Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

+3
Matrix
INFECT!
Marele Alb
7 participanți

In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Marele Alb Joi Oct 06, 2011 2:06 pm

Sistem x - y - y - x
Marele Alb = X
DecE = Y

10 versuri per runda
Timp de reply pentru o runda...4 - 5 zile (pun asa mult pentru ca nu prea am timp liber)

O sa pun si runda mea intr-o ora, maxim doua.

Voteaza cine vrea numai sa aiba o constiinta buna si sa nu isi bata joc....cine junge primul la 5 voturi castiga.


Ultima editare efectuata de catre Marele Alb in Dum Oct 16, 2011 9:16 am, editata de 2 ori
Marele Alb
Marele Alb
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal

Mesaje : 75
Reputatie : 103
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 39
Localizare : Buzau

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Marele Alb Joi Oct 06, 2011 2:58 pm

P’asat nici de-l lasa balta zdreantza nu-l potzi numi NetCee fara pereche
Si-n stilul liber e stingher precum un condamnat eliberat recent din zeghe
Ca sa-I acopar lipsurile, subsemnatu’- l umple de cacat pe pacatosu’-asta de DécE
Si-apoi, spre mantuirea lui ii bag vidanja-n cur…numai asa la shto’…sa-l sece
Daca tu crezi ca nu stiu cine esti si crezi ca poti sa-nvingi…th1nk twice, bai, mutzunache
Chiar de-ai fi japonez, tu tot cu apa rece te-mbetzi in loc s-o arzi pe sake
Te iau langa mine si facem o trupa gen RACLA…te bagi, manca-ti-as gura ?
La concerte sa ne-aclame toti fanii…pe mine: Rimaru…pe tine : K-Pula
Inchei din nou cu regret c-am stricat orzul pe gaste, risipa de bar-uri, m-am ars
E ca si cum ai arunca-n diabetici cu cu bunatate de Bounty, de Snickers sau Mars
Marele Alb
Marele Alb
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal

Mesaje : 75
Reputatie : 103
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 39
Localizare : Buzau

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Joi Oct 06, 2011 5:12 pm

Ba, de ce zloboz tre' sa dau battle cu toti parvenitii?Asta nu a scris nimic precis in text, da' deja isi face premonitii!
Eu de pe forum de mult am evadat, dar cand te-am zarit iar am intrat, pana ma bati tu amice, voi fii eliberat conditionat!
Hai date-n cacat ca mai enervat, in battle o ard ca profesionistii in poker, deci cum sloboz sa imi pice mie vreo pereche?
Ma auzi singur in boxe pline de basi, de afara pana in zeghe, cand auzi ca o ard in car de asi, dormi pe o singura ureche!
Nu e frumos sa o spui aiurea crezand ca ai haz, de asta iti hazesc familia cand iti pleznesc parintii, si pun punct de azi
Ca stii ce imi plac la pestii astia mari ca tine?La modul cum o arzi, fraiere,intr-o capcana gaurita tu tot in plasa cazi.
Tu nu ai loc in RACLA caci esti o RABLA,si ba,cateodata am impresia ca vorbesti pe cur, caci mare cacat mai scoti pe gura,
Du-te si cantai altcuiva in struna, ca daca-i dau zdrente-i tale macar o bucata din pula, ii acopar toata fata gen K-Gula!
Credeam ca ai ceva mai bun, dar mult prea fals, in battle slab, in realitate gras, suge-ma de pula ca poate asa scoti cash
Date-n sloboz de las, valorea runde-i tale sta sub o bunatate de Bounty, de Snickers sau Mars, gen 2 sau 3 lei, hai mars!

revin cu runda 2..
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Sam Oct 08, 2011 1:52 pm

Din oceanul asfaltat de mult am evadat, gen ex-pirat, tu esti doar un expirat,
Ai lexic bogat? Ce pacat, caci in vasul asta blindat tu tocmai te-ai scufundat!
Genu' de peste gras, ce nu intra in sicriu, de asta il bag in pamant direct, simti sentimentul?
N-ai cum, caci unica chestie pe care ai putea sa o scrii inainte sa te bat ar fii testamentul!
Zici ca o ard in iaht cand e Marele in battle, el se agita, desi marea e mult prea calma,
Lumea il eticheteaza arma-sar, ca sare in apa ca ars de soare cand vede si el o arma.
Ii dau palma dupa palma ca unei mingi de volleyball, cu speranta ca o sa se treazeasca,
Si chiar nu are cum sa se fereasca, caci desi are 27 de ani mintea lui e tot copilareasca.
Femeia ta te intreaba: "de ce?", cand a vazut ca nu ii mai dai deloc mancare lui fiitu,
Raspunsul?"Traiesc pe BattleFriend,incerc sa il bat pe DecE si asta imi ocupa tot timpul".
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Marele Alb Sam Oct 15, 2011 7:00 pm

Asta scuipa rime ca pula centenara ca nu produce liric mai nimic
Vine cu-o runda lunga si-una mai scurta…de parca-s coaie de bunic
Vorbesti cam mult de sex pentru un labagiu virgin satul de propria-i mana
Doar ca sa zici cat ti s-a facut sex oral…ti-ai bagat pula-n limba romana
Cand te sodomizez tu vezi partea buna, zicand c-o arzi in car de Asi
Cand ma vezi, transformi “lasitatea” in verb si-il pui la diateza refleziva:te lasi
Traiesc pe site si-l bat pe DecE si asta-mi ocupa tot timpul ramas
Intre laba de-acum trei minute si vantul de fasole pe care tocmai l-am tras
Uite duma de poker: In battle recunosc, N-AM PERECHE da’s Nash
Ca Steve la Dallas; Iti bag pula si un album Ace Of Base in gaoz ca sa fii FULL DE ASI
Marele Alb
Marele Alb
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal

Mesaje : 75
Reputatie : 103
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 39
Localizare : Buzau

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Dum Oct 16, 2011 6:55 pm

Stii, data trecuta m-ai refuzat, probabil motivul nu e unul prea intemeiat...iti doresc multa bafta.
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Dum Oct 16, 2011 8:26 pm

Marele Alb 1: 17
P’asat nici de-l lasa balta zdreantza nu-l potzi numi NetCee fara pereche
Si-n stilul liber e stingher precum un condamnat eliberat recent din zeghe --- 3 bun pt inceput, dar parca mergea un atac ceva mai in forta
Ca sa-I acopar lipsurile, subsemnatu’- l umple de cacat pe pacatosu’-asta de DécE
Si-apoi, spre mantuirea lui ii bag vidanja-n cur…numai asa la shto’…sa-l sece --- 4 tare rau bar-ul asta, mai ales al doilea vers
Daca tu crezi ca nu stiu cine esti si crezi ca poti sa-nvingi…th1nk twice, bai, mutzunache
Chiar de-ai fi japonez, tu tot cu apa rece te-mbetzi in loc s-o arzi pe sake --- 3 ok, dar n-are nimic special
Te iau langa mine si facem o trupa gen RACLA…te bagi, manca-ti-as gura ?
La concerte sa ne-aclame toti fanii…pe mine: Rimaru…pe tine : K-Pula --- 4 asta da bar cu umor... imi place
Inchei din nou cu regret c-am stricat orzul pe gaste, risipa de bar-uri, m-am ars
E ca si cum ai arunca-n diabetici cu cu bunatate de Bounty, de Snickers sau Mars --- 3 e ok, dar nu-mi place in mod deosebit.

Dece 1&2: 15 + 16 = 31
Ba, de ce zloboz tre' sa dau battle cu toti parvenitii?Asta nu a scris nimic precis in text, da' deja isi face premonitii!
Eu de pe forum de mult am evadat, dar cand te-am zarit iar am intrat, pana ma bati tu amice, voi fii eliberat conditionat! --- 2 slab rau, e mai mult freestyle... si nu se prea potriveste cu notiunea de bar.
Hai date-n cacat ca mai enervat, in battle o ard ca profesionistii in poker, deci cum sloboz sa imi pice mie vreo pereche?
Ma auzi singur in boxe pline de basi, de afara pana in zeghe, cand auzi ca o ard in car de asi, dormi pe o singura ureche! --- 3 suna bine dar cam atat
Nu e frumos sa o spui aiurea crezand ca ai haz, de asta iti hazesc familia cand iti pleznesc parintii, si pun punct de azi
Ca stii ce imi plac la pestii astia mari ca tine?La modul cum o arzi, fraiere,intr-o capcana gaurita tu tot in plasa cazi. --- 3 sa zicem, cam incalcite ideile.
Tu nu ai loc in RACLA caci esti o RABLA,si ba,cateodata am impresia ca vorbesti pe cur, caci mare cacat mai scoti pe gura,
Du-te si cantai altcuiva in struna, ca daca-i dau zdrente-i tale macar o bucata din pula, ii acopar toata fata gen K-Gula! --- 4 asta-i mai bun.
Credeam ca ai ceva mai bun, dar mult prea fals, in battle slab, in realitate gras, suge-ma de pula ca poate asa scoti cash
Date-n sloboz de las, valorea runde-i tale sta sub o bunatate de Bounty, de Snickers sau Mars, gen 2 sau 3 lei, hai mars! --- 3 nu-mi place la fel de mult ca anteriorul


Din oceanul asfaltat de mult am evadat, gen ex-pirat, tu esti doar un expirat,
Ai lexic bogat? Ce pacat, caci in vasul asta blindat tu tocmai te-ai scufundat! --- 3 e ok pt inceput, dar faze ca "ex-pirat"-"expirat" s-au mai dat chiar si aici pe forum...
Genu' de peste gras, ce nu intra in sicriu, de asta il bag in pamant direct, simti sentimentul?
N-ai cum, caci unica chestie pe care ai putea sa o scrii inainte sa te bat ar fii testamentul! --- 3 iarasi nimic special... in plus te exprimi ciudat. adica el nu simte sentimentul ca tu-l bagi in pamant sau cum... e interpretabil ce scrii.
Zici ca o ard in iaht cand e Marele in battle, el se agita, desi marea e mult prea calma,
Lumea il eticheteaza arma-sar, ca sare in apa ca ars de soare cand vede si el o arma. --- 4 mai bine asa... desi, intr-un battle trebuie sa ataci pe mai multe planuri, dar tu te-ai poticnit pana acum la a zice de marele alb doar dume legate de nickname.
Ii dau palma dupa palma ca unei mingi de volleyball, cu speranta ca o sa se treazeasca,
Si chiar nu are cum sa se fereasca, caci desi are 27 de ani mintea lui e tot copilareasca. --- 3 primul vers e foarte bun, dar al doilea e prea simplu... trebuia ceva mai tare.
Femeia ta te intreaba: "de ce?", cand a vazut ca nu ii mai dai deloc mancare lui fiitu,
Raspunsul?"Traiesc pe BattleFriend,incerc sa il bat pe DecE si asta imi ocupa tot timpul". --- 3 ok si cam atat.

Marele Alb 2: 17
Asta scuipa rime ca pula centenara ca nu produce liric mai nimic
Vine cu-o runda lunga si-una mai scurta…de parca-s coaie de bunic --- 3 umor dar cam atat
Vorbesti cam mult de sex pentru un labagiu virgin satul de propria-i mana
Doar ca sa zici cat ti s-a facut sex oral…ti-ai bagat pula-n limba romana --- 4 asta e tare... ataca ceva mai in forta
Cand te sodomizez tu vezi partea buna, zicand c-o arzi in car de Asi
Cand ma vezi, transformi “lasitatea” in verb si-il pui la diateza refleziva:te lasi --- 3 un punch-back cam slab zic eu pe primul vers... pacat de al doilea vers care e bun
Traiesc pe site si-l bat pe DecE si asta-mi ocupa tot timpul ramas
Intre laba de-acum trei minute si vantul de fasole pe care tocmai l-am tras --- 3 subtil atacul... dar nu-mi place bar-ul
Uite duma de poker: In battle recunosc, N-AM PERECHE da’s Nash
Ca Steve la Dallas; Iti bag pula si un album Ace Of Base in gaoz ca sa fii FULL DE ASI --- 4 iarasi ai dat cu umor din plin.


Marele Alb 34 --- 31 DeCe

Battle ok.
Marele Alb, ai bagat ceva dume interesante plus vreo 3 bar-uri care m-au amuzat copios... genul ala de umor specific de battle. In alta ordine de idei, se simte pauza...
DeCe, prea lungi, frate bar-urile alea de pe prima runda. Ai avut idei destul de ok, dar le-ai incalcit in bar-uri kilometrice. Strofa a doua a fost ceva mai buna. Parca ai avut lipsa de inspiratie ca n-ai spus nimic spectaculos pe intreg battle-ul

VOT MARELE ALB!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de PiroTechnique Lun Oct 17, 2011 10:31 pm

DeCe, ce rezolutie ai la monitor?
asa, ca idee, daca voi fii vreodata obligat sa votez la un battle cu 'versuri' de genu voi vota cu 0 fara sa le citesc, oricum nu cred ca se va intampla, dar asa ...
le: ma refer la prima runda
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Mar Oct 18, 2011 6:51 pm

Marele Alb a scris:
P’asat nici de-l lasa balta zdreantza nu-l potzi numi NetCee fara pereche
Si-n stilul liber e stingher precum un condamnat eliberat recent din zeghe - 4, frumos!
Ca sa-I acopar lipsurile, subsemnatu’- l umple de cacat pe pacatosu’-asta de DécE
Si-apoi, spre mantuirea lui ii bag vidanja-n cur…numai asa la shto’…sa-l sece - 5, bun!
Daca tu crezi ca nu stiu cine esti si crezi ca poti sa-nvingi…th1nk twice, bai, mutzunache
Chiar de-ai fi japonez, tu tot cu apa rece te-mbetzi in loc s-o arzi pe sake - 3, nu-mi place!
Te iau langa mine si facem o trupa gen RACLA…te bagi, manca-ti-as gura ?
La concerte sa ne-aclame toti fanii…pe mine: Rimaru…pe tine : K-Pula - 3, slabut asta, mergea ceva mai tare aici!
Inchei din nou cu regret c-am stricat orzul pe gaste, risipa de bar-uri, m-am ars
E ca si cum ai arunca-n diabetici cu cu bunatate de Bounty, de Snickers sau Mars - 4, atitudine!

DecE a scris:
Ba, de ce zloboz tre' sa dau battle cu toti parvenitii?Asta nu a scris nimic precis in text, da' deja isi face premonitii!
Eu de pe forum de mult am evadat, dar cand te-am zarit iar am intrat, pana ma bati tu amice, voi fii eliberat conditionat! - 2, nu-mi transmite niciun punch!
Hai date-n cacat ca mai enervat, in battle o ard ca profesionistii in poker, deci cum sloboz sa imi pice mie vreo pereche?
Ma auzi singur in boxe pline de basi, de afara pana in zeghe, cand auzi ca o ard in car de asi, dormi pe o singura ureche! - 3, asta rimeaza macar, te-a batut gramatica amice!
Nu e frumos sa o spui aiurea crezand ca ai haz, de asta iti hazesc familia cand iti pleznesc parintii, si pun punct de azi
Ca stii ce imi plac la pestii astia mari ca tine?La modul cum o arzi, fraiere,intr-o capcana gaurita tu tot in plasa cazi. - 3, aglomerat!
Tu nu ai loc in RACLA caci esti o RABLA,si ba,cateodata am impresia ca vorbesti pe cur, caci mare cacat mai scoti pe gura,
Du-te si cantai altcuiva in struna, ca daca-i dau zdrente-i tale macar o bucata din pula, ii acopar toata fata gen K-Gula! - 4, daca structurai mai bine si pe scurt, luai 5!
Credeam ca ai ceva mai bun, dar mult prea fals, in battle slab, in realitate gras, suge-ma de pula ca poate asa scoti cash
Date-n sloboz de las, valorea runde-i tale sta sub o bunatate de Bounty, de Snickers sau Mars, gen 2 sau 3 lei, hai mars! - 3, nu-mi place!

DecE a scris:
Din oceanul asfaltat de mult am evadat, gen ex-pirat, tu esti doar un expirat,
Ai lexic bogat? Ce pacat, caci in vasul asta blindat tu tocmai te-ai scufundat! - 3, fara punch.
Genu' de peste gras, ce nu intra in sicriu, de asta il bag in pamant direct, simti sentimentul?
N-ai cum, caci unica chestie pe care ai putea sa o scrii inainte sa te bat ar fii testamentul! - 4, bun asta.
Zici ca o ard in iaht cand e Marele in battle, el se agita, desi marea e mult prea calma,
Lumea il eticheteaza arma-sar, ca sare in apa ca ars de soare cand vede si el o arma. - 3.
Ii dau palma dupa palma ca unei mingi de volleyball, cu speranta ca o sa se treazeasca,
Si chiar nu are cum sa se fereasca, caci desi are 27 de ani mintea lui e tot copilareasca. - 2, se joaca cu tine!
Femeia ta te intreaba: "de ce?", cand a vazut ca nu ii mai dai deloc mancare lui fiitu,
Raspunsul?"Traiesc pe BattleFriend,incerc sa il bat pe DecE si asta imi ocupa tot timpul". - 3, se putea altfel.

Marele Alb a scris:
Asta scuipa rime ca pula centenara ca nu produce liric mai nimic
Vine cu-o runda lunga si-una mai scurta…de parca-s coaie de bunic - 5, HHK school! =))
Vorbesti cam mult de sex pentru un labagiu virgin satul de propria-i mana
Doar ca sa zici cat ti s-a facut sex oral…ti-ai bagat pula-n limba romana - 5, meserie si asta, Ma atent la ce scrie inamicu.
Cand te sodomizez tu vezi partea buna, zicand c-o arzi in car de Asi
Cand ma vezi, transformi “lasitatea” in verb si-il pui la diateza refleziva:te lasi - 4, nu-i pe gustul meu, dar e bun.
Traiesc pe site si-l bat pe DecE si asta-mi ocupa tot timpul ramas
Intre laba de-acum trei minute si vantul de fasole pe care tocmai l-am tras - 4, frumos intors, dar nici asta nu-i pe gustul meu.
Uite duma de poker: In battle recunosc, N-AM PERECHE da’s Nash
Ca Steve la Dallas; Iti bag pula si un album Ace Of Base in gaoz ca sa fii FULL DE ASI - 5, mare fel!

Dece, ce faci tu nu mai e battle, e un fel de a spune idei, nici nu mai e greu sa rimezi ca intr-un text, se gasesc 2 cuvinte sa aiba aceeasi terminatie.

Vot Marele Alb!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Mar Oct 18, 2011 8:53 pm

baieti nu votez pe text ca nu prea am timp si buna dispozitie, dar daca vreti o sa revin cu punctaje...plm...nu pot spune ca e un battle foarte bun...dar e ok, totusi

Dece, ai idei smechere, ca de obicei, dar sunt kiloooooooooooometriceee frate (in prima runda), runda doi e mai ok...dar nu prea imi place... plm putem scrie romane, dar de obicei esentele tari vin in sticlute mici

MA...respect pentru runda 2 man...asta e o runda de battle foarte bun...runda 1 a mai scartait pe ici pe colo...si acolo idele sunt tari dar unele nu prea imi plac...oricum runda 2 a ridicat nivelul battleului... e meseriasa omule

votul meu merge la Marele Alb
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Oct 19, 2011 4:16 pm

Battle incheiat, castigator Marele Alb cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Marele Alb vs DecE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum