Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Lun Iun 13, 2011 11:43 am

- 8 versuri/runda
- tip : XYYX (eu X, tu Y)
- reply 5 zile
- 3 - 0 KO
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Lun Iun 13, 2011 12:20 pm

Sunt antreprenorul vietii tale, recunosc, cea mai proasta afacere, te pun in vitrina
Incalzirea globala, dau rime dezcongelate, tu ramai masca, ca Jim Carrey - Deliric e de vina!

Ca Usain Bolt, sunt mereu primul, te-alerg la rime, fac record mondial, tu esti underground
Tu esti mereu pe sticla ca praful, eu in mainstream, tu ramai doar un background.

Stiu ca ti-a crescut tensiunea de frica, rezista, n-ai cum sa scapi nici daca te cheama Michael Scofield
Esti concentrat pe problema ca un amator in Irak, eu RELAX_at ca salteaua dau rime din Hotel Green Field.

Am coduri, iti dau cap-cap prin pereti, te sui pe harta, nu gasesti scapare, esti un prost terorist
Alergi cu cutiile in spate, te-mpiedici de bordura, cazi, iti pui bombe sub fund si te crezi genist.

- am corectat doua greseli pe care le-am facut din neatentie (te-npiedici si o virgula...)


Ultima editare efectuata de catre ROB in Vin Iun 17, 2011 8:48 am, editata de 4 ori
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Mar Iun 14, 2011 7:09 pm

ROB in battle se zbate , e ca un peste de import: fara lapti si cu creierul congelat
Asta-i ud desi sta pe uscat dau in el ca Jupiter in MPC si coaie, corect e “decongelat”

Te cam contrazici copilu’,sunt pe sticla sau sunt underground?asta e nehotarat ca Plesan
Cauta baieti prin tara ca Temisan si le da lectii de supt pula ca Laura Andresan

Dau de cazi la pat ca o pizda sau ca o saltea te strang in doua precum canapeaua
Iti dau picioare multe ca o sarba de te faci rosu la fata ca Tommy sau ca Steaua

Pe asta il ridic cu un sut ca un bemol,el e jos ca un diez,destept ca o mama de miel
Ma linge in cur ca Dino,ii dau bate in cap ca Bam Bam de se schimba la fata ca Ben Ten

---------------------------------------------------------------------------------------

Asta-I fazan, ca un electrician prost nu stie care-I faza cand il izolez ca neoprenul
Ca pe o pula in vagin pe asta il dau cu capul de toti peretii ca se repeta ca refrenul

ROB e o usa rupta nu-l tin balamalele,ca Lacatus ii dau de-I sare broasca ca pe lac
Scalvul asta se da tehnic ca nu mai sta pe lan pe Pc de cand si-a luat rata sta pe Mac

In battle asta e ca o buba mica, trece, sa puna mana pe-o buca apuca de fundul sacului
In fata mea il apuca frigurile dar la cat de prost e , inghite aspirina saracului

Pe asta il tin pe pamant ca pe roaba,il trag pe roata, il tai in zig-zag ca un kris
Il presez ca un garou,dar ies,caci runda lu’ asta e Bla Bla ca muzica lu’ Criss

Bafta ROB!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Mar Iun 14, 2011 8:35 pm

Sunt un bun ospatar, mereu servesc portii delicioase, te-nvart pe degete ca o farfurie
Iti fut pumni in muie pana iti cad dintii si te pun sa faci beatbox din gingie!

Ce scot eu pe gura intra in boxe ca formulele lui Pitagora
Hip-hop-ul aici opreste, sa te-aruncam peste bord, tu esti ancora!

Ma schimb la fata ca Ben Ten si-ti dau dragonu' Guru
Tu te schimbi la fata ca Iisus si nu-ti mai gasesti curu.

Imi pare rau Dust, ai pula-n gura, deci n-ai nimic de zis
Esti singurul care dadea la laba cand a iesit P.A.R.I.S.

Bafta si tie ! A iesit caterinca Smile))))).
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Iun 15, 2011 10:24 am

ROB:
Sunt antreprenorul vietii tale, recunosc, cea mai proasta afacere, te pun in vitrina
Incalzirea globala, dau rime dezcongelate, tu ramai masca ca Jim Carrey - Deliric e de vina! – 2.5 incepuse bine dup aia ai dat in balarii

Ca Usain Bolt, sunt mereu primul, te-alerg la rime, fac record mondial, tu esti underground
Tu esti mereu pe sticla ca praful, eu in mainstream, tu ramai doar un background. – 3 ceva mai rasarit

Stiu ca ti-a crescut tensiunea de frica, rezista, n-ai cum sa scapi nici daca te cheama Michael Scofield
Esti concentrat pe problema ca un amator in Irak, eu RELAX_at ca salteaua dau rime din Hotel Green Field. – 2.5 asa si asa

Am coduri, iti dau cap-cap prin pereti, te sui pe harta, nu gasesti scapare, esti un prost terorist
Alergi cu cutiile in spate, te-npiedici de bordura, cazi, iti pui bombe sub fund si te crezi genist. -3 pt al2lea

DUST:
ROB in battle se zbate , e ca un peste de import: fara lapti si cu creierul congelat
Asta-i ud desi sta pe uscat dau in el ca Jupiter in MPC si coaie, corect e “decongelat” – 3.5 pancibec

Te cam contrazici copilu’,sunt pe sticla sau sunt underground?asta e nehotarat ca Plesan
Cauta baieti prin tara ca Temisan si le da lectii de supt pula ca Laura Andresan – 3 merge

Dau de cazi la pat ca o pizda sau ca o saltea te strang in doua precum canapeaua
Iti dau picioare multe ca o sarba de te faci rosu la fata ca Tommy sau ca Steaua – 2.5 pt primu

Pe asta il ridic cu un sut ca un bemol,el e jos ca un diez,destept ca o mama de miel
Ma linge in cur ca Dino,ii dau bate in cap ca Bam Bam de se schimba la fata ca Ben Ten – 2.5 nu prea rimeaza

---------------------------------------------------------------------------------------

Asta-I fazan, ca un electrician prost nu stie care-I faza cand il izolez ca neoprenul
Ca pe o pula in vagin pe asta il dau cu capul de toti peretii ca se repeta ca refrenul – 4 asta i cel mai bun

ROB e o usa rupta nu-l tin balamalele,ca Lacatus ii dau de-I sare broasca ca pe lac
Scalvul asta se da tehnic ca nu mai sta pe lan pe Pc de cand si-a luat rata sta pe Mac -3.5 bun

In battle asta e ca o buba mica, trece, sa puna mana pe-o buca apuca de fundul sacului
In fata mea il apuca frigurile dar la cat de prost e , inghite aspirina saracului – 4 hahah inghite aspirina saracului, BUN

Pe asta il tin pe pamant ca pe roaba,il trag pe roata, il tai in zig-zag ca un kris
Il presez ca un garou,dar ies,caci runda lu’ asta e Bla Bla ca muzica lu’ Criss – 3 slab de final


ROB:
Sunt un bun ospatar, mereu servesc portii delicioase, te-nvart pe degete ca o farfurie
Iti fut pumni in muie pana iti cad dintii si te pun sa faci beatbox din gingie! – 3.5 e OK

Ce scot eu pe gura intra in boxe ca formulele lui Pitagora
Hip-hop-ul aici opreste, sa te-aruncam peste bord, tu esti ancora! – nu l am prins pe primu, 2.5

Ma schimb la fata ca Ben Ten si-ti dau dragonu' Guru
Tu te schimbi la fata ca Iisus si nu-ti mai gasesti curu. -3.5 al2lea e caterinca nu si gaseste curu Laughing

Imi pare rau Dust, ai pula-n gura, deci n-ai nimic de zis
Esti singurul care dadea la laba cand a iesit P.A.R.I.S. -2???


nu mai stau s adun, clar vot DUST,
mai bun cu 2 baruri jmechere, in rest Rob a sunat a fri, ai idei ... e loc de mai bine.
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Mier Iun 15, 2011 10:41 am

Ce scot eu pe gura intra in boxe ca formulele lui Pitagora
Hip-hop-ul aici opreste, sa te-aruncam peste bord, tu esti ancora! – nu l am prins pe primu, 2.5
Cum n-ai inteles asta ?Neutral Era ceva mai tehnic. Fiecare cuvant are 2 sensuri Smile).
Ce scot eu pe gura intra in boxe - aici ma refer la boxe in sensul propriu al cuvantului, cutia aia cu un difuzor Smile)
intra in boxe ca formulele - pilotii de formula 1 intra la boxe, bla bla, sti tu...
ca formulele lui Pitagora - aici ma refer la formule matematice

Imi pare rau Dust, ai pula-n gura, deci n-ai nimic de zis
Esti singurul care dadea la laba cand a iesit P.A.R.I.S. -2???
Asta era un punchback la "
Pe asta il tin pe pamant ca pe roaba,il trag pe roata, il tai in zig-zag ca un kris
Il presez ca un garou,dar ies,caci runda lu’ asta e Bla Bla ca muzica lu’ Criss"
P.A.R.I.S (https://www.youtube.com/watch?v=nj-6o9S5t8A) e o piesa scoasa de Criss Blaziny. La fel si Bla Bla de care zice el mai sus.
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Iun 15, 2011 10:59 am

ROB a scris:
Ce scot eu pe gura intra in boxe ca formulele lui Pitagora
Hip-hop-ul aici opreste, sa te-aruncam peste bord, tu esti ancora! – nu l am prins pe primu, 2.5
Cum n-ai inteles asta ?Neutral Era ceva mai tehnic. Fiecare cuvant are 2 sensuri Smile).
Ce scot eu pe gura intra in boxe - aici ma refer la boxe in sensul propriu al cuvantului, cutia aia cu un difuzor Smile)
intra in boxe ca formulele - pilotii de formula 1 intra la boxe, bla bla, sti tu...
ca formulele lui Pitagora - aici ma refer la formule matematice

Imi pare rau Dust, ai pula-n gura, deci n-ai nimic de zis
Esti singurul care dadea la laba cand a iesit P.A.R.I.S. -2???
Asta era un punchback la "
Pe asta il tin pe pamant ca pe roaba,il trag pe roata, il tai in zig-zag ca un kris
Il presez ca un garou,dar ies,caci runda lu’ asta e Bla Bla ca muzica lu’ Criss"
P.A.R.I.S (https://www.youtube.com/watch?v=nj-6o9S5t8A) e o piesa scoasa de Criss Blaziny. La fel si Bla Bla de care zice el mai sus.
mda, bun, iti remarc ''tehnicitatea'' da fi mai explicit, de un' masa pe copca sa ghicesc io ca te referi la formula 1, poa ai vrut sa fi prea tehnic si nu ti a iesit? oricum e slab si asa cu nota explicativa.
daca si el o prindea p asta putea sa ti o ntoarca gen: ba, bagi in gura cauciuc* ( *nota explicativa: prezervativ)
nu s fac blazini ... tongue
... pace
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Joi Iun 16, 2011 11:50 pm

ROB: R1=12p
Sunt antreprenorul vietii tale, recunosc, cea mai proasta afacere, te pun in vitrina
Incalzirea globala, dau rime dezcongelate, tu ramai masca ca Jim Carrey - Deliric e de vina! -3 p. ai omorat limba romana frate...”masCA CA”...

Ca Usain Bolt, sunt mereu primul, te-alerg la rime, fac record mondial, tu esti underground
Tu esti mereu pe sticla ca praful, eu in mainstream, tu ramai doar un background. – 3 p., asta imi place

Stiu ca ti-a crescut tensiunea de frica, rezista, n-ai cum sa scapi nici daca te cheama Michael Scofield
Esti concentrat pe problema ca un amator in Irak, eu RELAX_at ca salteaua dau rime din Hotel Green Field. – 2 p., iar idei bune dar nu au continuitate... Prison break= irak??

Am coduri, iti dau cap-cap prin pereti, te sui pe harta, nu gasesti scapare, esti un prost terorist
Alergi cu cutiile in spate, te-npiedici de bordura, cazi, iti pui bombe sub fund si te crezi genist. -4 p., asa da, continui ideea cu Irakul destul de frumos...dar totusi...in limba romana nu exista ”a (se) inpiedica”

DUST: R1+R2=13p+14p=27p
ROB in battle se zbate , e ca un peste de import: fara lapti si cu creierul congelat
Asta-i ud desi sta pe uscat dau in el ca Jupiter in MPC si coaie, corect e “decongelat” – 4 p., frumos punchback...ai observat greseala

Te cam contrazici copilu’,sunt pe sticla sau sunt underground?asta e nehotarat ca Plesan
Cauta baieti prin tara ca Temisan si le da lectii de supt pula ca Laura Andresan – 3 p. amuzant

Dau de cazi la pat ca o pizda sau ca o saltea te strang in doua precum canapeaua
Iti dau picioare multe ca o sarba de te faci rosu la fata ca Tommy sau ca Steaua – 3 p., primul vers e fain, imi place si al doilea chiar daca de la canapea treci la sarba:D e frumoasa ideea, oricum

Pe asta il ridic cu un sut ca un bemol,el e jos ca un diez,destept ca o mama de miel
Ma linge in cur ca Dino,ii dau bate in cap ca Bam Bam de se schimba la fata ca Ben Ten – 3 p. chiar daca nu prea au legatura versurile, imi plac ideile desi puteai sa te mai gandesti un pic

---------------------------------------------------------------------------------------

Asta-I fazan, ca un electrician prost nu stie care-I faza cand il izolez ca neoprenul
Ca pe o pula in vagin pe asta il dau cu capul de toti peretii ca se repeta ca refrenul – 4 p., ”La bis oricare-i pesa repetata”...foarte tare

ROB e o usa rupta nu-l tin balamalele,ca Lacatus ii dau de-I sare broasca ca pe lac
Scalvul asta se da tehnic ca nu mai sta pe lan pe Pc de cand si-a luat rata sta pe Mac -4 p., foarte tari ideile =)), primu vers e tehnic, al doilea e chiar amuzant...dar si tu ai o cacofonie man

In battle asta e ca o buba mica, trece, sa puna mana pe-o buca apuca de fundul sacului
In fata mea il apuca frigurile dar la cat de prost e , inghite aspirina saracului – 4 p., serios man, vrei sa pocensc de ras =))...foarte tare

Pe asta il tin pe pamant ca pe roaba,il trag pe roata, il tai in zig-zag ca un kris
Il presez ca un garou,dar ies,caci runda lu’ asta e Bla Bla ca muzica lu’ Criss – 2 p., ma asteptam la altceva... eu unul, nu am inteles mare lucru aici...


ROB: R2=13p
Sunt un bun ospatar, mereu servesc portii delicioase, te-nvart pe degete ca o farfurie
Iti fut pumni in muie pana iti cad dintii si te pun sa faci beatbox din gingie! – 4 p., bun inceput, agresiv

Ce scot eu pe gura intra in boxe ca formulele lui Pitagora
Hip-hop-ul aici opreste, sa te-aruncam peste bord, tu esti ancora! – 3 p., frumos, frumos

Ma schimb la fata ca Ben Ten si-ti dau dragonu' Guru
Tu te schimbi la fata ca Iisus si nu-ti mai gasesti curu. -4 p., ehh...asa da... amuzanta tare...ar trebui trecuta in calendar sarbatoarea asta ”Schimbarea curului”

Imi pare rau Dust, ai pula-n gura, deci n-ai nimic de zis
Esti singurul care dadea la laba cand a iesit P.A.R.I.S. -2 p., da...dupa ce am cititi explicatiile tale, am vazut ca era un punchback si as fi dat 3 p., dar nu pot sa dau mai mult ca daca nu explicai ce e cu P.A.R.I.S nu intelegeam mare lucru din finalul asta, deci...2 p.


ROB =25 p.
DUST =27 p.

Frumos battle domnilor, respect.

Vot DUST
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Iun 17, 2011 10:13 am

ROB: 11

Sunt antreprenorul vietii tale, recunosc, cea mai proasta afacere, te pun in vitrina
Incalzirea globala, dau rime dezcongelate, tu ramai masca, ca Jim Carrey - Deliric e de vina! - 3 asa si-asa, in primul rand e "decongelate", plus ca faza cu masca e fumata de mult

Ca Usain Bolt, sunt mereu primul, te-alerg la rime, fac record mondial, tu esti underground
Tu esti mereu pe sticla ca praful, eu in mainstream, tu ramai doar un background. - 3 la faza cu "esti pe sticla ca praful" suna mai mult a lauda decat a atac...e personal, stiu, dar n-ai prezentat prea bine ideea

Stiu ca ti-a crescut tensiunea de frica, rezista, n-ai cum sa scapi nici daca te cheama Michael Scofield
Esti concentrat pe problema ca un amator in Irak, eu RELAX_at ca salteaua dau rime din Hotel Green Field. - 3 cu indulgenta, pentru primul vers

Am coduri, iti dau cap-cap prin pereti, te sui pe harta, nu gasesti scapare, esti un prost terorist
Alergi cu cutiile in spate, te-mpiedici de bordura, cazi, iti pui bombe sub fund si te crezi genist. - 2 slab, cam aiurea dumele cu cs oricum

Dust: 17+17=34

ROB in battle se zbate , e ca un peste de import: fara lapti si cu creierul congelat
Asta-i ud desi sta pe uscat dau in el ca Jupiter in MPC si coaie, corect e “decongelat” - 4 da, l-ai taxat...interesant primul vers...mi s-a facut foame Smile)

Te cam contrazici copilu’,sunt pe sticla sau sunt underground?asta e nehotarat ca Plesan
Cauta baieti prin tara ca Temisan si le da lectii de supt pula ca Laura Andresan - 4 frumos, frumos

Dau de cazi la pat ca o pizda sau ca o saltea te strang in doua precum canapeaua
Iti dau picioare multe ca o sarba de te faci rosu la fata ca Tommy sau ca Steaua - 4 hai sa zicem, desi nu prea au tarie punch-urile

Pe asta il ridic cu un sut ca un bemol,el e jos ca un diez,destept ca o mama de miel
Ma linge in cur ca Dino,ii dau bate in cap ca Bam Bam de se schimba la fata ca Ben Ten - 5 winning!

---------------------------------------------------------------------------------------

Asta-I fazan, ca un electrician prost nu stie care-I faza cand il izolez ca neoprenul
Ca pe o pula in vagin pe asta il dau cu capul de toti peretii ca se repeta ca refrenul - 4 primul vers imi place mai mult decat al doilea

ROB e o usa rupta nu-l tin balamalele,ca Lacatus ii dau de-I sare broasca ca pe lac
Scalvul asta se da tehnic ca nu mai sta pe lan pe Pc de cand si-a luat rata sta pe Mac - 5 ba, esti prost? Smile))

In battle asta e ca o buba mica, trece, sa puna mana pe-o buca apuca de fundul sacului
In fata mea il apuca frigurile dar la cat de prost e , inghite aspirina saracului - 5 primul e un pic mai slabut dar al doilea face toti banii

Pe asta il tin pe pamant ca pe roaba,il trag pe roata, il tai in zig-zag ca un kris
Il presez ca un garou,dar ies,caci runda lu’ asta e Bla Bla ca muzica lu’ Criss - 3 ai incercat prea multe aici, plus ca dume cu Blaziny s-au tot dat

ROB: 11

Sunt un bun ospatar, mereu servesc portii delicioase, te-nvart pe degete ca o farfurie
Iti fut pumni in muie pana iti cad dintii si te pun sa faci beatbox din gingie! - 4 asa mai vii de-acasa, atitudine buna

Ce scot eu pe gura intra in boxe ca formulele lui Pitagora
Hip-hop-ul aici opreste, sa te-aruncam peste bord, tu esti ancora! - 2 neah, am vazut ca explicai tu barul asta, dar te-ai complicat aiurea, tre sa dai mai la obiect

Ma schimb la fata ca Ben Ten si-ti dau dragonu' Guru
Tu te schimbi la fata ca Iisus si nu-ti mai gasesti curu. - 3 pentru inceputurile versurilor, atat

Imi pare rau Dust, ai pula-n gura, deci n-ai nimic de zis
Esti singurul care dadea la laba cand a iesit P.A.R.I.S. - 2 nu asa

Constanti amandoi, dar diferenta e clara, se simte experienta. ROB, esti pe drumul cel bun, ai ceva idei, mai trebuie lucrat la felul cum le prezinti si la atitudine. Dust, n-am ce sa-ti zic tie, tu esti pe pula ta ca boxerii.

Vot Dust!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Iun 17, 2011 11:25 am

Battle incheiat, castigator Dust prin KO!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Vin Iun 17, 2011 6:08 pm

ROB a fost cum ziceai, caterinca,eu unul m-am distrat copios. Laughing
Spor la treaba!
Ca de obicei, multumesc si baietilor care si-au facut timp sa voteze.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ROB vs Dust - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum