Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

+3
Alter-Ego
in0c3nt
aka amir
7 participanți

In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aka amir Mar Noi 13, 2012 8:35 pm

X-Y-Y-X - Eu X
8 versuri
Timp de Reply:3 zile
Bafta!

aka amir
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 863
Reputatie : 912
Data de inscriere : 16/10/2012
Varsta : 26
Localizare : Mangalia

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mar Noi 13, 2012 9:04 pm

Bafta!
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aka amir Mier Noi 14, 2012 2:29 pm

Daca vrei sa dai despre mine esti reticent deci inocent,
In battle-ul asta te iau la bani marunti : cent cu cent !
Daca incep sa dau despre tine zici: "Ba Nu Da"
Esti cam nerod din fire , nu cred ca ai inteles duma...
Tu nu esti la facultate , nici macar in facultatile mintale
In ring pun pe oricine in cur,incerci?Sau esti prea moale?
Tu esti negativist insa eu sunt pozitiv ca Mutu in 2004
Cu tine imi permit sa o ard pe romgleza "cuz this is true"


aka amir
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 863
Reputatie : 912
Data de inscriere : 16/10/2012
Varsta : 26
Localizare : Mangalia

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mier Noi 14, 2012 7:45 pm

Ce plm vi cu dumele astea fumate,devin deja alergic,o sa-ti scot eu harfele
Ca boarfele de pe tine,costa mai putin,decat cer la autostrada tarfele
Te lauzi ca un cocalar,eu´s invincibil ca si Klitschko,dume ca astea aud frecvent
Iti dau lovitura de gratie-n piept,parca esti varianta feminina a lu` 50cent
Vrei sa renunti? esti fricos,Am metal in antebrate,cand dau in tine va iesi scantaie
Hai nu iti fie rusine,tu nu esti singuru barbat din tara,care-a fost violat de-o femeie
Asta inventeaza noi limbi,auzi romgleza:)),tu strici battle-ul asta, prin simpla ta prezenta
Ramai pe frecventa,urmeaza in scurt timp episodul cu tine in "Spitalul de Dementa"
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mier Noi 14, 2012 8:34 pm

Demential,sunt distrat,fac din tine sac de box,ma antrenez ptr AlterEgo
Manelarule aici nu e "Romanii au Talent",sa vi sa canti "Ai se eu te pego"
Nu reprezinti nimic,defapt tu spui doar colinde,esti mai prastie ca Fuego
Ai putea concura cu mine-n cursa,dar nu cu masinuta aia din lego
O sa-ti stric moralu,iti dau sa mesteci rimele astea pana ce-o sa treaca anu
Cand vine vorba de futut,iti luam femeia,dar mai intai de asta dam cu banu
Finalu?..hmm,ceva special,iti dau viteza,c-am sprint mai tare ca-n "Need for Speed"
Bitch I know that only my dick,is what you and your girlfriend need
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aka amir Joi Noi 15, 2012 2:39 pm

Tu zici ca am dume fumate , restul zic ca sunt mirifice,
Esti asa de urat incat ma-ta a propus sa te mumifice
Eu stric battle-u' prin prezenta? Cred ca asta e bolnav,
Tu strici battle-ul prin rime, ca iti doresti un battle slab.
Ai zis ca sunt al doilea barbat violat de o femeie, nu?
Pai coaie, eu din asta inteleg ca femeia esti chiar tu.
Pe final am de gand sa te ard ca panteonu: din temelii
"Manelar"? Poate macelar fiindca te trimit acasa in felii

aka amir
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 863
Reputatie : 912
Data de inscriere : 16/10/2012
Varsta : 26
Localizare : Mangalia

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Noi 15, 2012 3:12 pm

Slab rau battle-ul. Inocent, te pregatesti pentru mine? Laughing
bNd a incercat cevam mai punchos abia in a doua runda, vorba lu' Creative.
A fost asta cu "manelar-macelar", aia cu "femeie"... ma rog. Oricum, a bnd a fost peste, dar per total un battle slab rau. (am zis-o si la-nceputul postarii)
Inocent a dat mai mult autodrop, serios.
Oricum, e bine pentru inceput la bnd, iar la inocent... pregateste-te sa dai cu mine! Laughing

VOT BND TEASER

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Noi 15, 2012 4:18 pm

deci sincer daca astea sunt dume care merita sa castige votul tau,atunci las-o balta cu votatul...parca ai avea ciuda pe mine sau ceva...plm....daca ai fi mai atent ai observa ce am scris,sau poate nu ai citit,in fine...votul este acceptat dar nu cred ca e corect,macar argumenteaza si tu daca tot votezi,bafta....si da ma pregatesc sa iti dau directa intr-un battle.Razz:P,peace
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Noi 15, 2012 4:43 pm

Zi-mi o duma pe care-o consideri tu tare din battle-ul asta.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Joi Noi 15, 2012 4:53 pm

bnd a scris:Daca vrei sa dai despre mine esti reticent deci inocent,
In battle-ul asta te iau la bani marunti : cent cu cent ! 1.5 ceva jocuri de cuvinte, dar slabe
Daca incep sa dau despre tine zici: "Ba Nu Da"
Esti cam nerod din fire , nu cred ca ai inteles duma... 1 eu am inteles duma, dar nu e de battle
Tu nu esti la facultate , nici macar in facultatile mintale
In ring pun pe oricine in cur,incerci?Sau esti prea moale? 1 ce e asta ?
Tu esti negativist insa eu sunt pozitiv ca Mutu in 2004
Cu tine imi permit sa o ard pe romgleza "cuz this is true" 2 pt duma cu Mutu si superioritatea din ultimul vers


in0c3nt a scris:Ce plm vi cu dumele astea fumate,devin deja alergic,o sa-ti scot eu harfele
Ca boarfele de pe tine,costa mai putin,decat cer la autostrada tarfele 1 slab rau.. "ii vezi la vreun battle cum se leaga de toale / ca de altceva nu sunt in stare"
Te lauzi ca un cocalar,eu´s invincibil ca si Klitschko,dume ca astea aud frecvent
Iti dau lovitura de gratie-n piept,parca esti varianta feminina a lu` 50cent 1.5 ceva mai bine, dar nu exista niciun panci
Vrei sa renunti? esti fricos,Am metal in antebrate,cand dau in tine va iesi scantaie
Hai nu iti fie rusine,tu nu esti singuru barbat din tara,care-a fost violat de-o femeie 1 adica tu dai in el si dupa e violat de o femeie ? ti-ai dat-o singur, cum zicea deliric
Asta inventeaza noi limbi,auzi romgleza:)),tu strici battle-ul asta, prin simpla ta prezenta
Ramai pe frecventa,urmeaza in scurt timp episodul cu tine in "Spitalul de Dementa" 1 slab, nu am ce alege, iar faza cu romgleza e luata tot dupa forum si se refera la faptul ca versurile in engleza nu prea se puncteaza


in0c3nt a scris:Demential,sunt distrat,fac din tine sac de box,ma antrenez ptr AlterEgo
Manelarule aici nu e "Romanii au Talent",sa vi sa canti "Ai se eu te pego" 1 slab te antrenezi.. "vii" nu vi, se puncteaza si asta
Nu reprezinti nimic,defapt tu spui doar colinde,esti mai prastie ca Fuego
Ai putea concura cu mine-n cursa,dar nu cu masinuta aia din lego 2 idee buna pe final, dar mai mergea lucrata
O sa-ti stric moralu,iti dau sa mesteci rimele astea pana ce-o sa treaca anu
Cand vine vorba de futut,iti luam femeia,dar mai intai de asta dam cu banu 1 final fortat sa iasa rima si panci foarte slab
Finalu?..hmm,ceva special,iti dau viteza,c-am sprint mai tare ca-n "Need for Speed"
Bitch I know that only my dick,is what you and your girlfriend need 1 cum spuneam, ce e in engleza nu prea se puncteaza, mai ales ca e putin autodrop aici, oricum slaba runda


bnd a scris:Tu zici ca am dume fumate , restul zic ca sunt mirifice,
Esti asa de urat incat ma-ta a propus sa te mumifice 1 Smile) m-a amuzat asta, dar nu in sensul bun
Eu stric battle-u' prin prezenta? Cred ca asta e bolnav,
Tu strici battle-ul prin rime, ca iti doresti un battle slab. 1 n-am ce sa comentez aici
Ai zis ca sunt al doilea barbat violat de o femeie, nu?
Pai coaie, eu din asta inteleg ca femeia esti chiar tu. 2 in sfarsit un pb, dar foarte slab
Pe final am de gand sa te ard ca panteonu: din temelii
"Manelar"? Poate macelar fiindca te trimit acasa in felii 1.5 atitudine buna, bar slab


bnd 5.5 + 5.5 = 11
in0c3nt 4.5 + 5 = 9.5

Am votat pe text, ca sa nu existe dubii, insa a fost unul dintre cele mai slabe battle-uri pe care le-am citit pana acum, mai aveti mult de lucrat. Cititi sau recititi academia si ce e de exceptie si continuati antrenamentul.

Vot bNd TEASER !

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Noi 15, 2012 5:03 pm

Uite, ma, Inocent, si MagicMan a zis. Deci nu doar eu am ceva cu tine...

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Noi 15, 2012 5:24 pm

mda,e ok insa doar stau si ma uit la prima lui runda care nu merita nici macar 1 punct ..plm.am inteles ideea,copiem de la altii si castigam battle-uri,macar eu nu astept 1 luna sa dau o runda,le dau pe loc.in fine...nu mi se pare corect...daca astea-s runde ce a facut el...pff in fine...hai urmatorul..sa fie 3-0 ca oricum nu ma astept sa primesc vreun vot.sincer habar nu am ce inseamna ptr voi un punch,punchback etc....ca parca va trebuie ochelari,plm...hai noapte buna si bafta,pace
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Noi 15, 2012 5:26 pm

Inocent, de curiozitate: tu ce muzica asculti?

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Noi 15, 2012 5:32 pm

nu prea conteaza muzica pe care o ascult,insa este un singur lucru ce ma deranjeaza...ca nu e corect,poate stilul meu nu e pe placul vostru,plm...bafta ptr votanti mai departe...o sa inchei cu comentariile anoste,nu vreau sa spune-ti ca sunt frustrat,defapt e oricum frustrant ce se intampla aici ....in fine...cred ca si daca as da o duma de-a lui OZN as lua doar 1 punct:))....hai bafta tuturor,se pare ca mi-am pierdut timpul degeaba,cand credeam ca o sa ma distrez pe forumul asta,cred ca mai bine nu reveneam...oricum sunt slab ptr voi
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Joi Noi 15, 2012 5:35 pm

Very Happy dumele lui OZN nu valoreaza mai mult

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Joi Noi 15, 2012 8:24 pm

De la 1 la 5 unde 1=minim, 5=maxim:

Si avem asa:

bNd TEASER!:4,5

Daca vrei sa dai despre mine esti reticent deci inocent,
In battle-ul asta te iau la bani marunti : cent cu cent ! - 1 duma cu bani marunti s-a mai dat, oricum n-ai transformat-o deloc in punch, atacul de pe primul vers e inexistent, i-ai zis ca e reticent, asa si? iar faptul ca i-ai folosit nick-ul nu il face personal
Daca incep sa dau despre tine zici: "Ba Nu Da"
Esti cam nerod din fire , nu cred ca ai inteles duma... -1 la fel, ai colorat BND dar ce daca? pe al doilea i-ai zis ca e nerod dar daca faci chestii din astea intr-un mod asa brut nu te ajuta la nimic
Tu nu esti la facultate , nici macar in facultatile mintale
In ring pun pe oricine in cur,incerci?Sau esti prea moale? - 1 nimic, ai incercat ceva cu facultate-facultati mintale dar nimic
Tu esti negativist insa eu sunt pozitiv ca Mutu in 2004
Cu tine imi permit sa o ard pe romgleza "cuz this is true" - 1,5 pentru ca ai dat duma cu Mutu, dar nu e nimic special, faptul ca i-ai zis ca e negativist nu e un atac, am remarcat antiteza negativ-pozitiv dar e slab valorificata si renunta cat poti de repede la romengleza nu da bine in battle


in0c3nt:4

Ce plm vi cu dumele astea fumate,devin deja alergic,o sa-ti scot eu harfele
Ca boarfele de pe tine,costa mai putin,decat cer la autostrada tarfele -1 atac la toale, mare punch i-ai dat!
Te lauzi ca un cocalar,eu´s invincibil ca si Klitschko,dume ca astea aud frecvent
Iti dau lovitura de gratie-n piept,parca esti varianta feminina a lu` 50cent -1 da' de ce nu in cap? daca el se lauda, tu ce-ai facut acum?
Vrei sa renunti? esti fricos,Am metal in antebrate,cand dau in tine va iesi scantaie
Hai nu iti fie rusine,tu nu esti singuru barbat din tara,care-a fost violat de-o femeie-1 nici macar amuzant nu e, daca ai zis ca ai metal de ce n-ai zis ca are si el in cap sau ceva de genul? de ce nu legi deloc ideile intre ele si le arunci asa la intamplare?
Asta inventeaza noi limbi,auzi romgleza:)),tu strici battle-ul asta, prin simpla ta prezenta
Ramai pe frecventa,urmeaza in scurt timp episodul cu tine in "Spitalul de Dementa" -1 nimic deosebit nici aici

in0c3nt:4,5

Demential,sunt distrat,fac din tine sac de box,ma antrenez ptr AlterEgo
Manelarule aici nu e "Romanii au Talent",sa vi sa canti "Ai se eu te pego" -1 plm
Nu reprezinti nimic,defapt tu spui doar colinde,esti mai prastie ca Fuego
Ai putea concura cu mine-n cursa,dar nu cu masinuta aia din lego -1 de fapt nici in barul asta nu zici nimic
O sa-ti stric moralu,iti dau sa mesteci rimele astea pana ce-o sa treaca anu
Cand vine vorba de futut,iti luam femeia,dar mai intai de asta dam cu banu - 1,5 cu mare indulgenta pentru versul 2, desi nu e nici asta un atac grozav
Finalu?..hmm,ceva special,iti dau viteza,c-am sprint mai tare ca-n "Need for Speed"
Bitch I know that only my dick,is what you and your girlfriend need -1 cum era cu limba aia inventat?

bNd TEASER!:5

Tu zici ca am dume fumate , restul zic ca sunt mirifice,
Esti asa de urat incat ma-ta a propus sa te mumifice - 1,5 sa zicem, desi as fi tare curios sa vad cine zice ca ai tu dume mirifece; primesti 1,5 pentru versul 2 care are un pic de umor si e o incercare de punch cat de cat reusita in comparatie cu celelalte
Eu stric battle-u' prin prezenta? Cred ca asta e bolnav,
Tu strici battle-ul prin rime, ca iti doresti un battle slab. -1 incercare de p-back, dar nu e cazul sa repeti ce zice adversarul ca pierzi aiurea din bar, e suficient sa faci o legatura subtila cu punch-ul adversarului
Ai zis ca sunt al doilea barbat violat de o femeie, nu?
Pai coaie, eu din asta inteleg ca femeia esti chiar tu. -1 fix ce-am zis mai sus, iar ce ai dat aici e cam auto-drop, pentru ca pe scurt daca se aplica ce ai zis tu, inseamna ca te-a futut
Pe final am de gand sa te ard ca panteonu: din temelii
"Manelar"? Poate macelar fiindca te trimit acasa in felii - 1,5 sa zicem

bNd TEASER!=4,5+5=9,5
in0c3nt=4,5+4=8

Battle mai slab ca asta n-am mai citit de multa, multa, multa vreme!
Ceea ce dati amandoi in momentul de fata n-are nici o legatura cu battleurile!
Puneti mana si cititi serios "Academia de battle", "Battle-uri si baruri de exceptie" daca vreti sa ajungeti la un nivel acceptabil.
In0c3nt, ma bucur ca vrei sa te distrezi pe forum dand battle asta e si ideea dar stii care-i problema? ca vrem sa ne distram si noi astia care le citim si votam. La ce dai tu acum, nu se poate. Nu inteleg de ce ai pretentia ca ai dat nu stiu ce dume, fii sincer cu tine, i-ati rundele si compara-le cu ce s-a dat in turneu sau cu cele din topicurile enumerate de mine si zi-mi si mie, ce dai tu seamana macar pe departe? Daca ai chef de odd, da in scara blocului. Diferenta dintre scris si live e tocmai faptul ca in scris iti permiti sa stai mai mult timp, sa iti gandesti si cizelezi dumele inainte sa le dai. Nu te obliga nimeni sa le dai pe loc. De altfel daca le-ai dat pe loc, de ce ti-a luat 40 de minute sa postezi a doua runda?
BND, tu ai miscat un pic, da' un pic de tot. Ai avut niste tentative de punchuri, niste tentative de jocuri de cuvinte si p-back-uri, dar citeste topicurile alea de mai sus altfel nu evoluezi.
Vot BND!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aka amir Joi Noi 15, 2012 8:36 pm

Multumesc pentru voturi , acum observ nivelul la care sunt dar a fost primul meu battle . Urmatorul sper sa fie mai reusit.

aka amir
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 863
Reputatie : 912
Data de inscriere : 16/10/2012
Varsta : 26
Localizare : Mangalia

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Joi Noi 15, 2012 8:40 pm

Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Noi 15, 2012 9:01 pm

Battle incheiat, castigator bNd TEASER! cu 3-0!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: bNd TEASER! vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum