa 2. nu-mi place
Ai ajuns sa-ti modifici fiecare bar in parte, speri sa castigi da n-ai arme si nu sti karate
Parca vi de pe Marte, te las sa mai dai runda o data, ca oricum sunt zeu in razboi ca Marte 1. marte - marte ?? nu imi place

Asta se grabeste sa piarda, nu stie ca Friendhood e ca la zoo, plin de lei
EMY seamana cu maimuta ca la 1vs1 e singurul care poate iesi pe locul trei - 3. mi-a placut al doilea Smile)
Sunt profesor ca Doc, iti predau lectia pe care n-ai invatat-o de la parinti
Punchurile tale sunt neclare, ca dupa prima mea lovitura ai ramas fara dinti 2.
Fac teste pe tine ca americanii pe insula Bikini, te distrug complet ca ai nume de fata
Esti singura muiere pe care am lovit-o puternic, ar trebui sa te simti flatata -3. bun al doilea
Asta nu e bun nici ca animal de companie ca hiberneaza-n battle mai mult ca ursul,
Punchurile mele iti taie respiratia ca nici cel mai bun doctor nu-ti gaseste pulsul 3. al doilea e cel mai bun vers din tot battleul. concluzie: cel mai bun bar.

Vot MagicMan!
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Noi 08, 2011 4:58 pm

Battle incheiat, castigator MagicMan cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Noi 09, 2011 11:54 am

EMY, te asteptam cu cel putin un vot si pe la alte battle-uri, ca sa nu ajungem la avertismente.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Mier Noi 09, 2011 4:09 pm

mersi de voturi baieti

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Emy VS MagicMan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum