Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

+63
aka amir
Khader
menthoru
Smythe
in0c3nt
Iahim Loig
Mo'
Alter-Ego
silverapeakabadhabit
FlexAtu
Phlegm Man
ShdBz
foxy
Sarpe92
m.valentin91
WTSN
Otrava
MagicMan
duka
oVi
INFECT!
RevoMan
Dust
za_uan
PiroTechnique
big rip
Ra'ra
Matrix
date
Kujo
zEn
Kasper
sniker
Sarcastic
Logic
nor
netceeinho
xtr3mu
CIOMOFUGLA
DopeRapper
doctoru'
emin3sq
Kanji
Umbra
aeu
Clue
ocb
Nihat
Fu2-10Gura
OZN
DeJabba da` Hot
Luptacu' Foca
MarianS
Magnifi_Q
Marele Alb
mishick
thc
2 ga
Static
Becks
Swift
darthedd77
CreativeEgo
67 participanți

Pagina 15 din 27 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Urmatorul

In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Sam Mai 14, 2011 1:45 pm

Da, dar o promovare nu strica niciodata.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Lun Mai 16, 2011 10:39 pm

Vad ca da lumea battle-uri intr-o veselie, ma bucur ca se si voteaza.
In alta ordine de idei, stie cineva ceva de saiy? Ca are 2 battle-uri care il asteapta deja de ceva vreme.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Mar Mai 24, 2011 9:44 pm

Am sters ultimele mele posturi legate de avertismente, o sa postez doar la sectiunea dedicata, ca sa nu mai aglomerez aiurea topicurile pe-aici. Va recomand sa mai aruncati un ochi si pe-acolo daca aveti battle-uri deschise si va simtiti cu musca pe caciula. Apropo, ROB: ai intrat si tu in clubul select al celor avertizati, mai multa grija pe viitor.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Mai 27, 2011 5:39 pm

la final chiar va fi yx sau e doar o greseala de tipar?
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de doctoru' Vin Mai 27, 2011 6:09 pm

ma bag eu daca ma rugati frumos Laughing
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Mai 27, 2011 10:45 pm

eo zic asa: Big Rip, Ra'Ra, Static, doctoru (E1) - Date, OZN, xtr3mu, Piro (E2)

E1 dau primii in ce ordine vor, E2 raspund, in ce ordine vor, dupa fiecare runda. o sa fie E1-E2-E1-E2-E1-E2-E1-E2.
Stabiliti fiecare pe PM sau messengereanu in ce ordine dati si punem asta in primul post.

Echipele stabilesc 5 votanti(contactati pe PM pentru acord si apoi trecuti in primul post al threadului), primii la 3 castiga. Merge?

Daca'ztetz cu mine, ziceti aici, sterg posturile, redenumesc threadul si-i dam drumul. E
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de doctoru' Vin Mai 27, 2011 10:53 pm

pt mine'i ok.numa eu sa al doilea din echipa mea..ca sa nu fiu prins prea tare cu sesiunea.primu nu'mi place Very Happy
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Ra'ra Vin Mai 27, 2011 10:53 pm

de-acord cu Edd.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Vin Mai 27, 2011 10:54 pm

Sper sa iasa ok, mai avem noi un crew battle deschis de juma de an...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty plm

Mesaj Scris de big rip Sam Mai 28, 2011 2:16 am

Bun, 4 vs. 4.

Sa schimbe cineva numele topicului!

Echipele sunt: Big Rip, Ra'ra, Static, Doctoru vs. Date, OZN, xtr3mu si Piro?

Daca raman asa, vin maine cu runda!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de PiroTechnique Sam Mai 28, 2011 4:14 am

Ca supozitoru....I'm in ( the shit )




...
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de netceeinho Lun Iul 04, 2011 2:10 pm

am mai mult de un battle in curs, ceea ce e aproape gay . mmm, hai ca ma pun sa-mi platesc din restante .
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Iul 09, 2011 1:41 am

aoleu , aoleu , aoleu ... ma , voi ati vazut betalul lui static cu weed ? Laughing
Static man , sa mor daca-nteleg cum plm iti vine atata caterinca Very Happy
Faci versuri fumat ? Oricum ar fi , dai bomba . Dar chiar ai irosit niste idei bune acolo ... in rest , ai dat exemplar fe fe frumos Smile Dai meditatii ? Laughing
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Iul 09, 2011 7:54 am

Referitor la battle-ul meu cu Matrix , peace bro : zen , barul ala de 4,5 are al doilea vers cu wordplay , ca primul nu incanta ...
nu ma supar , dar side note : e din CTC - Scandaal
Oricum a dat peste mine , veniti cu ultimul vot , promit sa votez si eu azi .
Daca nu va e cu suparare , ultimul vot , sau daca mai e cazul de asa ceva , restul voturilor sa fie acordat/e de bajeti putin mai vechi , pentru ca sloboz ... daca sarpe era putin mai interesat de ce zicem fiecare acolo si citea cu atentie , nu mai dadea 4, 4, 5, 4 pe o bucata ... eu am primit 2 pentru un bar cu punch , lui matrix ii da sarpe 3 pct si zice ca-i banal Laughing deci care cacat e criteriul de votare ? Laughing

p.s. : omu matrix , sa mor daca n-am cautat jumatate de ora sa vad care e faza cu fagaldo Smile) am gasit in final , am facut eu legatura cu punch-ul , dar nu-nteleg ce naiba ai vrut sa zici Neutral
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de PiroTechnique Sam Iul 09, 2011 9:11 am

reclama de la ceai ....
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Matrix Sam Iul 09, 2011 1:31 pm

@sarcastic
Stai linistit bro, ca si tie la ultimul bar al primei bucati ti-a dat 3 si a zis ca nu i-a placut deloc... fiecare puncteaza mai mult bar-urile care sunt pe gustul lui, greu sa scoti un vot 100% obiectiv.
Apoi la faza de la CTC, recunosc ca m-am inspirat de la VD, dar sa dea dracu' daca aveam vreo inspiratie la ora aia ca sa-mi iasa altfel wp-ul cu satelitu'...

Smile) haha... era o reclama la ceai... bine, era ceva mai veche faza.

Acum te-am batut, dar iti acord revansa cand ai timp si chef (preferabil ceva mai incolo, intr-o saptamana sau cam asa) si schimbam... o sa dau eu primul. ce zici?

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de zEn Sam Iul 09, 2011 1:59 pm

Sarcastic a scris:Referitor la battle-ul meu cu Matrix , peace bro : zen , barul ala de 4,5 are al doilea vers cu wordplay , ca primul nu incanta ...
nu ma supar , dar side note : e din CTC - Scandaal
Oricum a dat peste mine , veniti cu ultimul vot , promit sa votez si eu azi .
Daca nu va e cu suparare , ultimul vot , sau daca mai e cazul de asa ceva , restul voturilor sa fie acordat/e de bajeti putin mai vechi , pentru ca sloboz ... daca sarpe era putin mai interesat de ce zicem fiecare acolo si citea cu atentie , nu mai dadea 4, 4, 5, 4 pe o bucata ... eu am primit 2 pentru un bar cu punch , lui matrix ii da sarpe 3 pct si zice ca-i banal Laughing deci care cacat e criteriul de votare ? Laughing

p.s. : omu matrix , sa mor daca n-am cautat jumatate de ora sa vad care e faza cu fagaldo Smile) am gasit in final , am facut eu legatura cu punch-ul , dar nu-nteleg ce naiba ai vrut sa zici Neutral



Nu stiu daca ai observat dar eu nu am votat decat foarte rar,pentru simplu fapt ca ma feresc de certuri dar daca nu votez nu-mi voteaza nici mie nimeni prin battle-uri.Daca e ceva in neregula cu votul meu poti sa-l anulezi tati,nu ma supar.Plus de asta faza cu versul inspirat din CTC,tuturor ni se intampla sa ascultam o melodie si sa reproducem fara sa ne dam seama acel vers,chiar sa credem ca e pura imaginatie.
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Sam Iul 09, 2011 4:11 pm

Sarcastic a scris:aoleu , aoleu , aoleu ... ma , voi ati vazut betalul lui static cu weed ? Laughing
Static man , sa mor daca-nteleg cum plm iti vine atata caterinca Very Happy
Faci versuri fumat ? Oricum ar fi , dai bomba . Dar chiar ai irosit niste idei bune acolo ... in rest , ai dat exemplar fe fe frumos Smile Dai meditatii ? Laughing

Fumez destul de rar, de obicei fac versurile beat. Vin odata cu exercitiul. Oricum te astept cu un vot la unul din battle-uri, daca vrei poti sa-l dai chiar la battle-ul asta Smile

Daca tot a venit vorba de voturi, ii mai astept si pe CIFRE, DopeRapper si DaWeed.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Iul 09, 2011 4:20 pm

votez asta seara pe text ca mi-e lene acum , oricum e clar cine a dominat
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de za_uan Dum Iul 10, 2011 8:51 pm

Fraieru' asta nu stie ca trag praf de pusca pe nas si scot gloante pe gura!

-asta a dat blowmyskill intr-un battle recent cu sarpe...

https://www.youtube.com/user/quz0r#p/a/u/0/5vVodXly_nM

-1:00, asta am gasit din greseala, ascultand melodia AZI NU...

Acum, am o nelamurire, blowmyskill, u esti ala frate?...sau doar pura "coincidenta" de idei
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Lun Iul 11, 2011 1:01 am

Urat.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Dust Mier Iul 20, 2011 8:04 pm

RevoMan a scris:Pai.. nu le-am pus bine in "pagina"Smile
Andromastie e o boala care o sufera femeile Smile

"Salivezi pe langa ei , eu zic sa abandonezi , ca esti fraget si ei sunt limpezi
Eu cred ca te-au futut negrii aceia bengalezi , ca vad ca cugeti si zalezi-3p"

Ei find bengalezii trebuia ca primul vers sa-l pun al 2-lea ..Smile)
Stiu ca mai am destule de invatat de asta imi tot bat capsoru' pe aici Smile

Iti raspund aici Revo, ca se freaca topicul. Dupa cum spuneam, m-am informat ce inseamna andromastie.Definitia e asta:
ANDROMASTÍE s.f. Prezența la femei a unei mamele atrofiate, asemănătoare cu aceea a unui bărbat.
Cu alte cuvinte, tu i-ai spus unui baiat ca are pieptul unui baiat.Concuzie, nu mi se pare mare lucru. Si daca tot suntem aici, "fraget" ce dracu mai inseamna?M-am gandit la "fraged", dar in cazul asta nu are sens.Si ca veni vorba ca am uitat sa zic cand am votat, incearca sa nu mai dai versuri asa de lungi ca nu e proza, e adevarat nu exista o limita stabilita dar totusi, versuri de genul fac battle-ul foarte greu de citit.In battle lungimea nu conteaza Smile
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de RevoMan Mier Iul 20, 2011 8:18 pm

Acuma am vazut ca am scris fraget Smile .. nu sunt atent si ma grabesc uneori .. rabdare am destula si imaginatie la fel dar nu stiu sunt blocat uneori na.. Smile

RevoMan
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 36
Reputatie : 57
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 05, 2011 12:21 am

Static, tu esti cu evidenta, toti sunt in regula la numarul de battle-uri - voturi?
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Vin Aug 05, 2011 7:55 am

Toti sunt la zi Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 15 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 27 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum