Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

+3
netceeinho
CreativeEgo
darthedd77
7 participanți

In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Dec 09, 2009 4:26 pm

clasic xyxy ,10 verse,timp de reply cum se poate
5 voturi

ca pe autostrada,n-ai trecere,egoul meu e suficient,alter ego nu se cere
esti frigid ca o pizda pe rosu,te calc cand sunt pe verde s-apoi fac petrecere
te dau marti,n-ai noroc,ca pe 13,te las cu traume majore,nu poti trece peste
ma pish pe radacinile tale,sa ai arborele genealogic in crestere,ia ghiceste
c-o arzi pe laba de 10 luni si-acu esti tata,sigur e al tau?hai, gandeste-te!
ca nu prezinti atractie nici cu magneti la poli, esti doar debusolat,fireste
o ia in mana ca la holdem,ego mizeaza primul totul,dar e mai mare si orbeste
faci bot,potu creste.te-arunci pe burta si zici pas cand te-atac pe nv ca sora13
esti slab cotat si te-mbolnavesti grav dupa ce-mi citesti runda plina de e-uri
slab dotat,doar sabii si topoare,scuturi pula,c-o am de 11 metri si te bat la careuri
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Dec 11, 2009 3:13 pm

Din 10 versuri de la 11 metri, ai dat 9 pe lângă şi-ai dat-o-n bară cu ultima rimă,
Lirica lui Ego-i fină, produce endorfină, edd e-o soră 13 virgină cu versuri de duzină.
Ego te sugrumă, te-ngroapă, te deshumă, te-nvie-n glumă să postezi şi tu o rundă postumă,
Şi din boschetul tău genealogic, părinţii tăi se miră că fructul iubirii lor e-o legumă.
Ego te bate cu bâta ca la kendo, fac din darth ţintă de darts şi când îl înţep se fâsâie,
Îi dau să sară din ţâţâne, să se bâţâie, îi înşurubez atârnătorul în gâtlej până scârţâie.
Îţi dau să te zgâlţâie ca-n '77, că dai catastrofal de prost, stil rustic şi verse inapte,
Edd şi copilul meu au 2 lucruri în comun: i-am făcut pe amândoi şi ambii-s papă lapte.
Te iau la goană,-ţi dau la gioale de dansezi plângând ca-ntr-o melodramă bollywoodiană,
Chiar de renumără BECks voturile, mandatul tău pentru rimă e mai scurt decât al lui Geoană.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Mar 12, 2010 11:39 am

Cu acordul lui darthedd77, aici se poate vota.
Va rog sa tineti cont de faptul ca am avut un avantaj nedrept din cauza faptului ca am dat al doilea.
Si va mai rog sa votati argumentat.
Un admin sa prelucreze numele battle-ului.
Multumesc.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Lun Mar 29, 2010 9:30 pm

darthedd77

ca pe autostrada,n-ai trecere,egoul meu e suficient,alter ego nu se cere
esti frigid ca o pizda pe rosu,te calc cand sunt pe verde s-apoi fac petrecere 3 played
te dau marti,n-ai noroc,ca pe 13,te las cu traume majore,nu poti trece peste
ma pish pe radacinile tale,sa ai arborele genealogic in crestere,ia ghiceste 3,5
c-o arzi pe laba de 10 luni si-acu esti tata,sigur e al tau?hai, gandeste-te!
ca nu prezinti atractie nici cu magneti la poli, esti doar debusolat,fireste 3 urat
o ia in mana ca la holdem,ego mizeaza primul totul,dar e mai mare si orbeste
faci bot,potu creste.te-arunci pe burta si zici pas cand te-atac pe nv ca sora13 imi pare rau, nu inteleg sfarsitul, am incercat si cu google( fill me up ) . trunchiind, imi place mult aliteratia asta < faci bot, potu creste > .
esti slab cotat si te-mbolnavesti grav dupa ce-mi citesti runda plina de e-uri
slab dotat,doar sabii si topoare,scuturi pula,c-o am de 11 metri si te bat la careuri 3 nushtu, e naspa

CeativeEgo

Din 10 versuri de la 11 metri, ai dat 9 pe lângă şi-ai dat-o-n bară cu ultima rimă,
Lirica lui Ego-i fină, produce endorfină, edd e-o soră 13 virgină cu versuri de duzină. 4,5 foarte tari liniile-n care iti permiti multisilabice ce, pe deasupra, si fixeaza tematica punchului . iar skillu asta nu mai tine de metrica mare : ego fina - endorfina .
Ego te sugrumă, te-ngroapă, te deshumă, te-nvie-n glumă să postezi şi tu o rundă postumă,
Şi din boschetul tău genealogic, părinţii tăi se miră că fructul iubirii lor e-o legumă. 4,5 red-dotted kick !
Ego te bate cu bâta ca la kendo, fac din darth ţintă de darts şi când îl înţep se fâsâie,
Îi dau să sară din ţâţâne, să se bâţâie, îi înşurubez atârnătorul în gâtlej până scârţâie. 4 cele mai urate interne pe care le-am putu citi . de eufonie spui .
Îţi dau să te zgâlţâie ca-n '77, că dai catastrofal de prost, stil rustic şi verse inapte,
Edd şi copilul meu au 2 lucruri în comun: i-am făcut pe amândoi şi ambii-s papă lapte. 3
Te iau la goană,-ţi dau la gioale de dansezi plângând ca-ntr-o melodramă bollywoodiană,
Chiar de renumără BECks voturile, mandatul tău pentru rimă e mai scurt decât al lui Geoană. 3,5

v/CE . noroc !
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aeu Sam Apr 10, 2010 4:05 pm

ca pe autostrada,n-ai trecere,egoul meu e suficient,alter ego nu se cere
esti frigid ca o pizda pe rosu,te calc cand sunt pe verde s-apoi fac petrecere - 3 bun
te dau marti,n-ai noroc,ca pe 13,te las cu traume majore,nu poti trece peste
ma pish pe radacinile tale,sa ai arborele genealogic in crestere,ia ghiceste - 3 cu greu
c-o arzi pe laba de 10 luni si-acu esti tata,sigur e al tau?hai, gandeste-te!
ca nu prezinti atractie nici cu magneti la poli, esti doar debusolat,fireste - 3 cu greu
o ia in mana ca la holdem,ego mizeaza primul totul,dar e mai mare si orbeste
faci bot,potu creste.te-arunci pe burta si zici pas cand te-atac pe nv ca sora13 - 3
esti slab cotat si te-mbolnavesti grav dupa ce-mi citesti runda plina de e-uri
slab dotat,doar sabii si topoare,scuturi pula,c-o am de 11 metri si te bat la careuri - 3 tras de par, aruncat la intamplare...parea interesanta ideea

Din 10 versuri de la 11 metri, ai dat 9 pe lângă şi-ai dat-o-n bară cu ultima rimă,
Lirica lui Ego-i fină, produce endorfină, edd e-o soră 13 virgină cu versuri de duzină. - 3 wicked
Ego te sugrumă, te-ngroapă, te deshumă, te-nvie-n glumă să postezi şi tu o rundă postumă,
Şi din boschetul tău genealogic, părinţii tăi se miră că fructul iubirii lor e-o legumă. - 5 ză thing
Ego te bate cu bâta ca la kendo, fac din darth ţintă de darts şi când îl înţep se fâsâie,
Îi dau să sară din ţâţâne, să se bâţâie, îi înşurubez atârnătorul în gâtlej până scârţâie. - 3 pt interne
Îţi dau să te zgâlţâie ca-n '77, că dai catastrofal de prost, stil rustic şi verse inapte,
Edd şi copilul meu au 2 lucruri în comun: i-am făcut pe amândoi şi ambii-s papă lapte. - 4 pt versu 2
Te iau la goană,-ţi dau la gioale de dansezi plângând ca-ntr-o melodramă bollywoodiană,
Chiar de renumără BECks voturile, mandatul tău pentru rimă e mai scurt decât al lui Geoană. - 4 smecher

darth - 15
CE - 19
Pacat ca nu s-a finalizat battleul, era bun, amuzant, placut la citit, 2 concurenti buni.
Vot Creativeego
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Mai 30, 2010 2:51 pm

darthedd77 a scris:clasic xyxy ,10 verse,timp de reply cum se poate
5 voturi

ca pe autostrada,n-ai trecere,egoul meu e suficient,alter ego nu se cere
esti frigid ca o pizda pe rosu,te calc cand sunt pe verde s-apoi fac petrecere - 3 pentru al 2-lea vers, rosu verde
te dau marti,n-ai noroc,ca pe 13,te las cu traume majore,nu poti trece peste
ma pish pe radacinile tale,sa ai arborele genealogic in crestere,ia ghiceste - 3 pentru samanta de agricultor de care dai dovada tot in al 2-lea vers
c-o arzi pe laba de 10 luni si-acu esti tata,sigur e al tau?hai, gandeste-te!
ca nu prezinti atractie nici cu magneti la poli, esti doar debusolat,fireste - 4, continuitate pentru versurile anterioare, iar ultimul vers de aici e un bar bun
o ia in mana ca la holdem,ego mizeaza primul totul,dar e mai mare si orbeste
faci bot,potu creste.te-arunci pe burta si zici pas cand te-atac pe nv ca sora13 - 5 scoate poker starul din tine
esti slab cotat si te-mbolnavesti grav dupa ce-mi citesti runda plina de e-uri
slab dotat,doar sabii si topoare,scuturi pula,c-o am de 11 metri si te bat la careuri - 5 imi place cum suna, mai ales cu "scuturi pula" e din bancu ala cu stefan cel mare parca, oricum incheierea e foarte buna



CreativeEgo a scris:
Din 10 versuri de la 11 metri, ai dat 9 pe lângă
şi-ai dat-o-n bară cu ultima rimă,
Lirica lui Ego-i fină, produce
endorfină, edd e-o soră 13 virgină cu versuri de duzină. - 4 frumos inceput
Ego te
sugrumă, te-ngroapă, te deshumă, te-nvie-n glumă să postezi şi tu o
rundă postumă,
Şi din boschetul tău genealogic, părinţii tăi se miră
că fructul iubirii lor e-o legumă. - 5 al 2-lea vers e un p'back de toata splendoarea
Ego te bate cu bâta ca la kendo,
fac din darth ţintă de darts şi când îl înţep se fâsâie,
Îi dau să
sară din ţâţâne, să se bâţâie, îi înşurubez atârnătorul în gâtlej până
scârţâie. - 4 ce caterinca, ii insurubez atanratorul in garlej
Îţi dau să te zgâlţâie ca-n '77, că dai catastrofal de
prost, stil rustic şi verse inapte,
Edd şi copilul meu au 2 lucruri
în comun: i-am făcut pe amândoi şi ambii-s papă lapte. - 4 bar pe final si un p'back la "copilul lui ego"
Te iau la
goană,-ţi dau la gioale de dansezi plângând ca-ntr-o melodramă
bollywoodiană,
Chiar de renumără BECks voturile, mandatul tău pentru
rimă e mai scurt decât al lui Geoană. - 5 si sfarsit agresiv

edd = 3+3+4+4+5 = 19
ego = 4+5+4+4+5 = 22
vot ego, a avut si avantajul de a da al 2-lea, dar cand a dat, nu a stiut ca se va termina aici battle-ul asta, oricum la votare am tinut cont de asta, dar ego a fost peste. bafta

ego vad ca nu e stipulat Ko-ul, lasam in continuare ?
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Dum Iun 20, 2010 7:03 pm

se poate incheia battle-ul asta caci nu cred ca oamenii mai sunt pe aici ... nu ??
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Iun 20, 2010 7:30 pm

Battle incheiat, castigator CreativeEgo cu 3-0.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum