Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

5 participanți

In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de Dust Mier Aug 24, 2011 5:53 pm

XyyX, 10 versuri, 2 zile.


Ultima editare efectuata de catre Dust in Dum Aug 28, 2011 2:47 pm, editata de 1 ori
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Aug 26, 2011 1:32 pm

Iar novici, strang de un gratar, ca dau doar cu d-astia mici
Complici la propria infrangere, soareci, ii jupoi ca pe sorici
Stiu ca X spera la victorie, pregateste doua runde tari rau, cu flow
Un mare bou, dupa ce-l bat si p-asta o sa am 3 victorii prin no show

Personale n-am sa-i ofer, personal n-am ce sa-i cer, ce sa ce
Rapandula asta stie ca-s la nivelul lu' Static, el in rolu' lui DecE
O sa-ti spun ceva: Nihat l-a batut si pe xtr3mu, il face si pe X din şa
Si gloaba asta de adversar n-are ce protesta, ca asa vrea pula lu Mări(mea)a sa !
Tu, catelusu' nostru, ICSU PROSTU; nu-s gay da' te pun pe verticala si orizontala
Unde mai pui ca ai si progresie secundara, iti tai mainile si-ti las parola: amprenta digitala
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de X Sam Aug 27, 2011 2:58 am

"catelus","nu-s gay da'","iti tai mainile" deci vrei palme,esti bicurios si ham-ham?
Banc gen 'intr-un Bar intra un copil tembel, un preot s-un taran mai Van Damme"
Asta are capul intr-o pasa proasta,se baga-n plasa,daca atac-fulger deja tuna
Sper la victorie? asta nu e battle,asta-s eu degajand copilul de mingi in tribuna
Nihat spera ca ocaziile se razbuna dar stie ca nu ratez si-mi da parola de pe okazii
se umfla-n pene ca e lider de cand lasa amprente digitale in galerii cu invazii
de ciori cam ca FC Rapid,il fac rapid KFC, el strange de un gratar ca o muiere
Ii sta pe limba "Mari(mea)a" pulii si stim ca fiecare pasare pe limba ei piere
Pun pariu ca o sa fie 'mi-a mancat pisica limba' dar el face cu ea geometrie in salata
Cand esti la nivelul lu' Static,deci pe scaun,nu-s "DecE?",is "care e-n rolu' de fata?"



E confuz ca X da Y,el vrea sa fie X dar da O, ii trebuie sistem ortogonal de axe
Nu protestez,as pun cruce sistemului dar nu ti-ar mai lua ma-ta inghetata cand stati la taxe
Vine cu poezii de toata jena, atacuri de tarzan, Neetah asta n-are nicio logica
Serios acum bai Nahiti, dai battle cu mine sau ne faci educatie zoologica?
No show,ce comanda..ce-s,bau-bau sau baiatul cu pizza ce sta cu sor-ta pe veranda?
N-ai personale ca un calugar scos pe banda,n-ai ce sa ceri,ai doar de dat ofranda
Noohat sare gardul des si astept beat runda 2: daca vad triplu o sa numar vreo 30 de oi
Daca nu ma adorm minciunile lui o fac sigur versurile plagiate din ceata lui pitigoi
Si nu suntem adversari bai Nahat, faci urat,te fac frumos praf cand iti zgudui cusca
Inchei chill ca intre timp la Nyhoot acasa:nu se aude musca sau musca uimit pusca


X
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 7
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Aug 27, 2011 6:19 pm

Daca-mi scrii numele de 4 ori gresit nu inseamna ca dai stralucit,
Cioară, da' a albit, se caca pe el: Stephen Hawking, minus gandit

Minus scaun, ca esti constipat, si d-aia cand tragi n-atragi ciori ci muste
Sinucigas, a supt pula la padurar,la final ala scoate "pistolu'" sa-l "impuste"

Nu tre' clipuri cu ciori, stim ca se caca toti pe tine, da' te risti
La finalu' clipului de ce purtai roz si alergai pe pista de biciclisti?

Intens, vrei muie din mers, am inteles de la tine din vers, ca esti baiatul cu pizda
Si ti-o freci des, golu' din creieru' tau ramane ca Connectăr: dens, sters cu batista

Indiferent ca-s castigator sau obtin victoria, verticala pe runda 1 e adevar valabil
Pe cand rundele tale - cacat execrabil - ma pis pe ele si-n final le acopar cu lavabil
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 29, 2011 1:15 pm

Nihat1:

Iar novici, strang de un gratar, ca dau doar cu d-astia mici
Complici la propria infrangere, soareci, ii jupoi ca pe sorici --- slabut de inceput plus ca versu 2 daca il citesti bine bine poate aparea un autodrop acolo la propria infrangere Razz ... 2p


Stiu ca X spera la victorie, pregateste doua runde tari rau, cu flow
Un mare bou, dupa ce-l bat si p-asta o sa am 3 victorii prin no show --- nu zice mai nimic doar atitudine ... 2p

Personale n-am sa-i ofer, personal n-am ce sa-i cer, ce sa ce
Rapandula asta stie ca-s la nivelul lu' Static, el in rolu' lui DecE --- slabut rau 2p


O sa-ti spun ceva: Nihat l-a batut si pe xtr3mu, il face si pe X din şa
Si gloaba asta de adversar n-are ce protesta, ca asa vrea pula lu
Mări(mea)a sa ! --- mai bine ca mai sus ca ai pus numele meu in bar Smile))) 3p


Tu, catelusu' nostru, ICSU PROSTU; nu-s gay da' te pun pe verticala si orizontala
Unde mai pui ca ai si progresie secundara, iti tai mainile si-ti las parola: amprenta digitala --- misto versu 2 3,5p


X 1+2:

"catelus","nu-s gay da'","iti tai mainile" deci vrei palme,esti bicurios si ham-ham?
Banc gen 'intr-un Bar intra un copil tembel, un preot s-un taran mai Van Damme" --- mai nimic p'aici dar curge mai frumos 3p


Asta are capul intr-o pasa proasta,se baga-n plasa,daca atac-fulger deja tuna
Sper la victorie? asta nu e battle,asta-s eu degajand copilul de mingi in tribuna -- Smile)) bun bar imi place 4p


Nihat spera ca ocaziile se razbuna dar stie ca nu ratez si-mi da parola de pe okazii
se umfla-n pene ca e lider de cand lasa amprente digitale in galerii cu invazii ---- nimic concret aici ... 2,5p


de ciori cam ca FC Rapid,il fac rapid KFC, el strange de un gratar ca o muiere
Ii sta pe limba "Mari(mea)a" pulii si stim ca fiecare pasare pe limba ei piere --- imi plac pbackurile 4p


Pun pariu ca o sa fie 'mi-a mancat pisica limba' dar el face cu ea geometrie in salata
Cand esti la nivelul lu' Static,deci pe scaun,nu-s "DecE?",is "care e-n rolu' de fata?" --- Smile) bun pback again dar inca nu pot da 5p deci ...4p



E confuz ca X da Y,el vrea sa fie X dar da O, ii trebuie sistem ortogonal de axe
Nu protestez,as pun cruce sistemului dar nu ti-ar mai lua ma-ta inghetata cand stati la taxe --- versu 2 irosit ... primu merge ... am incercat si eu odata ceva 3,5p


Vine cu poezii de toata jena, atacuri de tarzan, Neetah asta n-are nicio logica
Serios acum bai Nahiti, dai battle cu mine sau ne faci educatie zoologica? -- slabut 2,5p

No show,ce comanda..ce-s,bau-bau sau baiatul cu pizza ce sta cu sor-ta pe veranda?
N-ai personale ca un calugar scos pe banda,n-ai ce sa ceri,ai doar de dat ofranda --- versu 2 tine barul 3,5p

Noohat sare gardul des si astept beat runda 2: daca vad triplu o sa numar vreo 30 de oi
Daca nu ma adorm minciunile lui o fac sigur versurile plagiate din ceata lui pitigoi --- punchuri fara vlaga ...2,5p

Si nu suntem adversari bai Nahat, faci urat,te fac frumos praf cand iti zgudui cusca
Inchei chill ca intre timp la Nyhoot acasa:nu se aude musca sau musca uimit pusca --- misto versu 1 acolo la jumate ... misto si finalul 4p

Nihat 2:

Daca-mi scrii numele de 4 ori gresit nu inseamna ca dai stralucit,
Cioară, da' a albit, se caca pe el: Stephen Hawking, minus gandit --- nici tu nu ai dat stralucit doar zicand ce a facut el 3p

Minus scaun, ca esti constipat, si d-aia cand tragi n-atragi ciori ci muste
Sinucigas, a supt pula la padurar,la final ala scoate "pistolu'" sa-l "impuste" -- punchbackuri dar nu foarte foarte ... 3p

Nu tre' clipuri cu ciori, stim ca se caca toti pe tine, da' te risti
La finalu' clipului de ce purtai roz si alergai pe pista de biciclisti? --- sorry not your day dude 3p

Intens, vrei muie din mers, am inteles de la tine din vers, ca esti baiatul cu pizda
Si ti-o freci des, golu' din creieru' tau ramane ca Connectăr: dens, sters cu batista --- doar tehnic 3p

Indiferent ca-s castigator sau obtin victoria, verticala pe runda 1 e adevar valabil
Pe cand rundele tale - cacat execrabil - ma pis pe ele si-n final le acopar cu lavabil --- slab rau 2p

Nihat 26.5
X 32.5

slabutz nihat ... bine X dar se poate muuult mai bine

vot X
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 29, 2011 7:40 pm

Nihat:14

Iar novici, strang de un gratar, ca dau doar cu d-astia mici
Complici la propria infrangere, soareci, ii jupoi ca pe sorici -3 ceva atitudine si tehnica dar cam atat
Stiu ca X spera la victorie, pregateste doua runde tari rau, cu flow
Un mare bou, dupa ce-l bat si p-asta o sa am 3 victorii prin no show -3 cu indulgenta
Personale n-am sa-i ofer, personal n-am ce sa-i cer, ce sa ce
Rapandula asta stie ca-s la nivelul lu' Static, el in rolu' lui DecE -3 suna bine primul bunicel al doilea
O sa-ti spun ceva: Nihat l-a batut si pe xtr3mu, il face si pe X din şa
Si gloaba asta de adversar n-are ce protesta, ca asa vrea pula lu Mări(mea)a sa ! -2 slab
Tu, catelusu' nostru, ICSU PROSTU; nu-s gay da' te pun pe verticala si orizontala
Unde mai pui ca ai si progresie secundara, iti tai mainile si-ti las parola: amprenta digitala -3 imi place versul 2

X:13.5+11=24.5

"catelus","nu-s gay da'","iti tai mainile" deci vrei palme,esti bicurios si ham-ham?
Banc gen 'intr-un Bar intra un copil tembel, un preot s-un taran mai Van Damme" -2 nu-mi place
Asta are capul intr-o pasa proasta,se baga-n plasa,daca atac-fulger deja tuna
Sper la victorie? asta nu e battle,asta-s eu degajand copilul de mingi in tribuna -3.5 destul de bun
Nihat spera ca ocaziile se razbuna dar stie ca nu ratez si-mi da parola de pe okazii
se umfla-n pene ca e lider de cand lasa amprente digitale in galerii cu invazii -3 merge
de ciori cam ca FC Rapid,il fac rapid KFC, el strange de un gratar ca o muiere
Ii sta pe limba "Mari(mea)a" pulii si stim ca fiecare pasare pe limba ei piere -3 bunicel dar s-a mai dat
Pun pariu ca o sa fie 'mi-a mancat pisica limba' dar el face cu ea geometrie in salata
Cand esti la nivelul lu' Static,deci pe scaun,nu-s "DecE?",is "care e-n rolu' de fata?" -2 nu-mi place



E confuz ca X da Y,el vrea sa fie X dar da O, ii trebuie sistem ortogonal de axe
Nu protestez,as pun cruce sistemului dar nu ti-ar mai lua ma-ta inghetata cand stati la taxe -3 l-ai cam complicat dar nu prea loveste
Vine cu poezii de toata jena, atacuri de tarzan, Neetah asta n-are nicio logica
Serios acum bai Nahiti, dai battle cu mine sau ne faci educatie zoologica? -2 nu-mi place
No show,ce comanda..ce-s,bau-bau sau baiatul cu pizza ce sta cu sor-ta pe veranda?
N-ai personale ca un calugar scos pe banda,n-ai ce sa ceri,ai doar de dat ofranda -2 la fel
Noohat sare gardul des si astept beat runda 2: daca vad triplu o sa numar vreo 30 de oi
Daca nu ma adorm minciunile lui o fac sigur versurile plagiate din ceata lui pitigoi -2 ai dat-o in balarii
Si nu suntem adversari bai Nahat, faci urat,te fac frumos praf cand iti zgudui cusca
Inchei chill ca intre timp la Nyhoot acasa:nu se aude musca sau musca uimit pusca -2 la fel

Nihat:11

Daca-mi scrii numele de 4 ori gresit nu inseamna ca dai stralucit,
Cioară, da' a albit, se caca pe el: Stephen Hawking, minus gandit -2 nu e mare lucru

Minus scaun, ca esti constipat, si d-aia cand tragi n-atragi ciori ci muste
Sinucigas, a supt pula la padurar,la final ala scoate "pistolu'" sa-l "impuste" -3 sa zicem

Nu tre' clipuri cu ciori, stim ca se caca toti pe tine, da' te risti
La finalu' clipului de ce purtai roz si alergai pe pista de biciclisti? -2 hai ma nu asa

Intens, vrei muie din mers, am inteles de la tine din vers, ca esti baiatul cu pizda
Si ti-o freci des, golu' din creieru' tau ramane ca Connectăr: dens, sters cu batista -2 la fel

Indiferent ca-s castigator sau obtin victoria, verticala pe runda 1 e adevar valabil
Pe cand rundele tale - cacat execrabil - ma pis pe ele si-n final le acopar cu lavabil -2 slab, iar la faza cu verticala s-a mai incercat asa ceva si pe HHK sau tot tu erai ? Smile

Nihat:14+11=25
X:13.5+11=24.5

Battle slab, ambii ati dat cate o prima runda bunicica apoi ati lasat-o moale.

Vot Nihat!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de X Mar Aug 30, 2011 1:18 pm

ma retrag, bafta nihat in semifinale!

X
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 7
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Mar Aug 30, 2011 1:27 pm

Y U NO DO THAT... de ce te retragi? Mai e un vot de dat.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Aug 30, 2011 4:55 pm

X, cum adica te retragi? Deseara o sa vin cu votul pe text.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Sept 01, 2011 1:47 am

Vad ca nu a venit niciun raspuns, e bizara retragerea, te simti invechit?

Battle incheiat, castigator Nihat prin dorinta de retragere a lui X.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT] Empty Re: Nihat vs X - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: NIHAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum